L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1321 | 120 | 1061 |
i
|
Silvia Nuñez Godoy | 2:56:16 (tr 2:53:46 ) | ||
Real t.: 02:53:46 Official t.: 02:56:16 Real start: 09:04:37 Finish hour: 11:58:22 Cat:F Category place: 120 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:48 min/km Club: a.e.correr a gelida k2_8: 0:15:17 Hour k2_8 : 09:19:54 Place k2_8 : 1169 - k5: 0:27:39 Hour k5 : 09:32:15 Place k5 : 1154 X 15 places k8_1: 0:45:02 Hour k8_1 : 09:49:39 Place k8_1 : 1185 Y 31 places k10: 0:55:30 Hour k10 : 10:00:07 Place k10 : 1199 Y 14 places k15: 1:23:45 Hour k15 : 10:28:22 Place k15 : 1223 Y 24 places k20: 1:53:11 Hour k20 : 10:57:47 Place k20 : 1280 Y 57 places k23_1: 2:12:02 Hour k23_1 : 11:16:38 Place k23_1 : 1296 Y 16 places k25: 2:23:27 Hour k25 : 11:28:04 Place k25 : 1305 Y 9 places Finish line: 2:53:46 Finish hour: 11:58:22 Finish place : 1321 Y 16 places
Split Times
16500
2:56:24
02:56:16
2:56:09
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31) |
|||||||
1322 | 121 | 993 | Giorgia Testoni | 2:56:23 (tr 2:53:46 ) | |||
Real t.: 02:53:46 Official t.: 02:56:23 Real start: 09:04:43 Finish hour: 11:58:29 Cat:F Category place: 121 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:48 min/km Club: k2_8: 0:16:01 Hour k2_8 : 09:20:44 Place k2_8 : 1434 - k5: 0:29:00 Hour k5 : 09:33:43 Place k5 : 1433 X 1 place k8_1: 0:46:49 Hour k8_1 : 09:51:32 Place k8_1 : 1405 X 28 places k10: 0:57:38 Hour k10 : 10:02:21 Place k10 : 1416 Y 11 places k15: 1:26:09 Hour k15 : 10:30:52 Place k15 : 1405 X 11 places k20: 1:55:22 Hour k20 : 11:00:05 Place k20 : 1390 X 15 places k23_1: 2:14:12 Hour k23_1 : 11:18:55 Place k23_1 : 1353 X 37 places k25: 2:25:21 Hour k25 : 11:30:04 Place k25 : 1360 Y 7 places Finish line: 2:53:46 Finish hour: 11:58:29 Finish place : 1322 X 38 places
Split Times
14742
2:56:30
02:56:23
2:56:16
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31) |
|||||||
1323 | 1202 | 2565 |
i
|
Josep Alonso Puigbó | 2:56:10 (tr 2:53:48 ) | ||
Real t.: 02:53:48 Official t.: 02:56:10 Real start: 09:04:29 Finish hour: 11:58:16 Cat:M Category place: 1201 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:48 min/km Club: caesp k2_8: 0:15:20 Hour k2_8 : 09:19:49 Place k2_8 : 1184 - k5: 0:28:00 Hour k5 : 09:32:29 Place k5 : 1216 Y 32 places k8_1: 0:45:40 Hour k8_1 : 09:50:09 Place k8_1 : 1254 Y 38 places k10: 0:56:12 Hour k10 : 10:00:41 Place k10 : 1255 Y 1 place k15: 1:24:43 Hour k15 : 10:29:12 Place k15 : 1286 Y 31 places k20: 1:53:49 Hour k20 : 10:58:18 Place k20 : 1324 Y 38 places k23_1: 2:12:56 Hour k23_1 : 11:17:25 Place k23_1 : 1328 Y 4 places k25: 2:24:40 Hour k25 : 11:29:09 Place k25 : 1342 Y 14 places Finish line: 2:53:48 Finish hour: 11:58:16 Finish place : 1323 X 19 places
Split Times
29257
2:56:24
02:56:10
2:55:57
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09) |
|||||||
1324 | 122 | 1525 |
i
|
Sara Alvaro Berlanga | 2:56:02 (tr 2:54:03 ) | ||
Real t.: 02:54:03 Official t.: 02:56:02 Real start: 09:04:06 Finish hour: 11:58:08 Cat:F Category place: 122 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:49 min/km Club: k2_8: 0:15:56 Hour k2_8 : 09:20:02 Place k2_8 : 1417 - k5: 0:29:03 Hour k5 : 09:33:08 Place k5 : 1437 Y 20 places k8_1: 0:46:49 Hour k8_1 : 09:50:54 Place k8_1 : 1404 X 33 places k10: 0:57:38 Hour k10 : 10:01:44 Place k10 : 1417 Y 13 places k15: 1:26:21 Hour k15 : 10:30:26 Place k15 : 1415 X 2 places k20: 1:55:10 Hour k20 : 10:59:15 Place k20 : 1382 X 33 places k23_1: 2:13:33 Hour k23_1 : 11:17:38 Place k23_1 : 1342 X 40 places k25: 2:24:43 Hour k25 : 11:28:48 Place k25 : 1344 Y 2 places Finish line: 2:54:03 Finish hour: 11:58:08 Finish place : 1324 X 20 places
Split Times
47627
2:56:24
02:56:02
2:55:40
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Ricard Fusté Momparler
02:55:44 (Tr: 2:54:50)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09) |
|||||||
1325 | 1203 | 1596 |
i
|
Alex Castan Delshorts | 2:55:38 (tr 2:54:04 ) | ||
