SubCurses

8RESULTATS

Marxa Clàssica dels Murs - Cervera

94 Km

08 maig 2022

160 Km 94 Km

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:56:28

T. oficial: 02:57:28

Inici real: 08:05:26

Hora meta: 11:01:54

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 31.96 km/h

Club: bici3.0

3:35:52
02:57:28
2:19:03
i
Raúl Agudo Parra
02:58:52 (Tr: 2:58:02)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Ferran Albuixech Ribes
02:52:44 (Tr: 2:52:17)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Jaume Badia Viladrich
02:40:39 (Tr: 2:40:39)
i
Raul Barrios Brufau
02:38:09 (Tr: 2:37:51)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)

T. real: 04:08:03

T. oficial: 04:09:41

Inici real: 08:06:05

Hora meta: 12:14:07

Cat:M

Pos. categoria: 172

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.74 km/h

Club:

5:21:54
04:09:41
2:57:28
i
Jaume Abad Obach
02:57:28 (Tr: 2:56:28)
i
Jordi Abellana Viladrich
04:09:40 (Tr: 4:07:58)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Raúl Agudo Parra
02:58:52 (Tr: 2:58:02)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Javier Aibar Manero
04:22:58 (Tr: 4:21:40)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Josep Argerich Bergadà
04:22:58 (Tr: 4:21:38)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Oriol Bertran Esteban
04:13:27 (Tr: 4:12:20)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 04:07:58

T. oficial: 04:09:40

Inici real: 08:06:08

Hora meta: 12:14:06

Cat:M

Pos. categoria: 171

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.75 km/h

Club:

5:21:52
04:09:40
2:57:28
i
Jaume Abad Obach
02:57:28 (Tr: 2:56:28)
i
Joan Abellana Viladrich
04:09:41 (Tr: 4:08:03)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Raúl Agudo Parra
02:58:52 (Tr: 2:58:02)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Javier Aibar Manero
04:22:58 (Tr: 4:21:40)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Josep Argerich Bergadà
04:22:58 (Tr: 4:21:38)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Oriol Bertran Esteban
04:13:27 (Tr: 4:12:20)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 03:35:15

T. oficial: 03:36:58

Inici real: 08:06:09

Hora meta: 11:41:24

Cat:M

Pos. categoria: 118

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.2 km/h

Club: c. c. tarragona

4:16:28
03:36:58
2:57:28
i
Jaume Abad Obach
02:57:28 (Tr: 2:56:28)
i
Joan Abellana Viladrich
04:09:41 (Tr: 4:08:03)
i
Jordi Abellana Viladrich
04:09:40 (Tr: 4:07:58)
i
Raúl Agudo Parra
02:58:52 (Tr: 2:58:02)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Oriol Bertran Esteban
04:13:27 (Tr: 4:12:20)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 02:58:02

T. oficial: 02:58:52

Inici real: 08:05:17

Hora meta: 11:03:18

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 31.68 km/h

Club: caruncaf

4:22:58
02:58:52
1:34:46
i
Jaume Abad Obach
02:57:28 (Tr: 2:56:28)
i
Joan Abellana Viladrich
04:09:41 (Tr: 4:08:03)
i
Jordi Abellana Viladrich
04:09:40 (Tr: 4:07:58)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Javier Aibar Manero
04:22:58 (Tr: 4:21:40)
i
Ferran Albuixech Ribes
02:52:44 (Tr: 2:52:17)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Josep Argerich Bergadà
04:22:58 (Tr: 4:21:38)
i
Jaume Badia Viladrich
02:40:39 (Tr: 2:40:39)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)
i
Raul Barrios Brufau
02:38:09 (Tr: 2:37:51)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Oriol Bertran Esteban
04:13:27 (Tr: 4:12:20)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 03:50:13

T. oficial: 03:50:50

Inici real: 08:05:03

Hora meta: 11:55:16

Cat:M

Pos. categoria: 141

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.5 km/h

Club: cc prat bike

3:50:52
03:50:50
3:50:48

T. real: 03:35:22

T. oficial: 03:35:52

Inici real: 08:04:57

Hora meta: 11:40:18

Cat:M

Pos. categoria: 115

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.19 km/h

Club: esport ciclista gironella

3:59:33
03:35:52
3:12:11
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 04:21:40

