SubCurses

8RESULTATS

Marxa Clàssica dels Murs - Cervera

94 Km

08 maig 2022

160 Km 94 Km

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 03:41:33

T. oficial: 03:42:53

Inici real: 08:05:46

Hora meta: 11:47:19

Cat:M

Pos. categoria: 128

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 25.46 km/h

Club:

3:42:55
03:42:53
3:42:51

T. real: 04:14:06

T. oficial: 04:15:09

Inici real: 08:05:29

Hora meta: 12:19:35

Cat:M

Pos. categoria: 178

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.2 km/h

Club:

4:47:25
04:15:09
3:42:53
i
Oriol Pérez Pérez
03:42:53 (Tr: 3:41:33)
i
Santi Peribáñez Cerveró
04:05:37 (Tr: 4:04:56)
i
Diego Pie Navarro
03:58:12 (Tr: 3:56:19)
i
Rubén Plano García
03:52:51 (Tr: 3:51:12)
i
Josep Pont Cuevas
04:15:15 (Tr: 4:13:22)
i
Ceferino Pradillo Gallego
03:48:36 (Tr: 3:47:10)
i
Juan carlos Prieto Marquez
04:26:08 (Tr: 4:24:13)
i
Jorge Puig Aranda
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Delfín Queija Alonso
04:29:24 (Tr: 4:27:51)
i
Jaume Riba
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Raúl Robledo Díaz
04:12:40 (Tr: 4:11:14)
i
Aida Roselló Gené
04:23:04 (Tr: 4:21:45)

T. real: 03:08:27

T. oficial: 03:09:05

Inici real: 08:05:05

Hora meta: 11:13:31

Cat:M

Pos. categoria: 39

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 29.93 km/h

Club: la tribu

3:21:01
03:09:05
2:57:08
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)

T. real: 04:04:56

T. oficial: 04:05:37

Inici real: 08:05:08

Hora meta: 12:10:03

Cat:M

Pos. categoria: 168

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 23.03 km/h

Club: penya ciclista de cervera

4:28:22
04:05:37
3:42:53
i
Oriol Pérez Pérez
03:42:53 (Tr: 3:41:33)
i
Adria Perez Plana
04:15:09 (Tr: 4:14:06)
i
Diego Pie Navarro
03:58:12 (Tr: 3:56:19)
i
Rubén Plano García
03:52:51 (Tr: 3:51:12)
i
Josep Pont Cuevas
04:15:15 (Tr: 4:13:22)
i
Ceferino Pradillo Gallego
03:48:36 (Tr: 3:47:10)
i
Juan carlos Prieto Marquez
04:26:08 (Tr: 4:24:13)
i
Jorge Puig Aranda
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Jaume Riba
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Raúl Robledo Díaz
04:12:40 (Tr: 4:11:14)
i
Aida Roselló Gené
04:23:04 (Tr: 4:21:45)

T. real: 03:56:19

T. oficial: 03:58:12

Inici real: 08:06:20

Hora meta: 12:02:38

Cat:M

Pos. categoria: 160

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 23.87 km/h

Club:

4:15:15
03:58:12
3:41:09
i
Oriol Pérez Pérez
03:42:53 (Tr: 3:41:33)
i
Adria Perez Plana
04:15:09 (Tr: 4:14:06)
i
Santi Peribáñez Cerveró
04:05:37 (Tr: 4:04:56)
i
Rubén Plano García
03:52:51 (Tr: 3:51:12)
i
Josep Pont Cuevas
04:15:15 (Tr: 4:13:22)
i
Ceferino Pradillo Gallego
03:48:36 (Tr: 3:47:10)
i
Jorge Puig Aranda
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Jaume Riba
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Raúl Robledo Díaz
04:12:40 (Tr: 4:11:14)

