Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

5K

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:28:49

T. oficial: 00:28:57

Inici real: 08:38:45

Hora meta: 09:07:33

Cat:F4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:46 min/km

Club:

0:29:27
00:28:57
0:28:28
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)

T. real: 00:29:04

T. oficial: 00:29:15

Inici real: 08:38:47

Hora meta: 09:07:51

Cat:M1

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:49 min/km

Club:

0:29:33
00:29:15
0:28:57
Antonia Sanchez Miñano
00:28:57 (Tr: 0:28:49)
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)

T. real: 00:29:09

T. oficial: 00:29:31

Inici real: 08:38:58

Hora meta: 09:08:07

Cat:F1

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:50 min/km

Club:

0:30:04
00:29:31
0:28:57
Antonia Sanchez Miñano
00:28:57 (Tr: 0:28:49)
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)

T. real: 00:29:18

T. oficial: 00:29:32

Inici real: 08:38:50

Hora meta: 09:08:08

Cat:M4

Pos. categoria: 31

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club:

0:30:06
00:29:32
0:28:57
Antonia Sanchez Miñano
00:28:57 (Tr: 0:28:49)
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)
i
Manuel Rosa Redondo
00:30:05 (Tr: 0:29:58)
i
Jessica Haro Gonzalez
00:30:06 (Tr: 0:29:58)

T. real: 00:29:19

T. oficial: 00:29:35

Inici real: 08:38:52

Hora meta: 09:08:11

Cat:M4

Pos. categoria: 32

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club:

0:29:54
00:29:35
0:29:15
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)

T. real: 00:29:22

T. oficial: 00:29:26

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:08:02

Cat:F3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:29:40
00:29:26
0:29:13
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)

T. real: 00:29:22

T. oficial: 00:29:27

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:08:03

Cat:F2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:30:04
00:29:27
0:28:49
Antonia Sanchez Miñano
00:28:57 (Tr: 0:28:49)
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)

T. real: 00:29:22

T. oficial: 00:29:27

Inici real: 08:38:41

Hora meta: 09:08:03

Cat:F4

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:30:04
00:29:27
0:28:49
Antonia Sanchez Miñano
00:28:57 (Tr: 0:28:49)
i
Gerard Subirana Luque
00:29:15 (Tr: 0:29:04)
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)

T. real: 00:29:27

T. oficial: 00:29:40

Inici real: 08:38:49

Hora meta: 09:08:16

Cat:M4

Pos. categoria: 33

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: club atletisme abrera

0:29:54
00:29:40
0:29:26
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Laura Sojo Moreno
00:29:26 (Tr: 0:29:22)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)

T. real: 00:29:40

T. oficial: 00:30:04

Inici real: 08:39:00

Hora meta: 09:08:40

Cat:M4

Pos. categoria: 34

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club:

0:30:41
00:30:04
0:29:27
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Tania Cecilia Martínez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)
i
Manuel Rosa Redondo
00:30:05 (Tr: 0:29:58)
i
Jessica Haro Gonzalez
00:30:06 (Tr: 0:29:58)
Javier Salomón Villalba
00:30:17 (Tr: 0:30:02)

T. real: 00:29:40

T. oficial: 00:30:04

Inici real: 08:39:01

Hora meta: 09:08:40

Cat:M1

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club:

0:30:42
00:30:04
0:29:27
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
i
Isabel Martínez Estevez
00:29:27 (Tr: 0:29:22)
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)
i
Manuel Rosa Redondo
00:30:05 (Tr: 0:29:58)
i
Jessica Haro Gonzalez
00:30:06 (Tr: 0:29:58)
Javier Salomón Villalba
00:30:17 (Tr: 0:30:02)

T. real: 00:29:54

T. oficial: 00:29:54

Inici real: 08:38:36

Hora meta: 09:08:30

Cat:F4

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 5:59 min/km

Club: cao

0:30:17
00:29:54
0:29:30
i
Mireia Arranz Angulo
00:29:31 (Tr: 0:29:09)
i
David Abella Loscertales
00:29:32 (Tr: 0:29:18)
i
Gerardo Sevillano
00:29:35 (Tr: 0:29:19)
Robert Puig Morales
00:29:40 (Tr: 0:29:27)
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Manuel Rosa Redondo
00:30:05 (Tr: 0:29:58)
i
Jessica Haro Gonzalez
00:30:06 (Tr: 0:29:58)
Javier Salomón Villalba
00:30:17 (Tr: 0:30:02)

T. real: 00:29:58

T. oficial: 00:30:05

Inici real: 08:38:44

Hora meta: 09:08:41

Cat:M3

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club:

0:30:17
00:30:05
0:29:53
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)
i
Jessica Haro Gonzalez
00:30:06 (Tr: 0:29:58)
Javier Salomón Villalba
00:30:17 (Tr: 0:30:02)

T. real: 00:29:58

T. oficial: 00:30:06

Inici real: 08:38:44

Hora meta: 09:08:42

Cat:F2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:38:36

Sexe:F

Ritme: 6:00 min/km

Club:

0:30:17
00:30:06
0:29:54
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)
i
Manuel Rosa Redondo
00:30:05 (Tr: 0:29:58)
Javier Salomón Villalba
00:30:17 (Tr: 0:30:02)

T. real: 00:30:02

T. oficial: 00:30:17

Inici real: 08:38:52

Hora meta: 09:08:53

Cat:M4

Pos. categoria: 35

Inici cursa:8:38:36

Sexe:M

Ritme: 6:01 min/km

Club:

0:30:41
00:30:17
0:29:54
i
Manuel Criado Nuñez
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Daniel Criado Molina
00:30:04 (Tr: 0:29:40)
i
Ana Gimenez Galisteo
00:29:54 (Tr: 0:29:54)
i
Manuel Rosa Redondo
00:30:05 (Tr: 0:29:58)
i
Jessica Haro Gonzalez
00:30:06 (Tr: 0:29:58)