L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
148 | 15 | 3260 |
i
|
Veronica Avila Lago | 0:47:22 (tr 0:47:04 ) | ||
Real t.: 00:49:28 Official t.: 00:49:45 Real start: 09:01:06 Finish hour: 09:50:33 Cat:F Category place: 15 Race start:9:00:48 Gender:F Pace: 4:57 min/km Club: cn sitges k6_7: 0:32:21 Hour k6_7 : 09:33:26 Place k6_7 : 151 - k10: 0:47:04 Hour k10 : 09:48:10 Place k10 : 151 Z Finish line: 0:49:28 Finish hour: 09:50:33 Finish place : 148 X 3 places
Split Times
77770
0:50:20
00:49:45
0:49:10
Gabriel Bermejo Blanco
00:49:55 (Tr: 0:49:45)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:01 (Tr: 0:49:56)
i
Manel Malave Garcia
00:49:52 (Tr: 0:49:34)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
Carmelo Vargas Magdaleno
00:50:03 (Tr: 0:50:00) |
|||||||
154 | 139 | 339 | Gabriel Bermejo Blanco | 0:47:15 (tr 0:47:06 ) | |||
Real t.: 00:49:45 Official t.: 00:49:55 Real start: 09:00:58 Finish hour: 09:50:43 Cat:M Category place: 139 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: red runners k6_7: 0:32:15 Hour k6_7 : 09:33:13 Place k6_7 : 148 - k10: 0:47:06 Hour k10 : 09:48:03 Place k10 : 152 Y 4 places Finish line: 0:49:45 Finish hour: 09:50:43 Finish place : 154 Y 2 places
Split Times
56982
0:50:20
00:49:55
0:49:29
i
Veronica Avila Lago
00:49:45 (Tr: 0:49:28)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:01 (Tr: 0:49:56)
i
Manel Malave Garcia
00:49:52 (Tr: 0:49:34)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
Carmelo Vargas Magdaleno
00:50:03 (Tr: 0:50:00) |
|||||||
228 | 201 | 3708 |
i
|
Ilie marian Bora | 0:47:21 (tr 0:47:06 ) | ||
Real t.: 00:52:39 Official t.: 00:52:54 Real start: 09:01:03 Finish hour: 09:53:42 Cat:M Category place: 201 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: club esportiu l'arboç k6_7: 0:32:23 Hour k6_7 : 09:33:25 Place k6_7 : 154 - k10: 0:47:06 Hour k10 : 09:48:09 Place k10 : 153 X 1 place Finish line: 0:52:39 Finish hour: 09:53:42 Finish place : 228 Y 75 places
Split Times
414700
0:56:02
00:52:54
0:49:45
i
Veronica Avila Lago
00:49:45 (Tr: 0:49:28)
Gabriel Bermejo Blanco
00:49:55 (Tr: 0:49:45)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:01 (Tr: 0:49:56)
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Manel Malave Garcia
00:49:52 (Tr: 0:49:34)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
Carmelo Vargas Magdaleno
00:50:03 (Tr: 0:50:00)
i
Otger Ferrer Porta
00:50:50 (Tr: 0:50:18)
i
Jordi Saló Vila
00:50:51 (Tr: 0:50:18)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Enric Bertolín I Ponsa
00:51:12 (Tr: 0:50:34)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
i
Sebastià Fàbregas Galí
00:51:18 (Tr: 0:50:21)
Javier González
00:50:58 (Tr: 0:50:15)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Pau Hormigos Díaz
00:51:15 (Tr: 0:50:30)
i
Oriol Tenas Torralba
00:51:21 (Tr: 0:50:35)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18)
i
Oscar Benages Campllonch
00:51:00 (Tr: 0:50:22)
i
Toni Santisteban Roncero
00:51:01 (Tr: 0:50:22)
Antonio Vega Varela
00:51:10 (Tr: 0:50:45)
i
Carlos Diana
00:50:57 (Tr: 0:50:31) |
|||||||
157 | 16 | 3087 | Sara Delpueyo Casanova | 0:47:14 (tr 0:47:09 ) | |||