Real t.: 02:54:04 Official t.: 02:55:38 Real start: 09:03:41 Finish hour: 11:57:44 Cat:M Category place: 1202 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:49 min/km Club: club excursionista teià k2_8: 0:15:10 Hour k2_8 : 09:18:51 Place k2_8 : 1126 - k5: 0:27:21 Hour k5 : 09:31:02 Place k5 : 1102 X 24 places k8_1: 0:44:02 Hour k8_1 : 09:47:43 Place k8_1 : 1075 X 27 places k10: 0:54:00 Hour k10 : 09:57:40 Place k10 : 1074 X 1 place k15: 1:20:36 Hour k15 : 10:24:17 Place k15 : 1064 X 10 places k20: 1:51:10 Hour k20 : 10:54:50 Place k20 : 1186 Y 122 places k23_1: 2:10:35 Hour k23_1 : 11:14:15 Place k23_1 : 1213 Y 27 places k25: 2:22:37 Hour k25 : 11:26:17 Place k25 : 1281 Y 68 places Finish line: 2:54:04 Finish hour: 11:57:44 Finish place : 1325 Y 44 places
Split Times
87560
2:56:18
02:55:38
2:54:58
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Amadeo Bujan Cortizo
02:55:22 (Tr: 2:54:32)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Ricard Fusté Momparler
02:55:44 (Tr: 2:54:50)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09) |
|||||||
1326 | 1204 | 1068 | Jordi Miro Acevedo | 2:56:52 (tr 2:54:12 ) | |||
Real t.: 02:54:12 Official t.: 02:56:52 Real start: 09:04:46 Finish hour: 11:58:58 Cat:M Category place: 1203 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:49 min/km Club: k2_8: 0:15:37 Hour k2_8 : 09:20:23 Place k2_8 : 1320 - k5: 0:28:21 Hour k5 : 09:33:07 Place k5 : 1310 X 10 places k8_1: 0:45:56 Hour k8_1 : 09:50:42 Place k8_1 : 1309 X 1 place k10: 0:56:43 Hour k10 : 10:01:29 Place k10 : 1325 Y 16 places k15: 1:25:09 Hour k15 : 10:29:55 Place k15 : 1340 Y 15 places k20: 1:53:18 Hour k20 : 10:58:04 Place k20 : 1289 X 51 places k23_1: 2:10:53 Hour k23_1 : 11:15:39 Place k23_1 : 1239 X 50 places k25: 2:22:03 Hour k25 : 11:26:49 Place k25 : 1253 Y 14 places Finish line: 2:54:12 Finish hour: 11:58:58 Finish place : 1326 Y 73 places
Split Times
91080
2:57:33
02:56:52
2:56:10
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1327 | 1205 | 960 | Didac Camps | 2:56:24 (tr 2:54:14 ) | |||
Real t.: 02:54:14 Official t.: 02:56:24 Real start: 09:04:17 Finish hour: 11:58:30 Cat:M Category place: 1204 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:49 min/km Club: club triatló sant gervasi k2_8: 0:16:13 Hour k2_8 : 09:20:29 Place k2_8 : 1478 - k5: 0:29:00 Hour k5 : 09:33:16 Place k5 : 1435 X 43 places k8_1: 0:46:44 Hour k8_1 : 09:51:00 Place k8_1 : 1398 X 37 places k10: 0:57:26 Hour k10 : 10:01:42 Place k10 : 1403 Y 5 places k15: 1:26:07 Hour k15 : 10:30:23 Place k15 : 1404 Y 1 place k20: 1:55:21 Hour k20 : 10:59:37 Place k20 : 1389 X 15 places k23_1: 2:13:30 Hour k23_1 : 11:17:46 Place k23_1 : 1340 X 49 places k25: 2:24:26 Hour k25 : 11:28:42 Place k25 : 1339 X 1 place Finish line: 2:54:14 Finish hour: 11:58:30 Finish place : 1327 X 12 places
Split Times
95812
2:57:07
02:56:24
2:55:40
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Ricard Fusté Momparler
02:55:44 (Tr: 2:54:50)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19) |
|||||||
1328 | 1206 | 1323 |
i
|
Toni Rodriguez Ferran | 2:56:18 (tr 2:54:14 ) | ||
Real t.: 02:54:14 Official t.: 02:56:18 Real start: 09:04:10 Finish hour: 11:58:24 Cat:M Category place: 1205 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:49 min/km Club: belluguets sant cugat k2_8: 0:17:28 Hour k2_8 : 09:21:38 Place k2_8 : 1584 - k5: 0:31:49 Hour k5 : 09:35:58 Place k5 : 1579 X 5 places k8_1: 0:52:04 Hour k8_1 : 09:56:14 Place k8_1 : 1567 X 12 places k10: 1:04:18 Hour k10 : 10:08:27 Place k10 : 1577 Y 10 places k15: 1:34:05 Hour k15 : 10:38:14 Place k15 : 1564 X 13 places k20: 2:01:05 Hour k20 : 11:05:15 Place k20 : 1500 X 64 places k23_1: 2:17:45 Hour k23_1 : 11:21:55 Place k23_1 : 1426 X 74 places k25: 2:27:47 Hour k25 : 11:31:57 Place k25 : 1401 X 25 places Finish line: 2:54:14 Finish hour: 11:58:24 Finish place : 1328 X 73 places
Split Times
100100
2:57:04
02:56:18
2:55:33
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
i
Alex Castan Delshorts
02:55:38 (Tr: 2:54:04)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Ricard Fusté Momparler
02:55:44 (Tr: 2:54:50)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19) |
|||||||
1329 | 1207 | 929 |
i
|
Josep Andrés Cinca | 2:56:26 (tr 2:54:15 ) | ||
