SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

5K

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:28:49

T. oficial: 00:28:57

Inici real: 08:38:45

Hora meta: 09:07:33

Cat:F4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:46 min/km

Club:

0:29:27
00:28:57
0:28:28
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)

T. real: 00:29:04

T. oficial: 00:29:15

Inici real: 08:38:47

Hora meta: 09:07:51

Cat:M1

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:49 min/km

Club:

0:29:33
00:29:15
0:28:57
2825 dw8h8a9
Antonia Sanchez Miñano
00:28:57 (Tr: 0:28:49)
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)

T. real: 00:29:09

T. oficial: 00:29:31

Inici real: 08:38:58

Hora meta: 09:08:07

Cat:F1

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:50 min/km

Club:

0:30:04
00:29:31
0:28:57
2825 dw8h8a9
Antonia Sanchez Miñano
00:28:57 (Tr: 0:28:49)
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
12672 dg5kfs5
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)

T. real: 00:29:18

T. oficial: 00:29:32

Inici real: 08:38:50

Hora meta: 09:08:08

Cat:M4

Pos. categoria: 31

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club:

0:30:06
00:29:32
0:28:57
2825 dw8h8a9
Antonia Sanchez Miñano
00:28:57 (Tr: 0:28:49)
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
12672 dg5kfs5
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)
i
Manuel Rosa Redondo
00:30:05 (Tr: 0:29:58)
i
Jessica Haro Gonzalez
00:30:06 (Tr: 0:29:58)

T. real: 00:29:19

T. oficial: 00:29:35

Inici real: 08:38:52

Hora meta: 09:08:11

Cat:M4

Pos. categoria: 32

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club:

0:29:54
00:29:35
0:29:15
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
12672 dg5kfs5
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)

T. real: 00:29:22

T. oficial: 00:29:26

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:08:02

Cat:F3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:29:40
00:29:26
0:29:13
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
12672 dg5kfs5
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)

T. real: 00:29:22

T. oficial: 00:29:27

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:08:03

Cat:F2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:30:04
00:29:27
0:28:49
2825 dw8h8a9
Antonia Sanchez Miñano
00:28:57 (Tr: 0:28:49)
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
12672 dg5kfs5
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)

T. real: 00:29:22

T. oficial: 00:29:27

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:08:03

Cat:F4

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:30:04
00:29:27
0:28:49
2825 dw8h8a9
Antonia Sanchez Miñano
00:28:57 (Tr: 0:28:49)
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
12672 dg5kfs5
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)

T. real: 00:29:27

T. oficial: 00:29:40

Inici real: 08:38:49

Hora meta: 09:08:16

Cat:M4

Pos. categoria: 33

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: club atletisme abrera

0:29:54
00:29:40
0:29:26
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)

T. real: 00:29:40

T. oficial: 00:30:04

Inici real: 08:39:00

Hora meta: 09:08:40

Cat:M4

Pos. categoria: 34

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club:

0:30:41
00:30:04
0:29:27
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
12672 dg5kfs5
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)
i
Manuel Rosa Redondo
00:30:05 (Tr: 0:29:58)
i
Jessica Haro Gonzalez
00:30:06 (Tr: 0:29:58)
24841 dk1x2ps
Javier Salomón Villalba
00:30:17 (Tr: 0:30:02)

T. real: 00:29:40

T. oficial: 00:30:04

Inici real: 08:39:01

Hora meta: 09:08:40

Cat:M1

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club:

0:30:42
00:30:04
0:29:27
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
12672 dg5kfs5
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)
i
Manuel Rosa Redondo
00:30:05 (Tr: 0:29:58)
i
Jessica Haro Gonzalez
00:30:06 (Tr: 0:29:58)
24841 dk1x2ps
Javier Salomón Villalba
00:30:17 (Tr: 0:30:02)

T. real: 00:29:54

T. oficial: 00:29:54

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:08:30

Cat:F4

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:59 min/km

Club: cao

0:30:17
00:29:54
0:29:30
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
12672 dg5kfs5
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Manuel Rosa Redondo
00:30:05 (Tr: 0:29:58)
i
Jessica Haro Gonzalez
00:30:06 (Tr: 0:29:58)
24841 dk1x2ps
Javier Salomón Villalba
00:30:17 (Tr: 0:30:02)

T. real: 00:29:58

T. oficial: 00:30:05

Inici real: 08:38:44

Hora meta: 09:08:41

Cat:M3

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club:

0:30:17
00:30:05
0:29:53
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)
i
Jessica Haro Gonzalez
00:30:06 (Tr: 0:29:58)
24841 dk1x2ps
Javier Salomón Villalba
00:30:17 (Tr: 0:30:02)

T. real: 00:29:58

T. oficial: 00:30:06

Inici real: 08:38:44

Hora meta: 09:08:42

Cat:F2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 6:00 min/km

Club:

0:30:17
00:30:06
0:29:54
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)
i
Manuel Rosa Redondo
00:30:05 (Tr: 0:29:58)
24841 dk1x2ps
Javier Salomón Villalba
00:30:17 (Tr: 0:30:02)

T. real: 00:30:02

T. oficial: 00:30:17

Inici real: 08:38:52

Hora meta: 09:08:53

Cat:M4

Pos. categoria: 35

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 6:01 min/km

Club:

0:30:41
00:30:17
0:29:54
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)
i
Manuel Rosa Redondo
00:30:05 (Tr: 0:29:58)
i
Jessica Haro Gonzalez
00:30:06 (Tr: 0:29:58)