Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Burriac Atac 2019

19k

07 setembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:56:29

T. oficial: 01:56:30

Inici real: 21:00:57

Hora meta: 22:57:26

Cat:VetM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:08 min/km

Club: maimakansu

P1: 0:37:54

Hora P1 : 21:38:51

Pos P1 : 13

-

P2: 1:12:50

Hora P2 : 22:13:46

Pos P2 : 16

Y 3 posicions

P3: 1:23:48

Hora P3 : 22:24:44

Pos P3 : 17

Y 1 posició

Meta: 1:56:29

Hora meta: 22:57:26

Pos meta : 16

X 1 posició

2:02:48
01:56:30
1:50:11
Alfred Redrado Gil
01:57:10 (Tr: 1:57:10)
i
Marc Tarrés Amat
01:57:34 (Tr: 1:57:31)
i
Abel Bolance Olivares
02:00:23 (Tr: 2:00:23)
i
Enric Pruna Galocha
02:01:12 (Tr: 2:01:12)
i
Aaron Romaguera Sanchez
02:02:07 (Tr: 2:02:04)
David Angel Rodriguez
02:02:48 (Tr: 2:02:11)
i
Sara Sanante Omella
02:02:18 (Tr: 2:02:17)
Jordi Jansana Urgelles
02:02:44 (Tr: 2:02:40)

T. real: 01:57:10

T. oficial: 01:57:10

Inici real: 21:00:57

Hora meta: 22:58:06

Cat:M50M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:10 min/km

Club: maimakansu

P1: 0:38:19

Hora P1 : 21:39:15

Pos P1 : 19

-

P2: 1:13:25

Hora P2 : 22:14:22

Pos P2 : 18

X 1 posició

P3: 1:24:06

Hora P3 : 22:25:03

Pos P3 : 18

Z

Meta: 1:57:10

Hora meta: 22:58:06

Pos meta : 17

X 1 posició

2:02:48
01:57:10
1:51:33
J.oriol Bruguera Dominguez
01:56:30 (Tr: 1:56:29)
i
Marc Tarrés Amat
01:57:34 (Tr: 1:57:31)
i
Abel Bolance Olivares
02:00:23 (Tr: 2:00:23)
i
Enric Pruna Galocha
02:01:12 (Tr: 2:01:12)
i
Aaron Romaguera Sanchez
02:02:07 (Tr: 2:02:04)
David Angel Rodriguez
02:02:48 (Tr: 2:02:11)
i
Sara Sanante Omella
02:02:18 (Tr: 2:02:17)
Jordi Jansana Urgelles
02:02:44 (Tr: 2:02:40)

T. real: 01:57:31

T. oficial: 01:57:34

Inici real: 21:01:00

Hora meta: 22:58:30

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club: onelife team

P1: 0:37:56

Hora P1 : 21:38:55

Pos P1 : 15

-

P2: 1:12:04

Hora P2 : 22:13:03

Pos P2 : 13

X 2 posicions

P3: 1:23:00

Hora P3 : 22:23:59

Pos P3 : 14

Y 1 posició

Meta: 1:57:31

Hora meta: 22:58:30

Pos meta : 18

Y 4 posicions

2:02:48
01:57:34
1:52:21
J.oriol Bruguera Dominguez
01:56:30 (Tr: 1:56:29)
Alfred Redrado Gil
01:57:10 (Tr: 1:57:10)
i
Abel Bolance Olivares
02:00:23 (Tr: 2:00:23)
i
Enric Pruna Galocha
02:01:12 (Tr: 2:01:12)
i
Aaron Romaguera Sanchez
02:02:07 (Tr: 2:02:04)
David Angel Rodriguez
02:02:48 (Tr: 2:02:11)
i
Sara Sanante Omella
02:02:18 (Tr: 2:02:17)
Jordi Jansana Urgelles
02:02:44 (Tr: 2:02:40)

