Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

5K

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:21:23

T. oficial: 00:21:26

Inici real: 08:38:40

Hora meta: 09:00:02

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: sargantanes team

0:21:53
00:21:26
0:20:59
Antonio fco. Moreno Cano
00:21:25 (Tr: 0:21:24)
i
Joan Castillo Pi
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Silvia Alberich Garcia
00:21:39 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Saez Garcia
00:21:37 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Moreno Gago
00:21:39 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Mecaliff Márquez
00:21:53 (Tr: 0:21:53)

T. real: 00:21:24

T. oficial: 00:21:25

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 09:00:01

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: club atlètic palau

0:21:53
00:21:25
0:20:56
i
Marc lonewolf Muñoz Castillo
00:21:26 (Tr: 0:21:23)
i
Joan Castillo Pi
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Silvia Alberich Garcia
00:21:39 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Saez Garcia
00:21:37 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Moreno Gago
00:21:39 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Mecaliff Márquez
00:21:53 (Tr: 0:21:53)

T. real: 00:21:35

T. oficial: 00:21:38

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 09:00:14

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club:

0:21:53
00:21:38
0:21:22
i
Marc lonewolf Muñoz Castillo
00:21:26 (Tr: 0:21:23)
Antonio fco. Moreno Cano
00:21:25 (Tr: 0:21:24)
Silvia Alberich Garcia
00:21:39 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Saez Garcia
00:21:37 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Moreno Gago
00:21:39 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Mecaliff Márquez
00:21:53 (Tr: 0:21:53)

T. real: 00:21:36

T. oficial: 00:21:39

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 09:00:15

Cat:F3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:21:53
00:21:39
0:21:24
i
Marc lonewolf Muñoz Castillo
00:21:26 (Tr: 0:21:23)
Antonio fco. Moreno Cano
00:21:25 (Tr: 0:21:24)
i
Joan Castillo Pi
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
i
Marc Saez Garcia
00:21:37 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Moreno Gago
00:21:39 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Mecaliff Márquez
00:21:53 (Tr: 0:21:53)

T. real: 00:21:36

T. oficial: 00:21:37

Inici real: 08:38:37

Hora meta: 09:00:13

Cat:M1

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:21:54
00:21:37
0:21:20
i
Marc lonewolf Muñoz Castillo
00:21:26 (Tr: 0:21:23)
Antonio fco. Moreno Cano
00:21:25 (Tr: 0:21:24)
i
Joan Castillo Pi
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Silvia Alberich Garcia
00:21:39 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Moreno Gago
00:21:39 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Mecaliff Márquez
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
Maria Gijon
00:21:54 (Tr: 0:21:54)

T. real: 00:21:38

T. oficial: 00:21:39

Inici real: 08:38:37

Hora meta: 09:00:15

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:22:17
00:21:39
0:21:01
i
Marc lonewolf Muñoz Castillo
00:21:26 (Tr: 0:21:23)
Antonio fco. Moreno Cano
00:21:25 (Tr: 0:21:24)
i
Joan Castillo Pi
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Silvia Alberich Garcia
00:21:39 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Saez Garcia
00:21:37 (Tr: 0:21:36)
i
Albert Mecaliff Márquez
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
Maria Gijon
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
i
Eric Ureña Escudero
00:22:17 (Tr: 0:22:03)
Mireia Mauri Vivet
00:22:11 (Tr: 0:22:09)

T. real: 00:21:53

T. oficial: 00:21:53

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:00:29

Cat:M1

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:22:11
00:21:53
0:21:36
i
Joan Castillo Pi
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Silvia Alberich Garcia
00:21:39 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Saez Garcia
00:21:37 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Moreno Gago
00:21:39 (Tr: 0:21:38)
Maria Gijon
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
Mireia Mauri Vivet
00:22:11 (Tr: 0:22:09)

T. real: 00:21:54

T. oficial: 00:21:54

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:00:30

Cat:F2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:22:31
00:21:54
0:21:17
i
Marc lonewolf Muñoz Castillo
00:21:26 (Tr: 0:21:23)
Antonio fco. Moreno Cano
00:21:25 (Tr: 0:21:24)
i
Joan Castillo Pi
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Silvia Alberich Garcia
00:21:39 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Saez Garcia
00:21:37 (Tr: 0:21:36)
i
Marc Moreno Gago
00:21:39 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Mecaliff Márquez
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
i
Eric Ureña Escudero
00:22:17 (Tr: 0:22:03)
Mireia Mauri Vivet
00:22:11 (Tr: 0:22:09)
i
Francisco Fernandez Garzon
00:22:31 (Tr: 0:22:30)

