SubCurses

8RESULTATS

Marxa Clàssica dels Murs - Cervera

94 Km

08 maig 2022

160 Km 94 Km

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 03:17:57

T. oficial: 03:19:05

Inici real: 08:05:34

Hora meta: 11:23:31

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 28.49 km/h

Club: tramdur

3:19:07
03:19:05
3:19:03

T. real: 04:20:21

T. oficial: 04:21:06

Inici real: 08:05:11

Hora meta: 12:25:32

Cat:M

Pos. categoria: 191

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 21.66 km/h

Club: ateneu garriguenc

5:23:07
04:21:06
3:19:05
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Joan manuel Sanmartín García
04:26:07 (Tr: 4:24:07)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Maria Serrano Rojo
04:23:04 (Tr: 4:21:46)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Ton Tarragó Caballé
04:11:04 (Tr: 4:09:59)
i
Alfons Tornero
04:30:37 (Tr: 4:28:46)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 03:02:53

T. oficial: 03:04:04

Inici real: 08:05:37

Hora meta: 11:08:30

Cat:M

Pos. categoria: 32

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 30.84 km/h

Club:

3:14:39
03:04:04
2:53:29
i
Roger Salmeron Mena
02:54:51 (Tr: 2:54:15)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Ruben Serrano Sanchez
03:00:19 (Tr: 2:58:45)
i
Vicente Sisó Chicot
02:55:13 (Tr: 2:54:35)
i
Marc Ticó Vidal
03:00:19 (Tr: 2:59:42)

T. real: 03:43:21

T. oficial: 03:43:45

Inici real: 08:04:50

Hora meta: 11:48:11

Cat:F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 25.25 km/h

Club: club ciclista arbúcies

4:08:25
03:43:45
3:19:05
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 02:54:15

T. oficial: 02:54:51

Inici real: 08:05:02

Hora meta: 10:59:17

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 32.37 km/h

Club: ripollet unio a.

2:54:53
02:54:51
2:54:49

T. real: 03:51:13

T. oficial: 03:52:51

Inici real: 08:06:04

Hora meta: 11:57:17

Cat:M

Pos. categoria: 151

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.39 km/h

Club:

4:41:38
03:52:51
3:04:04
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Josep maria Rué Hernàndez
04:21:06 (Tr: 4:20:21)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Joan manuel Sanmartín García
04:26:07 (Tr: 4:24:07)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Maria Serrano Rojo
04:23:04 (Tr: 4:21:46)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Ton Tarragó Caballé
04:11:04 (Tr: 4:09:59)
i
Alfons Tornero
04:30:37 (Tr: 4:28:46)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 03:13:57

T. oficial: 03:14:39

Inici real: 08:05:08

Hora meta: 11:19:05

Cat:M

Pos. categoria: 44

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 29.08 km/h

Club: ripollet unio a.

3:28:40
03:14:39
3:00:38
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)

T. real: 02:44:23

T. oficial: 02:44:35

Inici real: 08:04:39

Hora meta: 10:49:01

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 34.31 km/h

Club: bici 3.0 cc tàrrega

4:26:07
02:44:35
1:03:03
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Josep maria Rué Hernàndez
04:21:06 (Tr: 4:20:21)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Roger Salmeron Mena
02:54:51 (Tr: 2:54:15)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Joan manuel Sanmartín García
04:26:07 (Tr: 4:24:07)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Maria Serrano Rojo
04:23:04 (Tr: 4:21:46)
i
Ruben Serrano Sanchez
03:00:19 (Tr: 2:58:45)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Vicente Sisó Chicot
02:55:13 (Tr: 2:54:35)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Ton Tarragó Caballé
04:11:04 (Tr: 4:09:59)
i
Marc Ticó Vidal
03:00:19 (Tr: 2:59:42)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 03:53:34

T. oficial: 03:54:17

Inici real: 08:05:10

Hora meta: 11:58:43

Cat:M

Pos. categoria: 154

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.15 km/h

Club: láser marí, s.l. team

3:55:43
03:54:17
3:52:51
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)

T. real: 03:28:04

T. oficial: 03:28:40

Inici real: 08:05:02

Hora meta: 11:33:06

Cat:M

Pos. categoria: 90

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 27.11 km/h

Club: agrupacio ciclista andorrana

3:42:41
03:28:40
3:14:39
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 04:24:07

