Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Burriac Atac 2019

19k

07 setembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:21:32

T. oficial: 02:21:56

Inici real: 21:01:21

Hora meta: 23:22:52

Cat:SenM

Pos. categoria: 50

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:27 min/km

Club:

P1: 0:47:01

Hora P1 : 21:48:21

Pos P1 : 125

-

P2: 1:28:29

Hora P2 : 22:29:50

Pos P2 : 96

X 29 posicions

P3: 1:41:26

Hora P3 : 22:42:46

Pos P3 : 92

X 4 posicions

Meta: 2:21:32

Hora meta: 23:22:52

Pos meta : 91

X 1 posició

2:22:19
02:21:56
2:21:33
Jose Matamoros
02:21:45 (Tr: 2:21:37)
David Volart Lladó
02:21:47 (Tr: 2:21:39)
i
Xavier Arrosé Martínez
02:22:05 (Tr: 2:21:54)
i
Miriam Ubach
02:22:01 (Tr: 2:21:55)
Juan Ropero González
02:22:19 (Tr: 2:21:56)

T. real: 02:21:37

T. oficial: 02:21:45

Inici real: 21:01:05

Hora meta: 23:22:41

Cat:VetM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:28 min/km

Club: piri

P1: 0:44:19

Hora P1 : 21:45:23

Pos P1 : 78

-

P2: 1:26:21

Hora P2 : 22:27:26

Pos P2 : 82

Y 4 posicions

P3: 1:39:42

Hora P3 : 22:40:46

Pos P3 : 81

X 1 posició

Meta: 2:21:37

Hora meta: 23:22:41

Pos meta : 92

Y 11 posicions

2:22:19
02:21:45
2:21:11
i
Pol Bonamusa Zabalia
02:21:56 (Tr: 2:21:32)
David Volart Lladó
02:21:47 (Tr: 2:21:39)
i
Xavier Arrosé Martínez
02:22:05 (Tr: 2:21:54)
i
Miriam Ubach
02:22:01 (Tr: 2:21:55)
Juan Ropero González
02:22:19 (Tr: 2:21:56)

T. real: 02:21:39

T. oficial: 02:21:47

Inici real: 21:01:05

Hora meta: 23:22:43

Cat:VetM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:28 min/km

Club: piri

P1: 0:45:47

Hora P1 : 21:46:51

Pos P1 : 102

-

P2: 1:28:28

Hora P2 : 22:29:32

Pos P2 : 95

X 7 posicions

P3: 1:41:51

Hora P3 : 22:42:55

Pos P3 : 97

Y 2 posicions

Meta: 2:21:39

Hora meta: 23:22:43

Pos meta : 93

X 4 posicions

2:22:19
02:21:47
2:21:15
i
Pol Bonamusa Zabalia
02:21:56 (Tr: 2:21:32)
Jose Matamoros
02:21:45 (Tr: 2:21:37)
i
Xavier Arrosé Martínez
02:22:05 (Tr: 2:21:54)
i
Miriam Ubach
02:22:01 (Tr: 2:21:55)
Juan Ropero González
02:22:19 (Tr: 2:21:56)

T. real: 02:21:54

T. oficial: 02:22:05

Inici real: 21:01:08

Hora meta: 23:23:01

Cat:JunM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:29 min/km

Club:

P1: No data

Hora P1: No data

Pos P1 : -

-

P2: 1:23:54

Hora P2 : 22:25:01

Pos P2 : 59

-

P3: 1:37:29

Hora P3 : 22:38:36

Pos P3 : 66

Y 7 posicions

Meta: 2:21:54

Hora meta: 23:23:01

Pos meta : 94

Y 28 posicions

2:22:19
02:22:05
2:21:52
i
Pol Bonamusa Zabalia
02:21:56 (Tr: 2:21:32)
i
Miriam Ubach
02:22:01 (Tr: 2:21:55)
Juan Ropero González
02:22:19 (Tr: 2:21:56)

T. real: 02:21:55

T. oficial: 02:22:38

Inici real: 21:01:40

Hora meta: 23:23:34

Cat:SenM

Pos. categoria: 51

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:29 min/km

Club:

P1: 0:48:28

Hora P1 : 21:50:07

Pos P1 : 162

-

P2: 1:31:44

Hora P2 : 22:33:23

Pos P2 : 134

X 28 posicions

P3: 1:44:29

Hora P3 : 22:46:08

Pos P3 : 120

X 14 posicions

Meta: 2:21:55

Hora meta: 23:23:34

Pos meta : 95

X 25 posicions

2:23:30
02:22:38
2:21:45
i
Pol Bonamusa Zabalia
02:21:56 (Tr: 2:21:32)
Jose Matamoros
02:21:45 (Tr: 2:21:37)
David Volart Lladó
02:21:47 (Tr: 2:21:39)
i
Xavier Arrosé Martínez
02:22:05 (Tr: 2:21:54)
i
Miriam Ubach
02:22:01 (Tr: 2:21:55)
Juan Ropero González
02:22:19 (Tr: 2:21:56)
i
Xavier Perez Luque
02:22:53 (Tr: 2:21:56)
i
Pep Ruhí Montasell
02:22:34 (Tr: 2:22:13)
i
Marcel Gusta
02:22:34 (Tr: 2:22:13)
i
Albert Bachiller Moradell
02:22:40 (Tr: 2:22:20)
i
Sito Manzanera Fernandez
02:22:39 (Tr: 2:22:28)
i
Joan marc Puiggros Cuadras
02:22:49 (Tr: 2:22:36)
Francisco ramón Oña Martinez
02:23:02 (Tr: 2:22:44)
i
Jose maria Cerdan Pisa
02:23:19 (Tr: 2:23:00)

T. real: 02:21:55

T. oficial: 02:22:01

Inici real: 21:01:03

Hora meta: 23:22:57

Cat:SenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:21:00:56

Sexe:F

Ritme: 7:29 min/km

Club:

P1: 0:47:09

Hora P1 : 21:48:12

Pos P1 : 129

-

P2: 1:30:19

Hora P2 : 22:31:22

Pos P2 : 115

X 14 posicions

P3: 1:42:48

Hora P3 : 22:43:51

Pos P3 : 103

X 12 posicions

Meta: 2:21:55

Hora meta: 23:22:57

Pos meta : 96

X 7 posicions

2:22:34
02:22:01
2:21:29
i
Pol Bonamusa Zabalia
02:21:56 (Tr: 2:21:32)
Jose Matamoros
02:21:45 (Tr: 2:21:37)
David Volart Lladó
02:21:47 (Tr: 2:21:39)
i
Xavier Arrosé Martínez
02:22:05 (Tr: 2:21:54)
Juan Ropero González
02:22:19 (Tr: 2:21:56)
i
Pep Ruhí Montasell
02:22:34 (Tr: 2:22:13)

T. real: 02:21:56

T. oficial: 02:22:19

Inici real: 21:01:19

Hora meta: 23:23:15

Cat:VetM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:29 min/km

Club: running taquigrafo

P1: 0:44:54

Hora P1 : 21:46:13

Pos P1 : 84

-

P2: 1:28:25

Hora P2 : 22:29:44

Pos P2 : 94

Y 10 posicions

P3: 1:41:48

Hora P3 : 22:43:07

Pos P3 : 96

Y 2 posicions

Meta: 2:21:56

Hora meta: 23:23:15

Pos meta : 97

Y 1 posició

2:22:34
02:22:19
2:22:04
i
Xavier Arrosé Martínez
02:22:05 (Tr: 2:21:54)
i
Pep Ruhí Montasell
02:22:34 (Tr: 2:22:13)
i
Marcel Gusta
02:22:34 (Tr: 2:22:13)

T. real: 02:21:56

T. oficial: 02:22:53

Inici real: 21:01:54

Hora meta: 23:23:49

Cat:VetM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:29 min/km

Club:

P1: 0:46:24

Hora P1 : 21:48:17

Pos P1 : 107

-

P2: 1:29:30

Hora P2 : 22:31:23

Pos P2 : 105

X 2 posicions

P3: 1:43:22

Hora P3 : 22:45:16

Pos P3 : 108

Y 3 posicions

Meta: 2:21:56

Hora meta: 23:23:49

Pos meta : 98

X 10 posicions

2:23:09
02:22:53
2:22:38
Eloi Cañamero Giró
02:22:38 (Tr: 2:21:55)
i
Albert Bachiller Moradell
02:22:40 (Tr: 2:22:20)
i
Sito Manzanera Fernandez
02:22:39 (Tr: 2:22:28)
i
Joan marc Puiggros Cuadras
02:22:49 (Tr: 2:22:36)
Francisco ramón Oña Martinez
02:23:02 (Tr: 2:22:44)

