Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

5K

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:17:13

T. oficial: 00:17:13

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 08:55:49

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: ca parets

0:18:42
00:17:13
0:15:44
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)

T. real: 00:18:06

T. oficial: 00:18:06

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 08:56:42

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club:

0:18:58
00:18:06
0:17:13
Janne Pietiläinen
00:17:13 (Tr: 0:17:13)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)

T. real: 00:18:21

T. oficial: 00:18:21

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 08:56:57

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: c.e. picornell

0:19:29
00:18:21
0:17:13
Janne Pietiläinen
00:17:13 (Tr: 0:17:13)
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)

T. real: 00:18:21

T. oficial: 00:18:21

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 08:56:57

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club:

0:19:29
00:18:21
0:17:13
Janne Pietiläinen
00:17:13 (Tr: 0:17:13)
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)

T. real: 00:18:22

T. oficial: 00:18:22

Inici real: 08:38:37

Hora meta: 08:56:58

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: quirorunner's

0:19:22
00:18:22
0:17:22
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)

T. real: 00:18:34

T. oficial: 00:18:34

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 08:57:10

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: seat runners

0:19:40
00:18:34
0:17:27
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)
i
Ivan Liberal Manzanas
00:19:40 (Tr: 0:19:34)

T. real: 00:18:42

T. oficial: 00:18:42

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 08:57:18

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: club atletisme abrera

0:20:46
00:18:42
0:16:39
Janne Pietiläinen
00:17:13 (Tr: 0:17:13)
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)
i
Ivan Liberal Manzanas
00:19:40 (Tr: 0:19:34)
i
Toni Serrano Lopez
00:20:46 (Tr: 0:20:41)

T. real: 00:19:21

T. oficial: 00:19:22

Inici real: 08:38:37

Hora meta: 08:57:58

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: martorell atletic club

0:20:59
00:19:22
0:17:44
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
i
Ivan Liberal Manzanas
00:19:40 (Tr: 0:19:34)
i
Toni Serrano Lopez
00:20:46 (Tr: 0:20:41)
Anna Orozco Torres
00:20:59 (Tr: 0:20:58)

T. real: 00:19:34

T. oficial: 00:19:40

Inici real: 08:38:42

Hora meta: 08:58:16

Cat:M1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

0:21:14
00:19:40
0:18:06
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)
i
Toni Serrano Lopez
00:20:46 (Tr: 0:20:41)
Anna Orozco Torres
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Raul Moro Prescolí
00:21:14 (Tr: 0:21:05)
Francisco Camero Campano
00:21:11 (Tr: 0:21:08)
Víctor Tardío Llidó
00:21:11 (Tr: 0:21:10)

T. real: 00:20:41

T. oficial: 00:20:46

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 08:59:22

Cat:M1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club: atletisme calafell

0:22:49
00:20:46
0:18:42
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)
i
Ivan Liberal Manzanas
00:19:40 (Tr: 0:19:34)
Anna Orozco Torres
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Raul Moro Prescolí
00:21:14 (Tr: 0:21:05)
Francisco Camero Campano
00:21:11 (Tr: 0:21:08)
Víctor Tardío Llidó
00:21:11 (Tr: 0:21:10)
i
Biraj Martinez Bolivar
00:21:25 (Tr: 0:21:19)

T. real: 00:20:58

T. oficial: 00:20:59

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 08:59:35

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 4:12 min/km

Club:

0:22:37
00:20:59
0:19:22
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)
i
Ivan Liberal Manzanas
00:19:40 (Tr: 0:19:34)
i
Toni Serrano Lopez
00:20:46 (Tr: 0:20:41)
i
Raul Moro Prescolí
00:21:14 (Tr: 0:21:05)
Francisco Camero Campano
00:21:11 (Tr: 0:21:08)
Víctor Tardío Llidó
00:21:11 (Tr: 0:21:10)
i
Biraj Martinez Bolivar
00:21:25 (Tr: 0:21:19)

T. real: 00:21:05

T. oficial: 00:21:14

Inici real: 08:38:45

Hora meta: 08:59:50

Cat:M1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club:

0:22:48
00:21:14
0:19:40
i
Ivan Liberal Manzanas
00:19:40 (Tr: 0:19:34)
i
Toni Serrano Lopez
00:20:46 (Tr: 0:20:41)
Anna Orozco Torres
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
Francisco Camero Campano
00:21:11 (Tr: 0:21:08)
Víctor Tardío Llidó
00:21:11 (Tr: 0:21:10)
i
Biraj Martinez Bolivar
00:21:25 (Tr: 0:21:19)

T. real: 00:21:08

T. oficial: 00:21:11

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 08:59:47

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: cao

0:21:36
00:21:11
0:20:46
i
Toni Serrano Lopez
00:20:46 (Tr: 0:20:41)
Anna Orozco Torres
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Raul Moro Prescolí
00:21:14 (Tr: 0:21:05)
Víctor Tardío Llidó
00:21:11 (Tr: 0:21:10)
i
Biraj Martinez Bolivar
00:21:25 (Tr: 0:21:19)

T. real: 00:21:10

T. oficial: 00:21:11

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 08:59:47

Cat:M5

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: granadero team

0:21:25
00:21:11
0:20:57
Anna Orozco Torres
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Raul Moro Prescolí
00:21:14 (Tr: 0:21:05)
Francisco Camero Campano
00:21:11 (Tr: 0:21:08)
i
Biraj Martinez Bolivar
00:21:25 (Tr: 0:21:19)

T. real: 00:21:19

T. oficial: 00:21:25

Inici real: 08:38:43

Hora meta: 09:00:01

Cat:M1

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club:

0:21:36
00:21:25
0:21:14
i
Raul Moro Prescolí
00:21:14 (Tr: 0:21:05)