T. real: 02:00:23

T. oficial: 02:00:23

Inici real: 21:00:56

Hora meta: 23:01:19

Cat:VetM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:21 min/km

Club: trailrun&be happy

P1: 0:39:13

Hora P1 : 21:40:09

Pos P1 : 20

-

P2: 1:14:47

Hora P2 : 22:15:43

Pos P2 : 20

Z

P3: 1:25:26

Hora P3 : 22:26:22

Pos P3 : 19

X 1 posició

Meta: 2:00:23

Hora meta: 23:01:19

Pos meta : 19

Z

2:04:17
02:00:23
1:56:30
J.oriol Bruguera Dominguez
01:56:30 (Tr: 1:56:29)
Alfred Redrado Gil
01:57:10 (Tr: 1:57:10)
i
Marc Tarrés Amat
01:57:34 (Tr: 1:57:31)
i
Enric Pruna Galocha
02:01:12 (Tr: 2:01:12)
i
Aaron Romaguera Sanchez
02:02:07 (Tr: 2:02:04)
David Angel Rodriguez
02:02:48 (Tr: 2:02:11)
i
Sara Sanante Omella
02:02:18 (Tr: 2:02:17)
i
Sergi Capdevila Sanchez
02:02:51 (Tr: 2:02:36)
Jordi Jansana Urgelles
02:02:44 (Tr: 2:02:40)
i
Jaume Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Jordi Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Josep Brasó López
02:02:57 (Tr: 2:02:56)
i
Eduard Adsuar Tarinas
02:03:10 (Tr: 2:03:05)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:03:11 (Tr: 2:03:09)

T. real: 02:01:12

T. oficial: 02:01:12

Inici real: 21:00:56

Hora meta: 23:02:08

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:23 min/km

Club: c.e cerdanya-pirineus

P1: 0:39:31

Hora P1 : 21:40:27

Pos P1 : 22

-

P2: 1:14:48

Hora P2 : 22:15:44

Pos P2 : 21

X 1 posició

P3: 1:26:32

Hora P3 : 22:27:28

Pos P3 : 20

X 1 posició

Meta: 2:01:12

Hora meta: 23:02:08

Pos meta : 20

Z

2:05:14
02:01:12
1:57:10
Alfred Redrado Gil
01:57:10 (Tr: 1:57:10)
i
Marc Tarrés Amat
01:57:34 (Tr: 1:57:31)
i
Abel Bolance Olivares
02:00:23 (Tr: 2:00:23)
i
Aaron Romaguera Sanchez
02:02:07 (Tr: 2:02:04)
David Angel Rodriguez
02:02:48 (Tr: 2:02:11)
i
Sara Sanante Omella
02:02:18 (Tr: 2:02:17)
i
Sergi Capdevila Sanchez
02:02:51 (Tr: 2:02:36)
Jordi Jansana Urgelles
02:02:44 (Tr: 2:02:40)
i
Jaume Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Jordi Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Josep Brasó López
02:02:57 (Tr: 2:02:56)
i
Eduard Adsuar Tarinas
02:03:10 (Tr: 2:03:05)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:03:11 (Tr: 2:03:09)

T. real: 02:02:04

T. oficial: 02:02:07

Inici real: 21:00:59

Hora meta: 23:03:03

Cat:Sub23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:26 min/km

Club: las cabras tiran al monte

P1: 0:38:07

Hora P1 : 21:39:06

Pos P1 : 17

-

P2: 1:14:25

Hora P2 : 22:15:24

Pos P2 : 19

Y 2 posicions

P3: 1:26:44

Hora P3 : 22:27:43

Pos P3 : 22

Y 3 posicions

Meta: 2:02:04

Hora meta: 23:03:03

Pos meta : 21

X 1 posició

2:06:40
02:02:07
1:57:34
i
Marc Tarrés Amat
01:57:34 (Tr: 1:57:31)
i
Abel Bolance Olivares
02:00:23 (Tr: 2:00:23)
i
Enric Pruna Galocha
02:01:12 (Tr: 2:01:12)
David Angel Rodriguez
02:02:48 (Tr: 2:02:11)
i
Sara Sanante Omella
02:02:18 (Tr: 2:02:17)
i
Sergi Capdevila Sanchez
02:02:51 (Tr: 2:02:36)
Jordi Jansana Urgelles
02:02:44 (Tr: 2:02:40)
i
Jaume Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Jordi Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Josep Brasó López
02:02:57 (Tr: 2:02:56)
i
Eduard Adsuar Tarinas
02:03:10 (Tr: 2:03:05)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:03:11 (Tr: 2:03:09)

