Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

BenM

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:03:01

T. oficial: 00:03:01

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:08

Cat:BenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:10 min/km

Club: cornella atletic

0:03:17
00:03:01
0:02:45
i
Isaac Hernandez Fernandez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Pau Camero Jimenez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Marti Massó Laguarda
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Sergi Tamargo Bonilla
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Biel Bergada Garcia
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:17 (Tr: 0:03:17)

T. real: 00:03:04

T. oficial: 00:03:04

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:11

Cat:BenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club: ca olesa

0:03:17
00:03:04
0:02:50
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Pau Camero Jimenez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Marti Massó Laguarda
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Sergi Tamargo Bonilla
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Biel Bergada Garcia
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:17 (Tr: 0:03:17)

T. real: 00:03:04

T. oficial: 00:03:04

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:11

Cat:BenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:14 min/km

Club: ca olesa

0:03:17
00:03:04
0:02:52
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Isaac Hernandez Fernandez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Marti Massó Laguarda
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Sergi Tamargo Bonilla
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Biel Bergada Garcia
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:17 (Tr: 0:03:17)

T. real: 00:03:07

T. oficial: 00:03:07

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:14

Cat:BenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club:

0:03:17
00:03:07
0:02:56
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Isaac Hernandez Fernandez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Pau Camero Jimenez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Sergi Tamargo Bonilla
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Biel Bergada Garcia
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:17 (Tr: 0:03:17)

T. real: 00:03:14

T. oficial: 00:03:14

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:21

Cat:BenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: club atletisme abrera

0:03:24
00:03:14
0:03:04
i
Isaac Hernandez Fernandez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Pau Camero Jimenez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Marti Massó Laguarda
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Biel Bergada Garcia
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Mohamed El Azzaoui Nouinou
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Pedro Ruiz Espino
00:03:19 (Tr: 0:03:19)

T. real: 00:03:16

T. oficial: 00:03:16

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:23

Cat:BenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club:

0:03:27
00:03:16
0:03:04
i
Pau Camero Jimenez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Marti Massó Laguarda
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Sergi Tamargo Bonilla
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Mohamed El Azzaoui Nouinou
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Pedro Ruiz Espino
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Aaron González Rodríguez
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:25 (Tr: 0:03:25)

T. real: 00:03:17

T. oficial: 00:03:17

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:24

Cat:BenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club:

0:03:27
00:03:17
0:03:07
i
Marti Massó Laguarda
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Sergi Tamargo Bonilla
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Biel Bergada Garcia
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Mohamed El Azzaoui Nouinou
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Pedro Ruiz Espino
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Aaron González Rodríguez
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:25 (Tr: 0:03:25)

T. real: 00:03:19

T. oficial: 00:03:19

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:26

Cat:BenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club:

0:03:25
00:03:19
0:03:12
i
Sergi Tamargo Bonilla
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Biel Bergada Garcia
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Pedro Ruiz Espino
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Aaron González Rodríguez
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:25 (Tr: 0:03:25)

T. real: 00:03:19

T. oficial: 00:03:19

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:26

Cat:BenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: club atletisme calafell

0:03:28
00:03:19
0:03:10
i
Sergi Tamargo Bonilla
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Biel Bergada Garcia
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Marcos Niño Gómez
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Mohamed El Azzaoui Nouinou
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Aaron González Rodríguez
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Xavi Alonso Hurtado
00:03:28 (Tr: 0:03:28)

T. real: 00:03:25

T. oficial: 00:03:25

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:32

Cat:BenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club:

0:03:32
00:03:25
0:03:17
i
Marcos Niño Gómez
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Mohamed El Azzaoui Nouinou
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Pedro Ruiz Espino
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Xavi Alonso Hurtado
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Jordi Delgado Cob
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Aleix Pommad Garcia
00:03:31 (Tr: 0:03:31)

T. real: 00:03:25

T. oficial: 00:03:25

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:32

Cat:BenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: l'3scola sant just

0:03:32
00:03:25
0:03:19
i
Mohamed El Azzaoui Nouinou
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Pedro Ruiz Espino
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Aaron González Rodríguez
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Xavi Alonso Hurtado
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Jordi Delgado Cob
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Aleix Pommad Garcia
00:03:31 (Tr: 0:03:31)

T. real: 00:03:28

T. oficial: 00:03:28

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:35

Cat:BenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club:

0:03:37
00:03:28
0:03:19
i
Pedro Ruiz Espino
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Aaron González Rodríguez
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Jordi Delgado Cob
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Aleix Pommad Garcia
00:03:31 (Tr: 0:03:31)
i
Didac Rodríguez Jiménez
00:03:33 (Tr: 0:03:33)

T. real: 00:03:29

T. oficial: 00:03:29

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:36

Cat:BenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: club atletisme abrera

0:03:33
00:03:29
0:03:24
i
Aaron González Rodríguez
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Xavi Alonso Hurtado
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Aleix Pommad Garcia
00:03:31 (Tr: 0:03:31)
i
Didac Rodríguez Jiménez
00:03:33 (Tr: 0:03:33)

T. real: 00:03:31

T. oficial: 00:03:31

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:38

Cat:BenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: ca olesa

0:03:37
00:03:31
0:03:25
i
Biel Ibáñez Pina
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Xavi Alonso Hurtado
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Jordi Delgado Cob
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Didac Rodríguez Jiménez
00:03:33 (Tr: 0:03:33)

T. real: 00:03:33

T. oficial: 00:03:33

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 10:19:40

Cat:BenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:16:07

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club:

0:03:38
00:03:33
0:03:28
i
Xavi Alonso Hurtado
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Jordi Delgado Cob
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Aleix Pommad Garcia
00:03:31 (Tr: 0:03:31)