Real t.: 00:49:56 Official t.: 00:50:01 Real start: 09:00:54 Finish hour: 09:50:49 Cat:F Category place: 16 Race start:9:00:48 Gender:F Pace: 5:00 min/km Club: k6_7: 0:32:16 Hour k6_7 : 09:33:09 Place k6_7 : 149 - k10: 0:47:09 Hour k10 : 09:48:02 Place k10 : 154 Y 5 places Finish line: 0:49:56 Finish hour: 09:50:49 Finish place : 157 Y 3 places
Split Times
42790
0:50:20
00:50:01
0:49:42
i
Veronica Avila Lago
00:49:45 (Tr: 0:49:28)
Gabriel Bermejo Blanco
00:49:55 (Tr: 0:49:45)
i
Manel Malave Garcia
00:49:52 (Tr: 0:49:34)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
Carmelo Vargas Magdaleno
00:50:03 (Tr: 0:50:00) |
|||||||
155 | 140 | 3866 |
i
|
Raul Crespo Gonzalez | 0:48:08 (tr 0:47:11 ) | ||
Real t.: 00:49:47 Official t.: 00:50:44 Real start: 09:01:45 Finish hour: 09:51:32 Cat:M Category place: 140 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: capol k6_7: 0:33:05 Hour k6_7 : 09:34:50 Place k6_7 : 179 - k10: 0:47:11 Hour k10 : 09:48:56 Place k10 : 155 X 24 places Finish line: 0:49:47 Finish hour: 09:51:32 Finish place : 155 Z
Split Times
108132
0:51:33
00:50:44
0:49:55
Gabriel Bermejo Blanco
00:49:55 (Tr: 0:49:45)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:01 (Tr: 0:49:56)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
Carmelo Vargas Magdaleno
00:50:03 (Tr: 0:50:00)
i
Otger Ferrer Porta
00:50:50 (Tr: 0:50:18)
i
Jordi Saló Vila
00:50:51 (Tr: 0:50:18)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Enric Bertolín I Ponsa
00:51:12 (Tr: 0:50:34)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
i
Sebastià Fàbregas Galí
00:51:18 (Tr: 0:50:21)
Javier González
00:50:58 (Tr: 0:50:15)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Pau Hormigos Díaz
00:51:15 (Tr: 0:50:30)
i
Oriol Tenas Torralba
00:51:21 (Tr: 0:50:35)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18)
i
Oscar Benages Campllonch
00:51:00 (Tr: 0:50:22)
i
Toni Santisteban Roncero
00:51:01 (Tr: 0:50:22)
Antonio Vega Varela
00:51:10 (Tr: 0:50:45)
i
Carlos Diana
00:50:57 (Tr: 0:50:31) |
|||||||
152 | 137 | 3445 |
i
|
Manel Malave Garcia | 0:47:30 (tr 0:47:12 ) | ||
Real t.: 00:49:34 Official t.: 00:49:52 Real start: 09:01:07 Finish hour: 09:50:40 Cat:M Category place: 137 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: dale runner k6_7: 0:32:53 Hour k6_7 : 09:33:59 Place k6_7 : 172 - k10: 0:47:12 Hour k10 : 09:48:18 Place k10 : 156 X 16 places Finish line: 0:49:34 Finish hour: 09:50:40 Finish place : 152 X 4 places
Split Times
122757
0:50:48
00:49:52
0:48:56
i
Veronica Avila Lago
00:49:45 (Tr: 0:49:28)
Gabriel Bermejo Blanco
00:49:55 (Tr: 0:49:45)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:01 (Tr: 0:49:56)
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
Carmelo Vargas Magdaleno
00:50:03 (Tr: 0:50:00)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18) |
|||||||
156 | 141 | 3442 |
i
|
Xavier Padros Ruiz | 0:47:43 (tr 0:47:13 ) | ||
Real t.: 00:49:50 Official t.: 00:50:20 Real start: 09:01:18 Finish hour: 09:51:08 Cat:M Category place: 141 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: ceip les corts k6_7: 0:31:58 Hour k6_7 : 09:33:16 Place k6_7 : 142 - k10: 0:47:13 Hour k10 : 09:48:31 Place k10 : 157 Y 15 places Finish line: 0:49:50 Finish hour: 09:51:08 Finish place : 156 X 1 place
Split Times