T. real: 02:22:13

T. oficial: 02:22:34

Inici real: 21:01:18

Hora meta: 23:23:30

Cat:SenM

Pos. categoria: 52

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:30 min/km

Club:

P1: 0:46:56

Hora P1 : 21:48:13

Pos P1 : 120

-

P2: 1:30:24

Hora P2 : 22:31:41

Pos P2 : 117

X 3 posicions

P3: 1:42:52

Hora P3 : 22:44:09

Pos P3 : 105

X 12 posicions

Meta: 2:22:13

Hora meta: 23:23:30

Pos meta : 99

X 6 posicions

2:23:07
02:22:34
2:22:01
i
Xavier Arrosé Martínez
02:22:05 (Tr: 2:21:54)
Eloi Cañamero Giró
02:22:38 (Tr: 2:21:55)
i
Miriam Ubach
02:22:01 (Tr: 2:21:55)
Juan Ropero González
02:22:19 (Tr: 2:21:56)
i
Xavier Perez Luque
02:22:53 (Tr: 2:21:56)
i
Marcel Gusta
02:22:34 (Tr: 2:22:13)
i
Albert Bachiller Moradell
02:22:40 (Tr: 2:22:20)
i
Sito Manzanera Fernandez
02:22:39 (Tr: 2:22:28)
i
Joan marc Puiggros Cuadras
02:22:49 (Tr: 2:22:36)
Francisco ramón Oña Martinez
02:23:02 (Tr: 2:22:44)

T. real: 02:22:13

T. oficial: 02:22:34

Inici real: 21:01:17

Hora meta: 23:23:30

Cat:SenM

Pos. categoria: 53

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:30 min/km

Club:

P1: 0:46:49

Hora P1 : 21:48:06

Pos P1 : 116

-

P2: 1:30:19

Hora P2 : 22:31:36

Pos P2 : 116

Z

P3: 1:42:51

Hora P3 : 22:44:08

Pos P3 : 104

X 12 posicions

Meta: 2:22:13

Hora meta: 23:23:30

Pos meta : 100

X 4 posicions

2:22:50
02:22:34
2:22:19
Eloi Cañamero Giró
02:22:38 (Tr: 2:21:55)
Juan Ropero González
02:22:19 (Tr: 2:21:56)
i
Pep Ruhí Montasell
02:22:34 (Tr: 2:22:13)
i
Albert Bachiller Moradell
02:22:40 (Tr: 2:22:20)
i
Sito Manzanera Fernandez
02:22:39 (Tr: 2:22:28)
i
Joan marc Puiggros Cuadras
02:22:49 (Tr: 2:22:36)

T. real: 02:22:20

T. oficial: 02:22:40

Inici real: 21:01:16

Hora meta: 23:23:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 54

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:30 min/km

Club:

P1: 0:46:52

Hora P1 : 21:48:08

Pos P1 : 118

-

P2: 1:29:35

Hora P2 : 22:30:51

Pos P2 : 107

X 11 posicions

P3: 1:43:52

Hora P3 : 22:45:07

Pos P3 : 112

Y 5 posicions

Meta: 2:22:20

Hora meta: 23:23:36

Pos meta : 101

X 11 posicions

2:23:02
02:22:40
2:22:17
Eloi Cañamero Giró
02:22:38 (Tr: 2:21:55)
Juan Ropero González
02:22:19 (Tr: 2:21:56)
i
Xavier Perez Luque
02:22:53 (Tr: 2:21:56)
i
Pep Ruhí Montasell
02:22:34 (Tr: 2:22:13)
i
Marcel Gusta
02:22:34 (Tr: 2:22:13)
i
Sito Manzanera Fernandez
02:22:39 (Tr: 2:22:28)
i
Joan marc Puiggros Cuadras
02:22:49 (Tr: 2:22:36)
Francisco ramón Oña Martinez
02:23:02 (Tr: 2:22:44)

T. real: 02:22:28

T. oficial: 02:22:39

Inici real: 21:01:07

Hora meta: 23:23:35

Cat:M50M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:30 min/km

Club:

P1: 0:43:32

Hora P1 : 21:44:38

Pos P1 : 70

-

P2: 1:26:22

Hora P2 : 22:27:29

Pos P2 : 83

Y 13 posicions

P3: 1:41:23

Hora P3 : 22:42:30

Pos P3 : 90

Y 7 posicions

Meta: 2:22:28

Hora meta: 23:23:35

Pos meta : 102

Y 12 posicions

2:23:19
02:22:39
2:21:59
i
Xavier Arrosé Martínez
02:22:05 (Tr: 2:21:54)
Eloi Cañamero Giró
02:22:38 (Tr: 2:21:55)
i
Miriam Ubach
02:22:01 (Tr: 2:21:55)
Juan Ropero González
02:22:19 (Tr: 2:21:56)
i
Xavier Perez Luque
02:22:53 (Tr: 2:21:56)
i
Pep Ruhí Montasell
02:22:34 (Tr: 2:22:13)
i
Marcel Gusta
02:22:34 (Tr: 2:22:13)
i
Albert Bachiller Moradell
02:22:40 (Tr: 2:22:20)
i
Joan marc Puiggros Cuadras
02:22:49 (Tr: 2:22:36)
Francisco ramón Oña Martinez
02:23:02 (Tr: 2:22:44)
i
Jose maria Cerdan Pisa
02:23:19 (Tr: 2:23:00)

T. real: 02:22:36

T. oficial: 02:22:49

Inici real: 21:01:10

Hora meta: 23:23:45

Cat:SenM

Pos. categoria: 55

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:31 min/km

Club:

P1: 0:46:44

Hora P1 : 21:47:54

Pos P1 : 114

-

P2: 1:30:09

Hora P2 : 22:31:18

Pos P2 : 113

X 1 posició

P3: 1:42:15

Hora P3 : 22:43:24

Pos P3 : 100

X 13 posicions

Meta: 2:22:36

Hora meta: 23:23:45

Pos meta : 103

Y 3 posicions

2:23:19
02:22:49
2:22:19
Eloi Cañamero Giró
02:22:38 (Tr: 2:21:55)
i
Xavier Perez Luque
02:22:53 (Tr: 2:21:56)
i
Pep Ruhí Montasell
02:22:34 (Tr: 2:22:13)
i
Marcel Gusta
02:22:34 (Tr: 2:22:13)
i
Albert Bachiller Moradell
02:22:40 (Tr: 2:22:20)
i
Sito Manzanera Fernandez
02:22:39 (Tr: 2:22:28)
Francisco ramón Oña Martinez
02:23:02 (Tr: 2:22:44)
i
Jose maria Cerdan Pisa
02:23:19 (Tr: 2:23:00)

T. real: 02:22:44

T. oficial: 02:23:02

Inici real: 21:01:14

Hora meta: 23:23:58

Cat:VetM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:31 min/km

Club: correbdn

P1: 0:45:43

Hora P1 : 21:46:57

Pos P1 : 101

-

P2: 1:28:34

Hora P2 : 22:29:48

Pos P2 : 99

X 2 posicions

P3: 1:42:54

Hora P3 : 22:44:08

Pos P3 : 106

Y 7 posicions

Meta: 2:22:44

Hora meta: 23:23:58

Pos meta : 104

X 2 posicions

2:23:25
02:23:02
2:22:40
i
Xavier Perez Luque
02:22:53 (Tr: 2:21:56)
i
Albert Bachiller Moradell
02:22:40 (Tr: 2:22:20)
i
Joan marc Puiggros Cuadras
02:22:49 (Tr: 2:22:36)
i
Jose maria Cerdan Pisa
02:23:19 (Tr: 2:23:00)

T. real: 02:23:00

T. oficial: 02:23:19

Inici real: 21:01:15

Hora meta: 23:24:15

Cat:VetM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:21:00:56

Sexe:M

Ritme: 7:32 min/km

Club: cegub

P1: No data

Hora P1: No data

Pos P1 : -

-

P2: 1:31:26

Hora P2 : 22:32:41

Pos P2 : 126

-

P3: 1:44:00

Hora P3 : 22:45:15

Pos P3 : 114

X 12 posicions

Meta: 2:23:00

Hora meta: 23:24:15

Pos meta : 105

X 9 posicions

2:23:59
02:23:19
2:22:39
i
Xavier Perez Luque
02:22:53 (Tr: 2:21:56)
i
Albert Bachiller Moradell
02:22:40 (Tr: 2:22:20)
i
Sito Manzanera Fernandez
02:22:39 (Tr: 2:22:28)
i
Joan marc Puiggros Cuadras
02:22:49 (Tr: 2:22:36)
Francisco ramón Oña Martinez
02:23:02 (Tr: 2:22:44)