SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

PreBM

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:53

T. oficial: 00:02:53

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:27

Cat:PreBM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:02:58
00:02:53
0:02:47
i
Mario Sanchez Daza
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gerard Bermejo Sanchez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)

T. real: 00:02:53

T. oficial: 00:02:53

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:27

Cat:PreBM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:02:58
00:02:53
0:02:48
i
Pau Margarit Cordón
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gerard Bermejo Sanchez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)

T. real: 00:02:54

T. oficial: 00:02:54

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:28

Cat:PreBM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club:

0:02:58
00:02:54
0:02:49
i
Pau Margarit Cordón
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Mario Sanchez Daza
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)

T. real: 00:02:55

T. oficial: 00:02:55

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:29

Cat:PreBM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club: tigres tropicales

0:02:58
00:02:55
0:02:52
i
Pau Margarit Cordón
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Mario Sanchez Daza
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gerard Bermejo Sanchez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)

T. real: 00:02:56

T. oficial: 00:02:56

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:30

Cat:PreBM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:02:59
00:02:56
0:02:52
i
Pau Margarit Cordón
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Mario Sanchez Daza
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gerard Bermejo Sanchez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Victor Cruz Ventas
00:02:59 (Tr: 0:02:59)

T. real: 00:02:56

T. oficial: 00:02:56

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:30

Cat:PreBM

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:03:02
00:02:56
0:02:49
i
Pau Margarit Cordón
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Mario Sanchez Daza
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gerard Bermejo Sanchez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Victor Cruz Ventas
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:58

T. oficial: 00:02:58

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:32

Cat:PreBM

Pos. categoria: 37

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:03:02
00:02:58
0:02:55
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Victor Cruz Ventas
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Pablo Miranda Guerra
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:59

T. oficial: 00:02:59

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:33

Cat:PreBM

Pos. categoria: 38

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:03:04
00:02:59
0:02:53
i
Mario Sanchez Daza
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gerard Bermejo Sanchez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Pablo Miranda Guerra
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Marc Arjona Enríquez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)

T. real: 00:03:02

T. oficial: 00:03:02

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:36

Cat:PreBM

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:03:09
00:03:02
0:02:56
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Victor Cruz Ventas
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Pablo Miranda Guerra
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Marc Arjona Enríquez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Martí Navales Muñoz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Joel Alcarria Ruiz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)

T. real: 00:03:02

T. oficial: 00:03:02

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:36

Cat:PreBM

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:03:06
00:03:02
0:02:58
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Victor Cruz Ventas
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Marc Arjona Enríquez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Martí Navales Muñoz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Joel Alcarria Ruiz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)

T. real: 00:03:04

T. oficial: 00:03:04

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:38

Cat:PreBM

Pos. categoria: 41

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club:

0:03:10
00:03:04
0:02:58
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Victor Cruz Ventas
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Pablo Miranda Guerra
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Martí Navales Muñoz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Joel Alcarria Ruiz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Victor Izquierdo Romeu
00:03:10 (Tr: 0:03:10)

T. real: 00:03:06

T. oficial: 00:03:06

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:40

Cat:PreBM

Pos. categoria: 42

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:03:10
00:03:06
0:03:02
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Pablo Miranda Guerra
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Marc Arjona Enríquez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Joel Alcarria Ruiz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Victor Izquierdo Romeu
00:03:10 (Tr: 0:03:10)
i
Ivan Osuna Fragoso
00:03:10 (Tr: 0:03:10)

T. real: 00:03:06

T. oficial: 00:03:06

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:40

Cat:PreBM

Pos. categoria: 43

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:03:10
00:03:06
0:03:02
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Pablo Miranda Guerra
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Marc Arjona Enríquez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Martí Navales Muñoz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Victor Izquierdo Romeu
00:03:10 (Tr: 0:03:10)
i
Ivan Osuna Fragoso
00:03:10 (Tr: 0:03:10)

T. real: 00:03:10

T. oficial: 00:03:10

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:44

Cat:PreBM

Pos. categoria: 44

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:03:16
00:03:10
0:03:04
i
Marc Arjona Enríquez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Martí Navales Muñoz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Joel Alcarria Ruiz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ivan Osuna Fragoso
00:03:10 (Tr: 0:03:10)

T. real: 00:03:10

T. oficial: 00:03:10

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:44

Cat:PreBM

Pos. categoria: 45

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:03:15
00:03:10
0:03:06
i
Martí Navales Muñoz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Joel Alcarria Ruiz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Victor Izquierdo Romeu
00:03:10 (Tr: 0:03:10)