Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

5K

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:26:38

T. oficial: 00:26:45

Inici real: 08:38:44

Hora meta: 09:05:21

Cat:F2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:20 min/km

Club:

0:26:54
00:26:45
0:26:37
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)

T. real: 00:26:38

T. oficial: 00:27:04

Inici real: 08:39:02

Hora meta: 09:05:40

Cat:M4

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club: club atletisme abrera

0:27:23
00:27:04
0:26:45
Natalia López Arriazu
00:26:45 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)

T. real: 00:26:43

T. oficial: 00:27:00

Inici real: 08:38:54

Hora meta: 09:05:36

Cat:F1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:21 min/km

Club:

0:27:15
00:27:00
0:26:45
Natalia López Arriazu
00:26:45 (Tr: 0:26:38)
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)

T. real: 00:26:44

T. oficial: 00:27:00

Inici real: 08:38:53

Hora meta: 09:05:36

Cat:F1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:21 min/km

Club:

0:27:15
00:27:00
0:26:45
Natalia López Arriazu
00:26:45 (Tr: 0:26:38)
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)

T. real: 00:26:51

T. oficial: 00:26:59

Inici real: 08:38:44

Hora meta: 09:05:35

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:27:09
00:26:59
0:26:48
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)

T. real: 00:26:51

T. oficial: 00:27:20

Inici real: 08:39:05

Hora meta: 09:05:56

Cat:M3

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:27:39
00:27:20
0:27:00
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)
i
Víctor Arjona Julian
00:27:23 (Tr: 0:27:02)
David Granada Fontanals
00:27:24 (Tr: 0:27:03)

T. real: 00:26:52

T. oficial: 00:26:54

Inici real: 08:38:39

Hora meta: 09:05:30

Cat:F1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:27:03
00:26:54
0:26:46
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)

T. real: 00:26:52

T. oficial: 00:27:09

Inici real: 08:38:54

Hora meta: 09:05:45

Cat:F2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:27:20
00:27:09
0:26:59
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)

T. real: 00:26:54

T. oficial: 00:26:54

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:05:30

Cat:F3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:27:21
00:26:54
0:26:26
Natalia López Arriazu
00:26:45 (Tr: 0:26:38)
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)

T. real: 00:26:55

T. oficial: 00:27:03

Inici real: 08:38:44

Hora meta: 09:05:39

Cat:M4

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: los runners de slm

0:27:21
00:27:03
0:26:44
Natalia López Arriazu
00:26:45 (Tr: 0:26:38)
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)

T. real: 00:26:55

T. oficial: 00:27:03

Inici real: 08:38:44

Hora meta: 09:05:39

Cat:F1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:23 min/km

Club: club atletisme abrera

0:27:23
00:27:03
0:26:42
Natalia López Arriazu
00:26:45 (Tr: 0:26:38)
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)
i
Víctor Arjona Julian
00:27:23 (Tr: 0:27:02)

T. real: 00:27:00

T. oficial: 00:27:21

Inici real: 08:38:58

Hora meta: 09:05:57

Cat:F3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:24 min/km

Club:

0:27:48
00:27:21
0:26:54
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Alba Palacios Tajahuerce
00:27:00 (Tr: 0:26:43)
i
Lara Rodríguez Díaz
00:27:00 (Tr: 0:26:44)
i
Mario Hita Campos
00:26:59 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Zaida Martinez Sanchez
00:26:54 (Tr: 0:26:52)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
i
Vanesa Estepa Sánchez
00:26:54 (Tr: 0:26:54)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)
i
Víctor Arjona Julian
00:27:23 (Tr: 0:27:02)
David Granada Fontanals
00:27:24 (Tr: 0:27:03)

T. real: 00:27:01

T. oficial: 00:27:21

Inici real: 08:38:57

Hora meta: 09:05:57

Cat:M3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

0:27:39
00:27:21
0:27:03
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Víctor Arjona Julian
00:27:23 (Tr: 0:27:02)
David Granada Fontanals
00:27:24 (Tr: 0:27:03)

T. real: 00:27:02

T. oficial: 00:27:23

Inici real: 08:38:58

Hora meta: 09:05:59

Cat:M3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

0:27:44
00:27:23
0:27:03
i
David Martinez Aguilar
00:27:04 (Tr: 0:26:38)
i
Ivan Castillo Galan
00:27:20 (Tr: 0:26:51)
i
Adriana Escobar Herrerias
00:27:09 (Tr: 0:26:52)
Luis Silva Garcia
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Angela Moro Prescolí
00:27:03 (Tr: 0:26:55)
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Néstor Soldado Muñoz
00:27:21 (Tr: 0:27:01)
David Granada Fontanals
00:27:24 (Tr: 0:27:03)

T. real: 00:27:03

T. oficial: 00:27:24

Inici real: 08:38:57

Hora meta: 09:06:00

Cat:M3

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

0:27:27
00:27:24
0:27:21
i
Patricia Martínez Ameijeiras
00:27:21 (Tr: 0:27:00)
i
Víctor Arjona Julian
00:27:23 (Tr: 0:27:02)