SubCurses

8RESULTATS

Cursa Barcelona en Marxa contra el Càncer

10K

03 de desembre de 2017

10K 2,5K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:33:11

T. oficial: 00:33:11

Inici real: 10:01:03

Hora meta: 10:34:14

Cat:AbsM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: duscholux

0:34:31
00:33:11
0:31:52
8348 dy5p757
Albert Sasot Vaño
00:33:47 (Tr: 0:33:47)
i
Eric Domingo Roldán
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)

T. real: 00:33:47

T. oficial: 00:33:47

Inici real: 10:01:04

Hora meta: 10:34:50

Cat:AbsM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: fisio monasterio

0:34:31
00:33:47
0:33:03
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:33:11 (Tr: 0:33:11)
i
Eric Domingo Roldán
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)

T. real: 00:33:49

T. oficial: 00:33:49

Inici real: 10:01:03

Hora meta: 10:34:52

Cat:AbsM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: hispartans

0:34:31
00:33:49
0:33:06
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:33:11 (Tr: 0:33:11)
8348 dy5p757
Albert Sasot Vaño
00:33:47 (Tr: 0:33:47)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)

T. real: 00:33:52

T. oficial: 00:33:52

Inici real: 10:01:03

Hora meta: 10:34:55

Cat:AbsM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: fisio monasterio

0:34:33
00:33:52
0:33:11
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:33:11 (Tr: 0:33:11)
8348 dy5p757
Albert Sasot Vaño
00:33:47 (Tr: 0:33:47)
i
Eric Domingo Roldán
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)

T. real: 00:34:03

T. oficial: 00:34:05

Inici real: 10:01:05

Hora meta: 10:35:08

Cat:AbsM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: marnaton

0:35:09
00:34:05
0:33:00
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:33:11 (Tr: 0:33:11)
8348 dy5p757
Albert Sasot Vaño
00:33:47 (Tr: 0:33:47)
i
Eric Domingo Roldán
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:35:09 (Tr: 0:35:09)

T. real: 00:34:17

T. oficial: 00:34:19

Inici real: 10:01:05

Hora meta: 10:35:22

Cat:AbsM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club:

0:35:25
00:34:19
0:33:12
8348 dy5p757
Albert Sasot Vaño
00:33:47 (Tr: 0:33:47)
i
Eric Domingo Roldán
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
7005 dg33sh2
Carles Marín López
00:35:25 (Tr: 0:35:25)

T. real: 00:34:31

T. oficial: 00:34:31

Inici real: 10:01:04

Hora meta: 10:35:34

Cat:AbsM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club:

0:35:27
00:34:31
0:33:35
8348 dy5p757
Albert Sasot Vaño
00:33:47 (Tr: 0:33:47)
i
Eric Domingo Roldán
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
7005 dg33sh2
Carles Marín López
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
i
Luis Jover Herrero
00:35:27 (Tr: 0:35:26)

T. real: 00:35:09

T. oficial: 00:35:09

Inici real: 10:01:03

Hora meta: 10:36:12

Cat:AbsM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:36:14
00:35:09
0:34:05
8864 dt975p9
Marc Martinez Miralles
00:34:05 (Tr: 0:34:03)
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
7005 dg33sh2
Carles Marín López
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
i
Luis Jover Herrero
00:35:27 (Tr: 0:35:26)
i
Joan Dalmau Berengué
00:35:43 (Tr: 0:35:43)
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:35:25

T. oficial: 00:35:25

Inici real: 10:01:04

Hora meta: 10:36:28

Cat:AbsM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:36:32
00:35:25
0:34:19
1898 dr0dghr
Joan Oriol Orpinell
00:34:19 (Tr: 0:34:17)
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Luis Jover Herrero
00:35:27 (Tr: 0:35:26)
i
Joan Dalmau Berengué
00:35:43 (Tr: 0:35:43)
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)
4616 dw17vd5
Jose Rodriguez Lucena
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:35:26

T. oficial: 00:35:27

Inici real: 10:01:05

Hora meta: 10:36:30

Cat:AbsM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: polo

0:36:23
00:35:27
0:34:31
16854 dt459xx
Rafel Zugasti Sempere
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
7005 dg33sh2
Carles Marín López
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
i
Joan Dalmau Berengué
00:35:43 (Tr: 0:35:43)
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)
4616 dw17vd5
Jose Rodriguez Lucena
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:35:43

T. oficial: 00:35:43

Inici real: 10:01:04

Hora meta: 10:36:46

Cat:AbsM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club:

0:36:17
00:35:43
0:35:09
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
7005 dg33sh2
Carles Marín López
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
i
Luis Jover Herrero
00:35:27 (Tr: 0:35:26)
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)
4616 dw17vd5
Jose Rodriguez Lucena
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:36:03

T. oficial: 00:36:04

Inici real: 10:01:04

Hora meta: 10:37:07

Cat:AbsM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: c.a.coty

0:36:42
00:36:04
0:35:25
7005 dg33sh2
Carles Marín López
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
i
Luis Jover Herrero
00:35:27 (Tr: 0:35:26)
i
Joan Dalmau Berengué
00:35:43 (Tr: 0:35:43)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)
4616 dw17vd5
Jose Rodriguez Lucena
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:36:04

T. oficial: 00:36:05

Inici real: 10:01:05

Hora meta: 10:37:08

Cat:AbsM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: corredors.cat

0:36:44
00:36:05
0:35:27
i
Luis Jover Herrero
00:35:27 (Tr: 0:35:26)
i
Joan Dalmau Berengué
00:35:43 (Tr: 0:35:43)
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)
4616 dw17vd5
Jose Rodriguez Lucena
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:36:14

T. oficial: 00:36:14

Inici real: 10:01:03

Hora meta: 10:37:17

Cat:AbsF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:01:03

Sexe:F

Ritme: 3:38 min/km

Club: ferrer sport club

0:36:44
00:36:14
0:35:43
i
Joan Dalmau Berengué
00:35:43 (Tr: 0:35:43)
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
4616 dw17vd5
Jose Rodriguez Lucena
00:36:14 (Tr: 0:36:14)

T. real: 00:36:14

T. oficial: 00:36:14

Inici real: 10:01:04

Hora meta: 10:37:17

Cat:AbsM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:01:03

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club:

0:36:25
00:36:14
0:36:04
13524 cb17600
Alex Cervero Orfila
00:36:04 (Tr: 0:36:03)
6316 dw3tbkh
Ivan Escolà Gandia
00:36:05 (Tr: 0:36:04)
25359 dg4e3he
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:14 (Tr: 0:36:14)