Real t.: 02:54:15 Official t.: 02:56:26 Real start: 09:04:17 Finish hour: 11:58:32 Cat:M Category place: 1206 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:49 min/km Club: k2_8: 0:15:35 Hour k2_8 : 09:19:51 Place k2_8 : 1305 - k5: 0:28:26 Hour k5 : 09:32:42 Place k5 : 1321 Y 16 places k8_1: 0:45:54 Hour k8_1 : 09:50:10 Place k8_1 : 1300 X 21 places k10: 0:56:30 Hour k10 : 10:00:47 Place k10 : 1289 X 11 places k15: 1:24:55 Hour k15 : 10:29:12 Place k15 : 1299 Y 10 places k20: 1:53:41 Hour k20 : 10:57:58 Place k20 : 1314 Y 15 places k23_1: 2:11:58 Hour k23_1 : 11:16:15 Place k23_1 : 1291 X 23 places k25: 2:23:21 Hour k25 : 11:27:38 Place k25 : 1304 Y 13 places Finish line: 2:54:15 Finish hour: 11:58:32 Finish place : 1329 Y 25 places
Split Times
89537
2:57:07
02:56:26
2:55:46
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19) |
|||||||
1330 | 123 | 1050 |
i
|
Mayte Solis Hernández | 2:57:07 (tr 2:54:19 ) | ||
Real t.: 02:54:19 Official t.: 02:57:07 Real start: 09:04:54 Finish hour: 11:59:13 Cat:F Category place: 123 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:49 min/km Club: k2_8: 0:15:27 Hour k2_8 : 09:20:21 Place k2_8 : 1236 - k5: 0:28:12 Hour k5 : 09:33:06 Place k5 : 1261 Y 25 places k8_1: 0:45:46 Hour k8_1 : 09:50:40 Place k8_1 : 1275 Y 14 places k10: 0:56:34 Hour k10 : 10:01:28 Place k10 : 1301 Y 26 places k15: 1:25:00 Hour k15 : 10:29:54 Place k15 : 1312 Y 11 places k20: 1:53:34 Hour k20 : 10:58:28 Place k20 : 1307 X 5 places k23_1: 2:12:30 Hour k23_1 : 11:17:24 Place k23_1 : 1312 Y 5 places k25: 2:24:16 Hour k25 : 11:29:10 Place k25 : 1331 Y 19 places Finish line: 2:54:19 Finish hour: 11:59:13 Finish place : 1330 X 1 place
Split Times
95812
2:57:51
02:57:07
2:56:24
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
i
Oriol Vidal Jurado
02:57:49 (Tr: 2:54:48)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1331 | 1208 | 1416 | Perico Hidalgo Tabares | 2:57:04 (tr 2:54:22 ) | |||
Real t.: 02:54:22 Official t.: 02:57:04 Real start: 09:04:48 Finish hour: 11:59:10 Cat:M Category place: 1207 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:49 min/km Club: k2_8: 0:16:14 Hour k2_8 : 09:21:02 Place k2_8 : 1489 - k5: 0:29:33 Hour k5 : 09:34:20 Place k5 : 1491 Y 2 places k8_1: 0:47:44 Hour k8_1 : 09:52:31 Place k8_1 : 1468 X 23 places k10: 0:58:30 Hour k10 : 10:03:17 Place k10 : 1459 X 9 places k15: 1:27:23 Hour k15 : 10:32:11 Place k15 : 1442 X 17 places k20: 1:56:56 Hour k20 : 11:01:44 Place k20 : 1426 X 16 places k23_1: 2:15:22 Hour k23_1 : 11:20:09 Place k23_1 : 1370 X 56 places k25: 2:26:21 Hour k25 : 11:31:09 Place k25 : 1382 Y 12 places Finish line: 2:54:22 Finish hour: 11:59:10 Finish place : 1331 X 51 places
Split Times
100100
2:57:49
02:57:04
2:56:18
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
i
Oriol Vidal Jurado
02:57:49 (Tr: 2:54:48)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1332 | 124 | 1408 | Mariona Bou Salazar | 2:57:07 (tr 2:54:31 ) | |||
Real t.: 02:54:31 Official t.: 02:57:07 Real start: 09:04:42 Finish hour: 11:59:13 Cat:F Category place: 124 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:50 min/km Club: k2_8: 0:15:52 Hour k2_8 : 09:20:34 Place k2_8 : 1397 - k5: 0:28:49 Hour k5 : 09:33:31 Place k5 : 1399 Y 2 places k8_1: 0:46:50 Hour k8_1 : 09:51:32 Place k8_1 : 1407 Y 8 places k10: 0:57:30 Hour k10 : 10:02:12 Place k10 : 1406 X 1 place k15: 1:26:04 Hour k15 : 10:30:46 Place k15 : 1400 X 6 places k20: 1:55:25 Hour k20 : 11:00:07 Place k20 : 1391 X 9 places k23_1: 2:13:59 Hour k23_1 : 11:18:41 Place k23_1 : 1348 X 43 places k25: 2:24:58 Hour k25 : 11:29:40 Place k25 : 1349 Y 1 place Finish line: 2:54:31 Finish hour: 11:59:13 Finish place : 1332 X 17 places
Split Times
89537
2:57:48
02:57:07
2:56:26
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1333 | 1209 | 754 | Aitor Pérez Barrera | 2:56:21 (tr 2:54:31 ) | |||
Real t.: 02:54:31 Official t.: 02:56:21 Real start: 09:03:56 Finish hour: 11:58:27 Cat:M Category place: 1208 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: k2_8: 0:14:23 Hour k2_8 : 09:18:19 Place k2_8 : 866 - k5: 0:26:20 Hour k5 : 09:30:16 Place k5 : 916 Y 50 places k8_1: 0:42:39 Hour k8_1 : 09:46:35 Place k8_1 : 910 X 6 places k10: 0:52:29 Hour k10 : 09:56:25 Place k10 : 924 Y 14 places k15: 1:19:22 Hour k15 : 10:23:18 Place k15 : 982 Y 58 places k20: 1:47:30 Hour k20 : 10:51:26 Place k20 : 1033 Y 51 places k23_1: 2:07:07 Hour k23_1 : 11:11:03 Place k23_1 : 1089 Y 56 places k25: 2:19:44 Hour k25 : 11:23:40 Place k25 : 1168 Y 79 places Finish line: 2:54:31 Finish hour: 11:58:27 Finish place : 1333 Y 165 places
