SubCurses

8RESULTATS

Burriac Atac 2022

15K

03 setembre 2022

15K 21k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:37:40

T. oficial: 02:38:57

Inici real: 21:01:59

Hora meta: 23:39:39

Cat:M

Pos. categoria: 79

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:18 min/km

Club:

P1: 1:05:39

Hora P1 : 22:07:38

Pos P1 : 129

-

P2: 1:40:11

Hora P2 : 22:42:10

Pos P2 : 118

X 11 posicions

Meta: 2:37:40

Hora meta: 23:39:39

Pos meta : 91

X 27 posicions

2:41:02
02:38:57
2:36:51
Juanjo De Arana Ferré
02:39:38 (Tr: 2:39:17)
i
Luis Pulido León
02:39:43 (Tr: 2:38:32)
i
Carla Boix Bufia
02:40:23 (Tr: 2:39:56)
i
Unai Martinez Gonzalez
02:40:50 (Tr: 2:40:15)
Oriol Martínez Picó
02:41:02 (Tr: 2:40:14)
Manel Martinez Pico
02:41:02 (Tr: 2:40:27)

T. real: 02:39:17

T. oficial: 02:39:38

Inici real: 21:01:04

Hora meta: 23:40:20

Cat:M

Pos. categoria: 80

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:23 min/km

Club: piris

P1: 1:00:09

Hora P1 : 22:01:12

Pos P1 : 82

-

P2: 1:34:00

Hora P2 : 22:35:03

Pos P2 : 93

Y 11 posicions

Meta: 2:39:17

Hora meta: 23:40:20

Pos meta : 92

X 1 posició

2:41:02
02:39:38
2:38:14
i
Nicolás Quesada Cirre
02:38:57 (Tr: 2:37:40)
i
Luis Pulido León
02:39:43 (Tr: 2:38:32)
i
Carla Boix Bufia
02:40:23 (Tr: 2:39:56)
i
Unai Martinez Gonzalez
02:40:50 (Tr: 2:40:15)
Oriol Martínez Picó
02:41:02 (Tr: 2:40:14)
Manel Martinez Pico
02:41:02 (Tr: 2:40:27)

T. real: 02:38:32

T. oficial: 02:39:43

Inici real: 21:01:54

Hora meta: 23:40:25

Cat:M

Pos. categoria: 81

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:21 min/km

Club:

P1: 1:05:24

Hora P1 : 22:07:17

Pos P1 : 119

-

P2: 1:39:58

Hora P2 : 22:41:51

Pos P2 : 117

X 2 posicions

Meta: 2:38:32

Hora meta: 23:40:25

Pos meta : 93

X 24 posicions

2:41:02
02:39:43
2:38:23
i
Nicolás Quesada Cirre
02:38:57 (Tr: 2:37:40)
Juanjo De Arana Ferré
02:39:38 (Tr: 2:39:17)
i
Carla Boix Bufia
02:40:23 (Tr: 2:39:56)
i
Unai Martinez Gonzalez
02:40:50 (Tr: 2:40:15)
Oriol Martínez Picó
02:41:02 (Tr: 2:40:14)
Manel Martinez Pico
02:41:02 (Tr: 2:40:27)

T. real: 02:39:56

T. oficial: 02:40:23

Inici real: 21:01:10

Hora meta: 23:41:05

Cat:F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:21:00:42

Sexe:F

Ritme: 8:26 min/km

Club:

P1: 1:03:10

Hora P1 : 22:04:20

Pos P1 : 96

-

P2: 1:36:55

Hora P2 : 22:38:05

Pos P2 : 101

Y 5 posicions

Meta: 2:39:56

Hora meta: 23:41:05

Pos meta : 94

X 7 posicions

2:41:50
02:40:23
2:38:57
i
Nicolás Quesada Cirre
02:38:57 (Tr: 2:37:40)
Juanjo De Arana Ferré
02:39:38 (Tr: 2:39:17)
i
Luis Pulido León
02:39:43 (Tr: 2:38:32)
i
Unai Martinez Gonzalez
02:40:50 (Tr: 2:40:15)
Oriol Martínez Picó
02:41:02 (Tr: 2:40:14)
Manel Martinez Pico
02:41:02 (Tr: 2:40:27)
Carol Pelatto
02:41:07 (Tr: 2:39:51)
i
Roger fernandez Fernandez Mateu
02:41:33 (Tr: 2:40:44)
Carlos Calvo Plasencia
02:41:34 (Tr: 2:40:17)