T. oficial: 04:26:07

Inici real: 08:06:27

Hora meta: 12:30:33

Cat:M

Pos. categoria: 194

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 21.36 km/h

Club: matadepera, club btt

6:07:39
04:26:07
2:44:35
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Josep maria Rué Hernàndez
04:21:06 (Tr: 4:20:21)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Roger Salmeron Mena
02:54:51 (Tr: 2:54:15)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Xavi Sanchez Molina
02:44:35 (Tr: 2:44:23)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Maria Serrano Rojo
04:23:04 (Tr: 4:21:46)
i
Ruben Serrano Sanchez
03:00:19 (Tr: 2:58:45)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Vicente Sisó Chicot
02:55:13 (Tr: 2:54:35)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
David Sosa Pino
05:32:57 (Tr: 5:32:01)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Ton Tarragó Caballé
04:11:04 (Tr: 4:09:59)
i
Marc Ticó Vidal
03:00:19 (Tr: 2:59:42)
i
Alfons Tornero
04:30:37 (Tr: 4:28:46)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 03:33:19

T. oficial: 03:34:27

Inici real: 08:05:34

Hora meta: 11:38:53

Cat:M

Pos. categoria: 109

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.44 km/h

Club:

3:49:34
03:34:27
3:19:19
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 03:41:56

T. oficial: 03:42:26

Inici real: 08:04:57

Hora meta: 11:46:52

Cat:M

Pos. categoria: 126

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 25.41 km/h

Club:

4:23:04
03:42:26
3:01:49
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Josep maria Rué Hernàndez
04:21:06 (Tr: 4:20:21)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Maria Serrano Rojo
04:23:04 (Tr: 4:21:46)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Ton Tarragó Caballé
04:11:04 (Tr: 4:09:59)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 03:30:30

T. oficial: 03:31:36

Inici real: 08:05:33

Hora meta: 11:36:02

Cat:M

Pos. categoria: 96

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.79 km/h

Club: cudos artesa de segre

3:31:38
03:31:36
3:31:34

T. real: 03:47:27

T. oficial: 03:49:34

Inici real: 08:06:33

Hora meta: 11:54:00

Cat:M

Pos. categoria: 139

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 24.8 km/h

Club:

4:04:41
03:49:34
3:34:27
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)

T. real: 04:21:46

T. oficial: 04:23:04

Inici real: 08:05:44

Hora meta: 12:27:30

Cat:F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:04:26

Sexe:F

Ritme: 21.55 km/h

Club:

5:03:41
04:23:04
3:42:26
i
Josep maria Rué Hernàndez
04:21:06 (Tr: 4:20:21)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Joan manuel Sanmartín García
04:26:07 (Tr: 4:24:07)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Ton Tarragó Caballé
04:11:04 (Tr: 4:09:59)
i
Alfons Tornero
04:30:37 (Tr: 4:28:46)

T. real: 02:58:45

T. oficial: 03:00:19

Inici real: 08:06:00

Hora meta: 11:04:45

Cat:M

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 31.55 km/h

Club: club ciclista balaguer

3:32:43
03:00:19
2:27:54
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Roger Salmeron Mena
02:54:51 (Tr: 2:54:15)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Xavi Sanchez Molina
02:44:35 (Tr: 2:44:23)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Vicente Sisó Chicot
02:55:13 (Tr: 2:54:35)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Marc Ticó Vidal
03:00:19 (Tr: 2:59:42)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 03:32:25

T. oficial: 03:34:10

Inici real: 08:06:12

Hora meta: 11:38:36

Cat:M

Pos. categoria: 105

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.55 km/h

Club: sscabrils la concordia

3:43:39
03:34:10
3:24:42
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 02:54:35

T. oficial: 02:55:13

Inici real: 08:05:04

Hora meta: 10:59:39

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 32.31 km/h

Club: ripollet unio a.