Split Times
104280
2:57:08
02:56:21
2:55:33
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
i
Alex Castan Delshorts
02:55:38 (Tr: 2:54:04)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Ricard Fusté Momparler
02:55:44 (Tr: 2:54:50)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19) |
|||||||
1334 | 1210 | 855 | Marc Colomé Tresserras | 2:57:25 (tr 2:54:32 ) | |||
Real t.: 02:54:32 Official t.: 02:57:25 Real start: 09:05:00 Finish hour: 11:59:31 Cat:M Category place: 1209 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: k2_8: 0:15:53 Hour k2_8 : 09:20:53 Place k2_8 : 1402 - k5: 0:28:53 Hour k5 : 09:33:53 Place k5 : 1411 Y 9 places k8_1: 0:46:17 Hour k8_1 : 09:51:17 Place k8_1 : 1343 X 68 places k10: 0:56:41 Hour k10 : 10:01:41 Place k10 : 1319 X 24 places k15: 1:25:03 Hour k15 : 10:30:03 Place k15 : 1324 Y 5 places k20: 1:53:47 Hour k20 : 10:58:47 Place k20 : 1323 X 1 place k23_1: 2:12:25 Hour k23_1 : 11:17:25 Place k23_1 : 1309 X 14 places k25: 2:23:42 Hour k25 : 11:28:42 Place k25 : 1314 Y 5 places Finish line: 2:54:32 Finish hour: 11:59:31 Finish place : 1334 Y 20 places
Split Times
47957
2:57:47
02:57:25
2:57:04
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1335 | 1211 | 972 |
i
|
Amadeo Bujan Cortizo | 2:55:22 (tr 2:54:32 ) | ||
Real t.: 02:54:32 Official t.: 02:55:22 Real start: 09:02:56 Finish hour: 11:57:28 Cat:M Category place: 1210 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: k2_8: 0:14:23 Hour k2_8 : 09:17:18 Place k2_8 : 861 - k5: 0:26:18 Hour k5 : 09:29:13 Place k5 : 907 Y 46 places k8_1: 0:43:22 Hour k8_1 : 09:46:18 Place k8_1 : 1016 Y 109 places k10: 0:53:39 Hour k10 : 09:56:34 Place k10 : 1042 Y 26 places k15: 1:21:50 Hour k15 : 10:24:45 Place k15 : 1127 Y 85 places k20: 1:52:27 Hour k20 : 10:55:22 Place k20 : 1233 Y 106 places k23_1: 2:12:33 Hour k23_1 : 11:15:28 Place k23_1 : 1317 Y 84 places k25: 2:24:04 Hour k25 : 11:26:59 Place k25 : 1326 Y 9 places Finish line: 2:54:32 Finish hour: 11:57:28 Finish place : 1335 Y 9 places
Split Times
324500
2:57:49
02:55:22
2:52:54
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
i
Alex Castan Delshorts
02:55:38 (Tr: 2:54:04)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Oriol Vidal Jurado
02:57:49 (Tr: 2:54:48)
i
Ricard Fusté Momparler
02:55:44 (Tr: 2:54:50)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1336 | 1212 | 1698 |
i
|
Josep Silva Benaches | 2:57:08 (tr 2:54:42 ) | ||
Real t.: 02:54:42 Official t.: 02:57:08 Real start: 09:04:33 Finish hour: 11:59:14 Cat:M Category place: 1211 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: k2_8: 0:15:51 Hour k2_8 : 09:20:23 Place k2_8 : 1384 - k5: 0:28:33 Hour k5 : 09:33:05 Place k5 : 1344 X 40 places k8_1: 0:46:07 Hour k8_1 : 09:50:39 Place k8_1 : 1324 X 20 places k10: 0:56:40 Hour k10 : 10:01:12 Place k10 : 1310 X 14 places k15: 1:25:03 Hour k15 : 10:29:35 Place k15 : 1325 Y 15 places k20: 1:53:27 Hour k20 : 10:57:59 Place k20 : 1299 X 26 places k23_1: 2:12:54 Hour k23_1 : 11:17:27 Place k23_1 : 1327 Y 28 places k25: 2:30:19 Hour k25 : 11:34:51 Place k25 : 1445 Y 118 places Finish line: 2:54:42 Finish hour: 11:59:14 Finish place : 1336 X 109 places
Split Times
104280
2:57:56
02:57:08
2:56:21
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Oriol Vidal Jurado
02:57:49 (Tr: 2:54:48)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
i
Raul Valle Malo
02:57:51 (Tr: 2:55:06)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Ramon Calavera
02:57:55 (Tr: 2:55:13)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1337 | 1213 | 937 | Oscar Vilalta Espelt | 2:55:55 (tr 2:54:47 ) | |||