T. real: 03:51:12

T. oficial: 03:52:51

Inici real: 08:06:05

Hora meta: 11:57:17

Cat:M

Pos. categoria: 150

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.39 km/h

Club: club ciclista tarragona

4:36:37
03:52:51
3:09:05
i
Oriol Pérez Pérez
03:42:53 (Tr: 3:41:33)
i
Adria Perez Plana
04:15:09 (Tr: 4:14:06)
i
Adria Perez Segarra
03:09:05 (Tr: 3:08:27)
i
Santi Peribáñez Cerveró
04:05:37 (Tr: 4:04:56)
i
Diego Pie Navarro
03:58:12 (Tr: 3:56:19)
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Josep Pont Cuevas
04:15:15 (Tr: 4:13:22)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Xavi Poveda Roig
03:34:07 (Tr: 3:33:11)
i
Ceferino Pradillo Gallego
03:48:36 (Tr: 3:47:10)
i
Angie Prat Méndez
03:26:35 (Tr: 3:25:49)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Juan carlos Prieto Marquez
04:26:08 (Tr: 4:24:13)
i
Jorge Puig Aranda
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
Delfín Queija Alonso
04:29:24 (Tr: 4:27:51)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Raül Reyes
03:30:42 (Tr: 3:29:04)
i
Jaume Riba
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)
i
Raúl Robledo Díaz
04:12:40 (Tr: 4:11:14)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)
i
Fsc xavier Rodriguez Martínez
03:40:15 (Tr: 3:39:29)
i
Aida Roselló Gené
04:23:04 (Tr: 4:21:45)
i
Joan Rovira Garriga
03:34:36 (Tr: 3:33:36)

T. real: 03:20:28

T. oficial: 03:21:01

Inici real: 08:04:59

Hora meta: 11:25:27

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 28.14 km/h

Club: 73 factory eco

3:34:07
03:21:01
3:07:55
i
Adria Perez Segarra
03:09:05 (Tr: 3:08:27)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Xavi Poveda Roig
03:34:07 (Tr: 3:33:11)
i
Angie Prat Méndez
03:26:35 (Tr: 3:25:49)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Raül Reyes
03:30:42 (Tr: 3:29:04)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)

T. real: 04:13:22

T. oficial: 04:15:15

Inici real: 08:06:19

Hora meta: 12:19:41

Cat:M

Pos. categoria: 182

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.26 km/h

Club:

4:32:18
04:15:15
3:58:12
i
Adria Perez Plana
04:15:09 (Tr: 4:14:06)
i
Santi Peribáñez Cerveró
04:05:37 (Tr: 4:04:56)
i
Diego Pie Navarro
03:58:12 (Tr: 3:56:19)
i
Juan carlos Prieto Marquez
04:26:08 (Tr: 4:24:13)
i
Delfín Queija Alonso
04:29:24 (Tr: 4:27:51)
i
Raúl Robledo Díaz
04:12:40 (Tr: 4:11:14)
i
Aida Roselló Gené
04:23:04 (Tr: 4:21:45)

T. real: 03:17:13

T. oficial: 03:18:04

Inici real: 08:05:17

Hora meta: 11:22:30

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.6 km/h

Club: sprint ciclo club pobla

3:26:35
03:18:04
3:09:32
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Angie Prat Méndez
03:26:35 (Tr: 3:25:49)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)

T. real: 03:33:11

T. oficial: 03:34:07

Inici real: 08:05:22

Hora meta: 11:38:33

Cat:M

Pos. categoria: 104

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.46 km/h

Club:

3:47:12
03:34:07
3:21:01
i
Oriol Pérez Pérez
03:42:53 (Tr: 3:41:33)
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Angie Prat Méndez
03:26:35 (Tr: 3:25:49)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Raül Reyes
03:30:42 (Tr: 3:29:04)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)
i
Fsc xavier Rodriguez Martínez
03:40:15 (Tr: 3:39:29)
i
Joan Rovira Garriga
03:34:36 (Tr: 3:33:36)

T. real: 03:47:10

T. oficial: 03:48:36

Inici real: 08:05:53

Hora meta: 11:53:02

Cat:M

Pos. categoria: 136

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.83 km/h

Club:

4:26:08
03:48:36
3:11:04
i
Oriol Pérez Pérez
03:42:53 (Tr: 3:41:33)
i
Adria Perez Plana
04:15:09 (Tr: 4:14:06)
i
Santi Peribáñez Cerveró
04:05:37 (Tr: 4:04:56)
i
Diego Pie Navarro
03:58:12 (Tr: 3:56:19)
i
Rubén Plano García
03:52:51 (Tr: 3:51:12)
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Josep Pont Cuevas
04:15:15 (Tr: 4:13:22)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Xavi Poveda Roig
03:34:07 (Tr: 3:33:11)
i
Angie Prat Méndez
03:26:35 (Tr: 3:25:49)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Juan carlos Prieto Marquez
04:26:08 (Tr: 4:24:13)
i
Jorge Puig Aranda
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Raül Reyes
03:30:42 (Tr: 3:29:04)
i
Jaume Riba
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)
i
Raúl Robledo Díaz
04:12:40 (Tr: 4:11:14)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)
i
Fsc xavier Rodriguez Martínez
03:40:15 (Tr: 3:39:29)
i
Aida Roselló Gené
04:23:04 (Tr: 4:21:45)
i
Joan Rovira Garriga
03:34:36 (Tr: 3:33:36)

T. real: 03:25:49

T. oficial: 03:26:35

Inici real: 08:05:13

Hora meta: 11:31:01

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 27.4 km/h

Club: cc tàrrega

3:52:51
03:26:35
3:00:20
i
Oriol Pérez Pérez
03:42:53 (Tr: 3:41:33)
i
Adria Perez Segarra
03:09:05 (Tr: 3:08:27)
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Xavi Poveda Roig
03:34:07 (Tr: 3:33:11)
i
Ceferino Pradillo Gallego
03:48:36 (Tr: 3:47:10)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Jorge Puig Aranda
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Raül Reyes
03:30:42 (Tr: 3:29:04)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)
i
Fsc xavier Rodriguez Martínez
03:40:15 (Tr: 3:39:29)
i
Joan Rovira Garriga
03:34:36 (Tr: 3:33:36)

T. real: 03:24:29

T. oficial: 03:24:29

Inici real: 08:04:26

Hora meta: 11:28:55

Cat:M

Pos. categoria: 78

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.58 km/h

Club: uc tona

3:24:31
03:24:29
3:24:27

T. real: 04:24:13

T. oficial: 04:26:08

Inici real: 08:06:21

Hora meta: 12:30:34

Cat:M

Pos. categoria: 195

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 21.35 km/h

Club:

5:03:40
04:26:08
3:48:36
i
Adria Perez Plana
04:15:09 (Tr: 4:14:06)
i
Santi Peribáñez Cerveró
04:05:37 (Tr: 4:04:56)
i
Diego Pie Navarro
03:58:12 (Tr: 3:56:19)
i
Rubén Plano García
03:52:51 (Tr: 3:51:12)
i
Josep Pont Cuevas
04:15:15 (Tr: 4:13:22)
i
Ceferino Pradillo Gallego
03:48:36 (Tr: 3:47:10)
i
Jorge Puig Aranda
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Delfín Queija Alonso
04:29:24 (Tr: 4:27:51)
i
Jaume Riba
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Raúl Robledo Díaz
04:12:40 (Tr: 4:11:14)
i
Aida Roselló Gené
04:23:04 (Tr: 4:21:45)

