Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Popular d'Abrera

PreBM

09 juny 2019

10K 5K BenF BenM InfF InfM PreBF PreBM

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:53

T. oficial: 00:02:53

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:27

Cat:PreBM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:02:58
00:02:53
0:02:47
i
Mario Sanchez Daza
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gerard Bermejo Sanchez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)

T. real: 00:02:53

T. oficial: 00:02:53

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:27

Cat:PreBM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:02:58
00:02:53
0:02:48
i
Pau Margarit Cordón
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gerard Bermejo Sanchez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)

T. real: 00:02:54

T. oficial: 00:02:54

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:28

Cat:PreBM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club:

0:02:58
00:02:54
0:02:49
i
Pau Margarit Cordón
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Mario Sanchez Daza
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)

T. real: 00:02:55

T. oficial: 00:02:55

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:29

Cat:PreBM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club: tigres tropicales

0:02:58
00:02:55
0:02:52
i
Pau Margarit Cordón
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Mario Sanchez Daza
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gerard Bermejo Sanchez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)

T. real: 00:02:56

T. oficial: 00:02:56

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:30

Cat:PreBM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:02:59
00:02:56
0:02:52
i
Pau Margarit Cordón
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Mario Sanchez Daza
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gerard Bermejo Sanchez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Victor Cruz Ventas
00:02:59 (Tr: 0:02:59)

T. real: 00:02:56

T. oficial: 00:02:56

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:30

Cat:PreBM

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:03:02
00:02:56
0:02:49
i
Pau Margarit Cordón
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Mario Sanchez Daza
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gerard Bermejo Sanchez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Victor Cruz Ventas
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:58

T. oficial: 00:02:58

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:32

Cat:PreBM

Pos. categoria: 37

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:03:02
00:02:58
0:02:55
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Victor Cruz Ventas
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Pablo Miranda Guerra
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:59

T. oficial: 00:02:59

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:33

Cat:PreBM

Pos. categoria: 38

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:03:04
00:02:59
0:02:53
i
Mario Sanchez Daza
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gerard Bermejo Sanchez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Eneko Playan Ruano
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergio Petrutiu
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Pablo Miranda Guerra
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Marc Arjona Enríquez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)

T. real: 00:03:02

T. oficial: 00:03:02

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:36

Cat:PreBM

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:03:09
00:03:02
0:02:56
i
Pol Rodríguez Jiménez
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Victor Cruz Ventas
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Pablo Miranda Guerra
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Marc Arjona Enríquez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Martí Navales Muñoz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Joel Alcarria Ruiz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)

T. real: 00:03:02

T. oficial: 00:03:02

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:36

Cat:PreBM

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:03:06
00:03:02
0:02:58
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Victor Cruz Ventas
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Marc Arjona Enríquez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Martí Navales Muñoz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Joel Alcarria Ruiz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)

T. real: 00:03:04

T. oficial: 00:03:04

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:38

Cat:PreBM

Pos. categoria: 41

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club:

0:03:10
00:03:04
0:02:58
i
Yago Blanco Lucas
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Victor Cruz Ventas
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Pablo Miranda Guerra
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Martí Navales Muñoz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Joel Alcarria Ruiz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Victor Izquierdo Romeu
00:03:10 (Tr: 0:03:10)

T. real: 00:03:06

T. oficial: 00:03:06

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:40

Cat:PreBM

Pos. categoria: 42

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:03:10
00:03:06
0:03:02
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Pablo Miranda Guerra
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Marc Arjona Enríquez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Joel Alcarria Ruiz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Victor Izquierdo Romeu
00:03:10 (Tr: 0:03:10)
i
Ivan Osuna Fragoso
00:03:10 (Tr: 0:03:10)

T. real: 00:03:06

T. oficial: 00:03:06

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:40

Cat:PreBM

Pos. categoria: 43

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:03:10
00:03:06
0:03:02
i
Hugo Campos Ballano
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Pablo Miranda Guerra
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Marc Arjona Enríquez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Martí Navales Muñoz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Victor Izquierdo Romeu
00:03:10 (Tr: 0:03:10)
i
Ivan Osuna Fragoso
00:03:10 (Tr: 0:03:10)

T. real: 00:03:10

T. oficial: 00:03:10

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:44

Cat:PreBM

Pos. categoria: 44

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:03:16
00:03:10
0:03:04
i
Marc Arjona Enríquez
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Martí Navales Muñoz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Joel Alcarria Ruiz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ivan Osuna Fragoso
00:03:10 (Tr: 0:03:10)

T. real: 00:03:10

T. oficial: 00:03:10

Inici real: 10:38:34

Hora meta: 10:41:44

Cat:PreBM

Pos. categoria: 45

Inici cursa:10:38:34

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:03:15
00:03:10
0:03:06
i
Martí Navales Muñoz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Joel Alcarria Ruiz
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Victor Izquierdo Romeu
00:03:10 (Tr: 0:03:10)