42790
0:50:40
00:50:20
0:50:01
Sara Delpueyo Casanova
00:50:01 (Tr: 0:49:56)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
Carmelo Vargas Magdaleno
00:50:03 (Tr: 0:50:00)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18) |
|||||||
158 | 142 | 3313 | Javier Sánchez Siles | 0:47:32 (tr 0:47:17 ) | |||
Real t.: 00:49:58 Official t.: 00:50:13 Real start: 09:01:03 Finish hour: 09:51:01 Cat:M Category place: 142 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: k6_7: 0:31:50 Hour k6_7 : 09:32:53 Place k6_7 : 141 - k10: 0:47:17 Hour k10 : 09:48:20 Place k10 : 158 Y 17 places Finish line: 0:49:58 Finish hour: 09:51:01 Finish place : 158 Z
Split Times
82607
0:50:50
00:50:13
0:49:35
i
Veronica Avila Lago
00:49:45 (Tr: 0:49:28)
Gabriel Bermejo Blanco
00:49:55 (Tr: 0:49:45)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:01 (Tr: 0:49:56)
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Manel Malave Garcia
00:49:52 (Tr: 0:49:34)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
Carmelo Vargas Magdaleno
00:50:03 (Tr: 0:50:00)
i
Otger Ferrer Porta
00:50:50 (Tr: 0:50:18)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18) |
|||||||
153 | 138 | 3914 |
i
|
Ricard Rocamora Pujol | 0:48:24 (tr 0:47:19 ) | ||
Real t.: 00:49:43 Official t.: 00:50:48 Real start: 09:01:53 Finish hour: 09:51:36 Cat:M Category place: 138 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k6_7: 0:33:08 Hour k6_7 : 09:35:00 Place k6_7 : 182 - k10: 0:47:19 Hour k10 : 09:49:12 Place k10 : 159 X 23 places Finish line: 0:49:43 Finish hour: 09:51:36 Finish place : 153 X 6 places
Split Times
122757
0:51:43
00:50:48
0:49:52
Gabriel Bermejo Blanco
00:49:55 (Tr: 0:49:45)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:01 (Tr: 0:49:56)
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Manel Malave Garcia
00:49:52 (Tr: 0:49:34)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
Carmelo Vargas Magdaleno
00:50:03 (Tr: 0:50:00)
i
Otger Ferrer Porta
00:50:50 (Tr: 0:50:18)
i
Jordi Saló Vila
00:50:51 (Tr: 0:50:18)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Enric Bertolín I Ponsa
00:51:12 (Tr: 0:50:34)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
i
Sebastià Fàbregas Galí
00:51:18 (Tr: 0:50:21)
Javier González
00:50:58 (Tr: 0:50:15)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Pau Hormigos Díaz
00:51:15 (Tr: 0:50:30)
i
Oriol Tenas Torralba
00:51:21 (Tr: 0:50:35)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18)
i
Oscar Benages Campllonch
00:51:00 (Tr: 0:50:22)
i
Toni Santisteban Roncero
00:51:01 (Tr: 0:50:22)
Antonio Vega Varela
00:51:10 (Tr: 0:50:45)
i
Carlos Diana
00:50:57 (Tr: 0:50:31) |
|||||||
159 | 143 | 3279 | Carmelo Vargas Magdaleno | 0:47:31 (tr 0:47:28 ) | |||
Real t.: 00:50:00 Official t.: 00:50:03 Real start: 09:00:51 Finish hour: 09:50:51 Cat:M Category place: 143 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: happyruners k6_7: 0:32:21 Hour k6_7 : 09:33:12 Place k6_7 : 153 - k10: 0:47:28 Hour k10 : 09:48:19 Place k10 : 160 Y 7 places Finish line: 0:50:00 Finish hour: 09:50:51 Finish place : 159 X 1 place
Split Times
49720
0:50:25
00:50:03
0:49:40
i
Veronica Avila Lago
00:49:45 (Tr: 0:49:28)
Gabriel Bermejo Blanco