T. real: 00:22:03

T. oficial: 00:22:17

Inici real: 08:38:50

Hora meta: 09:00:53

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:22:55
00:22:17
0:21:39
i
Marc Moreno Gago
00:21:39 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Mecaliff Márquez
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
Maria Gijon
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
Mireia Mauri Vivet
00:22:11 (Tr: 0:22:09)
i
Francisco Fernandez Garzon
00:22:31 (Tr: 0:22:30)
i
Alex Cruz Gonzalez
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Alex Kouwijzer Gutierrez
00:22:41 (Tr: 0:22:41)
i
Pepe Rodríguez Moreno
00:22:43 (Tr: 0:22:42)
Antonio Rozas Marco
00:22:46 (Tr: 0:22:44)

T. real: 00:22:09

T. oficial: 00:22:11

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 09:00:47

Cat:F3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 4:26 min/km

Club: c.m. sigueme

0:22:41
00:22:11
0:21:41
i
Albert Mecaliff Márquez
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
Maria Gijon
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
i
Eric Ureña Escudero
00:22:17 (Tr: 0:22:03)
i
Francisco Fernandez Garzon
00:22:31 (Tr: 0:22:30)
i
Alex Kouwijzer Gutierrez
00:22:41 (Tr: 0:22:41)

T. real: 00:22:30

T. oficial: 00:22:31

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 09:01:07

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: cao

0:23:08
00:22:31
0:21:54
Maria Gijon
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
i
Eric Ureña Escudero
00:22:17 (Tr: 0:22:03)
Mireia Mauri Vivet
00:22:11 (Tr: 0:22:09)
i
Alex Cruz Gonzalez
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Alex Kouwijzer Gutierrez
00:22:41 (Tr: 0:22:41)
i
Pepe Rodríguez Moreno
00:22:43 (Tr: 0:22:42)
Antonio Rozas Marco
00:22:46 (Tr: 0:22:44)

T. real: 00:22:38

T. oficial: 00:22:42

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:01:18

Cat:M1

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club: atletisme calafell

0:23:07
00:22:42
0:22:17
i
Eric Ureña Escudero
00:22:17 (Tr: 0:22:03)
i
Francisco Fernandez Garzon
00:22:31 (Tr: 0:22:30)
i
Alex Kouwijzer Gutierrez
00:22:41 (Tr: 0:22:41)
i
Pepe Rodríguez Moreno
00:22:43 (Tr: 0:22:42)
Antonio Rozas Marco
00:22:46 (Tr: 0:22:44)

T. real: 00:22:41

T. oficial: 00:22:41

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:01:17

Cat:M1

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: club atletisme abrera

0:23:12
00:22:41
0:22:11
i
Eric Ureña Escudero
00:22:17 (Tr: 0:22:03)
Mireia Mauri Vivet
00:22:11 (Tr: 0:22:09)
i
Francisco Fernandez Garzon
00:22:31 (Tr: 0:22:30)
i
Alex Cruz Gonzalez
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Pepe Rodríguez Moreno
00:22:43 (Tr: 0:22:42)
Antonio Rozas Marco
00:22:46 (Tr: 0:22:44)

T. real: 00:22:42

T. oficial: 00:22:43

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 09:01:19

Cat:M4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club:

0:22:56
00:22:43
0:22:31
i
Francisco Fernandez Garzon
00:22:31 (Tr: 0:22:30)
i
Alex Cruz Gonzalez
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Alex Kouwijzer Gutierrez
00:22:41 (Tr: 0:22:41)
Antonio Rozas Marco
00:22:46 (Tr: 0:22:44)

T. real: 00:22:44

T. oficial: 00:22:46

Inici real: 08:38:38

Hora meta: 09:01:22

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: cao

0:22:49
00:22:46
0:22:42
i
Alex Cruz Gonzalez
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Pepe Rodríguez Moreno
00:22:43 (Tr: 0:22:42)