Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Barcelona en Marxa contra el Càncer

10K

03 de desembre de 2017

10K 2,5K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:33:11

T. oficial: 00:33:11

Inici real: 10:01:03

Hora meta: 10:34:14

Cat:AbsM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: duscholux

0:34:31
00:33:11
0:31:52
8348 dy5p757
Albert Sasot Vaño
00:33:47 (Tr: 0:33:47)
i
Eric Domingo Roldán
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)

T. real: 00:33:47

T. oficial: 00:33:47

Inici real: 10:01:04

Hora meta: 10:34:50

Cat:AbsM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: fisio monasterio

0:34:31
00:33:47
0:33:03
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:33:11 (Tr: 0:33:11)
i
Eric Domingo Roldán
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)

T. real: 00:33:49

T. oficial: 00:33:49

Inici real: 10:01:03

Hora meta: 10:34:52

Cat:AbsM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: hispartans

0:34:31
00:33:49
0:33:06
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:33:11 (Tr: 0:33:11)
8348 dy5p757
Albert Sasot Vaño
00:33:47 (Tr: 0:33:47)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)

T. real: 00:33:52

T. oficial: 00:33:52

Inici real: 10:01:03

Hora meta: 10:34:55

Cat:AbsM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: fisio monasterio

0:34:33
00:33:52
0:33:11
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:33:11 (Tr: 0:33:11)
8348 dy5p757
Albert Sasot Vaño
00:33:47 (Tr: 0:33:47)
i
Eric Domingo Roldán
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)

T. real: 00:34:03

T. oficial: 00:34:05

Inici real: 10:01:05

Hora meta: 10:35:08

Cat:AbsM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: marnaton

0:35:09
00:34:05
0:33:00
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:33:11 (Tr: 0:33:11)
8348 dy5p757
Albert Sasot Vaño
00:33:47 (Tr: 0:33:47)
i
Eric Domingo Roldán
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:35:09 (Tr: 0:35:09)

T. real: 00:34:17

T. oficial: 00:34:19

Inici real: 10:01:05

Hora meta: 10:35:22

Cat:AbsM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club:

0:35:25
00:34:19
0:33:12
8348 dy5p757
Albert Sasot Vaño
00:33:47 (Tr: 0:33:47)
i
Eric Domingo Roldán
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
7005 dg33sh2
Carles Marín López
00:35:25 (Tr: 0:35:25)

T. real: 00:34:31

T. oficial: 00:34:31

Inici real: 10:01:04

Hora meta: 10:35:34

Cat:AbsM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club:

0:35:27
00:34:31
0:33:35
8348 dy5p757
Albert Sasot Vaño
00:33:47 (Tr: 0:33:47)
i
Eric Domingo Roldán
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
7005 dg33sh2
Carles Marín López
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
i
Luis Jover Herrero
00:35:27 (Tr: 0:35:26)

T. real: 00:35:09

T. oficial: 00:35:09

Inici real: 10:01:03

Hora meta: 10:36:12

Cat:AbsM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:36:14
00:35:09
0:34:05
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
7005 dg33sh2
Carles Marín López
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
i
Luis Jover Herrero
00:35:27 (Tr: 0:35:26)
i
Joan Dalmau Berengué
00:35:43 (Tr: 0:35:43)
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:35:25

T. oficial: 00:35:25

Inici real: 10:01:04

Hora meta: 10:36:28

Cat:AbsM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:36:32
00:35:25
0:34:19
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Luis Jover Herrero
00:35:27 (Tr: 0:35:26)
i
Joan Dalmau Berengué
00:35:43 (Tr: 0:35:43)
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)
4616 dw17vd5
Jose Rodriguez Lucena
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:35:26

T. oficial: 00:35:27

Inici real: 10:01:05

Hora meta: 10:36:30

Cat:AbsM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: polo

0:36:23
00:35:27
0:34:31
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
7005 dg33sh2
Carles Marín López
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
i
Joan Dalmau Berengué
00:35:43 (Tr: 0:35:43)
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)
4616 dw17vd5
Jose Rodriguez Lucena
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:35:43

T. oficial: 00:35:43

Inici real: 10:01:04

Hora meta: 10:36:46

Cat:AbsM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club:

0:36:17
00:35:43
0:35:09
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
7005 dg33sh2
Carles Marín López
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
i
Luis Jover Herrero
00:35:27 (Tr: 0:35:26)
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)
4616 dw17vd5
Jose Rodriguez Lucena
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:36:03

T. oficial: 00:36:04

Inici real: 10:01:04

Hora meta: 10:37:07

Cat:AbsM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: c.a.coty

0:36:42
00:36:04
0:35:25
7005 dg33sh2
Carles Marín López
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
i
Luis Jover Herrero
00:35:27 (Tr: 0:35:26)
i
Joan Dalmau Berengué
00:35:43 (Tr: 0:35:43)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)
4616 dw17vd5
Jose Rodriguez Lucena
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:36:04

T. oficial: 00:36:05

Inici real: 10:01:05

Hora meta: 10:37:08

Cat:AbsM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: corredors.cat

0:36:44
00:36:05
0:35:27
i
Luis Jover Herrero
00:35:27 (Tr: 0:35:26)
i
Joan Dalmau Berengué
00:35:43 (Tr: 0:35:43)
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)
4616 dw17vd5
Jose Rodriguez Lucena
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:36:14

T. oficial: 00:36:14

Inici real: 10:01:03

Hora meta: 10:37:17

Cat:AbsF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:01:03

Sexe:F

Ritme: 3:38 min/km

Club: ferrer sport club

0:36:44
00:36:14
0:35:43
i
Joan Dalmau Berengué
00:35:43 (Tr: 0:35:43)
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
4616 dw17vd5
Jose Rodriguez Lucena
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:36:14

T. oficial: 00:36:14

Inici real: 10:01:04

Hora meta: 10:37:17

Cat:AbsM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club:

0:36:25
00:36:14
0:36:04
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)