SubCurses

160 Km 94 Km

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 07:13:49

T. oficial: 07:15:29

Inici real: 08:06:07

Hora meta: 15:19:55

Cat:M

Pos. categoria: 304

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.13 km/h

Club:

7:15:31
07:15:29
7:15:27

T. real: 05:54:17

T. oficial: 05:55:30

Inici real: 08:05:39

Hora meta: 13:59:56

Cat:M

Pos. categoria: 186

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.1 km/h

Club: bikers tona

5:55:32
05:55:30
5:55:28

T. real: 05:17:56

T. oficial: 05:18:17

Inici real: 08:04:48

Hora meta: 13:22:43

Cat:M

Pos. categoria: 95

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 30.2 km/h

Club: sport ciclista odena

5:18:19
05:18:17
5:18:15

T. real: 04:49:25

T. oficial: 04:49:46

Inici real: 08:04:48

Hora meta: 12:54:12

Cat:M

Pos. categoria: 34

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 33.17 km/h

Club: open natura club esportiu

4:49:48
04:49:46
4:49:44

T. real: 07:00:07

T. oficial: 07:02:09

Inici real: 08:06:28

Hora meta: 15:06:35

Cat:M

Pos. categoria: 285

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.85 km/h

Club:

8:08:48
07:02:09
5:55:30
i
Albert Abellana Viladrich
07:15:29 (Tr: 7:13:49)
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Ainhoa Alava Cartaña
06:26:06 (Tr: 6:24:59)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Robert Badia Folguera
07:22:11 (Tr: 7:21:30)
i
Mariano Baró Nin
06:28:01 (Tr: 6:27:49)
i
Josep Batlle Piquero
07:16:08 (Tr: 7:15:36)
i
Abel Bau Fornés
06:47:54 (Tr: 6:46:39)
i
Adrià Bermell I Baizán
07:22:10 (Tr: 7:21:32)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)
i
Joan Boix Rodriguez
06:08:45 (Tr: 6:07:35)

T. real: 06:24:59

T. oficial: 06:26:06

Inici real: 08:05:34

Hora meta: 14:30:32

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 24.94 km/h

Club: ciclos calero

7:33:55
06:26:06
5:18:17
i
Albert Abellana Viladrich
07:15:29 (Tr: 7:13:49)
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Gustavo Agustina Castaño
07:02:09 (Tr: 7:00:07)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
Robert Badia Folguera
07:22:11 (Tr: 7:21:30)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Mariano Baró Nin
06:28:01 (Tr: 6:27:49)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Josep Batlle Piquero
07:16:08 (Tr: 7:15:36)
i
Abel Bau Fornés
06:47:54 (Tr: 6:46:39)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Adrià Bermell I Baizán
07:22:10 (Tr: 7:21:32)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)
i
Joan Boix Rodriguez
06:08:45 (Tr: 6:07:35)

T. real: 04:42:39

T. oficial: 04:42:47

Inici real: 08:04:35

Hora meta: 12:47:13

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 33.97 km/h

Club: ilerllengües cycling team

4:43:47
04:42:47
4:41:46
i
Javier Amaya González
04:43:47 (Tr: 4:43:38)

T. real: 05:56:41

T. oficial: 05:58:22

Inici real: 08:06:07

Hora meta: 14:02:48

Cat:M

Pos. categoria: 199

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.91 km/h

Club: sportbikebcn

5:58:24
05:58:22
5:58:20

T. real: 05:44:28

T. oficial: 05:45:34

Inici real: 08:05:33

Hora meta: 13:50:00

Cat:M

Pos. categoria: 166

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.87 km/h

Club: btt marikas

5:45:36
05:45:34
5:45:32

T. real: 04:43:38

T. oficial: 04:43:47

Inici real: 08:04:35

Hora meta: 12:48:13

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 33.85 km/h

Club: pc martorell

4:44:48
04:43:47
4:42:47
i
Miguel ángel Alegre López
04:42:47 (Tr: 4:42:39)
i
Alberto Arias Lopez
04:43:49 (Tr: 4:43:33)
i
Marc Barranco Pons
04:44:11 (Tr: 4:43:56)

