Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

PreBM

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:21

T. oficial: 00:02:21

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:40:55

Cat:PreBM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club:

0:02:32
00:02:21
0:02:09
i
Joel Martinez Sanchez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pedro De Assis Pimentel
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Torrellas Torras
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)

T. real: 00:02:21

T. oficial: 00:02:21

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:40:55

Cat:PreBM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club:

0:02:32
00:02:21
0:02:09
i
Frederic Velazquez Bajo
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pedro De Assis Pimentel
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Torrellas Torras
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)

T. real: 00:02:21

T. oficial: 00:02:21

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:40:55

Cat:PreBM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: aac

0:02:32
00:02:21
0:02:09
i
Frederic Velazquez Bajo
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Martinez Sanchez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Torrellas Torras
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)

T. real: 00:02:22

T. oficial: 00:02:22

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:40:56

Cat:PreBM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club:

0:02:32
00:02:22
0:02:11
i
Frederic Velazquez Bajo
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Martinez Sanchez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pedro De Assis Pimentel
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)

T. real: 00:02:25

T. oficial: 00:02:25

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:40:59

Cat:PreBM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: ca olesa

0:02:34
00:02:25
0:02:17
i
Frederic Velazquez Bajo
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Martinez Sanchez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pedro De Assis Pimentel
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Torrellas Torras
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)

T. real: 00:02:26

T. oficial: 00:02:26

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:00

Cat:PreBM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: club atletisme sant just

0:02:34
00:02:26
0:02:19
i
Frederic Velazquez Bajo
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Martinez Sanchez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pedro De Assis Pimentel
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Torrellas Torras
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Mel Martín Bonilla
00:02:34 (Tr: 0:02:34)

T. real: 00:02:32

T. oficial: 00:02:32

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:06

Cat:PreBM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:02:43
00:02:32
0:02:22
i
Joel Torrellas Torras
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Mel Martín Bonilla
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Alan Flores Mendoza
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Unai Duro Hinojosa
00:02:39 (Tr: 0:02:39)

T. real: 00:02:34

T. oficial: 00:02:34

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:08

Cat:PreBM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: ca olesa

0:02:42
00:02:34
0:02:25
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Mel Martín Bonilla
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Alan Flores Mendoza
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Unai Duro Hinojosa
00:02:39 (Tr: 0:02:39)

T. real: 00:02:34

T. oficial: 00:02:34

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:08

Cat:PreBM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club:

0:02:42
00:02:34
0:02:26
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Alan Flores Mendoza
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Unai Duro Hinojosa
00:02:39 (Tr: 0:02:39)

T. real: 00:02:35

T. oficial: 00:02:35

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:09

Cat:PreBM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

0:02:38
00:02:35
0:02:32
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Mel Martín Bonilla
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)

T. real: 00:02:36

T. oficial: 00:02:36

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:10

Cat:PreBM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

0:02:38
00:02:36
0:02:33
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Mel Martín Bonilla
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Alan Flores Mendoza
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)

T. real: 00:02:36

T. oficial: 00:02:36

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:10

Cat:PreBM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: club atletisme calafell

0:02:39
00:02:36
0:02:33
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Mel Martín Bonilla
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Alan Flores Mendoza
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Unai Duro Hinojosa
00:02:39 (Tr: 0:02:39)

T. real: 00:02:37

T. oficial: 00:02:37

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:11

Cat:PreBM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:02:39
00:02:37
0:02:34
i
Alan Flores Mendoza
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Unai Duro Hinojosa
00:02:39 (Tr: 0:02:39)

T. real: 00:02:38

T. oficial: 00:02:38

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:12

Cat:PreBM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: club atletisme abrera

0:02:41
00:02:38
0:02:36
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Unai Duro Hinojosa
00:02:39 (Tr: 0:02:39)

T. real: 00:02:39

T. oficial: 00:02:39

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:13

Cat:PreBM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: ca olesa

0:02:41
00:02:39
0:02:36
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)