SubCurses

8RESULTATS

Marxa Clàssica dels Murs - Cervera

94 Km

08 maig 2022

160 Km 94 Km

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 04:36:23

T. oficial: 04:38:19

Inici real: 08:06:23

Hora meta: 12:42:45

Cat:M

Pos. categoria: 202

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 20.41 km/h

Club:

4:38:21
04:38:19
4:38:17

T. real: 03:48:56

T. oficial: 03:50:24

Inici real: 08:05:55

Hora meta: 11:54:50

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 24.64 km/h

Club:

4:18:47
03:50:24
3:22:02
i
Francesc Descarrega Castellví
04:18:47 (Tr: 4:17:41)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Harald Ebinger
04:10:05 (Tr: 4:08:29)
i
Felix Elez Fernandez
04:16:43 (Tr: 4:15:22)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Josep Garcia Nicolas
04:09:24 (Tr: 4:07:46)

T. real: 03:07:41

T. oficial: 03:08:53

Inici real: 08:05:38

Hora meta: 11:13:19

Cat:M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 30.05 km/h

Club: c.c. medina

4:18:47
03:08:53
1:58:59
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Ricardo Da Costa
02:44:30 (Tr: 2:43:27)
i
Francesc Descarrega Castellví
04:18:47 (Tr: 4:17:41)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Harald Ebinger
04:10:05 (Tr: 4:08:29)
i
Felix Elez Fernandez
04:16:43 (Tr: 4:15:22)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Carlos Estopà Ribalta
03:09:55 (Tr: 3:09:01)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Fernando Fernández Rodríguez
02:47:10 (Tr: 2:46:23)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Antonio Gañan Nogales
03:09:05 (Tr: 3:07:35)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Carles Garcia Brull
03:07:56 (Tr: 3:06:43)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)
i
Josep Garcia Nicolas
04:09:24 (Tr: 4:07:46)

T. real: 04:21:45

T. oficial: 04:23:04

Inici real: 08:05:45

Hora meta: 12:27:30

Cat:F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 21.55 km/h

Club:

4:23:06
04:23:04
4:23:02

T. real: 03:17:15

T. oficial: 03:18:17

Inici real: 08:05:29

Hora meta: 11:22:43

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.59 km/h

Club: fondistes solsones

4:20:56
03:18:17
2:15:38
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Miguel Costa
03:08:53 (Tr: 3:07:41)
i
Ricardo Da Costa
02:44:30 (Tr: 2:43:27)
i
Francesc Descarrega Castellví
04:18:47 (Tr: 4:17:41)
i
Josep m Descarrega Castellví
04:20:56 (Tr: 4:19:45)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Harald Ebinger
04:10:05 (Tr: 4:08:29)
i
Felix Elez Fernandez
04:16:43 (Tr: 4:15:22)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Carlos Estopà Ribalta
03:09:55 (Tr: 3:09:01)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Fernando Fernández Rodríguez
02:47:10 (Tr: 2:46:23)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Antonio Gañan Nogales
03:09:05 (Tr: 3:07:35)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Carles Garcia Brull
03:07:56 (Tr: 3:06:43)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)
i
Josep Garcia Nicolas
04:09:24 (Tr: 4:07:46)

T. real: 02:43:27

T. oficial: 02:44:30

Inici real: 08:05:29

Hora meta: 10:48:56

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 34.51 km/h

Club:

3:51:07
02:44:30
1:37:52
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Miguel Costa
03:08:53 (Tr: 3:07:41)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Carlos Estopà Ribalta
03:09:55 (Tr: 3:09:01)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Fernando Fernández Rodríguez
02:47:10 (Tr: 2:46:23)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Antonio Gañan Nogales
03:09:05 (Tr: 3:07:35)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Carles Garcia Brull
03:07:56 (Tr: 3:06:43)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)

T. real: 04:17:41

T. oficial: 04:18:47

Inici real: 08:05:32

Hora meta: 12:23:13

Cat:M

Pos. categoria: 189

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 21.89 km/h

Club: penya ciclista ribera d'ebre

4:18:49
04:18:47
4:18:45

T. real: 04:19:45

T. oficial: 04:20:56

Inici real: 08:05:37

Hora meta: 12:25:22

Cat:M

Pos. categoria: 190

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 21.71 km/h

Club: club triatló cervera

5:23:35
04:20:56
3:18:17
i
Manel Codina Massons
04:38:19 (Tr: 4:36:23)
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Alba Creus Alsina
04:23:04 (Tr: 4:21:45)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Francesc Descarrega Castellví
04:18:47 (Tr: 4:17:41)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Harald Ebinger
04:10:05 (Tr: 4:08:29)
i
Felix Elez Fernandez
04:16:43 (Tr: 4:15:22)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)
i
Josep Garcia Nicolas
04:09:24 (Tr: 4:07:46)

