SubCurses

8RESULTATS

Marxa Clàssica dels Murs - Cervera

94 Km

08 maig 2022

160 Km 94 Km

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 03:24:53

T. oficial: 03:26:18

Inici real: 08:05:51

Hora meta: 11:30:44

Cat:M

Pos. categoria: 80

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.53 km/h

Club: sant quirze del valles club penya c

4:29:55
03:26:18
2:22:41
i
Pau Giró Manzano
04:16:16 (Tr: 4:14:37)
i
Juan Godoy Jimenez
02:54:02 (Tr: 2:53:24)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Ricard Grau Pujol
04:29:55 (Tr: 4:28:03)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Alex Gual Ripoll
03:05:14 (Tr: 3:05:03)
i
Sergio Guijarro Torrell
02:45:23 (Tr: 2:45:23)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Carme Guixé Vargas
04:21:19 (Tr: 4:19:55)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)
i
Carlos Luis Perello
02:40:38 (Tr: 2:39:48)
i
Jose Madrigal
02:39:42 (Tr: 2:39:42)

T. real: 04:14:37

T. oficial: 04:16:16

Inici real: 08:06:06

Hora meta: 12:20:42

Cat:M

Pos. categoria: 186

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.15 km/h

Club:

5:06:14
04:16:16
3:26:18
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ricard Grau Pujol
04:29:55 (Tr: 4:28:03)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Carme Guixé Vargas
04:21:19 (Tr: 4:19:55)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)
i
Jose Lucena Hernandez
04:39:10 (Tr: 4:38:18)

T. real: 02:53:24

T. oficial: 02:54:02

Inici real: 08:05:05

Hora meta: 10:58:28

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 32.53 km/h

Club: alt penedes bici club

4:29:55
02:54:02
1:18:10
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Pau Giró Manzano
04:16:16 (Tr: 4:14:37)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Ricard Grau Pujol
04:29:55 (Tr: 4:28:03)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Alex Gual Ripoll
03:05:14 (Tr: 3:05:03)
i
Sergio Guijarro Torrell
02:45:23 (Tr: 2:45:23)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Carme Guixé Vargas
04:21:19 (Tr: 4:19:55)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)
i
Carlos Luis Perello
02:40:38 (Tr: 2:39:48)
i
Jose Madrigal
02:39:42 (Tr: 2:39:42)

T. real: 03:33:57

T. oficial: 03:34:42

Inici real: 08:05:12

Hora meta: 11:39:08

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 26.36 km/h

Club:

4:29:55
03:34:42
2:39:30
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Pau Giró Manzano
04:16:16 (Tr: 4:14:37)
i
Juan Godoy Jimenez
02:54:02 (Tr: 2:53:24)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Ricard Grau Pujol
04:29:55 (Tr: 4:28:03)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Alex Gual Ripoll
03:05:14 (Tr: 3:05:03)
i
Sergio Guijarro Torrell
02:45:23 (Tr: 2:45:23)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Carme Guixé Vargas
04:21:19 (Tr: 4:19:55)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)
i
Carlos Luis Perello
02:40:38 (Tr: 2:39:48)
i
Jose Madrigal
02:39:42 (Tr: 2:39:42)

T. real: 03:30:33

T. oficial: 03:31:47

Inici real: 08:05:40

Hora meta: 11:36:13

Cat:M

Pos. categoria: 98

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.79 km/h

Club: ct3c

3:34:49
03:31:47
3:28:45
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)

T. real: 03:19:23

T. oficial: 03:21:03

Inici real: 08:06:06

Hora meta: 11:25:29

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.29 km/h

Club:

3:48:03
03:21:03
2:54:02
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Juan Godoy Jimenez
02:54:02 (Tr: 2:53:24)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Alex Gual Ripoll
03:05:14 (Tr: 3:05:03)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)

T. real: 04:28:03

T. oficial: 04:29:55

Inici real: 08:06:18

Hora meta: 12:34:21

Cat:M

Pos. categoria: 198

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 21.04 km/h

Club:

5:25:07
04:29:55
3:34:42
i
Pau Giró Manzano
04:16:16 (Tr: 4:14:37)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Carme Guixé Vargas
04:21:19 (Tr: 4:19:55)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Jose Lucena Hernandez
04:39:10 (Tr: 4:38:18)

T. real: 03:33:31

T. oficial: 03:34:49

Inici real: 08:05:44

Hora meta: 11:39:15

Cat:M

Pos. categoria: 114

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.42 km/h

Club: etapa cycling club

3:54:24
03:34:49
3:15:13
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)

T. real: 03:05:03

T. oficial: 03:05:14

Inici real: 08:04:37

Hora meta: 11:09:40

Cat:M

Pos. categoria: 34

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 30.48 km/h

Club: club ciclista guissona

4:21:19
03:05:14
1:49:09
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Pau Giró Manzano
04:16:16 (Tr: 4:14:37)
i
Juan Godoy Jimenez
02:54:02 (Tr: 2:53:24)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Sergio Guijarro Torrell
02:45:23 (Tr: 2:45:23)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Carme Guixé Vargas
04:21:19 (Tr: 4:19:55)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)
i
Carlos Luis Perello
02:40:38 (Tr: 2:39:48)
i
Jose Madrigal
02:39:42 (Tr: 2:39:42)