T. oficial: 04:22:58

Inici real: 08:05:45

Hora meta: 12:27:24

Cat:M

Pos. categoria: 193

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 21.55 km/h

Club: trialer@s

5:47:05
04:22:58
2:58:52
i
Joan Abellana Viladrich
04:09:41 (Tr: 4:08:03)
i
Jordi Abellana Viladrich
04:09:40 (Tr: 4:07:58)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Raúl Agudo Parra
02:58:52 (Tr: 2:58:02)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Josep Argerich Bergadà
04:22:58 (Tr: 4:21:38)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Oriol Bertran Esteban
04:13:27 (Tr: 4:12:20)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 02:52:17

T. oficial: 02:52:44

Inici real: 08:04:54

Hora meta: 10:57:10

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 32.74 km/h

Club: sprint ciclo club pobla de segur

4:15:09
02:52:44
1:30:19
i
Jaume Abad Obach
02:57:28 (Tr: 2:56:28)
i
Joan Abellana Viladrich
04:09:41 (Tr: 4:08:03)
i
Jordi Abellana Viladrich
04:09:40 (Tr: 4:07:58)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Raúl Agudo Parra
02:58:52 (Tr: 2:58:02)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Jaume Badia Viladrich
02:40:39 (Tr: 2:40:39)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Raul Barrios Brufau
02:38:09 (Tr: 2:37:51)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Oriol Bertran Esteban
04:13:27 (Tr: 4:12:20)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 03:59:05

T. oficial: 03:59:33

Inici real: 08:04:55

Hora meta: 12:03:59

Cat:M

Pos. categoria: 163

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 23.59 km/h

Club:

4:23:14
03:59:33
3:35:52
i
Joan Abellana Viladrich
04:09:41 (Tr: 4:08:03)
i
Jordi Abellana Viladrich
04:09:40 (Tr: 4:07:58)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Javier Aibar Manero
04:22:58 (Tr: 4:21:40)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Josep Argerich Bergadà
04:22:58 (Tr: 4:21:38)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)
i
Oriol Bertran Esteban
04:13:27 (Tr: 4:12:20)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 03:33:56

T. oficial: 03:34:42

Inici real: 08:05:13

Hora meta: 11:39:08

Cat:M

Pos. categoria: 112

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.36 km/h

Club:

3:34:44
03:34:42
3:34:40

T. real: 04:14:08

T. oficial: 04:15:09

Inici real: 08:05:27

Hora meta: 12:19:35

Cat:M

Pos. categoria: 179

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.19 km/h

Club: láser marí, s.l. team

5:37:34
04:15:09
2:52:44
i
Jaume Abad Obach
02:57:28 (Tr: 2:56:28)
i
Joan Abellana Viladrich
04:09:41 (Tr: 4:08:03)
i
Jordi Abellana Viladrich
04:09:40 (Tr: 4:07:58)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Raúl Agudo Parra
02:58:52 (Tr: 2:58:02)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Javier Aibar Manero
04:22:58 (Tr: 4:21:40)
i
Ferran Albuixech Ribes
02:52:44 (Tr: 2:52:17)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Josep Argerich Bergadà
04:22:58 (Tr: 4:21:38)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Oriol Bertran Esteban
04:13:27 (Tr: 4:12:20)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 03:34:28

T. oficial: 03:35:05

Inici real: 08:05:04

Hora meta: 11:39:31

Cat:F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 26.3 km/h

Club:

3:35:07
03:35:05
3:35:03

T. real: 03:22:31

T. oficial: 03:23:05

Inici real: 08:05:00

Hora meta: 11:27:31

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.85 km/h

Club: tramdur alpicat

3:51:25
03:23:05
2:54:45
i
Jaume Abad Obach
02:57:28 (Tr: 2:56:28)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Raúl Agudo Parra
02:58:52 (Tr: 2:58:02)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 04:21:38

T. oficial: 04:22:58

Inici real: 08:05:46

Hora meta: 12:27:24

Cat:M

Pos. categoria: 192

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 21.56 km/h

Club: trialer@s torà

4:30:47
04:22:58
4:15:09
i
Javier Aibar Manero
04:22:58 (Tr: 4:21:40)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)

