Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

10K

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:38:03

T. oficial: 00:38:03

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:16:39

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

k5: 0:18:50

Hora k5 : 08:57:26

Pos k5 : 13

-

Meta: 0:38:03

Hora meta: 09:16:39

Pos meta : 16

Y 3 posicions

0:40:04
00:38:03
0:36:01
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:38:31 (Tr: 0:38:31)
Jose manuel Fernandez Guirado
00:38:39 (Tr: 0:38:37)
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
i
Javier Ruiz Villaoslada
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)

T. real: 00:38:31

T. oficial: 00:38:31

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:17:07

Cat:M4

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: club atletisme abrera

k5: 0:19:09

Hora k5 : 08:57:45

Pos k5 : 16

-

Meta: 0:38:31

Hora meta: 09:17:07

Pos meta : 17

Y 1 posició

0:40:04
00:38:31
0:36:58
Iván Escudero Sánchez
00:38:03 (Tr: 0:38:03)
Jose manuel Fernandez Guirado
00:38:39 (Tr: 0:38:37)
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
i
Javier Ruiz Villaoslada
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)

T. real: 00:38:37

T. oficial: 00:38:39

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 09:17:15

Cat:M5

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: natura running

k5: 0:19:26

Hora k5 : 08:58:04

Pos k5 : 18

-

Meta: 0:38:37

Hora meta: 09:17:15

Pos meta : 18

Z

0:40:04
00:38:39
0:37:13
Iván Escudero Sánchez
00:38:03 (Tr: 0:38:03)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:38:31 (Tr: 0:38:31)
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
i
Javier Ruiz Villaoslada
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)

T. real: 00:38:44

T. oficial: 00:38:46

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 09:17:22

Cat:M4

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: club atletisme abrera

k5: 0:19:37

Hora k5 : 08:58:16

Pos k5 : 19

-

Meta: 0:38:44

Hora meta: 09:17:22

Pos meta : 19

Z

0:40:04
00:38:46
0:37:28
Iván Escudero Sánchez
00:38:03 (Tr: 0:38:03)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:38:31 (Tr: 0:38:31)
Jose manuel Fernandez Guirado
00:38:39 (Tr: 0:38:37)
i
Javier Ruiz Villaoslada
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)

T. real: 00:38:44

T. oficial: 00:38:46

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 09:17:22

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: ruin

k5: 0:19:38

Hora k5 : 08:58:16

Pos k5 : 20

-

Meta: 0:38:44

Hora meta: 09:17:22

Pos meta : 20

Z

0:40:22
00:38:46
0:37:10
Iván Escudero Sánchez
00:38:03 (Tr: 0:38:03)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:38:31 (Tr: 0:38:31)
Jose manuel Fernandez Guirado
00:38:39 (Tr: 0:38:37)
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)
i
Ivan Duro Sanchez
00:40:22 (Tr: 0:40:22)

T. real: 00:39:47

T. oficial: 00:39:49

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 09:18:25

Cat:M4

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

k5: 0:20:01

Hora k5 : 08:58:40

Pos k5 : 21

-

Meta: 0:39:47

Hora meta: 09:18:25

Pos meta : 21

Z

0:41:00
00:39:49
0:38:39
Jose manuel Fernandez Guirado
00:38:39 (Tr: 0:38:37)
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
i
Javier Ruiz Villaoslada
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)
i
Ivan Duro Sanchez
00:40:22 (Tr: 0:40:22)
Antoni Navarro Duran
00:40:30 (Tr: 0:40:23)
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)

T. real: 00:40:00

T. oficial: 00:40:04

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:18:40

Cat:M4

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: c.e.a.c.

k5: 0:20:36

Hora k5 : 08:59:16

Pos k5 : 23

-

Meta: 0:40:00

Hora meta: 09:18:40

Pos meta : 22

X 1 posició

0:41:23
00:40:04
0:38:46
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
i
Ivan Duro Sanchez
00:40:22 (Tr: 0:40:22)
Antoni Navarro Duran
00:40:30 (Tr: 0:40:23)
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)
i
Manuel Núñez Valero
00:41:11 (Tr: 0:41:05)
i
Fernando Moral Gonzalez
00:41:12 (Tr: 0:41:12)