T. real: 04:31:42

T. oficial: 04:32:07

Inici real: 08:04:51

Hora meta: 12:36:33

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 35.33 km/h

Club: català i culé

5:31:07
04:32:07
3:33:06
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Lluc Agustí Solé
04:49:46 (Tr: 4:49:25)
i
Miguel ángel Alegre López
04:42:47 (Tr: 4:42:39)
i
Javier Amaya González
04:43:47 (Tr: 4:43:38)
i
Alberto Arias Lopez
04:43:49 (Tr: 4:43:33)
i
Jordi Artigues Estanguy
04:39:08 (Tr: 4:38:35)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
Marc Barranco Pons
04:44:11 (Tr: 4:43:56)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Eduard Bellera Vila
04:46:42 (Tr: 4:45:17)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)

T. real: 04:43:33

T. oficial: 04:43:49

Inici real: 08:04:43

Hora meta: 12:48:15

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 33.86 km/h

Club: club ciclista sant andreu de la bar

7:22:11
04:43:49
2:05:27
i
Albert Abellana Viladrich
07:15:29 (Tr: 7:13:49)
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Lluc Agustí Solé
04:49:46 (Tr: 4:49:25)
i
Gustavo Agustina Castaño
07:02:09 (Tr: 7:00:07)
i
Ainhoa Alava Cartaña
06:26:06 (Tr: 6:24:59)
i
Miguel ángel Alegre López
04:42:47 (Tr: 4:42:39)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Javier Amaya González
04:43:47 (Tr: 4:43:38)
i
Josep Andreu Cortada
04:32:07 (Tr: 4:31:42)
i
Jordi Artigues Estanguy
04:39:08 (Tr: 4:38:35)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
Robert Badia Folguera
07:22:11 (Tr: 7:21:30)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Mariano Baró Nin
06:28:01 (Tr: 6:27:49)
i
Marc Barranco Pons
04:44:11 (Tr: 4:43:56)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Josep Batlle Piquero
07:16:08 (Tr: 7:15:36)
i
Abel Bau Fornés
06:47:54 (Tr: 6:46:39)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Eduard Bellera Vila
04:46:42 (Tr: 4:45:17)
i
Adrià Bermell I Baizán
07:22:10 (Tr: 7:21:32)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)
i
Joan Boix Rodriguez
06:08:45 (Tr: 6:07:35)

T. real: 04:38:35

T. oficial: 04:39:08

Inici real: 08:04:59

Hora meta: 12:43:34

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 34.46 km/h

Club: energianufri-ccpardinyes

5:55:02
04:39:08
3:23:14
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Lluc Agustí Solé
04:49:46 (Tr: 4:49:25)
i
Miguel ángel Alegre López
04:42:47 (Tr: 4:42:39)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Javier Amaya González
04:43:47 (Tr: 4:43:38)
i
Josep Andreu Cortada
04:32:07 (Tr: 4:31:42)
i
Alberto Arias Lopez
04:43:49 (Tr: 4:43:33)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Marc Barranco Pons
04:44:11 (Tr: 4:43:56)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Eduard Bellera Vila
04:46:42 (Tr: 4:45:17)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)

T. real: 05:29:57

T. oficial: 05:31:07

Inici real: 08:05:36

Hora meta: 13:35:33

Cat:M

Pos. categoria: 129

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 29.1 km/h

Club: uco-culets

6:30:08
05:31:07
4:32:07
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Lluc Agustí Solé
04:49:46 (Tr: 4:49:25)
i
Ainhoa Alava Cartaña
06:26:06 (Tr: 6:24:59)
i
Miguel ángel Alegre López
04:42:47 (Tr: 4:42:39)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Javier Amaya González
04:43:47 (Tr: 4:43:38)
i
Josep Andreu Cortada
04:32:07 (Tr: 4:31:42)
i
Alberto Arias Lopez
04:43:49 (Tr: 4:43:33)
i
Jordi Artigues Estanguy
04:39:08 (Tr: 4:38:35)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Mariano Baró Nin
06:28:01 (Tr: 6:27:49)
i
Marc Barranco Pons
04:44:11 (Tr: 4:43:56)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Eduard Bellera Vila
04:46:42 (Tr: 4:45:17)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)
i
Joan Boix Rodriguez
06:08:45 (Tr: 6:07:35)