Real t.: 02:54:47 Official t.: 02:55:55 Real start: 09:03:15 Finish hour: 11:58:01 Cat:M Category place: 1212 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: k2_8: 0:14:49 Hour k2_8 : 09:18:04 Place k2_8 : 1027 - k5: 0:27:16 Hour k5 : 09:30:30 Place k5 : 1092 Y 65 places k8_1: 0:44:39 Hour k8_1 : 09:47:53 Place k8_1 : 1146 Y 54 places k10: 0:55:14 Hour k10 : 09:58:28 Place k10 : 1177 Y 31 places k15: 1:23:15 Hour k15 : 10:26:29 Place k15 : 1200 Y 23 places k20: 1:52:43 Hour k20 : 10:55:57 Place k20 : 1249 Y 49 places k23_1: 2:11:48 Hour k23_1 : 11:15:02 Place k23_1 : 1283 Y 34 places k25: 2:23:05 Hour k25 : 11:26:20 Place k25 : 1292 Y 9 places Finish line: 2:54:47 Finish hour: 11:58:01 Finish place : 1337 Y 45 places
Split Times
211857
2:57:31
02:55:55
2:54:19
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
i
Alex Castan Delshorts
02:55:38 (Tr: 2:54:04)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Amadeo Bujan Cortizo
02:55:22 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
i
Ricard Fusté Momparler
02:55:44 (Tr: 2:54:50)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1338 | 1214 | 1210 |
i
|
Oriol Vidal Jurado | 2:57:49 (tr 2:54:48 ) | ||
Real t.: 02:54:48 Official t.: 02:57:49 Real start: 09:05:08 Finish hour: 11:59:55 Cat:M Category place: 1213 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: k2_8: 0:16:27 Hour k2_8 : 09:21:34 Place k2_8 : 1524 - k5: 0:29:39 Hour k5 : 09:34:46 Place k5 : 1499 X 25 places k8_1: 0:47:53 Hour k8_1 : 09:53:01 Place k8_1 : 1473 X 26 places k10: 0:58:49 Hour k10 : 10:03:56 Place k10 : 1478 Y 5 places k15: 1:27:55 Hour k15 : 10:33:03 Place k15 : 1457 X 21 places k20: 1:56:37 Hour k20 : 11:01:45 Place k20 : 1418 X 39 places k23_1: 2:14:37 Hour k23_1 : 11:19:45 Place k23_1 : 1361 X 57 places k25: 2:25:40 Hour k25 : 11:30:47 Place k25 : 1366 Y 5 places Finish line: 2:54:48 Finish hour: 11:59:55 Finish place : 1338 X 28 places
Split Times
324500
3:00:17
02:57:49
2:55:22
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
i
Alex Castan Delshorts
02:55:38 (Tr: 2:54:04)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Amadeo Bujan Cortizo
02:55:22 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Ricard Fusté Momparler
02:55:44 (Tr: 2:54:50)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
i
Raul Valle Malo
02:57:51 (Tr: 2:55:06)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Ramon Calavera
02:57:55 (Tr: 2:55:13)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
Javier Pizarro Jodar
02:58:22 (Tr: 2:55:17)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1339 | 1215 | 1506 |
i
|
Ricard Fusté Momparler | 2:55:44 (tr 2:54:50 ) | ||
Real t.: 02:54:50 Official t.: 02:55:44 Real start: 09:03:00 Finish hour: 11:57:50 Cat:M Category place: 1214 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: mussols trail team k2_8: 0:13:58 Hour k2_8 : 09:16:58 Place k2_8 : 730 - k5: 0:25:19 Hour k5 : 09:28:19 Place k5 : 734 Y 4 places k8_1: 0:41:57 Hour k8_1 : 09:44:57 Place k8_1 : 820 Y 86 places k10: 0:52:30 Hour k10 : 09:55:30 Place k10 : 929 Y 109 places k15: 1:20:53 Hour k15 : 10:23:53 Place k15 : 1080 Y 151 places k20: 1:52:18 Hour k20 : 10:55:18 Place k20 : 1224 Y 144 places k23_1: 2:12:26 Hour k23_1 : 11:15:26 Place k23_1 : 1310 Y 86 places k25: 2:24:04 Hour k25 : 11:27:04 Place k25 : 1327 Y 17 places Finish line: 2:54:50 Finish hour: 11:57:50 Finish place : 1339 Y 12 places
Split Times
16057
2:55:51
02:55:44
2:55:36
i
Alex Castan Delshorts
02:55:38 (Tr: 2:54:04)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06) |
|||||||
1340 | 1216 | 957 | Xavier Marzo Arrebola | 2:57:31 (tr 2:54:50 ) | |||
Real t.: 02:54:50 Official t.: 02:57:31 Real start: 09:04:47 Finish hour: 11:59:37 Cat:M Category place: 1215 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: k2_8: 0:15:31 Hour k2_8 : 09:20:18 Place k2_8 : 1266 - k5: 0:28:17 Hour k5 : 09:33:03 Place k5 : 1288 Y 22 places k8_1: 0:45:51 Hour k8_1 : 09:50:38 Place k8_1 : 1292 Y 4 places k10: 0:56:40 Hour k10 : 10:01:27 Place k10 : 1315 Y 23 places k15: 1:25:05 Hour k15 : 10:29:52 Place k15 : 1333 Y 18 places k20: 1:53:11 Hour k20 : 10:57:57 Place k20 : 1281 X 52 places k23_1: 2:10:44 Hour k23_1 : 11:15:31 Place k23_1 : 1233 X 48 places k25: 2:22:14 Hour k25 : 11:27:01 Place k25 : 1263 Y 30 places Finish line: 2:54:50 Finish hour: 11:59:37 Finish place : 1340 Y 77 places
Split Times
211857
2:59:07
02:57:31
2:55:55
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Oriol Vidal Jurado
02:57:49 (Tr: 2:54:48)
i