T. real: 02:45:23

T. oficial: 02:45:23

Inici real: 08:04:26

Hora meta: 10:49:49

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 34.11 km/h

Club:

5:55:39
02:45:23
743:35:07
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Pau Giró Manzano
04:16:16 (Tr: 4:14:37)
i
Juan Godoy Jimenez
02:54:02 (Tr: 2:53:24)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Ricard Grau Pujol
04:29:55 (Tr: 4:28:03)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Alex Gual Ripoll
03:05:14 (Tr: 3:05:03)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Carme Guixé Vargas
04:21:19 (Tr: 4:19:55)
i
Josep manel Hernandez Bernat
05:55:39 (Tr: 5:55:39)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)
i
Jose Lucena Hernandez
04:39:10 (Tr: 4:38:18)
i
Carlos Luis Perello
02:40:38 (Tr: 2:39:48)
i
Jose Madrigal
02:39:42 (Tr: 2:39:42)

T. real: 03:53:17

T. oficial: 03:54:24

Inici real: 08:05:34

Hora meta: 11:58:50

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 24.18 km/h

Club:

4:14:00
03:54:24
3:34:49
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)

T. real: 04:19:55

T. oficial: 04:21:19

Inici real: 08:05:50

Hora meta: 12:25:45

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 21.7 km/h

Club:

5:37:23
04:21:19
3:05:14
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Pau Giró Manzano
04:16:16 (Tr: 4:14:37)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Ricard Grau Pujol
04:29:55 (Tr: 4:28:03)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Alex Gual Ripoll
03:05:14 (Tr: 3:05:03)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)
i
Jose Lucena Hernandez
04:39:10 (Tr: 4:38:18)

T. real: 05:55:39

T. oficial: 05:55:39

Inici real: 08:04:26

Hora meta: 14:00:05

Cat:M

Pos. categoria: 206

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 15.86 km/h

Club: tramdur alpicat

9:05:55
05:55:39
2:45:23
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Pau Giró Manzano
04:16:16 (Tr: 4:14:37)
i
Juan Godoy Jimenez
02:54:02 (Tr: 2:53:24)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Ricard Grau Pujol
04:29:55 (Tr: 4:28:03)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Alex Gual Ripoll
03:05:14 (Tr: 3:05:03)
i
Sergio Guijarro Torrell
02:45:23 (Tr: 2:45:23)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Carme Guixé Vargas
04:21:19 (Tr: 4:19:55)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)
i
Jose Lucena Hernandez
04:39:10 (Tr: 4:38:18)

T. real: 03:15:02

T. oficial: 03:16:25

Inici real: 08:05:49

Hora meta: 11:20:51

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.92 km/h

Club:

3:16:27
03:16:25
3:16:23
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)

T. real: 03:15:02

T. oficial: 03:16:25

Inici real: 08:05:50

Hora meta: 11:20:51

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.92 km/h

Club:

3:22:45
03:16:25
3:10:06
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)

T. real: 03:40:14

T. oficial: 03:41:10

Inici real: 08:05:23

Hora meta: 11:45:36

Cat:M

Pos. categoria: 124

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 25.61 km/h

Club: team tarmac

3:41:12
03:41:10
3:41:08

T. real: 03:15:00

T. oficial: 03:15:46

Inici real: 08:05:12

Hora meta: 11:20:12

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.92 km/h

Club:

3:58:09
03:15:46
2:33:23
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Juan Godoy Jimenez
02:54:02 (Tr: 2:53:24)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Alex Gual Ripoll
03:05:14 (Tr: 3:05:03)
i
Sergio Guijarro Torrell
02:45:23 (Tr: 2:45:23)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)
i
Carlos Luis Perello
02:40:38 (Tr: 2:39:48)
i
Jose Madrigal
02:39:42 (Tr: 2:39:42)

T. real: 03:21:03

T. oficial: 03:22:45

Inici real: 08:06:09

Hora meta: 11:27:11

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.05 km/h

Club: pinturas bruno

3:31:36
03:22:45
3:13:54
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)

T. real: 03:18:13

T. oficial: 03:19:29

Inici real: 08:05:42

Hora meta: 11:23:55

Cat:M

Pos. categoria: 60

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.45 km/h

Club: club bicicleta riudecols

3:45:45
03:19:29
2:53:12
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Juan Godoy Jimenez
02:54:02 (Tr: 2:53:24)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Alex Gual Ripoll
03:05:14 (Tr: 3:05:03)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)