T. real: 02:40:39

T. oficial: 02:40:39

Inici real: 08:04:26

Hora meta: 10:45:05

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 35.11 km/h

Club: plabike c.c

2:40:41
02:40:39
2:40:37

T. real: 03:49:26

T. oficial: 03:51:25

Inici real: 08:06:26

Hora meta: 11:55:51

Cat:M

Pos. categoria: 144

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.58 km/h

Club:

4:19:45
03:51:25
3:23:05
i
Joan Abellana Viladrich
04:09:41 (Tr: 4:08:03)
i
Jordi Abellana Viladrich
04:09:40 (Tr: 4:07:58)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Oriol Bertran Esteban
04:13:27 (Tr: 4:12:20)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 04:14:06

T. oficial: 04:15:10

Inici real: 08:05:30

Hora meta: 12:19:36

Cat:M

Pos. categoria: 180

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.2 km/h

Club:

4:15:12
04:15:10
4:15:08
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)

T. real: 02:37:51

T. oficial: 02:38:09

Inici real: 08:04:44

Hora meta: 10:42:35

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 35.73 km/h

Club: pedala.cat

3:27:00
02:38:09
1:49:17
i
Jaume Abad Obach
02:57:28 (Tr: 2:56:28)
i
Raúl Agudo Parra
02:58:52 (Tr: 2:58:02)
i
Ferran Albuixech Ribes
02:52:44 (Tr: 2:52:17)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Jaume Badia Viladrich
02:40:39 (Tr: 2:40:39)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)

T. real: 03:25:29

T. oficial: 03:27:00

Inici real: 08:05:57

Hora meta: 11:31:26

Cat:M

Pos. categoria: 86

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.45 km/h

Club:

3:27:02
03:27:00
3:26:58
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)

T. real: 03:25:27

T. oficial: 03:26:59

Inici real: 08:05:58

Hora meta: 11:31:25

Cat:M

Pos. categoria: 83

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.45 km/h

Club: cccp juneda

3:27:01
03:26:59
3:26:57
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)

T. real: 03:25:28

T. oficial: 03:27:00

Inici real: 08:05:58

Hora meta: 11:31:26

Cat:M

Pos. categoria: 87

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.45 km/h

Club:

4:15:51
03:27:00
2:38:09
i
Jaume Abad Obach
02:57:28 (Tr: 2:56:28)
i
Joan Abellana Viladrich
04:09:41 (Tr: 4:08:03)
i
Jordi Abellana Viladrich
04:09:40 (Tr: 4:07:58)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Raúl Agudo Parra
02:58:52 (Tr: 2:58:02)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Ferran Albuixech Ribes
02:52:44 (Tr: 2:52:17)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Jaume Badia Viladrich
02:40:39 (Tr: 2:40:39)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)
i
Raul Barrios Brufau
02:38:09 (Tr: 2:37:51)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Oriol Bertran Esteban
04:13:27 (Tr: 4:12:20)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 03:13:17

T. oficial: 03:14:30

Inici real: 08:05:40

Hora meta: 11:18:56

Cat:M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 29.18 km/h

Club: ct3t

4:01:53
03:14:30
2:27:08
i
Jaume Abad Obach
02:57:28 (Tr: 2:56:28)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Raúl Agudo Parra
02:58:52 (Tr: 2:58:02)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Ferran Albuixech Ribes
02:52:44 (Tr: 2:52:17)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Jaume Badia Viladrich
02:40:39 (Tr: 2:40:39)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Raul Barrios Brufau
02:38:09 (Tr: 2:37:51)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 03:20:34

T. oficial: 03:21:42

Inici real: 08:05:34

Hora meta: 11:26:08

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.12 km/h

Club: calero´s team

3:34:19
03:21:42
3:09:06
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)