00:49:55 (Tr: 0:49:45)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:01 (Tr: 0:49:56)
i
Manel Malave Garcia
00:49:52 (Tr: 0:49:34)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13) |
|||||||
169 | 152 | 3799 |
i
|
Otger Ferrer Porta | 0:48:05 (tr 0:47:33 ) | ||
Real t.: 00:50:18 Official t.: 00:50:50 Real start: 09:01:21 Finish hour: 09:51:38 Cat:M Category place: 152 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: k6_7: 0:32:27 Hour k6_7 : 09:33:47 Place k6_7 : 156 - k10: 0:47:33 Hour k10 : 09:48:53 Place k10 : 161 Y 5 places Finish line: 0:50:18 Finish hour: 09:51:38 Finish place : 169 Y 8 places
Split Times
82607
0:51:28
00:50:50
0:50:13
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
i
Jordi Saló Vila
00:50:51 (Tr: 0:50:18)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Enric Bertolín I Ponsa
00:51:12 (Tr: 0:50:34)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
i
Sebastià Fàbregas Galí
00:51:18 (Tr: 0:50:21)
Javier González
00:50:58 (Tr: 0:50:15)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Pau Hormigos Díaz
00:51:15 (Tr: 0:50:30)
i
Oriol Tenas Torralba
00:51:21 (Tr: 0:50:35)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18)
i
Oscar Benages Campllonch
00:51:00 (Tr: 0:50:22)
i
Toni Santisteban Roncero
00:51:01 (Tr: 0:50:22)
Antonio Vega Varela
00:51:10 (Tr: 0:50:45)
i
Carlos Diana
00:50:57 (Tr: 0:50:31) |
|||||||
168 | 151 | 3802 |
i
|
Jordi Saló Vila | 0:48:06 (tr 0:47:33 ) | ||
Real t.: 00:50:18 Official t.: 00:50:51 Real start: 09:01:21 Finish hour: 09:51:39 Cat:M Category place: 151 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: k6_7: 0:32:28 Hour k6_7 : 09:33:49 Place k6_7 : 157 - k10: 0:47:33 Hour k10 : 09:48:54 Place k10 : 162 Y 5 places Finish line: 0:50:18 Finish hour: 09:51:39 Finish place : 168 Y 6 places
Split Times
6822
0:50:54
00:50:51
0:50:48
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
i
Otger Ferrer Porta
00:50:50 (Tr: 0:50:18) |
|||||||
160 | 17 | 3022 |
i
|
Alba Gràcia Pañella | 0:47:51 (tr 0:47:34 ) | ||
Real t.: 00:50:07 Official t.: 00:50:25 Real start: 09:01:06 Finish hour: 09:51:13 Cat:F Category place: 17 Race start:9:00:48 Gender:F Pace: 5:01 min/km Club: club natació sitges k6_7: 0:32:56 Hour k6_7 : 09:34:02 Place k6_7 : 176 - k10: 0:47:34 Hour k10 : 09:48:39 Place k10 : 163 X 13 places Finish line: 0:50:07 Finish hour: 09:51:13 Finish place : 160 X 3 places
Split Times
49720
0:50:48
00:50:25
0:50:03
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
Carmelo Vargas Magdaleno
00:50:03 (Tr: 0:50:00)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18) |
|||||||
161 | 144 | 3077 | Jose luis Olive Lopez | 0:48:08 (tr 0:47:43 ) | |||
Real t.: 00:50:10 Official t.: 00:50:36 Real start: 09:01:14 Finish hour: 09:51:24 Cat:M Category place: 144 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:01 min/km Club: c. e. mediterrani k6_7: 0:33:16 Hour k6_7 : 09:34:29 Place k6_7 : 188 - k10: 0:47:43 Hour k10 : 09:48:56 Place k10 : 164 X 24 places Finish line: 0:50:10 Finish hour: 09:51:24 Finish place : 161 X 3 places
Split Times
4400
0:50:38
00:50:36
0:50:34
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16) |
|||||||
171 | 154 | 3294 | Tomas Zango Andrade | 0:47:51 (tr 0:47:44 ) | |||
