SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

10K

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:38:03

T. oficial: 00:38:03

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:16:39

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

k5: 0:18:50

Hora k5 : 08:57:26

Pos k5 : 13

-

Meta: 0:38:03

Hora meta: 09:16:39

Pos meta : 16

Y 3 posicions

0:40:04
00:38:03
0:36:01
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:38:31 (Tr: 0:38:31)
Jose manuel Fernandez Guirado
00:38:39 (Tr: 0:38:37)
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
i
Javier Ruiz Villaoslada
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)

T. real: 00:38:31

T. oficial: 00:38:31

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:17:07

Cat:M4

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: club atletisme abrera

k5: 0:19:09

Hora k5 : 08:57:45

Pos k5 : 16

-

Meta: 0:38:31

Hora meta: 09:17:07

Pos meta : 17

Y 1 posició

0:40:04
00:38:31
0:36:58
Iván Escudero Sánchez
00:38:03 (Tr: 0:38:03)
Jose manuel Fernandez Guirado
00:38:39 (Tr: 0:38:37)
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
i
Javier Ruiz Villaoslada
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)

T. real: 00:38:37

T. oficial: 00:38:39

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 09:17:15

Cat:M5

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: natura running

k5: 0:19:26

Hora k5 : 08:58:04

Pos k5 : 18

-

Meta: 0:38:37

Hora meta: 09:17:15

Pos meta : 18

Z

0:40:04
00:38:39
0:37:13
Iván Escudero Sánchez
00:38:03 (Tr: 0:38:03)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:38:31 (Tr: 0:38:31)
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
i
Javier Ruiz Villaoslada
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)

T. real: 00:38:44

T. oficial: 00:38:46

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 09:17:22

Cat:M4

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: club atletisme abrera

k5: 0:19:37

Hora k5 : 08:58:16

Pos k5 : 19

-

Meta: 0:38:44

Hora meta: 09:17:22

Pos meta : 19

Z

0:40:04
00:38:46
0:37:28
Iván Escudero Sánchez
00:38:03 (Tr: 0:38:03)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:38:31 (Tr: 0:38:31)
Jose manuel Fernandez Guirado
00:38:39 (Tr: 0:38:37)
i
Javier Ruiz Villaoslada
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)

T. real: 00:38:44

T. oficial: 00:38:46

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 09:17:22

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: ruin

k5: 0:19:38

Hora k5 : 08:58:16

Pos k5 : 20

-

Meta: 0:38:44

Hora meta: 09:17:22

Pos meta : 20

Z

0:40:22
00:38:46
0:37:10
Iván Escudero Sánchez
00:38:03 (Tr: 0:38:03)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:38:31 (Tr: 0:38:31)
Jose manuel Fernandez Guirado
00:38:39 (Tr: 0:38:37)
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)
i
Ivan Duro Sanchez
00:40:22 (Tr: 0:40:22)

T. real: 00:39:47

T. oficial: 00:39:49

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 09:18:25

Cat:M4

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

k5: 0:20:01

Hora k5 : 08:58:40

Pos k5 : 21

-

Meta: 0:39:47

Hora meta: 09:18:25

Pos meta : 21

Z

0:41:00
00:39:49
0:38:39
Jose manuel Fernandez Guirado
00:38:39 (Tr: 0:38:37)
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
i
Javier Ruiz Villaoslada
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)
i
Ivan Duro Sanchez
00:40:22 (Tr: 0:40:22)
Antoni Navarro Duran
00:40:30 (Tr: 0:40:23)
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)

T. real: 00:40:00

T. oficial: 00:40:04

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:18:40

Cat:M4

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: c.e.a.c.

k5: 0:20:36

Hora k5 : 08:59:16

Pos k5 : 23

-

Meta: 0:40:00

Hora meta: 09:18:40

Pos meta : 22

X 1 posició

0:41:23
00:40:04
0:38:46
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
i
Ivan Duro Sanchez
00:40:22 (Tr: 0:40:22)
Antoni Navarro Duran
00:40:30 (Tr: 0:40:23)
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)
i
Manuel Núñez Valero
00:41:11 (Tr: 0:41:05)
i
Fernando Moral Gonzalez
00:41:12 (Tr: 0:41:12)