T. real: 02:40:15

T. oficial: 02:40:50

Inici real: 21:01:18

Hora meta: 23:41:32

Cat:M

Pos. categoria: 82

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:27 min/km

Club:

P1: 1:06:04

Hora P1 : 22:07:21

Pos P1 : 120

-

P2: 1:39:47

Hora P2 : 22:41:05

Pos P2 : 111

X 9 posicions

Meta: 2:40:15

Hora meta: 23:41:32

Pos meta : 95

X 16 posicions

2:42:03
02:40:50
2:39:38
Juanjo De Arana Ferré
02:39:38 (Tr: 2:39:17)
i
Luis Pulido León
02:39:43 (Tr: 2:38:32)
i
Carla Boix Bufia
02:40:23 (Tr: 2:39:56)
Oriol Martínez Picó
02:41:02 (Tr: 2:40:14)
Manel Martinez Pico
02:41:02 (Tr: 2:40:27)
Carol Pelatto
02:41:07 (Tr: 2:39:51)
i
Roger fernandez Fernandez Mateu
02:41:33 (Tr: 2:40:44)
Carlos Calvo Plasencia
02:41:34 (Tr: 2:40:17)

T. real: 02:40:14

T. oficial: 02:41:02

Inici real: 21:01:30

Hora meta: 23:41:44

Cat:M

Pos. categoria: 83

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:26 min/km

Club: tri+9 el masnou

P1: 1:00:50

Hora P1 : 22:02:19

Pos P1 : 88

-

P2: 1:32:56

Hora P2 : 22:34:25

Pos P2 : 88

Z

Meta: 2:40:14

Hora meta: 23:41:44

Pos meta : 96

Y 8 posicions

2:42:20
02:41:02
2:39:43
i
Luis Pulido León
02:39:43 (Tr: 2:38:32)
i
Carla Boix Bufia
02:40:23 (Tr: 2:39:56)
i
Unai Martinez Gonzalez
02:40:50 (Tr: 2:40:15)
Manel Martinez Pico
02:41:02 (Tr: 2:40:27)
Carol Pelatto
02:41:07 (Tr: 2:39:51)
i
Roger fernandez Fernandez Mateu
02:41:33 (Tr: 2:40:44)
Carlos Calvo Plasencia
02:41:34 (Tr: 2:40:17)
i
Raul Herranz Muñoz
02:42:10 (Tr: 2:41:59)
Albert Font Aranega
02:42:13 (Tr: 2:41:53)

T. real: 02:40:27

T. oficial: 02:41:02

Inici real: 21:01:18

Hora meta: 23:41:44

Cat:M

Pos. categoria: 84

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:27 min/km

Club:

P1: 1:06:05

Hora P1 : 22:07:22

Pos P1 : 121

-

P2: 1:39:48

Hora P2 : 22:41:05

Pos P2 : 112

X 9 posicions

Meta: 2:40:27

Hora meta: 23:41:44

Pos meta : 97

X 15 posicions

2:41:41
02:41:02
2:40:23
i
Carla Boix Bufia
02:40:23 (Tr: 2:39:56)
i
Unai Martinez Gonzalez
02:40:50 (Tr: 2:40:15)
Oriol Martínez Picó
02:41:02 (Tr: 2:40:14)
Carol Pelatto
02:41:07 (Tr: 2:39:51)
i
Roger fernandez Fernandez Mateu
02:41:33 (Tr: 2:40:44)
Carlos Calvo Plasencia
02:41:34 (Tr: 2:40:17)

T. real: 02:39:51

T. oficial: 02:41:07

Inici real: 21:01:58

Hora meta: 23:41:49

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:21:00:42

Sexe:F

Ritme: 8:25 min/km

Club:

P1: 1:04:23

Hora P1 : 22:06:21

Pos P1 : 113

-

P2: 1:39:00

Hora P2 : 22:40:58

Pos P2 : 105

X 8 posicions

Meta: 2:39:51

Hora meta: 23:41:49

Pos meta : 98

X 7 posicions

2:42:10
02:41:07
2:40:04
i
Carla Boix Bufia
02:40:23 (Tr: 2:39:56)
i
Unai Martinez Gonzalez
02:40:50 (Tr: 2:40:15)
Oriol Martínez Picó
02:41:02 (Tr: 2:40:14)
Manel Martinez Pico
02:41:02 (Tr: 2:40:27)
i
Roger fernandez Fernandez Mateu
02:41:33 (Tr: 2:40:44)
Carlos Calvo Plasencia
02:41:34 (Tr: 2:40:17)
i
Raul Herranz Muñoz
02:42:10 (Tr: 2:41:59)

T. real: 02:40:44

T. oficial: 02:41:33

Inici real: 21:01:31

Hora meta: 23:42:15

Cat:M

Pos. categoria: 85

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:28 min/km

Club: piri

P1: 1:06:06

Hora P1 : 22:07:37

Pos P1 : 128

-

P2: 1:40:14

Hora P2 : 22:41:44

Pos P2 : 115

X 13 posicions

Meta: 2:40:44

Hora meta: 23:42:15

Pos meta : 99

X 16 posicions

2:42:13
02:41:33
2:40:53
Oriol Martínez Picó
02:41:02 (Tr: 2:40:14)
Manel Martinez Pico
02:41:02 (Tr: 2:40:27)
Carol Pelatto
02:41:07 (Tr: 2:39:51)
Carlos Calvo Plasencia
02:41:34 (Tr: 2:40:17)
i
Raul Herranz Muñoz
02:42:10 (Tr: 2:41:59)
Albert Font Aranega
02:42:13 (Tr: 2:41:53)

T. real: 02:40:17

T. oficial: 02:41:34

Inici real: 21:01:59

Hora meta: 23:42:16

Cat:M

Pos. categoria: 86

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:27 min/km

Club:

P1: 1:04:14

Hora P1 : 22:06:13

Pos P1 : 111

-

P2: 1:39:05

Hora P2 : 22:41:04

Pos P2 : 110

X 1 posició

Meta: 2:40:17

Hora meta: 23:42:16

Pos meta : 100

X 10 posicions

2:42:38
02:41:34
2:40:30
i
Unai Martinez Gonzalez
02:40:50 (Tr: 2:40:15)
Oriol Martínez Picó
02:41:02 (Tr: 2:40:14)
Manel Martinez Pico
02:41:02 (Tr: 2:40:27)
Carol Pelatto
02:41:07 (Tr: 2:39:51)
i
Roger fernandez Fernandez Mateu
02:41:33 (Tr: 2:40:44)
i
Raul Herranz Muñoz
02:42:10 (Tr: 2:41:59)
Albert Font Aranega
02:42:13 (Tr: 2:41:53)
i
Tamara Aullon Martinez
02:42:38 (Tr: 2:42:20)

T. real: 02:41:59

T. oficial: 02:42:10

Inici real: 21:00:53

Hora meta: 23:42:52

Cat:M

Pos. categoria: 87

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:32 min/km

Club: piri

P1: 1:04:58

Hora P1 : 22:05:51

Pos P1 : 106

-

P2: 1:40:08

Hora P2 : 22:41:01

Pos P2 : 106

Z

Meta: 2:41:59

Hora meta: 23:42:52

Pos meta : 101

X 5 posicions

2:43:24
02:42:10
2:40:55
Oriol Martínez Picó
02:41:02 (Tr: 2:40:14)
Manel Martinez Pico
02:41:02 (Tr: 2:40:27)
Carol Pelatto
02:41:07 (Tr: 2:39:51)
i
Roger fernandez Fernandez Mateu
02:41:33 (Tr: 2:40:44)
Carlos Calvo Plasencia
02:41:34 (Tr: 2:40:17)
Albert Font Aranega
02:42:13 (Tr: 2:41:53)
i
Tamara Aullon Martinez
02:42:38 (Tr: 2:42:20)
i
Toni Loire Ferran
02:43:24 (Tr: 2:42:53)

T. real: 02:41:53

T. oficial: 02:42:13

Inici real: 21:01:03

Hora meta: 23:42:55

Cat:M

Pos. categoria: 88

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:32 min/km

Club:

P1: 1:05:11

Hora P1 : 22:06:13

Pos P1 : 112

-

P2: 1:39:44

Hora P2 : 22:40:47

Pos P2 : 104

X 8 posicions

Meta: 2:41:53

Hora meta: 23:42:55

Pos meta : 102

X 2 posicions

2:43:24
02:42:13
2:41:02
Carol Pelatto
02:41:07 (Tr: 2:39:51)
i
Roger fernandez Fernandez Mateu
02:41:33 (Tr: 2:40:44)
Carlos Calvo Plasencia
02:41:34 (Tr: 2:40:17)
i
Raul Herranz Muñoz
02:42:10 (Tr: 2:41:59)
i
Tamara Aullon Martinez
02:42:38 (Tr: 2:42:20)
i
Toni Loire Ferran
02:43:24 (Tr: 2:42:53)
i
Bego Rico Arjona
02:43:24 (Tr: 2:42:54)

T. real: 02:42:20

T. oficial: 02:42:38

Inici real: 21:01:01

Hora meta: 23:43:20

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:21:00:42

Sexe:F

Ritme: 8:33 min/km

Club:

P1: 1:03:48

Hora P1 : 22:04:49

Pos P1 : 98

-

P2: 1:35:31

Hora P2 : 22:36:31

Pos P2 : 97

X 1 posició

Meta: 2:42:20

Hora meta: 23:43:20

Pos meta : 103

Y 6 posicions

2:43:42
02:42:38
2:41:34
Carlos Calvo Plasencia
02:41:34 (Tr: 2:40:17)
i
Raul Herranz Muñoz
02:42:10 (Tr: 2:41:59)
Albert Font Aranega
02:42:13 (Tr: 2:41:53)
i
Toni Loire Ferran
02:43:24 (Tr: 2:42:53)
i
Bego Rico Arjona
02:43:24 (Tr: 2:42:54)
i
Dani Ayats Palles
02:43:29 (Tr: 2:43:15)

T. real: 02:42:53

T. oficial: 02:43:24

Inici real: 21:01:14

Hora meta: 23:44:06

Cat:M

Pos. categoria: 89

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:35 min/km

Club: grup trail mollet cmm

P1: 1:04:40

Hora P1 : 22:05:53

Pos P1 : 107

-

P2: 1:39:49

Hora P2 : 22:41:02

Pos P2 : 107

Z

Meta: 2:42:53

Hora meta: 23:44:06

Pos meta : 104

X 3 posicions

2:44:39
02:43:24
2:42:10
i
Raul Herranz Muñoz
02:42:10 (Tr: 2:41:59)
Albert Font Aranega
02:42:13 (Tr: 2:41:53)
i
Tamara Aullon Martinez
02:42:38 (Tr: 2:42:20)
i
Bego Rico Arjona
02:43:24 (Tr: 2:42:54)
i
Dani Ayats Palles
02:43:29 (Tr: 2:43:15)
i
Blanca Jiménez Vicente
02:44:00 (Tr: 2:43:01)
i
Ferran Soldevila Badia
02:44:10 (Tr: 2:43:07)

T. real: 02:42:54

T. oficial: 02:43:24

Inici real: 21:01:13

Hora meta: 23:44:06

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:21:00:42

Sexe:F

Ritme: 8:35 min/km

Club: club trail mollet cmm

P1: 1:04:42

Hora P1 : 22:05:54

Pos P1 : 108

-

P2: 1:39:50

Hora P2 : 22:41:03

Pos P2 : 108

Z

Meta: 2:42:54

Hora meta: 23:44:06

Pos meta : 105

X 3 posicions

2:44:35
02:43:24
2:42:13
Albert Font Aranega
02:42:13 (Tr: 2:41:53)
i
Tamara Aullon Martinez
02:42:38 (Tr: 2:42:20)
i
Toni Loire Ferran
02:43:24 (Tr: 2:42:53)
i
Dani Ayats Palles
02:43:29 (Tr: 2:43:15)
i
Blanca Jiménez Vicente
02:44:00 (Tr: 2:43:01)
i
Ferran Soldevila Badia
02:44:10 (Tr: 2:43:07)

T. real: 02:43:15

T. oficial: 02:43:29

Inici real: 21:00:56

Hora meta: 23:44:11

Cat:M

Pos. categoria: 90

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:36 min/km

Club:

P1: 0:52:33

Hora P1 : 21:53:28

Pos P1 : 37

-

P2: 1:20:08

Hora P2 : 22:21:03

Pos P2 : 43

Y 6 posicions

Meta: 2:43:15

Hora meta: 23:44:11

Pos meta : 106

Y 63 posicions

2:45:14
02:43:29
2:41:43
i
Raul Herranz Muñoz
02:42:10 (Tr: 2:41:59)
Albert Font Aranega
02:42:13 (Tr: 2:41:53)
i
Tamara Aullon Martinez
02:42:38 (Tr: 2:42:20)
i
Toni Loire Ferran
02:43:24 (Tr: 2:42:53)
i
Bego Rico Arjona
02:43:24 (Tr: 2:42:54)
i
Blanca Jiménez Vicente
02:44:00 (Tr: 2:43:01)
i
Ferran Soldevila Badia
02:44:10 (Tr: 2:43:07)
Jordi Agusti Aroza
02:45:14 (Tr: 2:44:34)

T. real: 02:43:01

T. oficial: 02:44:00

Inici real: 21:01:41

Hora meta: 23:44:42

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:21:00:42

Sexe:F

Ritme: 8:35 min/km

Club:

P1: 1:03:18

Hora P1 : 22:04:59

Pos P1 : 101

-

P2: 1:33:18

Hora P2 : 22:34:59

Pos P2 : 92

X 9 posicions

Meta: 2:43:01

Hora meta: 23:44:42

Pos meta : 107

Y 15 posicions

2:46:02
02:44:00
2:41:57
i
Raul Herranz Muñoz
02:42:10 (Tr: 2:41:59)
Albert Font Aranega
02:42:13 (Tr: 2:41:53)
i
Tamara Aullon Martinez
02:42:38 (Tr: 2:42:20)
i
Toni Loire Ferran
02:43:24 (Tr: 2:42:53)
i
Bego Rico Arjona
02:43:24 (Tr: 2:42:54)
i
Dani Ayats Palles
02:43:29 (Tr: 2:43:15)
i
Ferran Soldevila Badia
02:44:10 (Tr: 2:43:07)
Jordi Agusti Aroza
02:45:14 (Tr: 2:44:34)
Eduard Bochaca Seix
02:46:02 (Tr: 2:44:50)

T. real: 02:43:07

T. oficial: 02:44:10

Inici real: 21:01:45

Hora meta: 23:44:52

Cat:M

Pos. categoria: 91

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:36 min/km

Club:

P1: 1:05:29

Hora P1 : 22:07:13

Pos P1 : 117

-

P2: 1:39:22

Hora P2 : 22:41:06

Pos P2 : 113

X 4 posicions

Meta: 2:43:07

Hora meta: 23:44:52

Pos meta : 108

X 5 posicions

2:46:39
02:44:10
2:41:40
i
Raul Herranz Muñoz
02:42:10 (Tr: 2:41:59)
Albert Font Aranega
02:42:13 (Tr: 2:41:53)
i
Tamara Aullon Martinez
02:42:38 (Tr: 2:42:20)
i
Toni Loire Ferran
02:43:24 (Tr: 2:42:53)
i
Bego Rico Arjona
02:43:24 (Tr: 2:42:54)
i
Dani Ayats Palles
02:43:29 (Tr: 2:43:15)
i
Blanca Jiménez Vicente
02:44:00 (Tr: 2:43:01)
Jordi Agusti Aroza
02:45:14 (Tr: 2:44:34)
Eduard Bochaca Seix
02:46:02 (Tr: 2:44:50)
i
Ester Roura Dominguez
02:46:39 (Tr: 2:46:33)

T. real: 02:44:34

T. oficial: 02:45:14

Inici real: 21:01:23

Hora meta: 23:45:56

Cat:M

Pos. categoria: 92

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:40 min/km

Club:

P1: 1:06:34

Hora P1 : 22:07:56

Pos P1 : 135

-

P2: 1:42:38

Hora P2 : 22:44:01

Pos P2 : 129

X 6 posicions

Meta: 2:44:34

Hora meta: 23:45:56

Pos meta : 109

X 20 posicions

2:47:00
02:45:14
2:43:29
i
Dani Ayats Palles
02:43:29 (Tr: 2:43:15)
i
Blanca Jiménez Vicente
02:44:00 (Tr: 2:43:01)
i
Ferran Soldevila Badia
02:44:10 (Tr: 2:43:07)
Eduard Bochaca Seix
02:46:02 (Tr: 2:44:50)
i
Ester Roura Dominguez
02:46:39 (Tr: 2:46:33)
i
Ramon Fuster Herrero
02:46:39 (Tr: 2:46:33)
i
Sergi Valiente Requena
02:46:55 (Tr: 2:46:31)

T. real: 02:44:50

T. oficial: 02:46:02

Inici real: 21:01:55

Hora meta: 23:46:44

Cat:M

Pos. categoria: 93

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:41 min/km

Club: piri - centre excursionis

P1: 1:09:08

Hora P1 : 22:11:02

Pos P1 : 157

-

P2: 1:45:03

Hora P2 : 22:46:57

Pos P2 : 141

X 16 posicions

Meta: 2:44:50

Hora meta: 23:46:44

Pos meta : 110

X 31 posicions

2:48:05
02:46:02
2:44:00
i
Blanca Jiménez Vicente
02:44:00 (Tr: 2:43:01)
i
Ferran Soldevila Badia
02:44:10 (Tr: 2:43:07)
Jordi Agusti Aroza
02:45:14 (Tr: 2:44:34)
i
Ester Roura Dominguez
02:46:39 (Tr: 2:46:33)
i
Ramon Fuster Herrero
02:46:39 (Tr: 2:46:33)
i
Sergi Valiente Requena
02:46:55 (Tr: 2:46:31)

T. real: 02:46:33

T. oficial: 02:46:39

Inici real: 21:00:49

Hora meta: 23:47:21

Cat:F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:21:00:42

Sexe:F

Ritme: 8:46 min/km

Club:

P1: 1:00:15

Hora P1 : 22:01:03

Pos P1 : 79

-

P2: 1:34:37

Hora P2 : 22:35:26

Pos P2 : 95

Y 16 posicions

Meta: 2:46:33

Hora meta: 23:47:21

Pos meta : 111

Y 16 posicions

2:49:09
02:46:39
2:44:10
i
Ferran Soldevila Badia
02:44:10 (Tr: 2:43:07)
Jordi Agusti Aroza
02:45:14 (Tr: 2:44:34)
Eduard Bochaca Seix
02:46:02 (Tr: 2:44:50)
i
Ramon Fuster Herrero
02:46:39 (Tr: 2:46:33)
i
Sergi Valiente Requena
02:46:55 (Tr: 2:46:31)
i
Daniel Hernandez Planas
02:48:06 (Tr: 2:46:53)
Hydra Coll
02:48:07 (Tr: 2:47:34)
i
Marta Fernandez Olivera
02:48:07 (Tr: 2:47:21)
i
Enric Llado Ortiz
02:48:20 (Tr: 2:48:17)
Victor Perea Ros
02:48:32 (Tr: 2:47:51)

T. real: 02:46:33

T. oficial: 02:46:39

Inici real: 21:00:49

Hora meta: 23:47:21

Cat:M

Pos. categoria: 94

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:46 min/km

Club: piri

P1: 0:59:57

Hora P1 : 22:00:45

Pos P1 : 77

-

P2: 1:34:40

Hora P2 : 22:35:28

Pos P2 : 96

Y 19 posicions

Meta: 2:46:33

Hora meta: 23:47:21

Pos meta : 112

Y 16 posicions

2:48:07
02:46:39
2:45:11
Jordi Agusti Aroza
02:45:14 (Tr: 2:44:34)
Eduard Bochaca Seix
02:46:02 (Tr: 2:44:50)
i
Ester Roura Dominguez
02:46:39 (Tr: 2:46:33)
i
Sergi Valiente Requena
02:46:55 (Tr: 2:46:31)
i
Daniel Hernandez Planas
02:48:06 (Tr: 2:46:53)
Hydra Coll
02:48:07 (Tr: 2:47:34)
i
Marta Fernandez Olivera
02:48:07 (Tr: 2:47:21)