T. real: 03:51:13

T. oficial: 03:52:51

Inici real: 08:06:04

Hora meta: 11:57:17

Cat:M

Pos. categoria: 149

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.39 km/h

Club: c.c.tarragona

4:29:24
03:52:51
3:16:17
i
Oriol Pérez Pérez
03:42:53 (Tr: 3:41:33)
i
Adria Perez Plana
04:15:09 (Tr: 4:14:06)
i
Santi Peribáñez Cerveró
04:05:37 (Tr: 4:04:56)
i
Diego Pie Navarro
03:58:12 (Tr: 3:56:19)
i
Rubén Plano García
03:52:51 (Tr: 3:51:12)
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Josep Pont Cuevas
04:15:15 (Tr: 4:13:22)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Xavi Poveda Roig
03:34:07 (Tr: 3:33:11)
i
Ceferino Pradillo Gallego
03:48:36 (Tr: 3:47:10)
i
Angie Prat Méndez
03:26:35 (Tr: 3:25:49)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Juan carlos Prieto Marquez
04:26:08 (Tr: 4:24:13)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
Delfín Queija Alonso
04:29:24 (Tr: 4:27:51)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Raül Reyes
03:30:42 (Tr: 3:29:04)
i
Jaume Riba
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)
i
Raúl Robledo Díaz
04:12:40 (Tr: 4:11:14)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)
i
Fsc xavier Rodriguez Martínez
03:40:15 (Tr: 3:39:29)
i
Aida Roselló Gené
04:23:04 (Tr: 4:21:45)
i
Joan Rovira Garriga
03:34:36 (Tr: 3:33:36)

T. real: 03:17:45

T. oficial: 03:18:40

Inici real: 08:05:21

Hora meta: 11:23:06

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.52 km/h

Club:

3:22:45
03:18:40
3:14:34
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)

T. real: 03:19:25

T. oficial: 03:21:01

Inici real: 08:06:03

Hora meta: 11:25:27

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.28 km/h

Club: benicarlo uc

3:21:03
03:21:01
3:20:59
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)

T. real: 04:27:51

T. oficial: 04:29:24

Inici real: 08:06:00

Hora meta: 12:33:50

Cat:M

Pos. categoria: 197

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 21.06 km/h

Club: btt marikas

5:05:58
04:29:24
3:52:51
i
Adria Perez Plana
04:15:09 (Tr: 4:14:06)
i
Santi Peribáñez Cerveró
04:05:37 (Tr: 4:04:56)
i
Diego Pie Navarro
03:58:12 (Tr: 3:56:19)
i
Rubén Plano García
03:52:51 (Tr: 3:51:12)
i
Josep Pont Cuevas
04:15:15 (Tr: 4:13:22)
i
Juan carlos Prieto Marquez
04:26:08 (Tr: 4:24:13)
i
Jorge Puig Aranda
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Jaume Riba
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Raúl Robledo Díaz
04:12:40 (Tr: 4:11:14)
i
Aida Roselló Gené
04:23:04 (Tr: 4:21:45)

T. real: 03:21:04

T. oficial: 03:22:45

Inici real: 08:06:08

Hora meta: 11:27:11

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.05 km/h

Club: p.c. altafulla

3:54:24
03:22:45
2:51:07
i
Oriol Pérez Pérez
03:42:53 (Tr: 3:41:33)
i
Adria Perez Segarra
03:09:05 (Tr: 3:08:27)
i
Rubén Plano García
03:52:51 (Tr: 3:51:12)
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Xavi Poveda Roig
03:34:07 (Tr: 3:33:11)
i
Ceferino Pradillo Gallego
03:48:36 (Tr: 3:47:10)
i
Angie Prat Méndez
03:26:35 (Tr: 3:25:49)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Jorge Puig Aranda
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
Raül Reyes
03:30:42 (Tr: 3:29:04)
i
Jaume Riba
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)
i
Fsc xavier Rodriguez Martínez
03:40:15 (Tr: 3:39:29)
i
Guillem Rovira Bertran
02:51:32 (Tr: 2:51:12)
i
Joan Rovira Garriga
03:34:36 (Tr: 3:33:36)

