Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

BenF

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:03:13

T. oficial: 00:03:13

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:29:56

Cat:BenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:23 min/km

Club:

0:03:25
00:03:13
0:03:00
i
Aina Real German
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Carlota Bartoli Macia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Ariadna Garcia Delgado
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Elsa Martinez Cordoba
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Amanda Silva Sánchez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Nuria Serrano Diez De Ulzurrun
00:03:25 (Tr: 0:03:25)

T. real: 00:03:14

T. oficial: 00:03:14

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:29:57

Cat:BenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:24 min/km

Club:

0:03:25
00:03:14
0:03:02
i
Guiomar Coll
00:03:13 (Tr: 0:03:13)
i
Carlota Bartoli Macia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Ariadna Garcia Delgado
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Elsa Martinez Cordoba
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Amanda Silva Sánchez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Nuria Serrano Diez De Ulzurrun
00:03:25 (Tr: 0:03:25)

T. real: 00:03:14

T. oficial: 00:03:14

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:29:57

Cat:BenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:24 min/km

Club: ceuniversitari

0:03:25
00:03:14
0:03:03
i
Guiomar Coll
00:03:13 (Tr: 0:03:13)
i
Aina Real German
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Ariadna Garcia Delgado
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Elsa Martinez Cordoba
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Amanda Silva Sánchez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Nuria Serrano Diez De Ulzurrun
00:03:25 (Tr: 0:03:25)

T. real: 00:03:18

T. oficial: 00:03:18

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:30:01

Cat:BenF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:28 min/km

Club: club atletisme abrera

0:03:25
00:03:18
0:03:10
i
Guiomar Coll
00:03:13 (Tr: 0:03:13)
i
Aina Real German
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Carlota Bartoli Macia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Elsa Martinez Cordoba
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Amanda Silva Sánchez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Nuria Serrano Diez De Ulzurrun
00:03:25 (Tr: 0:03:25)

T. real: 00:03:20

T. oficial: 00:03:20

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:30:03

Cat:BenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:31 min/km

Club: club atletisme abrera

0:03:28
00:03:20
0:03:12
i
Guiomar Coll
00:03:13 (Tr: 0:03:13)
i
Aina Real German
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Carlota Bartoli Macia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Ariadna Garcia Delgado
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Amanda Silva Sánchez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Nuria Serrano Diez De Ulzurrun
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Martina Chaboye Gallego
00:03:28 (Tr: 0:03:28)

T. real: 00:03:24

T. oficial: 00:03:24

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:30:07

Cat:BenF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:35 min/km

Club:

0:03:34
00:03:24
0:03:14
i
Carlota Bartoli Macia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Ariadna Garcia Delgado
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Elsa Martinez Cordoba
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Nuria Serrano Diez De Ulzurrun
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Martina Chaboye Gallego
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Ruth Gonzalez Buenavista
00:03:32 (Tr: 0:03:32)

T. real: 00:03:25

T. oficial: 00:03:25

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:30:08

Cat:BenF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:36 min/km

Club: club atletisme abrera

0:03:39
00:03:25
0:03:12
i
Guiomar Coll
00:03:13 (Tr: 0:03:13)
i
Aina Real German
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Carlota Bartoli Macia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Ariadna Garcia Delgado
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Elsa Martinez Cordoba
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Amanda Silva Sánchez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Martina Chaboye Gallego
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Ruth Gonzalez Buenavista
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Martina Borreguero Álvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:28

T. oficial: 00:03:28

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:30:11

Cat:BenF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:39 min/km

Club: club atletisme calafell

0:03:47
00:03:28
0:03:10
i
Guiomar Coll
00:03:13 (Tr: 0:03:13)
i
Aina Real German
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Carlota Bartoli Macia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Ariadna Garcia Delgado
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Elsa Martinez Cordoba
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Amanda Silva Sánchez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Nuria Serrano Diez De Ulzurrun
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Ruth Gonzalez Buenavista
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Martina Borreguero Álvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Laia Ballester Camacho
00:03:47 (Tr: 0:03:47)

T. real: 00:03:32

T. oficial: 00:03:32

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:30:15

Cat:BenF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:43 min/km

Club:

0:03:47
00:03:32
0:03:17
i
Ariadna Garcia Delgado
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Elsa Martinez Cordoba
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Amanda Silva Sánchez
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Nuria Serrano Diez De Ulzurrun
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Martina Chaboye Gallego
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Martina Borreguero Álvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Laia Ballester Camacho
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Lucía Rubio Ordóñez
00:03:47 (Tr: 0:03:47)

T. real: 00:03:39

T. oficial: 00:03:39

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:30:22

Cat:BenF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:50 min/km

Club:

0:03:53
00:03:39
0:03:25
i
Nuria Serrano Diez De Ulzurrun
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Martina Chaboye Gallego
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Ruth Gonzalez Buenavista
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Laia Ballester Camacho
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Lucía Rubio Ordóñez
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Neus Repilado Millan
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Claudia Sanchez Daza
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Eva Routers Muñoz
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:47

T. oficial: 00:03:47

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:30:30

Cat:BenF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: club atletisme abrera

0:04:05
00:03:47
0:03:28
i
Martina Chaboye Gallego
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Ruth Gonzalez Buenavista
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Martina Borreguero Álvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Lucía Rubio Ordóñez
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Neus Repilado Millan
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Claudia Sanchez Daza
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Eva Routers Muñoz
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:47

T. oficial: 00:03:47

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:30:30

Cat:BenF

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club:

0:04:02
00:03:47
0:03:32
i
Ruth Gonzalez Buenavista
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Martina Borreguero Álvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Laia Ballester Camacho
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Neus Repilado Millan
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Claudia Sanchez Daza
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Eva Routers Muñoz
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:47

T. oficial: 00:03:47

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:30:30

Cat:BenF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: ca olesa

0:03:55
00:03:47
0:03:39
i
Martina Borreguero Álvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Laia Ballester Camacho
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Lucía Rubio Ordóñez
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Claudia Sanchez Daza
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Eva Routers Muñoz
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:50

T. oficial: 00:03:50

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:30:33

Cat:BenF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 4:02 min/km

Club:

0:03:53
00:03:50
0:03:47
i
Laia Ballester Camacho
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Lucía Rubio Ordóñez
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Neus Repilado Millan
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Eva Routers Muñoz
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:51

T. oficial: 00:03:51

Inici real: 10:26:43

Hora meta: 10:30:34

Cat:BenF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:26:43

Sexe:F

Ritme: 4:03 min/km

Club:

0:03:56
00:03:51
0:03:47
i
Lucía Rubio Ordóñez
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Neus Repilado Millan
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Claudia Sanchez Daza
00:03:50 (Tr: 0:03:50)