Real t.: 00:50:21 Official t.: 00:50:29 Real start: 09:00:56 Finish hour: 09:51:17 Cat:M Category place: 154 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:03 min/km Club: k6_7: 0:32:29 Hour k6_7 : 09:33:25 Place k6_7 : 158 - k10: 0:47:44 Hour k10 : 09:48:39 Place k10 : 165 Y 7 places Finish line: 0:50:21 Finish hour: 09:51:17 Finish place : 171 Y 6 places
Split Times
95812
0:51:12
00:50:29
0:49:45
i
Veronica Avila Lago
00:49:45 (Tr: 0:49:28)
Gabriel Bermejo Blanco
00:49:55 (Tr: 0:49:45)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:01 (Tr: 0:49:56)
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Manel Malave Garcia
00:49:52 (Tr: 0:49:34)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
Carmelo Vargas Magdaleno
00:50:03 (Tr: 0:50:00)
i
Otger Ferrer Porta
00:50:50 (Tr: 0:50:18)
i
Jordi Saló Vila
00:50:51 (Tr: 0:50:18)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Enric Bertolín I Ponsa
00:51:12 (Tr: 0:50:34)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
Javier González
00:50:58 (Tr: 0:50:15)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18)
i
Oscar Benages Campllonch
00:51:00 (Tr: 0:50:22)
i
Toni Santisteban Roncero
00:51:01 (Tr: 0:50:22)
Antonio Vega Varela
00:51:10 (Tr: 0:50:45)
i
Carlos Diana
00:50:57 (Tr: 0:50:31) |
|||||||
162 | 145 | 3100 | Daniel González Jiménez | 0:47:54 (tr 0:47:45 ) | |||
Real t.: 00:50:13 Official t.: 00:50:22 Real start: 09:00:58 Finish hour: 09:51:10 Cat:M Category place: 145 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: k6_7: 0:32:32 Hour k6_7 : 09:33:29 Place k6_7 : 162 - k10: 0:47:45 Hour k10 : 09:48:42 Place k10 : 166 Y 4 places Finish line: 0:50:13 Finish hour: 09:51:10 Finish place : 162 X 4 places
Split Times
10450
0:50:27
00:50:22
0:50:18
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23) |
|||||||
164 | 147 | 3368 |
i
|
Albert Rubió Balagué | 0:48:07 (tr 0:47:45 ) | ||
Real t.: 00:50:16 Official t.: 00:50:37 Real start: 09:01:10 Finish hour: 09:51:25 Cat:M Category place: 147 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: cansallebres vallfogona k6_7: 0:32:37 Hour k6_7 : 09:33:47 Place k6_7 : 168 - k10: 0:47:45 Hour k10 : 09:48:55 Place k10 : 167 X 1 place Finish line: 0:50:16 Finish hour: 09:51:25 Finish place : 164 X 3 places
Split Times
4400
0:50:39
00:50:37
0:50:35
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18) |
|||||||
177 | 160 | 3081 | Enric Bertolín I Ponsa | 0:48:25 (tr 0:47:46 ) | |||
Real t.: 00:50:34 Official t.: 00:51:12 Real start: 09:01:27 Finish hour: 09:52:00 Cat:M Category place: 160 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: moia runners k6_7: 0:32:32 Hour k6_7 : 09:33:58 Place k6_7 : 161 - k10: 0:47:46 Hour k10 : 09:49:13 Place k10 : 168 Y 7 places Finish line: 0:50:34 Finish hour: 09:52:00 Finish place : 177 Y 9 places
Split Times
95812
0:51:56
00:51:12
0:50:29
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
i
Otger Ferrer Porta
00:50:50 (Tr: 0:50:18)
i
Jordi Saló Vila
00:50:51 (Tr: 0:50:18)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
i
Sebastià Fàbregas Galí
00:51:18 (Tr: 0:50:21)
Javier González
00:50:58 (Tr: 0:50:15)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Pau Hormigos Díaz
