Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

5K

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:27:51

T. oficial: 00:27:54

Inici real: 08:38:40

Hora meta: 09:06:30

Cat:M4

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club:

0:28:28
00:27:54
0:27:21
i
Anna González Díaz
00:28:15 (Tr: 0:27:53)
i
Héctor Casas Escribano
00:28:13 (Tr: 0:28:00)
i
María amparo Martín Tortajada
00:28:10 (Tr: 0:28:01)
i
Clara Maldonado Barzosa
00:28:19 (Tr: 0:28:19)
i
Laura Guijarro
00:28:28 (Tr: 0:28:28)

T. real: 00:27:53

T. oficial: 00:28:15

Inici real: 08:38:58

Hora meta: 09:06:51

Cat:F1

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:35 min/km

Club:

0:28:36
00:28:15
0:27:54
Javi González Nebot
00:27:54 (Tr: 0:27:51)
i
Héctor Casas Escribano
00:28:13 (Tr: 0:28:00)
i
María amparo Martín Tortajada
00:28:10 (Tr: 0:28:01)
i
Clara Maldonado Barzosa
00:28:19 (Tr: 0:28:19)
i
Laura Guijarro
00:28:28 (Tr: 0:28:28)

T. real: 00:28:00

T. oficial: 00:28:13

Inici real: 08:38:50

Hora meta: 09:06:49

Cat:M4

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club:

0:28:32
00:28:13
0:27:54
Javi González Nebot
00:27:54 (Tr: 0:27:51)
i
Anna González Díaz
00:28:15 (Tr: 0:27:53)
i
María amparo Martín Tortajada
00:28:10 (Tr: 0:28:01)
i
Clara Maldonado Barzosa
00:28:19 (Tr: 0:28:19)
i
Laura Guijarro
00:28:28 (Tr: 0:28:28)

T. real: 00:28:01

T. oficial: 00:28:10

Inici real: 08:38:45

Hora meta: 09:06:46

Cat:F3

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:37 min/km

Club:

0:28:28
00:28:10
0:27:52
Javi González Nebot
00:27:54 (Tr: 0:27:51)
i
Anna González Díaz
00:28:15 (Tr: 0:27:53)
i
Héctor Casas Escribano
00:28:13 (Tr: 0:28:00)
i
Clara Maldonado Barzosa
00:28:19 (Tr: 0:28:19)
i
Laura Guijarro
00:28:28 (Tr: 0:28:28)

T. real: 00:28:17

T. oficial: 00:28:37

Inici real: 08:38:57

Hora meta: 09:07:13

Cat:F3

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:40 min/km

Club:

0:28:59
00:28:37
0:28:15
i
Anna González Díaz
00:28:15 (Tr: 0:27:53)
i
Clara Maldonado Barzosa
00:28:19 (Tr: 0:28:19)
i
Laura Guijarro
00:28:28 (Tr: 0:28:28)
Jose manuel Corzo Fernandez
00:28:40 (Tr: 0:28:31)
i
Dafne García Redondo
00:28:49 (Tr: 0:28:31)
Miguel angel Murillo Perez
00:28:55 (Tr: 0:28:41)
i
Noelia Alcazar Lucas
00:28:56 (Tr: 0:28:47)

T. real: 00:28:19

T. oficial: 00:28:19

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:06:55

Cat:F4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:40 min/km

Club: cao

0:28:49
00:28:19
0:27:49
Javi González Nebot
00:27:54 (Tr: 0:27:51)
i
Anna González Díaz
00:28:15 (Tr: 0:27:53)
i
Héctor Casas Escribano
00:28:13 (Tr: 0:28:00)
i
María amparo Martín Tortajada
00:28:10 (Tr: 0:28:01)
i
Sara Lucas Gomez
00:28:37 (Tr: 0:28:17)
i
Laura Guijarro
00:28:28 (Tr: 0:28:28)
Jose manuel Corzo Fernandez
00:28:40 (Tr: 0:28:31)
i
Dafne García Redondo
00:28:49 (Tr: 0:28:31)

T. real: 00:28:28

T. oficial: 00:28:28

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:07:04

Cat:F4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:42 min/km

Club: cao

0:29:02
00:28:28
0:27:54
i
Anna González Díaz
00:28:15 (Tr: 0:27:53)
i
Héctor Casas Escribano
00:28:13 (Tr: 0:28:00)
i
María amparo Martín Tortajada
00:28:10 (Tr: 0:28:01)
i
Sara Lucas Gomez
00:28:37 (Tr: 0:28:17)
i
Clara Maldonado Barzosa
00:28:19 (Tr: 0:28:19)
Jose manuel Corzo Fernandez
00:28:40 (Tr: 0:28:31)
i
Dafne García Redondo
00:28:49 (Tr: 0:28:31)
i
Jonathan Candia Martín
00:29:02 (Tr: 0:28:39)
Miguel angel Murillo Perez
00:28:55 (Tr: 0:28:41)
i
Noelia Alcazar Lucas
00:28:56 (Tr: 0:28:47)

