Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

InfM

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:06:29

T. oficial: 00:06:29

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:06:49

Cat:AleM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club: ca abrera

0:06:58
00:06:29
0:05:59
i
Adrian Flores Mendoza
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Uriel Gómez Estrella
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Jan Portela Tejero
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Alvaro Cuevas Arcas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jorge Campos Risco
00:06:57 (Tr: 0:06:57)
i
Maria Camero Jimenez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)

T. real: 00:06:35

T. oficial: 00:06:35

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:06:55

Cat:AleM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club: club atletisme abrera

0:06:58
00:06:35
0:06:12
i
Anwar Assourite Bilouche
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Uriel Gómez Estrella
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Jan Portela Tejero
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Alvaro Cuevas Arcas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jorge Campos Risco
00:06:57 (Tr: 0:06:57)
i
Maria Camero Jimenez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)

T. real: 00:06:51

T. oficial: 00:06:51

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:07:11

Cat:InfM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:07:13
00:06:51
0:06:29
i
Anwar Assourite Bilouche
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Adrian Flores Mendoza
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Jan Portela Tejero
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Alvaro Cuevas Arcas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jorge Campos Risco
00:06:57 (Tr: 0:06:57)
i
Maria Camero Jimenez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Hugo Sánchez Ramoneda
00:06:59 (Tr: 0:06:59)

T. real: 00:06:53

T. oficial: 00:06:53

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:07:13

Cat:AleM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:07:17
00:06:53
0:06:29
i
Anwar Assourite Bilouche
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Adrian Flores Mendoza
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Uriel Gómez Estrella
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Alvaro Cuevas Arcas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jorge Campos Risco
00:06:57 (Tr: 0:06:57)
i
Maria Camero Jimenez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Hugo Sánchez Ramoneda
00:06:59 (Tr: 0:06:59)

T. real: 00:06:54

T. oficial: 00:06:54

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:07:14

Cat:InfM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:07:13
00:06:54
0:06:35
i
Adrian Flores Mendoza
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Uriel Gómez Estrella
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Jan Portela Tejero
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Jorge Campos Risco
00:06:57 (Tr: 0:06:57)
i
Maria Camero Jimenez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Hugo Sánchez Ramoneda
00:06:59 (Tr: 0:06:59)

T. real: 00:06:57

T. oficial: 00:06:57

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:07:17

Cat:InfM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club: club atletisme abrera

0:08:24
00:06:57
0:05:30
i
Anwar Assourite Bilouche
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Adrian Flores Mendoza
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Uriel Gómez Estrella
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Jan Portela Tejero
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Alvaro Cuevas Arcas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Maria Camero Jimenez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Hugo Sánchez Ramoneda
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Oscar Carreira Garcia
00:08:24 (Tr: 0:08:24)

T. real: 00:06:58

T. oficial: 00:06:58

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:07:18

Cat:InfM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club:

0:08:39
00:06:58
0:05:18
i
Anwar Assourite Bilouche
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Adrian Flores Mendoza
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Uriel Gómez Estrella
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Jan Portela Tejero
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Alvaro Cuevas Arcas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jorge Campos Risco
00:06:57 (Tr: 0:06:57)
i
Hugo Sánchez Ramoneda
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Oscar Carreira Garcia
00:08:24 (Tr: 0:08:24)
i
Daniel Alvarez Guevara
00:08:39 (Tr: 0:08:39)

T. real: 00:06:59

T. oficial: 00:06:59

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:07:19

Cat:InfM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:08:43
00:06:59
0:05:15
i
Anwar Assourite Bilouche
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Adrian Flores Mendoza
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Uriel Gómez Estrella
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Jan Portela Tejero
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Alvaro Cuevas Arcas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jorge Campos Risco
00:06:57 (Tr: 0:06:57)
i
Maria Camero Jimenez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Oscar Carreira Garcia
00:08:24 (Tr: 0:08:24)
i
Daniel Alvarez Guevara
00:08:39 (Tr: 0:08:39)
i
Arturo Cuevas Arcas
00:08:43 (Tr: 0:08:43)

T. real: 00:08:24

T. oficial: 00:08:24

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:08:44

Cat:AleM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club:

0:09:51
00:08:24
0:06:57
i
Jorge Campos Risco
00:06:57 (Tr: 0:06:57)
i
Maria Camero Jimenez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Hugo Sánchez Ramoneda
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Daniel Alvarez Guevara
00:08:39 (Tr: 0:08:39)
i
Arturo Cuevas Arcas
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Guillermo Martinez Barrojo
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Sergi Sevillano Capilla
00:09:06 (Tr: 0:09:06)
i
Alex Sánchez Ramoneda
00:09:31 (Tr: 0:09:31)

T. real: 00:08:39

T. oficial: 00:08:39

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:08:59

Cat:AleM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club:

0:10:20
00:08:39
0:06:58
i
Maria Camero Jimenez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Hugo Sánchez Ramoneda
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Oscar Carreira Garcia
00:08:24 (Tr: 0:08:24)
i
Arturo Cuevas Arcas
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Guillermo Martinez Barrojo
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Sergi Sevillano Capilla
00:09:06 (Tr: 0:09:06)
i
Alex Sánchez Ramoneda
00:09:31 (Tr: 0:09:31)

T. real: 00:08:43

T. oficial: 00:08:43

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:09:03

Cat:AleM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 5:49 min/km

Club:

0:10:28
00:08:43
0:06:59
i
Hugo Sánchez Ramoneda
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Oscar Carreira Garcia
00:08:24 (Tr: 0:08:24)
i
Daniel Alvarez Guevara
00:08:39 (Tr: 0:08:39)
i
Guillermo Martinez Barrojo
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Sergi Sevillano Capilla
00:09:06 (Tr: 0:09:06)
i
Alex Sánchez Ramoneda
00:09:31 (Tr: 0:09:31)

T. real: 00:08:50

T. oficial: 00:08:50

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:09:10

Cat:InfM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club:

0:09:31
00:08:50
0:08:09
i
Oscar Carreira Garcia
00:08:24 (Tr: 0:08:24)
i
Daniel Alvarez Guevara
00:08:39 (Tr: 0:08:39)
i
Arturo Cuevas Arcas
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Sergi Sevillano Capilla
00:09:06 (Tr: 0:09:06)
i
Alex Sánchez Ramoneda
00:09:31 (Tr: 0:09:31)

T. real: 00:09:06

T. oficial: 00:09:06

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:09:26

Cat:AleM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club:

0:09:33
00:09:06
0:08:39
i
Daniel Alvarez Guevara
00:08:39 (Tr: 0:08:39)
i
Arturo Cuevas Arcas
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Guillermo Martinez Barrojo
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Alex Sánchez Ramoneda
00:09:31 (Tr: 0:09:31)

T. real: 00:09:31

T. oficial: 00:09:31

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:09:51

Cat:AleM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 6:21 min/km

Club:

0:10:19
00:09:31
0:08:43
i
Arturo Cuevas Arcas
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Guillermo Martinez Barrojo
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Sergi Sevillano Capilla
00:09:06 (Tr: 0:09:06)