3:40:28
02:55:13
2:09:57
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Roger Salmeron Mena
02:54:51 (Tr: 2:54:15)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Xavi Sanchez Molina
02:44:35 (Tr: 2:44:23)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Ruben Serrano Sanchez
03:00:19 (Tr: 2:58:45)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Marc Ticó Vidal
03:00:19 (Tr: 2:59:42)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 03:30:55

T. oficial: 03:32:43

Inici real: 08:06:14

Hora meta: 11:37:09

Cat:M

Pos. categoria: 99

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.74 km/h

Club: e.c. gironella

4:05:08
03:32:43
3:00:19
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Ruben Serrano Sanchez
03:00:19 (Tr: 2:58:45)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Marc Ticó Vidal
03:00:19 (Tr: 2:59:42)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 03:42:08

T. oficial: 03:43:39

Inici real: 08:05:58

Hora meta: 11:48:05

Cat:M

Pos. categoria: 131

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 25.39 km/h

Club:

5:32:57
03:43:39
1:54:22
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Josep maria Rué Hernàndez
04:21:06 (Tr: 4:20:21)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Roger Salmeron Mena
02:54:51 (Tr: 2:54:15)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Xavi Sanchez Molina
02:44:35 (Tr: 2:44:23)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Joan manuel Sanmartín García
04:26:07 (Tr: 4:24:07)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Maria Serrano Rojo
04:23:04 (Tr: 4:21:46)
i
Ruben Serrano Sanchez
03:00:19 (Tr: 2:58:45)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Vicente Sisó Chicot
02:55:13 (Tr: 2:54:35)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
David Sosa Pino
05:32:57 (Tr: 5:32:01)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Ton Tarragó Caballé
04:11:04 (Tr: 4:09:59)
i
Marc Ticó Vidal
03:00:19 (Tr: 2:59:42)
i
Alfons Tornero
04:30:37 (Tr: 4:28:46)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 03:39:27

T. oficial: 03:40:28

Inici real: 08:05:28

Hora meta: 11:44:54

Cat:M

Pos. categoria: 122

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 25.7 km/h

Club: selvatà tot bike club ciclista

4:25:44
03:40:28
2:55:13
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Josep maria Rué Hernàndez
04:21:06 (Tr: 4:20:21)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Maria Serrano Rojo
04:23:04 (Tr: 4:21:46)
i
Ruben Serrano Sanchez
03:00:19 (Tr: 2:58:45)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Vicente Sisó Chicot
02:55:13 (Tr: 2:54:35)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Ton Tarragó Caballé
04:11:04 (Tr: 4:09:59)
i
Marc Ticó Vidal
03:00:19 (Tr: 2:59:42)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 03:33:04

T. oficial: 03:34:05

Inici real: 08:05:28

Hora meta: 11:38:31

Cat:M

Pos. categoria: 103

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.47 km/h

Club: selvatà tot bike club ciclista

4:11:04
03:34:05
2:57:07
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Ruben Serrano Sanchez
03:00:19 (Tr: 2:58:45)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Ton Tarragó Caballé
04:11:04 (Tr: 4:09:59)
i
Marc Ticó Vidal
03:00:19 (Tr: 2:59:42)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 05:32:01

T. oficial: 05:32:57

Inici real: 08:05:22

Hora meta: 13:37:23

Cat:M

Pos. categoria: 205

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 16.99 km/h

Club: bike race reus

7:22:14
05:32:57
3:43:39
i
Josep maria Rué Hernàndez
04:21:06 (Tr: 4:20:21)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Joan manuel Sanmartín García
04:26:07 (Tr: 4:24:07)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Maria Serrano Rojo
04:23:04 (Tr: 4:21:46)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Ton Tarragó Caballé
04:11:04 (Tr: 4:09:59)
i
Alfons Tornero
04:30:37 (Tr: 4:28:46)

T. real: 03:32:06

T. oficial: 03:32:44

Inici real: 08:05:04

Hora meta: 11:37:10

Cat:M

Pos. categoria: 101

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.59 km/h

Club:

4:30:37
03:32:44
2:34:50
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Josep maria Rué Hernàndez
04:21:06 (Tr: 4:20:21)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Roger Salmeron Mena
02:54:51 (Tr: 2:54:15)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Xavi Sanchez Molina
02:44:35 (Tr: 2:44:23)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Joan manuel Sanmartín García
04:26:07 (Tr: 4:24:07)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Maria Serrano Rojo
04:23:04 (Tr: 4:21:46)
i
Ruben Serrano Sanchez
03:00:19 (Tr: 2:58:45)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Vicente Sisó Chicot
02:55:13 (Tr: 2:54:35)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
Ton Tarragó Caballé
04:11:04 (Tr: 4:09:59)
i
Marc Ticó Vidal
03:00:19 (Tr: 2:59:42)
i
Alfons Tornero
04:30:37 (Tr: 4:28:46)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 04:09:59