T. real: 02:46:31

T. oficial: 02:46:55

Inici real: 21:01:06

Hora meta: 23:47:37

Cat:M

Pos. categoria: 95

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:46 min/km

Club:

P1: 1:00:37

Hora P1 : 22:01:42

Pos P1 : 84

-

P2: 1:32:58

Hora P2 : 22:34:04

Pos P2 : 86

Y 2 posicions

Meta: 2:46:31

Hora meta: 23:47:37

Pos meta : 113

Y 27 posicions

2:48:07
02:46:55
2:45:43
Eduard Bochaca Seix
02:46:02 (Tr: 2:44:50)
i
Ester Roura Dominguez
02:46:39 (Tr: 2:46:33)
i
Ramon Fuster Herrero
02:46:39 (Tr: 2:46:33)
i
Daniel Hernandez Planas
02:48:06 (Tr: 2:46:53)
Hydra Coll
02:48:07 (Tr: 2:47:34)
i
Marta Fernandez Olivera
02:48:07 (Tr: 2:47:21)

T. real: 02:46:53

T. oficial: 02:48:06

Inici real: 21:01:56

Hora meta: 23:48:48

Cat:M

Pos. categoria: 96

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:47 min/km

Club:

P1: 1:05:09

Hora P1 : 22:07:05

Pos P1 : 115

-

P2: 1:38:21

Hora P2 : 22:40:17

Pos P2 : 103

X 12 posicions

Meta: 2:46:53

Hora meta: 23:48:48

Pos meta : 114

Y 11 posicions

2:49:34
02:48:06
2:46:39
i
Ester Roura Dominguez
02:46:39 (Tr: 2:46:33)
i
Ramon Fuster Herrero
02:46:39 (Tr: 2:46:33)
i
Sergi Valiente Requena
02:46:55 (Tr: 2:46:31)
Hydra Coll
02:48:07 (Tr: 2:47:34)
i
Marta Fernandez Olivera
02:48:07 (Tr: 2:47:21)
i
Enric Llado Ortiz
02:48:20 (Tr: 2:48:17)
Victor Perea Ros
02:48:32 (Tr: 2:47:51)
i
Yolanda Ortega Moreno
02:49:10 (Tr: 2:48:48)
i
Vanesa Rubio Cintas
02:49:10 (Tr: 2:49:03)

T. real: 02:47:34

T. oficial: 02:48:07

Inici real: 21:01:16

Hora meta: 23:48:49

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:21:00:42

Sexe:F

Ritme: 8:50 min/km

Club: global trainer team

P1: 1:05:47

Hora P1 : 22:07:03

Pos P1 : 114

-

P2: 1:39:51

Hora P2 : 22:41:06

Pos P2 : 114

Z

Meta: 2:47:34

Hora meta: 23:48:49

Pos meta : 115

Y 1 posició

2:49:35
02:48:07
2:46:39
i
Ramon Fuster Herrero
02:46:39 (Tr: 2:46:33)
i
Sergi Valiente Requena
02:46:55 (Tr: 2:46:31)
i
Daniel Hernandez Planas
02:48:06 (Tr: 2:46:53)
i
Enric Llado Ortiz
02:48:20 (Tr: 2:48:17)
Victor Perea Ros
02:48:32 (Tr: 2:47:51)
i
Yolanda Ortega Moreno
02:49:10 (Tr: 2:48:48)
i
Vanesa Rubio Cintas
02:49:10 (Tr: 2:49:03)

T. real: 02:47:21

T. oficial: 02:48:07

Inici real: 21:01:29

Hora meta: 23:48:49

Cat:F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:21:00:42

Sexe:F

Ritme: 8:49 min/km

Club: globaltrainer team

P1: 1:08:00

Hora P1 : 22:09:28

Pos P1 : 144

-

P2: 1:43:25

Hora P2 : 22:44:53

Pos P2 : 134

X 10 posicions

Meta: 2:47:21

Hora meta: 23:48:49

Pos meta : 116

X 18 posicions

2:49:19
02:48:07
2:46:55
i
Sergi Valiente Requena
02:46:55 (Tr: 2:46:31)
i
Daniel Hernandez Planas
02:48:06 (Tr: 2:46:53)
i
Enric Llado Ortiz
02:48:20 (Tr: 2:48:17)
Victor Perea Ros
02:48:32 (Tr: 2:47:51)
i
Yolanda Ortega Moreno
02:49:10 (Tr: 2:48:48)
i
Vanesa Rubio Cintas
02:49:10 (Tr: 2:49:03)