00:51:15 (Tr: 0:50:30)
i
Oriol Tenas Torralba
00:51:21 (Tr: 0:50:35)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18)
i
Oscar Benages Campllonch
00:51:00 (Tr: 0:50:22)
i
Toni Santisteban Roncero
00:51:01 (Tr: 0:50:22)
Antonio Vega Varela
00:51:10 (Tr: 0:50:45)
i
Carlos Diana
00:50:57 (Tr: 0:50:31) |
|||||||
174 | 157 | 3461 | Ivan Javier Castro | 0:47:51 (tr 0:47:47 ) | |||
Real t.: 00:50:23 Official t.: 00:50:27 Real start: 09:00:52 Finish hour: 09:51:15 Cat:M Category place: 157 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:03 min/km Club: k6_7: 0:32:21 Hour k6_7 : 09:33:13 Place k6_7 : 152 - k10: 0:47:47 Hour k10 : 09:48:39 Place k10 : 170 Y 18 places Finish line: 0:50:23 Finish hour: 09:51:15 Finish place : 174 Y 4 places
Split Times
68530
0:50:58
00:50:27
0:49:56
Sara Delpueyo Casanova
00:50:01 (Tr: 0:49:56)
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
Carmelo Vargas Magdaleno
00:50:03 (Tr: 0:50:00)
i
Otger Ferrer Porta
00:50:50 (Tr: 0:50:18)
i
Jordi Saló Vila
00:50:51 (Tr: 0:50:18)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
Javier González
00:50:58 (Tr: 0:50:15)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18)
i
Carlos Diana
00:50:57 (Tr: 0:50:31) |
|||||||
166 | 149 | 3812 |
i
|
Edgar Pascual Kostich | 0:47:58 (tr 0:47:47 ) | ||
Real t.: 00:50:16 Official t.: 00:50:27 Real start: 09:00:59 Finish hour: 09:51:15 Cat:M Category place: 149 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: andandaeh k6_7: 0:32:03 Hour k6_7 : 09:33:02 Place k6_7 : 144 - k10: 0:47:47 Hour k10 : 09:48:46 Place k10 : 169 Y 25 places Finish line: 0:50:16 Finish hour: 09:51:15 Finish place : 166 X 3 places
Split Times
30580
0:50:41
00:50:27
0:50:13
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18) |
|||||||
170 | 153 | 3311 |
i
|
Sebastià Fàbregas Galí | 0:48:46 (tr 0:47:49 ) | ||
Real t.: 00:50:21 Official t.: 00:51:18 Real start: 09:01:46 Finish hour: 09:52:06 Cat:M Category place: 153 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:03 min/km Club: k6_7: 0:32:40 Hour k6_7 : 09:34:26 Place k6_7 : 169 - k10: 0:47:49 Hour k10 : 09:49:34 Place k10 : 171 Y 2 places Finish line: 0:50:21 Finish hour: 09:52:06 Finish place : 170 X 1 place
Split Times
12210
0:51:23
00:51:18
0:51:12
Enric Bertolín I Ponsa
00:51:12 (Tr: 0:50:34)
i
Pau Hormigos Díaz
00:51:15 (Tr: 0:50:30)
i
Oriol Tenas Torralba
00:51:21 (Tr: 0:50:35) |
|||||||
163 | 146 | 3429 | Javier González | 0:48:33 (tr 0:47:49 ) | |||
Real t.: 00:50:15 Official t.: 00:50:58 Real start: 09:01:32 Finish hour: 09:51:46 Cat:M Category place: 146 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: k6_7: 0:32:36 Hour k6_7 : 09:34:08 Place k6_7 : 166 - k10: 0:47:49 Hour k10 : 09:49:21 Place k10 : 172 Y 6 places Finish line: 0:50:15 Finish hour: 09:51:46 Finish place : 163 X 9 places
Split Times
68530
0:51:29
00:50:58
0:50:27
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
i
Otger Ferrer Porta
00:50:50 (Tr: 0:50:18)
i
Jordi Saló Vila
00:50:51 (Tr: 0:50:18)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Enric Bertolín I Ponsa
00:51:12 (Tr: 0:50:34)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
i
Sebastià Fàbregas Galí
00:51:18 (Tr: 0:50:21)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Pau Hormigos Díaz
