SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

5K

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:26:38

T. oficial: 00:26:45

Inici real: 08:38:44

Hora meta: 09:05:21

Cat:F2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:20 min/km

Club:

0:26:54
00:26:45
0:26:37
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)

T. real: 00:26:38

T. oficial: 00:27:04

Inici real: 08:39:02

Hora meta: 09:05:40

Cat:M4

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club: club atletisme abrera

0:27:23
00:27:04
0:26:45
Natalia López Arriazu
00:26:45 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)

T. real: 00:26:43

T. oficial: 00:27:00

Inici real: 08:38:54

Hora meta: 09:05:36

Cat:F1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:21 min/km

Club:

0:27:15
00:27:00
0:26:45
Natalia López Arriazu
00:26:45 (Tr: 0:26:38)
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)

T. real: 00:26:44

T. oficial: 00:27:00

Inici real: 08:38:53

Hora meta: 09:05:36

Cat:F1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:21 min/km

Club:

0:27:15
00:27:00
0:26:45
Natalia López Arriazu
00:26:45 (Tr: 0:26:38)
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)

T. real: 00:26:51

T. oficial: 00:26:59

Inici real: 08:38:44

Hora meta: 09:05:35

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:27:09
00:26:59
0:26:48
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)

T. real: 00:26:51

T. oficial: 00:27:20

Inici real: 08:39:05

Hora meta: 09:05:56

Cat:M3

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:27:39
00:27:20
0:27:00
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)
i
Víctor Arjona Julian
00:27:23 (Tr: 0:27:02)
David Granada Fontanals
00:27:24 (Tr: 0:27:03)

T. real: 00:26:52

T. oficial: 00:26:54

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 09:05:30

Cat:F1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:27:03
00:26:54
0:26:46
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)

T. real: 00:26:52

T. oficial: 00:27:09

Inici real: 08:38:54

Hora meta: 09:05:45

Cat:F2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:27:20
00:27:09
0:26:59
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)

T. real: 00:26:54

T. oficial: 00:26:54

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:05:30

Cat:F3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:27:21
00:26:54
0:26:26
Natalia López Arriazu
00:26:45 (Tr: 0:26:38)
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)

T. real: 00:26:55

T. oficial: 00:27:03

Inici real: 08:38:44

Hora meta: 09:05:39

Cat:M4

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: los runners de slm

0:27:21
00:27:03
0:26:44
Natalia López Arriazu
00:26:45 (Tr: 0:26:38)
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)

T. real: 00:26:55

T. oficial: 00:27:03

Inici real: 08:38:44

Hora meta: 09:05:39

Cat:F1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:23 min/km

Club: club atletisme abrera

0:27:23
00:27:03
0:26:42
Natalia López Arriazu
00:26:45 (Tr: 0:26:38)
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)
i
Víctor Arjona Julian
00:27:23 (Tr: 0:27:02)

T. real: 00:27:00

T. oficial: 00:27:21

Inici real: 08:38:58

Hora meta: 09:05:57

Cat:F3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:24 min/km

Club:

0:27:48
00:27:21
0:26:54
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)
i
Víctor Arjona Julian
00:27:23 (Tr: 0:27:02)
David Granada Fontanals
00:27:24 (Tr: 0:27:03)

T. real: 00:27:01

T. oficial: 00:27:21

Inici real: 08:38:57

Hora meta: 09:05:57

Cat:M3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

0:27:39
00:27:21
0:27:03
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Víctor Arjona Julian
00:27:23 (Tr: 0:27:02)
David Granada Fontanals
00:27:24 (Tr: 0:27:03)

T. real: 00:27:02

T. oficial: 00:27:23

Inici real: 08:38:58

Hora meta: 09:05:59

Cat:M3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

0:27:44
00:27:23
0:27:03
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)
David Granada Fontanals
00:27:24 (Tr: 0:27:03)

T. real: 00:27:03

T. oficial: 00:27:24

Inici real: 08:38:57

Hora meta: 09:06:00

Cat:M3

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

0:27:27
00:27:24
0:27:21
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Víctor Arjona Julian
00:27:23 (Tr: 0:27:02)