Raul Valle Malo
02:57:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Ramon Calavera
02:57:55 (Tr: 2:55:13)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
Javier Pizarro Jodar
02:58:22 (Tr: 2:55:17)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1341 | 1217 | 1688 |
i
|
Raul Valle Malo | 2:57:51 (tr 2:55:06 ) | ||
Real t.: 02:55:06 Official t.: 02:57:51 Real start: 09:04:52 Finish hour: 11:59:57 Cat:M Category place: 1216 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:51 min/km Club: k2_8: 0:15:30 Hour k2_8 : 09:20:21 Place k2_8 : 1258 - k5: 0:28:12 Hour k5 : 09:33:03 Place k5 : 1263 Y 5 places k8_1: 0:45:45 Hour k8_1 : 09:50:36 Place k8_1 : 1268 Y 5 places k10: 0:56:34 Hour k10 : 10:01:26 Place k10 : 1299 Y 31 places k15: 1:25:01 Hour k15 : 10:29:52 Place k15 : 1316 Y 17 places k20: 1:53:06 Hour k20 : 10:57:57 Place k20 : 1265 X 51 places k23_1: 2:10:33 Hour k23_1 : 11:15:24 Place k23_1 : 1210 X 55 places k25: 2:22:54 Hour k25 : 11:27:45 Place k25 : 1291 Y 81 places Finish line: 2:55:06 Finish hour: 11:59:57 Finish place : 1341 Y 50 places
Split Times
4400
2:57:53
02:57:51
2:57:49
i
Oriol Vidal Jurado
02:57:49 (Tr: 2:54:48) |
|||||||
1342 | 1218 | 968 | Juanky Valcuende Alaez | 2:55:51 (tr 2:55:06 ) | |||
Real t.: 02:55:06 Official t.: 02:55:51 Real start: 09:02:52 Finish hour: 11:57:57 Cat:M Category place: 1217 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:51 min/km Club: k2_8: 0:16:30 Hour k2_8 : 09:19:21 Place k2_8 : 1536 - k5: 0:29:55 Hour k5 : 09:32:46 Place k5 : 1519 X 17 places k8_1: 0:48:30 Hour k8_1 : 09:51:21 Place k8_1 : 1509 X 10 places k10: 0:59:43 Hour k10 : 10:02:35 Place k10 : 1513 Y 4 places k15: 1:28:33 Hour k15 : 10:31:24 Place k15 : 1484 X 29 places k20: 1:58:35 Hour k20 : 11:01:26 Place k20 : 1464 X 20 places k23_1: 2:17:40 Hour k23_1 : 11:20:32 Place k23_1 : 1422 X 42 places k25: 2:28:16 Hour k25 : 11:31:07 Place k25 : 1410 X 12 places Finish line: 2:55:06 Finish hour: 11:57:57 Finish place : 1342 X 68 places
Split Times
225942
2:57:34
02:55:51
2:54:08
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
i
Alex Castan Delshorts
02:55:38 (Tr: 2:54:04)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Amadeo Bujan Cortizo
02:55:22 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Ricard Fusté Momparler
02:55:44 (Tr: 2:54:50)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1343 | 125 | 966 | Anna Albero Miró | 2:55:51 (tr 2:55:06 ) | |||
Real t.: 02:55:06 Official t.: 02:55:51 Real start: 09:02:52 Finish hour: 11:57:57 Cat:F Category place: 125 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:51 min/km Club: k2_8: 0:16:30 Hour k2_8 : 09:19:22 Place k2_8 : 1537 - k5: 0:29:54 Hour k5 : 09:32:46 Place k5 : 1517 X 20 places k8_1: 0:48:29 Hour k8_1 : 09:51:21 Place k8_1 : 1508 X 9 places k10: 0:59:43 Hour k10 : 10:02:35 Place k10 : 1515 Y 7 places k15: 1:28:32 Hour k15 : 10:31:24 Place k15 : 1483 X 32 places k20: 1:58:34 Hour k20 : 11:01:26 Place k20 : 1463 X 20 places k23_1: 2:17:40 Hour k23_1 : 11:20:32 Place k23_1 : 1423 X 40 places k25: 2:28:16 Hour k25 : 11:31:07 Place k25 : 1409 X 14 places Finish line: 2:55:06 Finish hour: 11:57:57 Finish place : 1343 X 66 places
Split Times
273020
2:57:55
02:55:51
2:53:47
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
i
Alex Castan Delshorts
02:55:38 (Tr: 2:54:04)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Amadeo Bujan Cortizo
02:55:22 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Oriol Vidal Jurado
02:57:49 (Tr: 2:54:48)
i
Ricard Fusté Momparler
02:55:44 (Tr: 2:54:50)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
i
Raul Valle Malo
02:57:51 (Tr: 2:55:06)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Ramon Calavera
02:57:55 (Tr: 2:55:13)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1344 | 1219 | 636 | Daniel Españadero | 2:56:01 (tr 2:55:09 ) | |||