T. real: 03:49:35

T. oficial: 03:51:07

Inici real: 08:05:58

Hora meta: 11:55:33

Cat:M

Pos. categoria: 142

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.57 km/h

Club:

4:57:44
03:51:07
2:44:30
i
Manel Codina Massons
04:38:19 (Tr: 4:36:23)
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Miguel Costa
03:08:53 (Tr: 3:07:41)
i
Alba Creus Alsina
04:23:04 (Tr: 4:21:45)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Ricardo Da Costa
02:44:30 (Tr: 2:43:27)
i
Francesc Descarrega Castellví
04:18:47 (Tr: 4:17:41)
i
Josep m Descarrega Castellví
04:20:56 (Tr: 4:19:45)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Harald Ebinger
04:10:05 (Tr: 4:08:29)
i
Felix Elez Fernandez
04:16:43 (Tr: 4:15:22)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Carlos Estopà Ribalta
03:09:55 (Tr: 3:09:01)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Fernando Fernández Rodríguez
02:47:10 (Tr: 2:46:23)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Antonio Gañan Nogales
03:09:05 (Tr: 3:07:35)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Carles Garcia Brull
03:07:56 (Tr: 3:06:43)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)
i
Josep Garcia Nicolas
04:09:24 (Tr: 4:07:46)

T. real: 03:20:42

T. oficial: 03:21:50

Inici real: 08:05:35

Hora meta: 11:26:16

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.1 km/h

Club: ciclos calero

4:16:43
03:21:50
2:26:58
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Miguel Costa
03:08:53 (Tr: 3:07:41)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Ricardo Da Costa
02:44:30 (Tr: 2:43:27)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Harald Ebinger
04:10:05 (Tr: 4:08:29)
i
Felix Elez Fernandez
04:16:43 (Tr: 4:15:22)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Carlos Estopà Ribalta
03:09:55 (Tr: 3:09:01)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Fernando Fernández Rodríguez
02:47:10 (Tr: 2:46:23)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Antonio Gañan Nogales
03:09:05 (Tr: 3:07:35)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Carles Garcia Brull
03:07:56 (Tr: 3:06:43)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)
i
Josep Garcia Nicolas
04:09:24 (Tr: 4:07:46)

T. real: 03:33:44

T. oficial: 03:34:06

Inici real: 08:04:49

Hora meta: 11:38:32

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 26.39 km/h

Club:

3:55:35
03:34:06
3:12:38
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)

T. real: 04:08:29

T. oficial: 04:10:05

Inici real: 08:06:02

Hora meta: 12:14:31

Cat:M

Pos. categoria: 174

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.7 km/h

Club: amics del penedès

4:29:02
04:10:05
3:51:07
i
Alba Creus Alsina
04:23:04 (Tr: 4:21:45)
i
Francesc Descarrega Castellví
04:18:47 (Tr: 4:17:41)
i
Josep m Descarrega Castellví
04:20:56 (Tr: 4:19:45)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
Felix Elez Fernandez
04:16:43 (Tr: 4:15:22)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Josep Garcia Nicolas
04:09:24 (Tr: 4:07:46)

T. real: 04:15:22

T. oficial: 04:16:43

Inici real: 08:05:48

Hora meta: 12:21:09

Cat:M

Pos. categoria: 187

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.09 km/h

Club:

5:11:35
04:16:43
3:21:50
i
Manel Codina Massons
04:38:19 (Tr: 4:36:23)
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Alba Creus Alsina
04:23:04 (Tr: 4:21:45)
i
Francesc Descarrega Castellví
04:18:47 (Tr: 4:17:41)
i
Josep m Descarrega Castellví
04:20:56 (Tr: 4:19:45)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Harald Ebinger
04:10:05 (Tr: 4:08:29)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Josep Garcia Nicolas
04:09:24 (Tr: 4:07:46)

