SubCurses

8RESULTATS

10a Cursa Popular d'Abrera

BenM

10 de juny de 2018
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:03:01

T. oficial: 00:03:01

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:11

Cat:BenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:11 min/km

Club: club atletisme abrera

0:03:20
00:03:01
0:02:43
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:09 (Tr: 0:03:09)
i
Pau Camero Jimenez
00:03:10 (Tr: 0:03:10)
i
Izan Gines Silva
00:03:12 (Tr: 0:03:12)
i
Arnau Perello Subils
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Marti Massó Laguarda
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Sergio Palomeque Lara
00:03:20 (Tr: 0:03:20)

T. real: 00:03:09

T. oficial: 00:03:09

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:19

Cat:BenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:19 min/km

Club: cornella atletic

0:03:20
00:03:09
0:02:59
i
Toni Gonzalez Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Pau Camero Jimenez
00:03:10 (Tr: 0:03:10)
i
Izan Gines Silva
00:03:12 (Tr: 0:03:12)
i
Arnau Perello Subils
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Marti Massó Laguarda
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Sergio Palomeque Lara
00:03:20 (Tr: 0:03:20)

T. real: 00:03:10

T. oficial: 00:03:10

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:20

Cat:BenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: ca olesa

0:03:20
00:03:10
0:03:01
i
Toni Gonzalez Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:09 (Tr: 0:03:09)
i
Izan Gines Silva
00:03:12 (Tr: 0:03:12)
i
Arnau Perello Subils
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Marti Massó Laguarda
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Sergio Palomeque Lara
00:03:20 (Tr: 0:03:20)

T. real: 00:03:12

T. oficial: 00:03:12

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:22

Cat:BenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club:

0:03:22
00:03:12
0:03:01
i
Toni Gonzalez Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:09 (Tr: 0:03:09)
i
Pau Camero Jimenez
00:03:10 (Tr: 0:03:10)
i
Arnau Perello Subils
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Marti Massó Laguarda
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Sergio Palomeque Lara
00:03:20 (Tr: 0:03:20)

T. real: 00:03:15

T. oficial: 00:03:15

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:25

Cat:BenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: esports bruc

0:03:22
00:03:15
0:03:08
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:09 (Tr: 0:03:09)
i
Pau Camero Jimenez
00:03:10 (Tr: 0:03:10)
i
Izan Gines Silva
00:03:12 (Tr: 0:03:12)
i
Marti Massó Laguarda
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Sergio Palomeque Lara
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Richard Moreno Gomez
00:03:22 (Tr: 0:03:22)

T. real: 00:03:19

T. oficial: 00:03:19

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:29

Cat:BenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club:

0:03:27
00:03:19
0:03:10
i
Pau Camero Jimenez
00:03:10 (Tr: 0:03:10)
i
Izan Gines Silva
00:03:12 (Tr: 0:03:12)
i
Arnau Perello Subils
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Sergio Palomeque Lara
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Richard Moreno Gomez
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Pau Rojas Gutiérrez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Biel Vidal Lago
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Alex Giménez Crespo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Izan Paul De La Montaña
00:03:27 (Tr: 0:03:27)

T. real: 00:03:20

T. oficial: 00:03:20

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:30

Cat:BenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club:

0:03:28
00:03:20
0:03:12
i
Izan Gines Silva
00:03:12 (Tr: 0:03:12)
i
Arnau Perello Subils
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Marti Massó Laguarda
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Richard Moreno Gomez
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Pau Rojas Gutiérrez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Biel Vidal Lago
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Alex Giménez Crespo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Izan Paul De La Montaña
00:03:27 (Tr: 0:03:27)

T. real: 00:03:22

T. oficial: 00:03:22

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:32

Cat:BenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club:

0:03:29
00:03:22
0:03:15
i
Arnau Perello Subils
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Marti Massó Laguarda
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Sergio Palomeque Lara
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Pau Rojas Gutiérrez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Biel Vidal Lago
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Alex Giménez Crespo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Izan Paul De La Montaña
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:28 (Tr: 0:03:28)

T. real: 00:03:24

T. oficial: 00:03:24

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:34

Cat:BenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: ca olesa

0:03:29
00:03:24
0:03:19
i
Marti Massó Laguarda
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Sergio Palomeque Lara
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Richard Moreno Gomez
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Biel Vidal Lago
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Alex Giménez Crespo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Izan Paul De La Montaña
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:28 (Tr: 0:03:28)

T. real: 00:03:24

T. oficial: 00:03:24

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:34

Cat:BenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club:

0:03:29
00:03:24
0:03:20
i
Sergio Palomeque Lara
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Richard Moreno Gomez
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Pau Rojas Gutiérrez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Biel Vidal Lago
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Alex Giménez Crespo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Izan Paul De La Montaña
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Biel Bergadà García
00:03:29 (Tr: 0:03:29)

T. real: 00:03:25

T. oficial: 00:03:25

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:35

Cat:BenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club:

0:03:28
00:03:25
0:03:21
i
Richard Moreno Gomez
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Pau Rojas Gutiérrez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Alex Giménez Crespo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Izan Paul De La Montaña
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:28 (Tr: 0:03:28)

T. real: 00:03:26

T. oficial: 00:03:26

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:36

Cat:BenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club:

0:03:29
00:03:26
0:03:24
i
Pau Rojas Gutiérrez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Biel Vidal Lago
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Izan Paul De La Montaña
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Biel Bergadà García
00:03:29 (Tr: 0:03:29)

T. real: 00:03:27

T. oficial: 00:03:27

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:37

Cat:BenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: ca olesa

0:03:29
00:03:27
0:03:24
i
Marcos Niño Gómez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Biel Vidal Lago
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Alex Giménez Crespo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Biel Bergadà García
00:03:29 (Tr: 0:03:29)

T. real: 00:03:28

T. oficial: 00:03:28

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:38

Cat:BenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: l'escola sant just

0:03:32
00:03:28
0:03:25
i
Biel Vidal Lago
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Alex Giménez Crespo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Izan Paul De La Montaña
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Biel Bergadà García
00:03:29 (Tr: 0:03:29)

T. real: 00:03:29

T. oficial: 00:03:29

Inici real: 10:16:10

Hora meta: 10:19:39

Cat:BenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:16:10

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club:

0:03:31
00:03:29
0:03:26
i
Alex Giménez Crespo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Izan Paul De La Montaña
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:28 (Tr: 0:03:28)