SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

5K

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:17:13

T. oficial: 00:17:13

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 08:55:49

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: ca parets

0:18:42
00:17:13
0:15:44
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)

T. real: 00:18:06

T. oficial: 00:18:06

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 08:56:42

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club:

0:18:58
00:18:06
0:17:13
Janne Pietiläinen
00:17:13 (Tr: 0:17:13)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)

T. real: 00:18:21

T. oficial: 00:18:21

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 08:56:57

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: c.e. picornell

0:19:29
00:18:21
0:17:13
Janne Pietiläinen
00:17:13 (Tr: 0:17:13)
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)

T. real: 00:18:21

T. oficial: 00:18:21

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 08:56:57

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club:

0:19:29
00:18:21
0:17:13
Janne Pietiläinen
00:17:13 (Tr: 0:17:13)
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)

T. real: 00:18:22

T. oficial: 00:18:22

Inici real: 08:38:37

Hora meta: 08:56:58

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: quirorunner's

0:19:22
00:18:22
0:17:22
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)

T. real: 00:18:34

T. oficial: 00:18:34

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 08:57:10

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: seat runners

0:19:40
00:18:34
0:17:27
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)
i
Ivan Liberal Manzanas
00:19:40 (Tr: 0:19:34)

T. real: 00:18:42

T. oficial: 00:18:42

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 08:57:18

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: club atletisme abrera

0:20:46
00:18:42
0:16:39
Janne Pietiläinen
00:17:13 (Tr: 0:17:13)
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)
i
Ivan Liberal Manzanas
00:19:40 (Tr: 0:19:34)
i
Toni Serrano Lopez
00:20:46 (Tr: 0:20:41)

T. real: 00:19:21

T. oficial: 00:19:22

Inici real: 08:38:37

Hora meta: 08:57:58

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: martorell atletic club

0:20:59
00:19:22
0:17:44
i
Alberto Mansilla Macias
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
i
Ivan Liberal Manzanas
00:19:40 (Tr: 0:19:34)
i
Toni Serrano Lopez
00:20:46 (Tr: 0:20:41)
Anna Orozco Torres
00:20:59 (Tr: 0:20:58)

T. real: 00:19:34

T. oficial: 00:19:40

Inici real: 08:38:42

Hora meta: 08:58:16

Cat:M1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

0:21:14
00:19:40
0:18:06
Raul Fernandez Silva
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
José luis Morales Arroyo
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jordi Bello Ruiz
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Alfredo González Roig
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)
i
Toni Serrano Lopez
00:20:46 (Tr: 0:20:41)
Anna Orozco Torres
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Raul Moro Prescolí
00:21:14 (Tr: 0:21:05)
Francisco Camero Campano
00:21:11 (Tr: 0:21:08)
Víctor Tardío Llidó
00:21:11 (Tr: 0:21:10)

T. real: 00:20:41

T. oficial: 00:20:46

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 08:59:22

Cat:M1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club: atletisme calafell

0:22:49
00:20:46
0:18:42
Sergi Perez Linde
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)
i
Ivan Liberal Manzanas
00:19:40 (Tr: 0:19:34)
Anna Orozco Torres
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Raul Moro Prescolí
00:21:14 (Tr: 0:21:05)
Francisco Camero Campano
00:21:11 (Tr: 0:21:08)
Víctor Tardío Llidó
00:21:11 (Tr: 0:21:10)
i
Biraj Martinez Bolivar
00:21:25 (Tr: 0:21:19)

T. real: 00:20:58

T. oficial: 00:20:59

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 08:59:35

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 4:12 min/km

Club:

0:22:37
00:20:59
0:19:22
José antonio Hernández Matas
00:19:22 (Tr: 0:19:21)
i
Ivan Liberal Manzanas
00:19:40 (Tr: 0:19:34)
i
Toni Serrano Lopez
00:20:46 (Tr: 0:20:41)
i
Raul Moro Prescolí
00:21:14 (Tr: 0:21:05)
Francisco Camero Campano
00:21:11 (Tr: 0:21:08)
Víctor Tardío Llidó
00:21:11 (Tr: 0:21:10)
i
Biraj Martinez Bolivar
00:21:25 (Tr: 0:21:19)

T. real: 00:21:05

T. oficial: 00:21:14

Inici real: 08:38:45

Hora meta: 08:59:50

Cat:M1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club:

0:22:48
00:21:14
0:19:40
i
Ivan Liberal Manzanas
00:19:40 (Tr: 0:19:34)
i
Toni Serrano Lopez
00:20:46 (Tr: 0:20:41)
Anna Orozco Torres
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
Francisco Camero Campano
00:21:11 (Tr: 0:21:08)
Víctor Tardío Llidó
00:21:11 (Tr: 0:21:10)
i
Biraj Martinez Bolivar
00:21:25 (Tr: 0:21:19)

T. real: 00:21:08

T. oficial: 00:21:11

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 08:59:47

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: cao

0:21:36
00:21:11
0:20:46
i
Toni Serrano Lopez
00:20:46 (Tr: 0:20:41)
Anna Orozco Torres
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Raul Moro Prescolí
00:21:14 (Tr: 0:21:05)
Víctor Tardío Llidó
00:21:11 (Tr: 0:21:10)
i
Biraj Martinez Bolivar
00:21:25 (Tr: 0:21:19)

T. real: 00:21:10

T. oficial: 00:21:11

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 08:59:47

Cat:M5

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: granadero team

0:21:25
00:21:11
0:20:57
Anna Orozco Torres
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Raul Moro Prescolí
00:21:14 (Tr: 0:21:05)
Francisco Camero Campano
00:21:11 (Tr: 0:21:08)
i
Biraj Martinez Bolivar
00:21:25 (Tr: 0:21:19)

T. real: 00:21:19

T. oficial: 00:21:25

Inici real: 08:38:43

Hora meta: 09:00:01

Cat:M1

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club:

0:21:36
00:21:25
0:21:14
i
Raul Moro Prescolí
00:21:14 (Tr: 0:21:05)