SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

PreBM

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:21

T. oficial: 00:02:21

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:40:55

Cat:PreBM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club:

0:02:32
00:02:21
0:02:09
i
Joel Martinez Sanchez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pedro De Assis Pimentel
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Torrellas Torras
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)

T. real: 00:02:21

T. oficial: 00:02:21

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:40:55

Cat:PreBM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club:

0:02:32
00:02:21
0:02:09
i
Frederic Velazquez Bajo
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pedro De Assis Pimentel
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Torrellas Torras
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)

T. real: 00:02:21

T. oficial: 00:02:21

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:40:55

Cat:PreBM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: aac

0:02:32
00:02:21
0:02:09
i
Frederic Velazquez Bajo
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Martinez Sanchez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Torrellas Torras
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)

T. real: 00:02:22

T. oficial: 00:02:22

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:40:56

Cat:PreBM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club:

0:02:32
00:02:22
0:02:11
i
Frederic Velazquez Bajo
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Martinez Sanchez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pedro De Assis Pimentel
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)

T. real: 00:02:25

T. oficial: 00:02:25

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:40:59

Cat:PreBM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: ca olesa

0:02:34
00:02:25
0:02:17
i
Frederic Velazquez Bajo
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Martinez Sanchez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pedro De Assis Pimentel
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Torrellas Torras
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)

T. real: 00:02:26

T. oficial: 00:02:26

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:00

Cat:PreBM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: club atletisme sant just

0:02:34
00:02:26
0:02:19
i
Frederic Velazquez Bajo
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Martinez Sanchez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pedro De Assis Pimentel
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Joel Torrellas Torras
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Mel Martín Bonilla
00:02:34 (Tr: 0:02:34)

T. real: 00:02:32

T. oficial: 00:02:32

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:06

Cat:PreBM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:02:43
00:02:32
0:02:22
i
Joel Torrellas Torras
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Mel Martín Bonilla
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Alan Flores Mendoza
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Unai Duro Hinojosa
00:02:39 (Tr: 0:02:39)

T. real: 00:02:34

T. oficial: 00:02:34

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:08

Cat:PreBM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: ca olesa

0:02:42
00:02:34
0:02:25
i
Leo Lopez Ruiz
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Mel Martín Bonilla
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Alan Flores Mendoza
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Unai Duro Hinojosa
00:02:39 (Tr: 0:02:39)

T. real: 00:02:34

T. oficial: 00:02:34

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:08

Cat:PreBM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club:

0:02:42
00:02:34
0:02:26
i
Carlos Segura Bueno
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Alan Flores Mendoza
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Unai Duro Hinojosa
00:02:39 (Tr: 0:02:39)

T. real: 00:02:35

T. oficial: 00:02:35

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:09

Cat:PreBM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

0:02:38
00:02:35
0:02:32
i
Mateo Benito Sotoca
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Mel Martín Bonilla
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)

T. real: 00:02:36

T. oficial: 00:02:36

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:10

Cat:PreBM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

0:02:38
00:02:36
0:02:33
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Mel Martín Bonilla
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Alan Flores Mendoza
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)

T. real: 00:02:36

T. oficial: 00:02:36

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:10

Cat:PreBM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: club atletisme calafell

0:02:39
00:02:36
0:02:33
i
John Lopez Ruiz
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Mel Martín Bonilla
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Alan Flores Mendoza
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Unai Duro Hinojosa
00:02:39 (Tr: 0:02:39)

T. real: 00:02:37

T. oficial: 00:02:37

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:11

Cat:PreBM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:02:39
00:02:37
0:02:34
i
Alan Flores Mendoza
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Unai Duro Hinojosa
00:02:39 (Tr: 0:02:39)

T. real: 00:02:38

T. oficial: 00:02:38

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:12

Cat:PreBM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: club atletisme abrera

0:02:41
00:02:38
0:02:36
i
Adriá Mañas Salas
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Unai Duro Hinojosa
00:02:39 (Tr: 0:02:39)

T. real: 00:02:39

T. oficial: 00:02:39

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:13

Cat:PreBM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: ca olesa

0:02:41
00:02:39
0:02:36
i
Juan Ruiz Espino
00:02:36 (Tr: 0:02:36)
i
Unai Serrano Ramoneda
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Gonzalez Moreno
00:02:38 (Tr: 0:02:38)