00:51:15 (Tr: 0:50:30)
i
Oriol Tenas Torralba
00:51:21 (Tr: 0:50:35)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18)
i
Oscar Benages Campllonch
00:51:00 (Tr: 0:50:22)
i
Toni Santisteban Roncero
00:51:01 (Tr: 0:50:22)
Antonio Vega Varela
00:51:10 (Tr: 0:50:45)
i
Carlos Diana
00:50:57 (Tr: 0:50:31) |
|||||||
165 | 148 | 3426 | Ramon Burguera Tocino | 0:48:17 (tr 0:47:52 ) | |||
Real t.: 00:50:16 Official t.: 00:50:41 Real start: 09:01:13 Finish hour: 09:51:29 Cat:M Category place: 148 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: k6_7: 0:33:12 Hour k6_7 : 09:34:25 Place k6_7 : 186 - k10: 0:47:52 Hour k10 : 09:49:05 Place k10 : 173 X 13 places Finish line: 0:50:16 Finish hour: 09:51:29 Finish place : 165 X 8 places
Split Times
30580
0:50:55
00:50:41
0:50:27
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
i
Otger Ferrer Porta
00:50:50 (Tr: 0:50:18)
i
Jordi Saló Vila
00:50:51 (Tr: 0:50:18)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18) |
|||||||
175 | 158 | 3495 |
i
|
Pau Hormigos Díaz | 0:48:39 (tr 0:47:54 ) | ||
Real t.: 00:50:30 Official t.: 00:51:15 Real start: 09:01:34 Finish hour: 09:52:03 Cat:M Category place: 158 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:03 min/km Club: t2 monjos k6_7: 0:32:34 Hour k6_7 : 09:34:07 Place k6_7 : 165 - k10: 0:47:54 Hour k10 : 09:49:27 Place k10 : 174 Y 9 places Finish line: 0:50:30 Finish hour: 09:52:03 Finish place : 175 Y 1 place
Split Times
4400
0:51:17
00:51:15
0:51:13
|
|||||||
178 | 161 | 3805 |
i
|
Oriol Tenas Torralba | 0:48:40 (tr 0:47:54 ) | ||
Real t.: 00:50:35 Official t.: 00:51:21 Real start: 09:01:35 Finish hour: 09:52:09 Cat:M Category place: 161 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: k6_7: 0:32:56 Hour k6_7 : 09:34:30 Place k6_7 : 175 - k10: 0:47:54 Hour k10 : 09:49:28 Place k10 : 175 Z Finish line: 0:50:35 Finish hour: 09:52:09 Finish place : 178 Y 3 places
Split Times
50600
0:51:44
00:51:21
0:50:58
Enric Bertolín I Ponsa
00:51:12 (Tr: 0:50:34)
i
Sebastià Fàbregas Galí
00:51:18 (Tr: 0:50:21)
Javier González
00:50:58 (Tr: 0:50:15)
i
Pau Hormigos Díaz
00:51:15 (Tr: 0:50:30)
i
Oscar Benages Campllonch
00:51:00 (Tr: 0:50:22)
i
Toni Santisteban Roncero
00:51:01 (Tr: 0:50:22)
Antonio Vega Varela
00:51:10 (Tr: 0:50:45) |
|||||||
167 | 150 | 3086 |
i
|
Jorge Torres Montijano | 0:48:16 (tr 0:47:55 ) | ||
Real t.: 00:50:18 Official t.: 00:50:38 Real start: 09:01:09 Finish hour: 09:51:26 Cat:M Category place: 150 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: k6_7: 0:33:11 Hour k6_7 : 09:34:20 Place k6_7 : 184 - k10: 0:47:55 Hour k10 : 09:49:04 Place k10 : 176 X 8 places Finish line: 0:50:18 Finish hour: 09:51:26 Finish place : 167 X 9 places
Split Times
69850
0:51:10
00:50:38
0:50:07
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Xavier Padros Ruiz
00:50:20 (Tr: 0:49:50)
Javier Sánchez Siles
00:50:13 (Tr: 0:49:58)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
i
Otger Ferrer Porta
00:50:50 (Tr: 0:50:18)
i
Jordi Saló Vila
00:50:51 (Tr: 0:50:18)
i
Alba Gràcia Pañella
00:50:25 (Tr: 0:50:07)
Jose luis Olive Lopez
00:50:36 (Tr: 0:50:10)
Tomas Zango Andrade
00:50:29 (Tr: 0:50:21)
Daniel González Jiménez
00:50:22 (Tr: 0:50:13)