T. real: 07:21:30

T. oficial: 07:22:11

Inici real: 08:05:08

Hora meta: 15:26:37

Cat:M

Pos. categoria: 308

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 21.74 km/h

Club: cc balaguer

10:00:33
07:22:11
4:43:49
i
Albert Abellana Viladrich
07:15:29 (Tr: 7:13:49)
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Lluc Agustí Solé
04:49:46 (Tr: 4:49:25)
i
Gustavo Agustina Castaño
07:02:09 (Tr: 7:00:07)
i
Ainhoa Alava Cartaña
06:26:06 (Tr: 6:24:59)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Alberto Arias Lopez
04:43:49 (Tr: 4:43:33)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Mariano Baró Nin
06:28:01 (Tr: 6:27:49)
i
Marc Barranco Pons
04:44:11 (Tr: 4:43:56)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Josep Batlle Piquero
07:16:08 (Tr: 7:15:36)
i
Abel Bau Fornés
06:47:54 (Tr: 6:46:39)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Eduard Bellera Vila
04:46:42 (Tr: 4:45:17)
i
Adrià Bermell I Baizán
07:22:10 (Tr: 7:21:32)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)
i
Joan Boix Rodriguez
06:08:45 (Tr: 6:07:35)

T. real: 05:54:47

T. oficial: 05:55:02

Inici real: 08:04:42

Hora meta: 13:59:28

Cat:M

Pos. categoria: 181

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.06 km/h

Club: pc martorell

7:10:56
05:55:02
4:39:08
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Lluc Agustí Solé
04:49:46 (Tr: 4:49:25)
i
Gustavo Agustina Castaño
07:02:09 (Tr: 7:00:07)
i
Ainhoa Alava Cartaña
06:26:06 (Tr: 6:24:59)
i
Miguel ángel Alegre López
04:42:47 (Tr: 4:42:39)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Javier Amaya González
04:43:47 (Tr: 4:43:38)
i
Alberto Arias Lopez
04:43:49 (Tr: 4:43:33)
i
Jordi Artigues Estanguy
04:39:08 (Tr: 4:38:35)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Mariano Baró Nin
06:28:01 (Tr: 6:27:49)
i
Marc Barranco Pons
04:44:11 (Tr: 4:43:56)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Bau Fornés
06:47:54 (Tr: 6:46:39)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Eduard Bellera Vila
04:46:42 (Tr: 4:45:17)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)
i
Joan Boix Rodriguez
06:08:45 (Tr: 6:07:35)

T. real: 05:44:06

T. oficial: 05:44:29

Inici real: 08:04:49

Hora meta: 13:48:55

Cat:M

Pos. categoria: 164

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.9 km/h

Club: club ciclista gràcia

5:57:51
05:44:29
5:31:07
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)

T. real: 06:27:49

T. oficial: 06:28:01

Inici real: 08:04:38

Hora meta: 14:32:27

Cat:M

Pos. categoria: 247

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.75 km/h

Club: am bikes agrupació ciclista

7:16:08
06:28:01
5:39:55
i
Albert Abellana Viladrich
07:15:29 (Tr: 7:13:49)
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Gustavo Agustina Castaño
07:02:09 (Tr: 7:00:07)
i
Ainhoa Alava Cartaña
06:26:06 (Tr: 6:24:59)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Josep Batlle Piquero
07:16:08 (Tr: 7:15:36)
i
Abel Bau Fornés
06:47:54 (Tr: 6:46:39)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)
i
Joan Boix Rodriguez
06:08:45 (Tr: 6:07:35)

T. real: 04:43:56

T. oficial: 04:44:11

Inici real: 08:04:42

Hora meta: 12:48:37

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 33.81 km/h

Club: evitfoc-novamedicum

6:47:54
04:44:11
2:40:29
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Lluc Agustí Solé
04:49:46 (Tr: 4:49:25)
i
Ainhoa Alava Cartaña
06:26:06 (Tr: 6:24:59)
i
Miguel ángel Alegre López
04:42:47 (Tr: 4:42:39)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Javier Amaya González
04:43:47 (Tr: 4:43:38)
i
Josep Andreu Cortada
04:32:07 (Tr: 4:31:42)
i
Alberto Arias Lopez
04:43:49 (Tr: 4:43:33)
i
Jordi Artigues Estanguy
04:39:08 (Tr: 4:38:35)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Mariano Baró Nin
06:28:01 (Tr: 6:27:49)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Bau Fornés
06:47:54 (Tr: 6:46:39)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Eduard Bellera Vila
04:46:42 (Tr: 4:45:17)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)
i
Joan Boix Rodriguez
06:08:45 (Tr: 6:07:35)