T. real: 03:56:32

T. oficial: 03:58:09

Inici real: 08:06:03

Hora meta: 12:02:35

Cat:M

Pos. categoria: 159

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 23.84 km/h

Club: btt marikas

4:40:33
03:58:09
3:15:46
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Pau Giró Manzano
04:16:16 (Tr: 4:14:37)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Ricard Grau Pujol
04:29:55 (Tr: 4:28:03)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Carme Guixé Vargas
04:21:19 (Tr: 4:19:55)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)
i
Jose Lucena Hernandez
04:39:10 (Tr: 4:38:18)

T. real: 03:30:29

T. oficial: 03:31:36

Inici real: 08:05:34

Hora meta: 11:36:02

Cat:M

Pos. categoria: 97

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.8 km/h

Club:

3:40:28
03:31:36
3:22:45
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)

T. real: 03:44:57

T. oficial: 03:45:45

Inici real: 08:05:14

Hora meta: 11:50:11

Cat:M

Pos. categoria: 132

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 25.07 km/h

Club:

4:12:02
03:45:45
3:19:29
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)

T. real: 03:35:21

T. oficial: 03:37:10

Inici real: 08:06:16

Hora meta: 11:41:36

Cat:F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 26.19 km/h

Club:

3:37:12
03:37:10
3:37:08

T. real: 03:19:13

T. oficial: 03:19:40

Inici real: 08:04:53

Hora meta: 11:24:06

Cat:M

Pos. categoria: 61

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.31 km/h

Club:

3:34:18
03:19:40
3:05:02
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Alex Gual Ripoll
03:05:14 (Tr: 3:05:03)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)

T. real: 03:47:04

T. oficial: 03:48:17

Inici real: 08:05:40

Hora meta: 11:52:43

Cat:M

Pos. categoria: 135

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.84 km/h

Club: geps

4:39:10
03:48:17
2:57:25
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Pau Giró Manzano
04:16:16 (Tr: 4:14:37)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Ricard Grau Pujol
04:29:55 (Tr: 4:28:03)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Alex Gual Ripoll
03:05:14 (Tr: 3:05:03)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Carme Guixé Vargas
04:21:19 (Tr: 4:19:55)
i
Eloi Hervera
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Carles Hervera Puig
03:16:25 (Tr: 3:15:02)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Albert Isern Sabadi
03:15:46 (Tr: 3:15:00)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Joan Jiménez Ramoneda
03:19:29 (Tr: 3:18:13)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)
i
Alejandro Lora Suárez
03:34:18 (Tr: 3:33:18)
i
Jose Lucena Hernandez
04:39:10 (Tr: 4:38:18)

T. real: 03:25:05

T. oficial: 03:26:51

Inici real: 08:06:12

Hora meta: 11:31:17

Cat:M

Pos. categoria: 82

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.5 km/h

Club:

3:26:53
03:26:51
3:26:49

T. real: 03:33:18

T. oficial: 03:34:18

Inici real: 08:05:27

Hora meta: 11:38:44

Cat:M

Pos. categoria: 107

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.44 km/h

Club: cc selvatà tot bike

3:48:57
03:34:18
3:19:40
i
Didac Gelabert
03:26:18 (Tr: 3:24:53)
i
Georgina Gomez Torguet
03:34:42 (Tr: 3:33:57)
i
Josep Gonfaus Viñas
03:31:47 (Tr: 3:30:33)
i
Ruben Gran Serrano
03:21:03 (Tr: 3:19:23)
i
Joan Griera Pineda
03:34:49 (Tr: 3:33:31)
i
Mario Hurtado Corral
03:41:10 (Tr: 3:40:14)
i
Miguel Jimenez Bruno
03:22:45 (Tr: 3:21:03)
i
Kike Juárez Valverde
03:31:36 (Tr: 3:30:29)
i
Manuel La Torre Almirante
03:45:45 (Tr: 3:44:57)
i
Maria Larroy Trueba
03:37:10 (Tr: 3:35:21)
i
Andreu Llanes Valls
03:19:40 (Tr: 3:19:13)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)
i
Josep López De Recalde Martorell
03:26:51 (Tr: 3:25:05)

T. real: 04:38:18

T. oficial: 04:39:10

Inici real: 08:05:18

Hora meta: 12:43:36

Cat:M

Pos. categoria: 203

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 20.27 km/h

Club: fesbici igualada

5:30:02
04:39:10
3:48:17
i
Pau Giró Manzano
04:16:16 (Tr: 4:14:37)
i
Ricard Grau Pujol
04:29:55 (Tr: 4:28:03)
i
Clara Guisado Salas
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Carme Guixé Vargas
04:21:19 (Tr: 4:19:55)
i
Oscar Jimenez Rodríguez
03:58:09 (Tr: 3:56:32)
i
Xavier Lloret Fernandez
03:48:17 (Tr: 3:47:04)

T. real: 02:39:48

T. oficial: 02:40:38

Inici real: 08:05:17

Hora meta: 10:45:04

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 35.3 km/h

Club: c.a. olesa

2:40:40
02:40:38
2:40:36

T. real: 02:39:42

T. oficial: 02:39:42

Inici real: 08:04:26

Hora meta: 10:44:08

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 35.32 km/h

Club: rcb motor begues

2:39:44
02:39:42
2:39:40