Real t.: 02:55:09 Official t.: 02:56:01 Real start: 09:02:59 Finish hour: 11:58:07 Cat:M Category place: 1218 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:51 min/km Club: k2_8: 0:13:55 Hour k2_8 : 09:16:53 Place k2_8 : 703 - k5: 0:25:06 Hour k5 : 09:28:04 Place k5 : 649 X 54 places k8_1: 0:40:32 Hour k8_1 : 09:43:30 Place k8_1 : 624 X 25 places k10: 0:50:06 Hour k10 : 09:53:05 Place k10 : 716 Y 92 places k15: 1:20:20 Hour k15 : 10:23:18 Place k15 : 1043 Y 327 places k20: 1:49:40 Hour k20 : 10:52:38 Place k20 : 1113 Y 70 places k23_1: 2:09:28 Hour k23_1 : 11:12:26 Place k23_1 : 1172 Y 59 places k25: 2:22:10 Hour k25 : 11:25:08 Place k25 : 1258 Y 86 places Finish line: 2:55:09 Finish hour: 11:58:07 Finish place : 1344 Y 86 places
Split Times
167090
2:57:17
02:56:01
2:54:45
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
i
Alex Castan Delshorts
02:55:38 (Tr: 2:54:04)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
i
Amadeo Bujan Cortizo
02:55:22 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Ricard Fusté Momparler
02:55:44 (Tr: 2:54:50)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19) |
|||||||
1345 | 126 | 973 | Mireia Capdevila Choy | 2:57:34 (tr 2:55:13 ) | |||
Real t.: 02:55:13 Official t.: 02:57:34 Real start: 09:04:27 Finish hour: 11:59:40 Cat:F Category place: 126 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:51 min/km Club: laurunners k2_8: 0:15:10 Hour k2_8 : 09:19:36 Place k2_8 : 1123 - k5: 0:27:33 Hour k5 : 09:31:59 Place k5 : 1139 Y 16 places k8_1: 0:44:49 Hour k8_1 : 09:49:16 Place k8_1 : 1161 Y 22 places k10: 0:55:16 Hour k10 : 09:59:43 Place k10 : 1179 Y 18 places k15: 1:23:21 Hour k15 : 10:27:47 Place k15 : 1207 Y 28 places k20: 1:52:49 Hour k20 : 10:57:16 Place k20 : 1254 Y 47 places k23_1: 2:12:08 Hour k23_1 : 11:16:34 Place k23_1 : 1299 Y 45 places k25: 2:23:53 Hour k25 : 11:28:20 Place k25 : 1320 Y 21 places Finish line: 2:55:13 Finish hour: 11:59:40 Finish place : 1345 Y 25 places
Split Times
225942
2:59:16
02:57:34
2:55:51
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Oriol Vidal Jurado
02:57:49 (Tr: 2:54:48)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
i
Raul Valle Malo
02:57:51 (Tr: 2:55:06)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
i
Ramon Calavera
02:57:55 (Tr: 2:55:13)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
Javier Pizarro Jodar
02:58:22 (Tr: 2:55:17)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1346 | 1220 | 1123 |
i
|
Ramon Calavera | 2:57:55 (tr 2:55:13 ) | ||
Real t.: 02:55:13 Official t.: 02:57:55 Real start: 09:04:49 Finish hour: 12:00:01 Cat:M Category place: 1219 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:51 min/km Club: k2_8: 0:15:29 Hour k2_8 : 09:20:18 Place k2_8 : 1251 - k5: 0:28:15 Hour k5 : 09:33:04 Place k5 : 1279 Y 28 places k8_1: 0:45:49 Hour k8_1 : 09:50:37 Place k8_1 : 1285 Y 6 places k10: 0:56:39 Hour k10 : 10:01:27 Place k10 : 1307 Y 22 places k15: 1:25:05 Hour k15 : 10:29:53 Place k15 : 1331 Y 24 places k20: 1:53:08 Hour k20 : 10:57:57 Place k20 : 1272 X 59 places k23_1: 2:10:41 Hour k23_1 : 11:15:29 Place k23_1 : 1227 X 45 places k25: 2:21:28 Hour k25 : 11:26:16 Place k25 : 1233 Y 6 places Finish line: 2:55:13 Finish hour: 12:00:01 Finish place : 1346 Y 113 places
Split Times
273020
3:00:00
02:57:55
2:55:51
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
i
Oriol Vidal Jurado
02:57:49 (Tr: 2:54:48)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
i
Raul Valle Malo
02:57:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
Javier Pizarro Jodar
02:58:22 (Tr: 2:55:17)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1347 | 127 | 1459 |
i
|
Susana Torres Blanco | 2:57:17 (tr 2:55:14 ) | ||
Real t.: 02:55:14 Official t.: 02:57:17 Real start: 09:04:09 Finish hour: 11:59:23 Cat:F Category place: 127 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:51 min/km Club: k2_8: 0:15:51 Hour k2_8 : 09:20:00 Place k2_8 : 1389 - k5: 0:28:50 Hour k5 : 09:32:59 Place k5 : 1404 Y 15 places k8_1: 0:46:53 Hour k8_1 : 09:51:02 Place k8_1 : 1418 Y 14 places k10: 0:58:04 Hour k10 : 10:02:13 Place k10 : 1436 Y 18 places k15: 1:27:17 Hour k15 : 10:31:26 Place k15 : 1439 Y 3 places k20: 1:56:49 Hour k20 : 11:00:58 Place k20 : 1424 X 15 places k23_1: 2:15:28 Hour k23_1 : 11:19:37 Place k23_1 : 1375 X 49 places k25: 2:26:29 Hour k25 : 11:30:38 Place k25 : 1384 Y 9 places Finish line: 2:55:14 Finish hour: 11:59:23 Finish place : 1347 X 37 places
Split Times
167090
2:58:33
02:57:17
2:56:01