T. real: 05:23:57

T. oficial: 05:24:17

Inici real: 08:04:47

Hora meta: 13:28:43

Cat:M

Pos. categoria: 112

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 29.64 km/h

Club: cc terraferma

5:24:19
05:24:17
5:24:15
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)

T. real: 07:15:36

T. oficial: 07:16:08

Inici real: 08:04:58

Hora meta: 15:20:34

Cat:M

Pos. categoria: 305

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.04 km/h

Club: tramdur alpicat

8:04:14
07:16:08
6:28:01
i
Albert Abellana Viladrich
07:15:29 (Tr: 7:13:49)
i
Gustavo Agustina Castaño
07:02:09 (Tr: 7:00:07)
i
Robert Badia Folguera
07:22:11 (Tr: 7:21:30)
i
Mariano Baró Nin
06:28:01 (Tr: 6:27:49)
i
Abel Bau Fornés
06:47:54 (Tr: 6:46:39)
i
Adrià Bermell I Baizán
07:22:10 (Tr: 7:21:32)

T. real: 06:46:39

T. oficial: 06:47:54

Inici real: 08:05:41

Hora meta: 14:52:20

Cat:M

Pos. categoria: 272

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 23.61 km/h

Club: olimpic manlleu

8:51:36
06:47:54
4:44:11
i
Albert Abellana Viladrich
07:15:29 (Tr: 7:13:49)
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Lluc Agustí Solé
04:49:46 (Tr: 4:49:25)
i
Gustavo Agustina Castaño
07:02:09 (Tr: 7:00:07)
i
Ainhoa Alava Cartaña
06:26:06 (Tr: 6:24:59)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
Robert Badia Folguera
07:22:11 (Tr: 7:21:30)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Mariano Baró Nin
06:28:01 (Tr: 6:27:49)
i
Marc Barranco Pons
04:44:11 (Tr: 4:43:56)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Josep Batlle Piquero
07:16:08 (Tr: 7:15:36)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Eduard Bellera Vila
04:46:42 (Tr: 4:45:17)
i
Adrià Bermell I Baizán
07:22:10 (Tr: 7:21:32)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)
i
Joan Boix Rodriguez
06:08:45 (Tr: 6:07:35)

T. real: 05:18:55

T. oficial: 05:19:48

Inici real: 08:05:19

Hora meta: 13:24:14

Cat:M

Pos. categoria: 102

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 30.1 km/h

Club: figuerola de meià racing cycling

5:19:50
05:19:48
5:19:46

T. real: 04:45:17

T. oficial: 04:46:42

Inici real: 08:05:51

Hora meta: 12:51:08

Cat:M

Pos. categoria: 30

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 33.65 km/h

Club: energia nufri - ccpardinyes

5:24:18
04:46:42
4:09:05
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Lluc Agustí Solé
04:49:46 (Tr: 4:49:25)
i
Miguel ángel Alegre López
04:42:47 (Tr: 4:42:39)
i
Javier Amaya González
04:43:47 (Tr: 4:43:38)
i
Josep Andreu Cortada
04:32:07 (Tr: 4:31:42)
i
Alberto Arias Lopez
04:43:49 (Tr: 4:43:33)
i
Jordi Artigues Estanguy
04:39:08 (Tr: 4:38:35)
i
Marc Barranco Pons
04:44:11 (Tr: 4:43:56)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)

T. real: 07:21:32

T. oficial: 07:22:10

Inici real: 08:05:05

Hora meta: 15:26:36

Cat:M

Pos. categoria: 307

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 21.74 km/h

Club: club ciclista guissona

7:56:26
07:22:10
6:47:54
i
Albert Abellana Viladrich
07:15:29 (Tr: 7:13:49)
i
Gustavo Agustina Castaño
07:02:09 (Tr: 7:00:07)
i
Robert Badia Folguera
07:22:11 (Tr: 7:21:30)
i
Josep Batlle Piquero
07:16:08 (Tr: 7:15:36)
i
Abel Bau Fornés
06:47:54 (Tr: 6:46:39)