T. real: 00:28:31

T. oficial: 00:28:40

Inici real: 08:38:46

Hora meta: 09:07:16

Cat:M4

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club: corredors.cat

0:28:55
00:28:40
0:28:26
i
Sara Lucas Gomez
00:28:37 (Tr: 0:28:17)
i
Laura Guijarro
00:28:28 (Tr: 0:28:28)
i
Dafne García Redondo
00:28:49 (Tr: 0:28:31)
Miguel angel Murillo Perez
00:28:55 (Tr: 0:28:41)

T. real: 00:28:31

T. oficial: 00:28:49

Inici real: 08:38:54

Hora meta: 09:07:25

Cat:F2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:43 min/km

Club:

0:29:19
00:28:49
0:28:19
i
Sara Lucas Gomez
00:28:37 (Tr: 0:28:17)
i
Clara Maldonado Barzosa
00:28:19 (Tr: 0:28:19)
i
Laura Guijarro
00:28:28 (Tr: 0:28:28)
Jose manuel Corzo Fernandez
00:28:40 (Tr: 0:28:31)
i
Jonathan Candia Martín
00:29:02 (Tr: 0:28:39)
Miguel angel Murillo Perez
00:28:55 (Tr: 0:28:41)
i
Míriam Subí Domínguez
00:29:03 (Tr: 0:28:41)
i
Carme Saltó Verdés
00:29:06 (Tr: 0:28:46)
i
Jaume Bayona Vilá
00:29:06 (Tr: 0:28:46)
i
Noelia Alcazar Lucas
00:28:56 (Tr: 0:28:47)

T. real: 00:28:39

T. oficial: 00:29:02

Inici real: 08:38:59

Hora meta: 09:07:38

Cat:M2

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:44 min/km

Club:

0:29:35
00:29:02
0:28:28
i
Sara Lucas Gomez
00:28:37 (Tr: 0:28:17)
i
Laura Guijarro
00:28:28 (Tr: 0:28:28)
Jose manuel Corzo Fernandez
00:28:40 (Tr: 0:28:31)
i
Dafne García Redondo
00:28:49 (Tr: 0:28:31)
Miguel angel Murillo Perez
00:28:55 (Tr: 0:28:41)
i
Míriam Subí Domínguez
00:29:03 (Tr: 0:28:41)
i
Carme Saltó Verdés
00:29:06 (Tr: 0:28:46)
i
Jaume Bayona Vilá
00:29:06 (Tr: 0:28:46)
i
Noelia Alcazar Lucas
00:28:56 (Tr: 0:28:47)

T. real: 00:28:41

T. oficial: 00:28:55

Inici real: 08:38:51

Hora meta: 09:07:31

Cat:M4

Pos. categoria: 30

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club: seat runners

0:29:09
00:28:55
0:28:40
Jose manuel Corzo Fernandez
00:28:40 (Tr: 0:28:31)
i
Dafne García Redondo
00:28:49 (Tr: 0:28:31)
i
Jonathan Candia Martín
00:29:02 (Tr: 0:28:39)
i
Míriam Subí Domínguez
00:29:03 (Tr: 0:28:41)
i
Carme Saltó Verdés
00:29:06 (Tr: 0:28:46)
i
Jaume Bayona Vilá
00:29:06 (Tr: 0:28:46)
i
Noelia Alcazar Lucas
00:28:56 (Tr: 0:28:47)

T. real: 00:28:41

T. oficial: 00:29:03

Inici real: 08:38:59

Hora meta: 09:07:39

Cat:F2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:45 min/km

Club:

0:29:18
00:29:03
0:28:49
i
Dafne García Redondo
00:28:49 (Tr: 0:28:31)
i
Jonathan Candia Martín
00:29:02 (Tr: 0:28:39)
Miguel angel Murillo Perez
00:28:55 (Tr: 0:28:41)
i
Carme Saltó Verdés
00:29:06 (Tr: 0:28:46)
i
Jaume Bayona Vilá
00:29:06 (Tr: 0:28:46)
i
Noelia Alcazar Lucas
00:28:56 (Tr: 0:28:47)

T. real: 00:28:46

T. oficial: 00:29:06

Inici real: 08:38:57

Hora meta: 09:07:42

Cat:F4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:46 min/km

Club:

0:29:10
00:29:06
0:29:02
i
Jonathan Candia Martín
00:29:02 (Tr: 0:28:39)
i
Míriam Subí Domínguez
00:29:03 (Tr: 0:28:41)
i
Jaume Bayona Vilá
00:29:06 (Tr: 0:28:46)

T. real: 00:28:46

T. oficial: 00:29:06

Inici real: 08:38:56

Hora meta: 09:07:42

Cat:M5

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club: club atletismo esparregue

0:29:17
00:29:06
0:28:55
i
Jonathan Candia Martín
00:29:02 (Tr: 0:28:39)
Miguel angel Murillo Perez
00:28:55 (Tr: 0:28:41)
i
Míriam Subí Domínguez
00:29:03 (Tr: 0:28:41)
i
Carme Saltó Verdés
00:29:06 (Tr: 0:28:46)
i
Noelia Alcazar Lucas
00:28:56 (Tr: 0:28:47)

T. real: 00:28:47

T. oficial: 00:28:56

Inici real: 08:38:46

Hora meta: 09:07:32

Cat:F3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:46 min/km

Club:

0:28:58
00:28:56
0:28:54
Miguel angel Murillo Perez
00:28:55 (Tr: 0:28:41)