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
Marc Colomé Tresserras
02:57:25 (Tr: 2:54:32)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
i
Oriol Vidal Jurado
02:57:49 (Tr: 2:54:48)
Xavier Marzo Arrebola
02:57:31 (Tr: 2:54:50)
i
Raul Valle Malo
02:57:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Ramon Calavera
02:57:55 (Tr: 2:55:13)
Javier Pizarro Jodar
02:58:22 (Tr: 2:55:17)
i
Luis alberto Erazo
02:56:33 (Tr: 2:55:19)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1348 | 1221 | 833 | Javier Pizarro Jodar | 2:58:22 (tr 2:55:17 ) | |||
Real t.: 02:55:17 Official t.: 02:58:22 Real start: 09:05:12 Finish hour: 12:00:28 Cat:M Category place: 1220 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:51 min/km Club: sant cugat triatlo k2_8: 0:14:53 Hour k2_8 : 09:20:04 Place k2_8 : 1048 - k5: 0:26:50 Hour k5 : 09:32:01 Place k5 : 1028 X 20 places k8_1: 0:43:31 Hour k8_1 : 09:48:42 Place k8_1 : 1028 Z k10: 0:53:39 Hour k10 : 09:58:50 Place k10 : 1041 Y 13 places k15: 1:20:53 Hour k15 : 10:26:04 Place k15 : 1081 Y 40 places k20: 1:49:27 Hour k20 : 10:54:38 Place k20 : 1103 Y 22 places k23_1: 2:09:02 Hour k23_1 : 11:14:13 Place k23_1 : 1160 Y 57 places k25: 2:21:48 Hour k25 : 11:26:59 Place k25 : 1246 Y 86 places Finish line: 2:55:17 Finish hour: 12:00:28 Finish place : 1348 Y 102 places
Split Times
106807
2:59:11
02:58:22
2:57:34
i
Oriol Vidal Jurado
02:57:49 (Tr: 2:54:48)
i
Raul Valle Malo
02:57:51 (Tr: 2:55:06)
Mireia Capdevila Choy
02:57:34 (Tr: 2:55:13)
i
Ramon Calavera
02:57:55 (Tr: 2:55:13) |
|||||||
1349 | 1222 | 1672 |
i
|
Luis alberto Erazo | 2:56:33 (tr 2:55:19 ) | ||
Real t.: 02:55:19 Official t.: 02:56:33 Real start: 09:03:21 Finish hour: 11:58:39 Cat:M Category place: 1221 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:51 min/km Club: k2_8: 0:16:08 Hour k2_8 : 09:19:28 Place k2_8 : 1470 - k5: 0:29:05 Hour k5 : 09:32:25 Place k5 : 1442 X 28 places k8_1: 0:46:52 Hour k8_1 : 09:50:12 Place k8_1 : 1417 X 25 places k10: 0:57:38 Hour k10 : 10:00:58 Place k10 : 1415 X 2 places k15: 1:25:50 Hour k15 : 10:29:11 Place k15 : 1391 X 24 places k20: 1:54:29 Hour k20 : 10:57:50 Place k20 : 1362 X 29 places k23_1: 2:12:11 Hour k23_1 : 11:15:31 Place k23_1 : 1301 X 61 places k25: 2:23:36 Hour k25 : 11:26:57 Place k25 : 1311 Y 10 places Finish line: 2:55:19 Finish hour: 11:58:39 Finish place : 1349 Y 38 places
Split Times
97242
2:57:17
02:56:33
2:55:49
i
Silvia Nuñez Godoy
02:56:16 (Tr: 2:53:46)
Giorgia Testoni
02:56:23 (Tr: 2:53:46)
i
Josep Alonso Puigbó
02:56:10 (Tr: 2:53:48)
i
Sara Alvaro Berlanga
02:56:02 (Tr: 2:54:03)
Jordi Miro Acevedo
02:56:52 (Tr: 2:54:12)
Didac Camps
02:56:24 (Tr: 2:54:14)
i
Toni Rodriguez Ferran
02:56:18 (Tr: 2:54:14)
i
Josep Andrés Cinca
02:56:26 (Tr: 2:54:15)
i
Mayte Solis Hernández
02:57:07 (Tr: 2:54:19)
Perico Hidalgo Tabares
02:57:04 (Tr: 2:54:22)
Mariona Bou Salazar
02:57:07 (Tr: 2:54:31)
Aitor Pérez Barrera
02:56:21 (Tr: 2:54:31)
i
Josep Silva Benaches
02:57:08 (Tr: 2:54:42)
Oscar Vilalta Espelt
02:55:55 (Tr: 2:54:47)
Juanky Valcuende Alaez
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Anna Albero Miró
02:55:51 (Tr: 2:55:06)
Daniel Españadero
02:56:01 (Tr: 2:55:09)
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14)
i
Maria Segarra Brufau
02:57:17 (Tr: 2:55:22) |
|||||||
1350 | 128 | 2567 |
i
|
Maria Segarra Brufau | 2:57:17 (tr 2:55:22 ) | ||
Real t.: 02:55:22 Official t.: 02:57:17 Real start: 09:04:01 Finish hour: 11:59:23 Cat:F Category place: 128 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:51 min/km Club: k2_8: 0:15:46 Hour k2_8 : 09:19:47 Place k2_8 : 1361 - k5: 0:28:32 Hour k5 : 09:32:33 Place k5 : 1342 X 19 places k8_1: 0:46:41 Hour k8_1 : 09:50:42 Place k8_1 : 1396 Y 54 places k10: 0:57:29 Hour k10 : 10:01:30 Place k10 : 1405 Y 9 places k15: 1:25:50 Hour k15 : 10:29:51 Place k15 : 1390 X 15 places k20: 1:54:18 Hour k20 : 10:58:19 Place k20 : 1352 X 38 places k23_1: 2:13:16 Hour k23_1 : 11:17:17 Place k23_1 : 1335 X 17 places k25: 2:24:46 Hour k25 : 11:28:46 Place k25 : 1345 Y 10 places Finish line: 2:55:22 Finish hour: 11:59:23 Finish place : 1350 Y 5 places
Split Times
4400
2:57:19
02:57:17
2:57:15
i
Susana Torres Blanco
02:57:17 (Tr: 2:55:14) |
|||||||