T. real: 05:18:44

T. oficial: 05:19:08

Inici real: 08:04:51

Hora meta: 13:23:34

Cat:M

Pos. categoria: 99

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 30.12 km/h

Club: s.c. ateneu la fuliola

5:58:55
05:19:08
4:39:21
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Lluc Agustí Solé
04:49:46 (Tr: 4:49:25)
i
Miguel ángel Alegre López
04:42:47 (Tr: 4:42:39)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Javier Amaya González
04:43:47 (Tr: 4:43:38)
i
Alberto Arias Lopez
04:43:49 (Tr: 4:43:33)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Marc Barranco Pons
04:44:11 (Tr: 4:43:56)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Eduard Bellera Vila
04:46:42 (Tr: 4:45:17)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)

T. real: 05:23:57

T. oficial: 05:24:18

Inici real: 08:04:48

Hora meta: 13:28:44

Cat:M

Pos. categoria: 113

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 29.64 km/h

Club: sbr

6:08:45
05:24:18
4:39:51
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Lluc Agustí Solé
04:49:46 (Tr: 4:49:25)
i
Miguel ángel Alegre López
04:42:47 (Tr: 4:42:39)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Javier Amaya González
04:43:47 (Tr: 4:43:38)
i
Alberto Arias Lopez
04:43:49 (Tr: 4:43:33)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Marc Barranco Pons
04:44:11 (Tr: 4:43:56)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Eduard Bellera Vila
04:46:42 (Tr: 4:45:17)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)
i
Joan Boix Rodriguez
06:08:45 (Tr: 6:07:35)

T. real: 05:30:52

T. oficial: 05:31:19

Inici real: 08:04:53

Hora meta: 13:35:45

Cat:M

Pos. categoria: 133

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 29.01 km/h

Club: svc cycling

6:08:45
05:31:19
4:53:53
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Andrés Agüera Barroso
05:18:17 (Tr: 5:17:56)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)
i
Joan Boix Rodriguez
06:08:45 (Tr: 6:07:35)

T. real: 05:58:39

T. oficial: 05:58:55

Inici real: 08:04:43

Hora meta: 14:03:21

Cat:M

Pos. categoria: 204

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.77 km/h

Club: club ciclista sant andreu de la bar

6:38:42
05:58:55
5:19:08
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Ainhoa Alava Cartaña
06:26:06 (Tr: 6:24:59)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Mariano Baró Nin
06:28:01 (Tr: 6:27:49)
i
Oscar Bartra Florista
05:24:17 (Tr: 5:23:57)
i
Joan Baulies Calero
05:19:48 (Tr: 5:18:55)
i
Albert Bernaus Gabernet
05:19:08 (Tr: 5:18:44)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)
i
Joan Boix Rodriguez
06:08:45 (Tr: 6:07:35)

T. real: 06:07:35

T. oficial: 06:08:45

Inici real: 08:05:36

Hora meta: 14:13:11

Cat:M

Pos. categoria: 219

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.12 km/h

Club:

6:53:11
06:08:45
5:24:18
i
Carlos Aguado Garcia
05:55:30 (Tr: 5:54:17)
i
Ainhoa Alava Cartaña
06:26:06 (Tr: 6:24:59)
i
Francisco javie Alhama Córdoba
05:58:22 (Tr: 5:56:41)
i
Ernest Aloy Callejas
05:45:34 (Tr: 5:44:28)
i
Juan Autón Gálvez
05:31:07 (Tr: 5:29:57)
i
David Baena Marfil
05:55:02 (Tr: 5:54:47)
i
José javier Balaguer Zafra
05:44:29 (Tr: 5:44:06)
i
Mariano Baró Nin
06:28:01 (Tr: 6:27:49)
i
Abel Bau Fornés
06:47:54 (Tr: 6:46:39)
i
Luis Bitetto
05:24:18 (Tr: 5:23:57)
i
Abel Blanque Parcerisa
05:31:19 (Tr: 5:30:52)
i
Juan marcos Blazquez Ulecia
05:58:55 (Tr: 5:58:39)