T. real: 03:54:41

T. oficial: 03:55:35

Inici real: 08:05:21

Hora meta: 12:00:01

Cat:M

Pos. categoria: 158

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.03 km/h

Club: club escalada i muntanya pardinyes

4:17:04
03:55:35
3:34:06
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Harald Ebinger
04:10:05 (Tr: 4:08:29)
i
Felix Elez Fernandez
04:16:43 (Tr: 4:15:22)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Josep Garcia Nicolas
04:09:24 (Tr: 4:07:46)

T. real: 03:34:27

T. oficial: 03:35:05

Inici real: 08:05:04

Hora meta: 11:39:31

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 26.3 km/h

Club: the smiths

3:35:07
03:35:05
3:35:03

T. real: 04:06:00

T. oficial: 04:06:35

Inici real: 08:05:01

Hora meta: 12:11:01

Cat:M

Pos. categoria: 169

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.93 km/h

Club: tramdur

4:06:37
04:06:35
4:06:33

T. real: 03:51:10

T. oficial: 03:53:02

Inici real: 08:06:18

Hora meta: 11:57:28

Cat:M

Pos. categoria: 153

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.4 km/h

Club:

3:53:04
03:53:02
3:53:00

T. real: 03:25:45

T. oficial: 03:27:29

Inici real: 08:06:10

Hora meta: 11:31:55

Cat:M

Pos. categoria: 89

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.41 km/h

Club: cargolets btt cervera

3:27:31
03:27:29
3:27:27

T. real: 03:09:01

T. oficial: 03:09:55

Inici real: 08:05:21

Hora meta: 11:14:21

Cat:M

Pos. categoria: 41

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 29.84 km/h

Club: cce almatret

3:09:57
03:09:55
3:09:53

T. real: 03:14:47

T. oficial: 03:16:48

Inici real: 08:06:27

Hora meta: 11:21:14

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.96 km/h

Club:

3:21:12
03:16:48
3:12:25
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)

T. real: 03:21:10

T. oficial: 03:21:37

Inici real: 08:04:54

Hora meta: 11:26:03

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.04 km/h

Club:

3:42:53
03:21:37
3:00:22
i
Miguel Costa
03:08:53 (Tr: 3:07:41)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Carlos Estopà Ribalta
03:09:55 (Tr: 3:09:01)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Antonio Gañan Nogales
03:09:05 (Tr: 3:07:35)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Carles Garcia Brull
03:07:56 (Tr: 3:06:43)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)

T. real: 02:46:23

T. oficial: 02:47:10

Inici real: 08:05:14

Hora meta: 10:51:36

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 33.9 km/h

Club: c.a. olesa

3:25:59
02:47:10
2:08:21
i
Miguel Costa
03:08:53 (Tr: 3:07:41)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Ricardo Da Costa
02:44:30 (Tr: 2:43:27)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Carlos Estopà Ribalta
03:09:55 (Tr: 3:09:01)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Antonio Gañan Nogales
03:09:05 (Tr: 3:07:35)
i
Carles Garcia Brull
03:07:56 (Tr: 3:06:43)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)

T. real: 03:19:52

T. oficial: 03:21:12

Inici real: 08:05:47

Hora meta: 11:25:38

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.22 km/h

Club:

3:25:35
03:21:12
3:16:48
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)

T. real: 03:41:32

T. oficial: 03:42:53

Inici real: 08:05:48

Hora meta: 11:47:19

Cat:M

Pos. categoria: 127

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 25.46 km/h

Club:

4:04:08
03:42:53
3:21:37
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)

T. real: 03:25:20

T. oficial: 03:25:59

Inici real: 08:05:05

Hora meta: 11:30:25

Cat:M

Pos. categoria: 79

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.47 km/h

Club: la tribu

4:04:48
03:25:59
2:47:10
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Miguel Costa
03:08:53 (Tr: 3:07:41)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Carlos Estopà Ribalta
03:09:55 (Tr: 3:09:01)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Fernando Fernández Rodríguez
02:47:10 (Tr: 2:46:23)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Antonio Gañan Nogales
03:09:05 (Tr: 3:07:35)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Carles Garcia Brull
03:07:56 (Tr: 3:06:43)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)

T. real: 03:07:35

T. oficial: 03:09:05

Inici real: 08:05:56

Hora meta: 11:13:31

Cat:M

Pos. categoria: 40

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 30.07 km/h

Club:

3:18:40
03:09:05
2:59:30
i
Miguel Costa
03:08:53 (Tr: 3:07:41)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Carlos Estopà Ribalta
03:09:55 (Tr: 3:09:01)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Carles Garcia Brull
03:07:56 (Tr: 3:06:43)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)