T. real: 02:41:18

T. oficial: 02:41:18

Inici real: 08:04:26

Hora meta: 10:45:44

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 34.97 km/h

Club: c.c.plabike mollerussa

2:41:20
02:41:18
2:41:16

T. real: 03:29:04

T. oficial: 03:30:42

Inici real: 08:06:04

Hora meta: 11:35:08

Cat:M

Pos. categoria: 92

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.98 km/h

Club: c.a. olesa

3:30:44
03:30:42
3:30:40

T. real: 03:53:17

T. oficial: 03:54:24

Inici real: 08:05:34

Hora meta: 11:58:50

Cat:M

Pos. categoria: 156

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.18 km/h

Club: aquavia/play/correus

4:26:03
03:54:24
3:22:45
i
Oriol Pérez Pérez
03:42:53 (Tr: 3:41:33)
i
Adria Perez Plana
04:15:09 (Tr: 4:14:06)
i
Santi Peribáñez Cerveró
04:05:37 (Tr: 4:04:56)
i
Diego Pie Navarro
03:58:12 (Tr: 3:56:19)
i
Rubén Plano García
03:52:51 (Tr: 3:51:12)
i
Josep Pont Cuevas
04:15:15 (Tr: 4:13:22)
i
Xavi Poveda Roig
03:34:07 (Tr: 3:33:11)
i
Ceferino Pradillo Gallego
03:48:36 (Tr: 3:47:10)
i
Angie Prat Méndez
03:26:35 (Tr: 3:25:49)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Jorge Puig Aranda
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Raül Reyes
03:30:42 (Tr: 3:29:04)
i
Raúl Robledo Díaz
04:12:40 (Tr: 4:11:14)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)
i
Fsc xavier Rodriguez Martínez
03:40:15 (Tr: 3:39:29)
i
Aida Roselló Gené
04:23:04 (Tr: 4:21:45)
i
Joan Rovira Garriga
03:34:36 (Tr: 3:33:36)

T. real: 02:37:59

T. oficial: 02:38:15

Inici real: 08:04:42

Hora meta: 10:42:41

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 35.7 km/h

Club: òdena esport ciclista

3:23:19
02:38:15
1:53:11
i
Adria Perez Segarra
03:09:05 (Tr: 3:08:27)
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Bernat Reñe Bellmunt
02:41:18 (Tr: 2:41:18)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)
i
Guillem Rovira Bertran
02:51:32 (Tr: 2:51:12)

T. real: 03:16:11

T. oficial: 03:16:53

Inici real: 08:05:08

Hora meta: 11:21:19

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.75 km/h

Club: vec

3:40:15
03:16:53
2:53:32
i
Adria Perez Segarra
03:09:05 (Tr: 3:08:27)
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Xavi Poveda Roig
03:34:07 (Tr: 3:33:11)
i
Angie Prat Méndez
03:26:35 (Tr: 3:25:49)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Raül Reyes
03:30:42 (Tr: 3:29:04)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)
i
Fsc xavier Rodriguez Martínez
03:40:15 (Tr: 3:39:29)
i
Joan Rovira Garriga
03:34:36 (Tr: 3:33:36)

T. real: 04:11:14

T. oficial: 04:12:40

Inici real: 08:05:53

Hora meta: 12:17:06

Cat:M

Pos. categoria: 176

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.45 km/h

Club:

4:30:56
04:12:40
3:54:24
i
Adria Perez Plana
04:15:09 (Tr: 4:14:06)
i
Santi Peribáñez Cerveró
04:05:37 (Tr: 4:04:56)
i
Diego Pie Navarro
03:58:12 (Tr: 3:56:19)
i
Josep Pont Cuevas
04:15:15 (Tr: 4:13:22)
i
Juan carlos Prieto Marquez
04:26:08 (Tr: 4:24:13)
i
Delfín Queija Alonso
04:29:24 (Tr: 4:27:51)
i
Jaume Riba
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Aida Roselló Gené
04:23:04 (Tr: 4:21:45)