T. oficial: 04:11:04

Inici real: 08:05:31

Hora meta: 12:15:30

Cat:M

Pos. categoria: 175

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 22.56 km/h

Club: team ts

4:48:02
04:11:04
3:34:05
i
Josep maria Rué Hernàndez
04:21:06 (Tr: 4:20:21)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Joan manuel Sanmartín García
04:26:07 (Tr: 4:24:07)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Maria Serrano Rojo
04:23:04 (Tr: 4:21:46)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
Alfons Tornero
04:30:37 (Tr: 4:28:46)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)

T. real: 02:59:42

T. oficial: 03:00:19

Inici real: 08:05:04

Hora meta: 11:04:45

Cat:M

Pos. categoria: 30

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 31.39 km/h

Club: cudos

3:31:05
03:00:19
2:29:34
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Roger Salmeron Mena
02:54:51 (Tr: 2:54:15)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Xavi Sanchez Molina
02:44:35 (Tr: 2:44:23)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Ruben Serrano Sanchez
03:00:19 (Tr: 2:58:45)
i
Vicente Sisó Chicot
02:55:13 (Tr: 2:54:35)
i
Isidre Torruella
03:31:05 (Tr: 3:29:27)

T. real: 04:28:46

T. oficial: 04:30:37

Inici real: 08:06:18

Hora meta: 12:35:03

Cat:M

Pos. categoria: 199

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 20.99 km/h

Club:

5:28:30
04:30:37
3:32:44
i
Josep maria Rué Hernàndez
04:21:06 (Tr: 4:20:21)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Joan manuel Sanmartín García
04:26:07 (Tr: 4:24:07)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Maria Serrano Rojo
04:23:04 (Tr: 4:21:46)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Ton Tarragó Caballé
04:11:04 (Tr: 4:09:59)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)

T. real: 03:35:18

T. oficial: 03:36:40

Inici real: 08:05:48

Hora meta: 11:41:06

Cat:M

Pos. categoria: 116

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.2 km/h

Club: club ciclista guissona

3:36:42
03:36:40
3:36:38

T. real: 03:29:27

T. oficial: 03:31:05

Inici real: 08:06:04

Hora meta: 11:35:31

Cat:M

Pos. categoria: 94

Inici cursa:8:04:26

Sexe:M

Ritme: 26.93 km/h

Club:

4:01:50
03:31:05
3:00:19
i
Sergi Rué Calderó
03:19:05 (Tr: 3:17:57)
i
Guillem Saborit I Canals
03:04:04 (Tr: 3:02:53)
i
Anna Salamó Avellaneda
03:43:45 (Tr: 3:43:21)
i
Xabier San Juan Muñoz
03:52:51 (Tr: 3:51:13)
i
Julià Sanchez Hinojosa
03:14:39 (Tr: 3:13:57)
i
Asier Sandino Martin
03:54:17 (Tr: 3:53:34)
i
Antoni Sangra Pavia
03:28:40 (Tr: 3:28:04)
i
Victor Segu Massana
03:34:27 (Tr: 3:33:19)
i
Bernat Segura Huguet
03:42:26 (Tr: 3:41:56)
i
Jordi Sellart Farre
03:31:36 (Tr: 3:30:30)
i
Francesc Serra Morera
03:49:34 (Tr: 3:47:27)
i
Albert Simó Vehí
03:34:10 (Tr: 3:32:25)
i
Jordi Soler Llobet
03:32:43 (Tr: 3:30:55)
i
Antonio Soria Fernández
03:43:39 (Tr: 3:42:08)
i
Josep maria Sorribes Porredon
03:40:28 (Tr: 3:39:27)
i
Albert Sorribes Torrent
03:34:05 (Tr: 3:33:04)
i
José manuel Tapia
03:32:44 (Tr: 3:32:06)
i
Marc Ticó Vidal
03:00:19 (Tr: 2:59:42)
i
Luis Torrado Trigo
03:36:40 (Tr: 3:35:18)