T. real: 00:40:22

T. oficial: 00:40:22

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:18:58

Cat:M4

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club:

k5: 0:20:28

Hora k5 : 08:59:04

Pos k5 : 22

-

Meta: 0:40:22

Hora meta: 09:18:58

Pos meta : 23

Y 1 posició

0:41:59
00:40:22
0:38:46
Toni Bermúdez Luque
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
i
Javier Ruiz Villaoslada
00:38:46 (Tr: 0:38:44)
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)
Antoni Navarro Duran
00:40:30 (Tr: 0:40:23)
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)
i
Manuel Núñez Valero
00:41:11 (Tr: 0:41:05)
i
Fernando Moral Gonzalez
00:41:12 (Tr: 0:41:12)

T. real: 00:40:23

T. oficial: 00:40:30

Inici real: 08:38:43

Hora meta: 09:19:06

Cat:M5

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: m.c runners

k5: No data

Hora k5: No data

Pos k5 : -

-

Meta: 0:40:23

Hora meta: 09:19:06

Pos meta : 24

-

0:41:11
00:40:30
0:39:49
Raul Bartolome Lopez
00:39:49 (Tr: 0:39:47)
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)
i
Ivan Duro Sanchez
00:40:22 (Tr: 0:40:22)
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)

T. real: 00:40:31

T. oficial: 00:40:35

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:19:11

Cat:M5

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club:

k5: 0:20:43

Hora k5 : 08:59:23

Pos k5 : 26

-

Meta: 0:40:31

Hora meta: 09:19:11

Pos meta : 25

X 1 posició

0:41:05
00:40:35
0:40:04
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)
i
Ivan Duro Sanchez
00:40:22 (Tr: 0:40:22)
Antoni Navarro Duran
00:40:30 (Tr: 0:40:23)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)

T. real: 00:40:31

T. oficial: 00:40:35

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:19:11

Cat:M4

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: c.e.a.c

k5: 0:20:43

Hora k5 : 08:59:23

Pos k5 : 27

-

Meta: 0:40:31

Hora meta: 09:19:11

Pos meta : 26

X 1 posició

0:41:11
00:40:35
0:39:59
Carlos Rodriguez Valles
00:40:04 (Tr: 0:40:00)
i
Ivan Duro Sanchez
00:40:22 (Tr: 0:40:22)
Antoni Navarro Duran
00:40:30 (Tr: 0:40:23)
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)
i
Manuel Núñez Valero
00:41:11 (Tr: 0:41:05)

T. real: 00:40:47

T. oficial: 00:40:48

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 09:19:24

Cat:M4

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club:

k5: 0:20:38

Hora k5 : 08:59:15

Pos k5 : 24

-

Meta: 0:40:47

Hora meta: 09:19:24

Pos meta : 27

Y 3 posicions

0:41:12
00:40:48
0:40:24
Antoni Navarro Duran
00:40:30 (Tr: 0:40:23)
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)
i
Manuel Núñez Valero
00:41:11 (Tr: 0:41:05)
i
Fernando Moral Gonzalez
00:41:12 (Tr: 0:41:12)

T. real: 00:40:53

T. oficial: 00:40:54

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 09:19:30

Cat:M4

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: granadero's team

k5: 0:20:45

Hora k5 : 08:59:22

Pos k5 : 28

-

Meta: 0:40:53

Hora meta: 09:19:30

Pos meta : 28

Z

0:41:14
00:40:54
0:40:35
i
Antonio Perez Alvarez
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
i
Manuel Núñez Valero
00:41:11 (Tr: 0:41:05)
i
Fernando Moral Gonzalez
00:41:12 (Tr: 0:41:12)

T. real: 00:41:05

T. oficial: 00:41:11

Inici real: 08:38:42

Hora meta: 09:19:47

Cat:M5

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: olimpo cadiz

k5: 0:20:42

Hora k5 : 08:59:23

Pos k5 : 25

-

Meta: 0:41:05

Hora meta: 09:19:47

Pos meta : 29

Y 4 posicions

0:41:47
00:41:11
0:40:35
Jeronimo Castillejo Arenas
00:40:35 (Tr: 0:40:31)
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)
i
Fernando Moral Gonzalez
00:41:12 (Tr: 0:41:12)

T. real: 00:41:12

T. oficial: 00:41:12

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:19:48

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club:

k5: 0:21:03

Hora k5 : 08:59:39

Pos k5 : 30

-

Meta: 0:41:12

Hora meta: 09:19:48

Pos meta : 30

Z

0:41:36
00:41:12
0:40:48
Josep maria Prunés I Soler
00:40:48 (Tr: 0:40:47)
Raul Gordillo Dominguez
00:40:54 (Tr: 0:40:53)
i
Manuel Núñez Valero
00:41:11 (Tr: 0:41:05)