T. real: 02:02:11

T. oficial: 02:02:48

Inici real: 21:01:33

Hora meta: 23:03:44

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:26 min/km

Club: c.a. taymory-spiridon

P1: 0:39:50

Hora P1 : 21:41:23

Pos P1 : 25

-

P2: 1:15:57

Hora P2 : 22:17:30

Pos P2 : 23

X 2 posicions

P3: 1:27:21

Hora P3 : 22:28:54

Pos P3 : 23

Z

Meta: 2:02:11

Hora meta: 23:03:44

Pos meta : 22

X 1 posició

2:05:12
02:02:48
2:00:23
i
Abel Bolance Olivares
02:00:23 (Tr: 2:00:23)
i
Enric Pruna Galocha
02:01:12 (Tr: 2:01:12)
i
Aaron Romaguera Sanchez
02:02:07 (Tr: 2:02:04)
i
Sara Sanante Omella
02:02:18 (Tr: 2:02:17)
i
Sergi Capdevila Sanchez
02:02:51 (Tr: 2:02:36)
Jordi Jansana Urgelles
02:02:44 (Tr: 2:02:40)
i
Jaume Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Jordi Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Josep Brasó López
02:02:57 (Tr: 2:02:56)
i
Eduard Adsuar Tarinas
02:03:10 (Tr: 2:03:05)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:03:11 (Tr: 2:03:09)

T. real: 02:02:17

T. oficial: 02:02:18

Inici real: 21:00:58

Hora meta: 23:03:14

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:21:00:56

Sexe:F

Ritme: 6:27 min/km

Club:

P1: 0:40:55

Hora P1 : 21:41:53

Pos P1 : 34

-

P2: 1:16:36

Hora P2 : 22:17:34

Pos P2 : 26

X 8 posicions

P3: 1:27:48

Hora P3 : 22:28:46

Pos P3 : 24

X 2 posicions

Meta: 2:02:17

Hora meta: 23:03:14

Pos meta : 23

X 1 posició

2:03:25
02:02:18
2:01:12
i
Enric Pruna Galocha
02:01:12 (Tr: 2:01:12)
i
Aaron Romaguera Sanchez
02:02:07 (Tr: 2:02:04)
David Angel Rodriguez
02:02:48 (Tr: 2:02:11)
i
Sergi Capdevila Sanchez
02:02:51 (Tr: 2:02:36)
Jordi Jansana Urgelles
02:02:44 (Tr: 2:02:40)
i
Jaume Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Jordi Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Josep Brasó López
02:02:57 (Tr: 2:02:56)
i
Eduard Adsuar Tarinas
02:03:10 (Tr: 2:03:05)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:03:11 (Tr: 2:03:09)

T. real: 02:02:36

T. oficial: 02:02:51

Inici real: 21:01:11

Hora meta: 23:03:47

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club: team duatló

P1: 0:41:26

Hora P1 : 21:42:37

Pos P1 : 37

-

P2: 1:18:12

Hora P2 : 22:19:23

Pos P2 : 31

X 6 posicions

P3: 1:29:09

Hora P3 : 22:30:20

Pos P3 : 28

X 3 posicions

Meta: 2:02:36

Hora meta: 23:03:47

Pos meta : 24

X 4 posicions

2:03:35
02:02:51
2:02:07
i
Aaron Romaguera Sanchez
02:02:07 (Tr: 2:02:04)
David Angel Rodriguez
02:02:48 (Tr: 2:02:11)
i
Sara Sanante Omella
02:02:18 (Tr: 2:02:17)
Jordi Jansana Urgelles
02:02:44 (Tr: 2:02:40)
i
Jaume Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Jordi Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Josep Brasó López
02:02:57 (Tr: 2:02:56)
i
Eduard Adsuar Tarinas
02:03:10 (Tr: 2:03:05)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:03:11 (Tr: 2:03:09)

T. real: 02:02:40

T. oficial: 02:02:44

Inici real: 21:01:00

Hora meta: 23:03:40

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club: sa corbera

P1: 0:39:43

Hora P1 : 21:40:43

Pos P1 : 24

-

P2: 1:16:29

Hora P2 : 22:17:29

Pos P2 : 24

Z

P3: 1:27:50

Hora P3 : 22:28:50

Pos P3 : 25

Y 1 posició

Meta: 2:02:40

Hora meta: 23:03:40

Pos meta : 25

Z

2:02:57
02:02:44
2:02:30
David Angel Rodriguez
02:02:48 (Tr: 2:02:11)
i
Sergi Capdevila Sanchez
02:02:51 (Tr: 2:02:36)
i
Jaume Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Jordi Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Josep Brasó López
02:02:57 (Tr: 2:02:56)