T. real: 02:48:17

T. oficial: 02:48:20

Inici real: 21:00:45

Hora meta: 23:49:02

Cat:M

Pos. categoria: 97

Inici cursa:21:00:42

Sexe:M

Ritme: 8:52 min/km

Club: piri

P1: 1:09:08

Hora P1 : 22:09:53

Pos P1 : 148

-

P2: 1:45:03

Hora P2 : 22:45:48

Pos P2 : 139

X 9 posicions

Meta: 2:48:17

Hora meta: 23:49:02

Pos meta : 117

X 22 posicions

2:49:10
02:48:20
2:47:29
i
Daniel Hernandez Planas
02:48:06 (Tr: 2:46:53)
Hydra Coll
02:48:07 (Tr: 2:47:34)
i
Marta Fernandez Olivera
02:48:07 (Tr: 2:47:21)
Victor Perea Ros
02:48:32 (Tr: 2:47:51)
i
Yolanda Ortega Moreno
02:49:10 (Tr: 2:48:48)
i
Vanesa Rubio Cintas
02:49:10 (Tr: 2:49:03)

T. real: 02:47:51

T. oficial: 02:48:32

Inici real: 21:01:23

Hora meta: 23:49:14

Cat:F

Pos. categoria: 21

Inici cursa:21:00:42

Sexe:F

Ritme: 8:51 min/km

Club: globaltrainer team

P1: 1:02:13

Hora P1 : 22:03:35

Pos P1 : 94

-

P2: 1:32:30

Hora P2 : 22:33:53

Pos P2 : 83

X 11 posicions

Meta: 2:47:51

Hora meta: 23:49:14

Pos meta : 118

Y 35 posicions

2:49:10
02:48:32
2:47:53
i
Daniel Hernandez Planas
02:48:06 (Tr: 2:46:53)
Hydra Coll
02:48:07 (Tr: 2:47:34)
i
Marta Fernandez Olivera
02:48:07 (Tr: 2:47:21)
i
Enric Llado Ortiz
02:48:20 (Tr: 2:48:17)
i
Yolanda Ortega Moreno
02:49:10 (Tr: 2:48:48)
i
Vanesa Rubio Cintas
02:49:10 (Tr: 2:49:03)

T. real: 02:48:48

T. oficial: 02:49:10

Inici real: 21:01:05

Hora meta: 23:49:52

Cat:F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:21:00:42

Sexe:F

Ritme: 8:54 min/km

Club:

P1: 1:06:36

Hora P1 : 22:07:40

Pos P1 : 130

-

P2: 1:43:00

Hora P2 : 22:44:04

Pos P2 : 130

Z

Meta: 2:48:48

Hora meta: 23:49:52

Pos meta : 119

X 11 posicions

2:50:13
02:49:10
2:48:07
Hydra Coll
02:48:07 (Tr: 2:47:34)
i
Marta Fernandez Olivera
02:48:07 (Tr: 2:47:21)
i
Enric Llado Ortiz
02:48:20 (Tr: 2:48:17)
Victor Perea Ros
02:48:32 (Tr: 2:47:51)
i
Vanesa Rubio Cintas
02:49:10 (Tr: 2:49:03)

T. real: 02:49:03

T. oficial: 02:49:10

Inici real: 21:00:50

Hora meta: 23:49:52

Cat:F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:21:00:42

Sexe:F

Ritme: 8:54 min/km

Club: barbut

P1: 1:06:53

Hora P1 : 22:07:42

Pos P1 : 131

-

P2: 1:43:09

Hora P2 : 22:43:59

Pos P2 : 128

X 3 posicions

Meta: 2:49:03

Hora meta: 23:49:52

Pos meta : 120

X 8 posicions

2:50:01
02:49:10
2:48:20
i
Enric Llado Ortiz
02:48:20 (Tr: 2:48:17)
Victor Perea Ros
02:48:32 (Tr: 2:47:51)
i
Yolanda Ortega Moreno
02:49:10 (Tr: 2:48:48)