T. real: 00:40:22

T. oficial: 00:40:22

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:18:58

Cat:M4

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club:

k5: 0:20:28

Hora k5 : 08:59:04

Pos k5 : 22

-

Meta: 0:40:22

Hora meta: 09:18:58

Pos meta : 23

Y 1 posició

0:41:59
00:40:22
0:38:46
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
i
Javier Ruiz Villaoslada
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)
Antoni Navarro Duran
00:40:30 (Tr: 0:40:23)
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)
i
Manuel Núñez Valero
00:41:11 (Tr: 0:41:05)
i
Fernando Moral Gonzalez
00:41:12 (Tr: 0:41:12)

T. real: 00:40:23

T. oficial: 00:40:30

Inici real: 08:38:43

Hora meta: 09:19:06

Cat:M5

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: m.c runners

k5: No data

Hora k5: No data

Pos k5 : -

-

Meta: 0:40:23

Hora meta: 09:19:06

Pos meta : 24

-

0:41:11
00:40:30
0:39:49
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)
i
Ivan Duro Sanchez
00:40:22 (Tr: 0:40:22)
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)

T. real: 00:40:31

T. oficial: 00:40:35

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:19:11

Cat:M5

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club:

k5: 0:20:43

Hora k5 : 08:59:23

Pos k5 : 26

-

Meta: 0:40:31

Hora meta: 09:19:11

Pos meta : 25

X 1 posició

0:41:05
00:40:35
0:40:04
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)
i
Ivan Duro Sanchez
00:40:22 (Tr: 0:40:22)
Antoni Navarro Duran
00:40:30 (Tr: 0:40:23)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)

T. real: 00:40:31

T. oficial: 00:40:35

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:19:11

Cat:M4

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: c.e.a.c

k5: 0:20:43

Hora k5 : 08:59:23

Pos k5 : 27

-

Meta: 0:40:31

Hora meta: 09:19:11

Pos meta : 26

X 1 posició

0:41:11
00:40:35
0:39:59
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)
i
Ivan Duro Sanchez
00:40:22 (Tr: 0:40:22)
Antoni Navarro Duran
00:40:30 (Tr: 0:40:23)
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)
i
Manuel Núñez Valero
00:41:11 (Tr: 0:41:05)

T. real: 00:40:47

T. oficial: 00:40:48

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 09:19:24

Cat:M4

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club:

k5: 0:20:38

Hora k5 : 08:59:15

Pos k5 : 24

-

Meta: 0:40:47

Hora meta: 09:19:24

Pos meta : 27

Y 3 posicions

0:41:12
00:40:48
0:40:24
Antoni Navarro Duran
00:40:30 (Tr: 0:40:23)
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)
i
Manuel Núñez Valero
00:41:11 (Tr: 0:41:05)
i
Fernando Moral Gonzalez
00:41:12 (Tr: 0:41:12)

T. real: 00:40:53

T. oficial: 00:40:54

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 09:19:30

Cat:M4

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: granadero's team

k5: 0:20:45

Hora k5 : 08:59:22

Pos k5 : 28

-

Meta: 0:40:53

Hora meta: 09:19:30

Pos meta : 28

Z

0:41:14
00:40:54
0:40:35
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
i
Manuel Núñez Valero
00:41:11 (Tr: 0:41:05)
i
Fernando Moral Gonzalez
00:41:12 (Tr: 0:41:12)

T. real: 00:41:05

T. oficial: 00:41:11

Inici real: 08:38:42

Hora meta: 09:19:47

Cat:M5

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: olimpo cadiz

k5: 0:20:42

Hora k5 : 08:59:23

Pos k5 : 25

-

Meta: 0:41:05

Hora meta: 09:19:47

Pos meta : 29

Y 4 posicions

0:41:47
00:41:11
0:40:35
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)
i
Fernando Moral Gonzalez
00:41:12 (Tr: 0:41:12)

T. real: 00:41:12

T. oficial: 00:41:12

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:19:48

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club:

k5: 0:21:03

Hora k5 : 08:59:39

Pos k5 : 30

-

Meta: 0:41:12

Hora meta: 09:19:48

Pos meta : 30

Z

0:41:36
00:41:12
0:40:48
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)
i
Manuel Núñez Valero
00:41:11 (Tr: 0:41:05)