T. real: 03:29:01

T. oficial: 03:29:57

Inici real: 08:05:22

Hora meta: 11:34:23

Cat:M

Pos. categoria: 91

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.98 km/h

Club: u. a. rubi

4:09:24
03:29:57
2:50:29
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Miguel Costa
03:08:53 (Tr: 3:07:41)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Carlos Estopà Ribalta
03:09:55 (Tr: 3:09:01)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Antonio Gañan Nogales
03:09:05 (Tr: 3:07:35)
i
Carles Garcia Brull
03:07:56 (Tr: 3:06:43)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)
i
Josep Garcia Nicolas
04:09:24 (Tr: 4:07:46)

T. real: 03:06:43

T. oficial: 03:07:56

Inici real: 08:05:39

Hora meta: 11:12:22

Cat:M

Pos. categoria: 37

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 30.21 km/h

Club: club ciclista ratpenat

4:09:24
03:07:56
2:06:28
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Miguel Costa
03:08:53 (Tr: 3:07:41)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Ricardo Da Costa
02:44:30 (Tr: 2:43:27)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Carlos Estopà Ribalta
03:09:55 (Tr: 3:09:01)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Fernando Fernández Rodríguez
02:47:10 (Tr: 2:46:23)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Antonio Gañan Nogales
03:09:05 (Tr: 3:07:35)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Jordi Garcia Iscla
03:18:40 (Tr: 3:16:49)
i
Josep Garcia Nicolas
04:09:24 (Tr: 4:07:46)

T. real: 03:16:49

T. oficial: 03:18:40

Inici real: 08:06:17

Hora meta: 11:23:06

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.66 km/h

Club:

4:09:24
03:18:40
2:27:56
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Miguel Costa
03:08:53 (Tr: 3:07:41)
i
Jaume Cutié Pallarès
03:18:17 (Tr: 3:17:15)
i
Ricardo Da Costa
02:44:30 (Tr: 2:43:27)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
José manuel Díaz Rodríguez
03:21:50 (Tr: 3:20:42)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Enric Esquerra Espin
03:27:29 (Tr: 3:25:45)
i
Carlos Estopà Ribalta
03:09:55 (Tr: 3:09:01)
i
Francesc Fàbregues-boixar I Vila
03:16:48 (Tr: 3:14:47)
i
Ricard Felip Ciurana
03:21:37 (Tr: 3:21:10)
i
Fernando Fernández Rodríguez
02:47:10 (Tr: 2:46:23)
i
Alex Ferriz Gracia
03:21:12 (Tr: 3:19:52)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Miquel Fumas Pla
03:25:59 (Tr: 3:25:20)
i
Antonio Gañan Nogales
03:09:05 (Tr: 3:07:35)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)
i
Carles Garcia Brull
03:07:56 (Tr: 3:06:43)
i
Josep Garcia Nicolas
04:09:24 (Tr: 4:07:46)

T. real: 04:07:46

T. oficial: 04:09:24

Inici real: 08:06:04

Hora meta: 12:13:50

Cat:M

Pos. categoria: 170

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.76 km/h

Club: cao

4:48:52
04:09:24
3:29:57
i
Manel Codina Massons
04:38:19 (Tr: 4:36:23)
i
Laura Corbeto
03:50:24 (Tr: 3:48:56)
i
Alba Creus Alsina
04:23:04 (Tr: 4:21:45)
i
Francesc Descarrega Castellví
04:18:47 (Tr: 4:17:41)
i
Josep m Descarrega Castellví
04:20:56 (Tr: 4:19:45)
i
Miquel Díaz Martín
03:51:07 (Tr: 3:49:35)
i
Monica Dominguez Moya
03:34:06 (Tr: 3:33:44)
i
Harald Ebinger
04:10:05 (Tr: 4:08:29)
i
Felix Elez Fernandez
04:16:43 (Tr: 4:15:22)
i
Eduard Escudé
03:55:35 (Tr: 3:54:41)
i
Monica Escude Rius
03:35:05 (Tr: 3:34:27)
i
Albert Espax Vitores
04:06:35 (Tr: 4:06:00)
i
Francesc Espuñes Argerich
03:53:02 (Tr: 3:51:10)
i
Alfons Fíguls Bonache
03:42:53 (Tr: 3:41:32)
i
Xavier Gaona Palau
03:29:57 (Tr: 3:29:01)