T. real: 03:58:03

T. oficial: 03:59:52

Inici real: 08:06:15

Hora meta: 12:04:18

Cat:M

Pos. categoria: 164

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 23.69 km/h

Club: club ciclista torello

4:32:44
03:59:52
3:27:00
i
Joan Abellana Viladrich
04:09:41 (Tr: 4:08:03)
i
Jordi Abellana Viladrich
04:09:40 (Tr: 4:07:58)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Javier Aibar Manero
04:22:58 (Tr: 4:21:40)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Josep Argerich Bergadà
04:22:58 (Tr: 4:21:38)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Oriol Bertran Esteban
04:13:27 (Tr: 4:12:20)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 04:00:19

T. oficial: 04:01:53

Inici real: 08:06:01

Hora meta: 12:06:19

Cat:M

Pos. categoria: 167

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 23.47 km/h

Club: marilas team

4:49:16
04:01:53
3:14:30
i
Joan Abellana Viladrich
04:09:41 (Tr: 4:08:03)
i
Jordi Abellana Viladrich
04:09:40 (Tr: 4:07:58)
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Javier Aibar Manero
04:22:58 (Tr: 4:21:40)
i
Daniel Alvarez Ejarque
03:59:33 (Tr: 3:59:05)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Josep Argerich Bergadà
04:22:58 (Tr: 4:21:38)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Lluís Bartoló Simon
03:14:30 (Tr: 3:13:17)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)
i
Oriol Bertran Esteban
04:13:27 (Tr: 4:12:20)
i
Bernat Besora Anell
03:58:24 (Tr: 3:56:32)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 03:33:24

T. oficial: 03:34:19

Inici real: 08:05:21

Hora meta: 11:38:45

Cat:M

Pos. categoria: 108

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.43 km/h

Club: cc.selvata tot bike

3:46:55
03:34:19
3:21:42
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Vicent Anglada Barbé
03:23:05 (Tr: 3:22:31)
i
Ramon Barrufet Llobera
03:27:00 (Tr: 3:25:29)
i
Sergi Barrufet Llobera
03:26:59 (Tr: 3:25:27)
i
Adrià Barrufet Segarra
03:27:00 (Tr: 3:25:28)
i
Marti Benitez Fernandez
03:21:42 (Tr: 3:20:34)
i
Joan Bonell Gonzalez
03:45:58 (Tr: 3:44:26)

T. real: 04:12:20

T. oficial: 04:13:27

Inici real: 08:05:34

Hora meta: 12:17:53

Cat:M

Pos. categoria: 177

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.35 km/h

Club:

4:27:03
04:13:27
3:59:52
i
Joan Abellana Viladrich
04:09:41 (Tr: 4:08:03)
i
Jordi Abellana Viladrich
04:09:40 (Tr: 4:07:58)
i
Javier Aibar Manero
04:22:58 (Tr: 4:21:40)
i
Bernat Amézaga Sàrries
04:15:09 (Tr: 4:14:08)
i
Josep Argerich Bergadà
04:22:58 (Tr: 4:21:38)
i
Sergi Baqueró Ortega
04:15:10 (Tr: 4:14:06)
i
Isaac Benito Montilla
03:59:52 (Tr: 3:58:03)
i
Jesus Bernal Lacruz
04:01:53 (Tr: 4:00:19)

T. real: 03:56:32

T. oficial: 03:58:24

Inici real: 08:06:18

Hora meta: 12:02:50

Cat:M

Pos. categoria: 161

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 23.85 km/h

Club:

3:58:26
03:58:24
3:58:22

T. real: 03:44:26

T. oficial: 03:45:58

Inici real: 08:05:59

Hora meta: 11:50:24

Cat:M

Pos. categoria: 133

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 25.13 km/h

Club: master's btt

3:57:37
03:45:58
3:34:19
i
David Agudo Camero
03:36:58 (Tr: 3:35:15)
i
Francisco Aguilar Cano
03:50:50 (Tr: 3:50:13)
i
Raul Aguirre Rama
03:35:52 (Tr: 3:35:22)
i
Xavi Alvarez Ramos
03:34:42 (Tr: 3:33:56)
i
Judith Andújar Pinyol
03:35:05 (Tr: 3:34:28)
i
Toni Ballesta Gamallo
03:51:25 (Tr: 3:49:26)
i
Robert Bernat Masdeu
03:34:19 (Tr: 3:33:24)