i
Albert Rubió Balagué
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Ivan Javier Castro
00:50:27 (Tr: 0:50:23)
i
Edgar Pascual Kostich
00:50:27 (Tr: 0:50:16)
Javier González
00:50:58 (Tr: 0:50:15)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Oscar Benages Campllonch
00:51:00 (Tr: 0:50:22)
i
Toni Santisteban Roncero
00:51:01 (Tr: 0:50:22)
Antonio Vega Varela
00:51:10 (Tr: 0:50:45)
i
Carlos Diana
00:50:57 (Tr: 0:50:31) |
|||||||
172 | 155 | 3521 |
i
|
Oscar Benages Campllonch | 0:48:35 (tr 0:47:57 ) | ||
Real t.: 00:50:22 Official t.: 00:51:00 Real start: 09:01:27 Finish hour: 09:51:48 Cat:M Category place: 155 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:03 min/km Club: esportiu penedes k6_7: 0:33:24 Hour k6_7 : 09:34:50 Place k6_7 : 193 - k10: 0:47:57 Hour k10 : 09:49:23 Place k10 : 177 X 16 places Finish line: 0:50:22 Finish hour: 09:51:48 Finish place : 172 X 5 places
Split Times
4400
0:51:02
00:51:00
0:50:58
i
Toni Santisteban Roncero
00:51:01 (Tr: 0:50:22) |
|||||||
173 | 156 | 3520 |
i
|
Toni Santisteban Roncero | 0:48:35 (tr 0:47:57 ) | ||
Real t.: 00:50:22 Official t.: 00:51:01 Real start: 09:01:27 Finish hour: 09:51:49 Cat:M Category place: 156 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:03 min/km Club: esportiu penedes k6_7: 0:33:23 Hour k6_7 : 09:34:49 Place k6_7 : 192 - k10: 0:47:57 Hour k10 : 09:49:23 Place k10 : 178 X 14 places Finish line: 0:50:22 Finish hour: 09:51:49 Finish place : 173 X 5 places
Split Times
4400
0:51:03
00:51:01
0:50:59
i
Oscar Benages Campllonch
00:51:00 (Tr: 0:50:22) |
|||||||
181 | 164 | 3096 | Antonio Vega Varela | 0:48:25 (tr 0:48:00 ) | |||
Real t.: 00:50:45 Official t.: 00:51:10 Real start: 09:01:13 Finish hour: 09:51:58 Cat:M Category place: 164 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: méchant k6_7: 0:32:25 Hour k6_7 : 09:33:38 Place k6_7 : 155 - k10: 0:48:00 Hour k10 : 09:49:13 Place k10 : 179 Y 24 places Finish line: 0:50:45 Finish hour: 09:51:58 Finish place : 181 Y 2 places
Split Times
69850
0:51:42
00:51:10
0:50:38
i
Raul Crespo Gonzalez
00:50:44 (Tr: 0:49:47)
i
Ricard Rocamora Pujol
00:50:48 (Tr: 0:49:43)
i
Otger Ferrer Porta
00:50:50 (Tr: 0:50:18)
i
Jordi Saló Vila
00:50:51 (Tr: 0:50:18)
Enric Bertolín I Ponsa
00:51:12 (Tr: 0:50:34)
i
Sebastià Fàbregas Galí
00:51:18 (Tr: 0:50:21)
Javier González
00:50:58 (Tr: 0:50:15)
Ramon Burguera Tocino
00:50:41 (Tr: 0:50:16)
i
Pau Hormigos Díaz
00:51:15 (Tr: 0:50:30)
i
Oriol Tenas Torralba
00:51:21 (Tr: 0:50:35)
i
Jorge Torres Montijano
00:50:38 (Tr: 0:50:18)
i
Oscar Benages Campllonch
00:51:00 (Tr: 0:50:22)
i
Toni Santisteban Roncero
00:51:01 (Tr: 0:50:22)
i
Carlos Diana
00:50:57 (Tr: 0:50:31) |
|||||||
176 | 159 | 3026 |
i
|
Carlos Diana | 0:48:26 (tr 0:48:00 ) | ||
Real t.: 00:50:31 Official t.: 00:50:57 Real start: 09:01:15 Finish hour: 09:51:45 Cat:M Category place: 159 Race start:9:00:48 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: cn sitges k6_7: 0:33:07 Hour k6_7 : 09:34:21 Place k6_7 : 181 - k10: 0:48:00 Hour k10 : 09:49:14 Place k10 : 180 X 1 place Finish line: 0:50:31 Finish hour: 09:51:45 Finish place : 176 X 4 places
Split Times
4400
0:50:59
00:50:57
0:50:55
Javier González
00:50:58 (Tr: 0:50:15) |
|||||||