T. real: 02:02:56

T. oficial: 02:02:56

Inici real: 21:00:57

Hora meta: 23:03:52

Cat:VetM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:29 min/km

Club: plafò piri

P1: 0:39:35

Hora P1 : 21:40:32

Pos P1 : 23

-

P2: 1:15:04

Hora P2 : 22:16:00

Pos P2 : 22

X 1 posició

P3: 1:26:38

Hora P3 : 22:27:35

Pos P3 : 21

X 1 posició

Meta: 2:02:56

Hora meta: 23:03:52

Pos meta : 26

Y 5 posicions

2:03:34
02:02:56
2:02:18
David Angel Rodriguez
02:02:48 (Tr: 2:02:11)
i
Sara Sanante Omella
02:02:18 (Tr: 2:02:17)
i
Sergi Capdevila Sanchez
02:02:51 (Tr: 2:02:36)
Jordi Jansana Urgelles
02:02:44 (Tr: 2:02:40)
i
Jordi Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Josep Brasó López
02:02:57 (Tr: 2:02:56)
i
Eduard Adsuar Tarinas
02:03:10 (Tr: 2:03:05)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:03:11 (Tr: 2:03:09)

T. real: 02:02:56

T. oficial: 02:02:56

Inici real: 21:00:56

Hora meta: 23:03:52

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:29 min/km

Club: c.a. taymory-spiridon

P1: 0:40:37

Hora P1 : 21:41:33

Pos P1 : 29

-

P2: 1:18:08

Hora P2 : 22:19:04

Pos P2 : 29

Z

P3: 1:29:29

Hora P3 : 22:30:25

Pos P3 : 29

Z

Meta: 2:02:56

Hora meta: 23:03:52

Pos meta : 27

X 2 posicions

2:03:11
02:02:56
2:02:40
David Angel Rodriguez
02:02:48 (Tr: 2:02:11)
i
Sergi Capdevila Sanchez
02:02:51 (Tr: 2:02:36)
Jordi Jansana Urgelles
02:02:44 (Tr: 2:02:40)
i
Jaume Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Josep Brasó López
02:02:57 (Tr: 2:02:56)
i
Eduard Adsuar Tarinas
02:03:10 (Tr: 2:03:05)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:03:11 (Tr: 2:03:09)

T. real: 02:02:56

T. oficial: 02:02:57

Inici real: 21:00:57

Hora meta: 23:03:53

Cat:VetM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:29 min/km

Club:

P1: 0:40:47

Hora P1 : 21:41:44

Pos P1 : 31

-

P2: 1:18:10

Hora P2 : 22:19:07

Pos P2 : 30

X 1 posició

P3: 1:30:16

Hora P3 : 22:31:12

Pos P3 : 34

Y 4 posicions

Meta: 2:02:56

Hora meta: 23:03:53

Pos meta : 28

X 6 posicions

2:03:11
02:02:57
2:02:43
David Angel Rodriguez
02:02:48 (Tr: 2:02:11)
i
Sergi Capdevila Sanchez
02:02:51 (Tr: 2:02:36)
Jordi Jansana Urgelles
02:02:44 (Tr: 2:02:40)
i
Jaume Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Jordi Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Eduard Adsuar Tarinas
02:03:10 (Tr: 2:03:05)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:03:11 (Tr: 2:03:09)

T. real: 02:03:05

T. oficial: 02:03:10

Inici real: 21:01:02

Hora meta: 23:04:06

Cat:VetM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:29 min/km

Club: piri

P1: 0:40:28

Hora P1 : 21:41:30

Pos P1 : 28

-

P2: 1:18:33

Hora P2 : 22:19:34

Pos P2 : 34

Y 6 posicions

P3: 1:29:50

Hora P3 : 22:30:51

Pos P3 : 32

X 2 posicions

Meta: 2:03:05

Hora meta: 23:04:06

Pos meta : 29

X 3 posicions

2:03:23
02:03:10
2:02:56
i
Jaume Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Josep Brasó López
02:02:57 (Tr: 2:02:56)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:03:11 (Tr: 2:03:09)

T. real: 02:03:09

T. oficial: 02:03:11

Inici real: 21:00:58

Hora meta: 23:04:07

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 6:29 min/km

Club:

P1: 0:39:55

Hora P1 : 21:40:52

Pos P1 : 26

-

P2: 1:16:35

Hora P2 : 22:17:33

Pos P2 : 25

X 1 posició

P3: 1:29:01

Hora P3 : 22:29:58

Pos P3 : 27

Y 2 posicions

Meta: 2:03:09

Hora meta: 23:04:07

Pos meta : 30

Y 3 posicions

2:03:27
02:03:11
2:02:56
i
Jaume Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Jordi Jordana Alonso
02:02:56 (Tr: 2:02:56)
i
Josep Brasó López
02:02:57 (Tr: 2:02:56)
i
Eduard Adsuar Tarinas
02:03:10 (Tr: 2:03:05)