T. real: 03:22:24

T. oficial: 03:23:19

Inici real: 08:05:21

Hora meta: 11:27:45

Cat:M

Pos. categoria: 76

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.87 km/h

Club: club ciclista balaguer

4:08:22
03:23:19
2:38:15
i
Oriol Pérez Pérez
03:42:53 (Tr: 3:41:33)
i
Adria Perez Segarra
03:09:05 (Tr: 3:08:27)
i
Santi Peribáñez Cerveró
04:05:37 (Tr: 4:04:56)
i
Diego Pie Navarro
03:58:12 (Tr: 3:56:19)
i
Rubén Plano García
03:52:51 (Tr: 3:51:12)
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Xavi Poveda Roig
03:34:07 (Tr: 3:33:11)
i
Ceferino Pradillo Gallego
03:48:36 (Tr: 3:47:10)
i
Angie Prat Méndez
03:26:35 (Tr: 3:25:49)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Jorge Puig Aranda
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Bernat Reñe Bellmunt
02:41:18 (Tr: 2:41:18)
i
Raül Reyes
03:30:42 (Tr: 3:29:04)
i
Jaume Riba
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Marc Ribera Solís
02:38:15 (Tr: 2:37:59)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)
i
Fsc xavier Rodriguez Martínez
03:40:15 (Tr: 3:39:29)
i
Guillem Rovira Bertran
02:51:32 (Tr: 2:51:12)
i
Joan Rovira Garriga
03:34:36 (Tr: 3:33:36)

T. real: 03:39:29

T. oficial: 03:40:15

Inici real: 08:05:12

Hora meta: 11:44:41

Cat:M

Pos. categoria: 121

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 25.7 km/h

Club: ateneu gsrriguenc

4:03:36
03:40:15
3:16:53
i
Oriol Pérez Pérez
03:42:53 (Tr: 3:41:33)
i
Diego Pie Navarro
03:58:12 (Tr: 3:56:19)
i
Rubén Plano García
03:52:51 (Tr: 3:51:12)
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Xavi Poveda Roig
03:34:07 (Tr: 3:33:11)
i
Ceferino Pradillo Gallego
03:48:36 (Tr: 3:47:10)
i
Angie Prat Méndez
03:26:35 (Tr: 3:25:49)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Jorge Puig Aranda
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Raül Reyes
03:30:42 (Tr: 3:29:04)
i
Jaume Riba
03:54:24 (Tr: 3:53:17)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)
i
Joan Rovira Garriga
03:34:36 (Tr: 3:33:36)

T. real: 04:21:45

T. oficial: 04:23:04

Inici real: 08:05:45

Hora meta: 12:27:30

Cat:F

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 21.55 km/h

Club:

4:33:27
04:23:04
4:12:40
i
Adria Perez Plana
04:15:09 (Tr: 4:14:06)
i
Josep Pont Cuevas
04:15:15 (Tr: 4:13:22)
i
Juan carlos Prieto Marquez
04:26:08 (Tr: 4:24:13)
i
Delfín Queija Alonso
04:29:24 (Tr: 4:27:51)
i
Raúl Robledo Díaz
04:12:40 (Tr: 4:11:14)

T. real: 02:51:12

T. oficial: 02:51:32

Inici real: 08:04:46

Hora meta: 10:55:58

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 32.94 km/h

Club:

3:34:36
02:51:32
2:08:27
i
Adria Perez Segarra
03:09:05 (Tr: 3:08:27)
i
Carla Plaza Moreno
03:21:01 (Tr: 3:20:28)
i
Pedro Postigo Delgado
03:18:04 (Tr: 3:17:13)
i
Xavi Poveda Roig
03:34:07 (Tr: 3:33:11)
i
Angie Prat Méndez
03:26:35 (Tr: 3:25:49)
i
Enric Pratginestós Blasco
03:24:29 (Tr: 3:24:29)
i
Marc Puig Casulleras
03:18:40 (Tr: 3:17:45)
i
Nil Puig Prat
03:21:01 (Tr: 3:19:25)
i
David Queralt Torne
03:22:45 (Tr: 3:21:04)
i
Bernat Reñe Bellmunt
02:41:18 (Tr: 2:41:18)
i
Raül Reyes
03:30:42 (Tr: 3:29:04)
i
Marc Ribera Solís
02:38:15 (Tr: 2:37:59)
i
Dani Rivero Saz
03:16:53 (Tr: 3:16:11)
i
Ivan Rodenas Gonzalez
03:23:19 (Tr: 3:22:24)
i
Joan Rovira Garriga
03:34:36 (Tr: 3:33:36)

T. real: 03:33:36

T. oficial: 03:34:36

Inici real: 08:05:27

Hora meta: 11:39:02

Cat:M

Pos. categoria: 110

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.4 km/h

Club: bike llagostera

3:34:38
03:34:36
3:34:34