SubCurses

8RESULTATS

9a Cursa de muntanya de Castellbisbal

21,6K

10 febrer 2019

11,7K 21,6K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:50:27

T. oficial: 02:50:29

Inici real: 08:59:21

Hora meta: 11:49:48

Cat:VF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:59:19

Sexe:F

Ritme: 7:54 min/km

Club: masquefa trail

2:51:25
02:50:29
2:49:32
i
Oscar Arnau Mateo
02:50:30 (Tr: 2:50:29)
i
Alex Garcia Navarro
02:50:31 (Tr: 2:50:31)
i
Pedro Maldonado Gutierrez
02:50:31 (Tr: 2:50:29)
David Audet Prior
02:50:36 (Tr: 2:50:34)
Marvin Velazquez Millan
02:51:19 (Tr: 2:51:12)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:25 (Tr: 2:51:24)

T. real: 02:50:29

T. oficial: 02:50:30

Inici real: 08:59:20

Hora meta: 11:49:49

Cat:SM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 7:54 min/km

Club:

2:51:25
02:50:30
2:49:36
i
Montserrat Parera Bayó
02:50:29 (Tr: 2:50:27)
i
Alex Garcia Navarro
02:50:31 (Tr: 2:50:31)
i
Pedro Maldonado Gutierrez
02:50:31 (Tr: 2:50:29)
David Audet Prior
02:50:36 (Tr: 2:50:34)
Marvin Velazquez Millan
02:51:19 (Tr: 2:51:12)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:25 (Tr: 2:51:24)

T. real: 02:50:31

T. oficial: 02:50:31

Inici real: 08:59:19

Hora meta: 11:49:50

Cat:SM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 7:54 min/km

Club: club esportiu banyeres de

2:51:25
02:50:31
2:49:37
i
Montserrat Parera Bayó
02:50:29 (Tr: 2:50:27)
i
Oscar Arnau Mateo
02:50:30 (Tr: 2:50:29)
i
Pedro Maldonado Gutierrez
02:50:31 (Tr: 2:50:29)
David Audet Prior
02:50:36 (Tr: 2:50:34)
Marvin Velazquez Millan
02:51:19 (Tr: 2:51:12)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:25 (Tr: 2:51:24)

T. real: 02:50:29

T. oficial: 02:50:31

Inici real: 08:59:22

Hora meta: 11:49:50

Cat:SM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 7:54 min/km

Club: club sportiu banyeres

2:51:25
02:50:31
2:49:37
i
Montserrat Parera Bayó
02:50:29 (Tr: 2:50:27)
i
Oscar Arnau Mateo
02:50:30 (Tr: 2:50:29)
i
Alex Garcia Navarro
02:50:31 (Tr: 2:50:31)
David Audet Prior
02:50:36 (Tr: 2:50:34)
Marvin Velazquez Millan
02:51:19 (Tr: 2:51:12)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:25 (Tr: 2:51:24)

T. real: 02:50:34

T. oficial: 02:50:36

Inici real: 08:59:21

Hora meta: 11:49:55

Cat:SM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 7:54 min/km

Club:

2:53:32
02:50:36
2:47:39
i
Montserrat Parera Bayó
02:50:29 (Tr: 2:50:27)
i
Oscar Arnau Mateo
02:50:30 (Tr: 2:50:29)
i
Alex Garcia Navarro
02:50:31 (Tr: 2:50:31)
i
Pedro Maldonado Gutierrez
02:50:31 (Tr: 2:50:29)
Marvin Velazquez Millan
02:51:19 (Tr: 2:51:12)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:25 (Tr: 2:51:24)
Sergi Navarro Requena
02:53:32 (Tr: 2:53:32)

T. real: 02:51:12

T. oficial: 02:51:19

Inici real: 08:59:27

Hora meta: 11:50:38

Cat:SM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 7:56 min/km

Club: ningun

2:53:46
02:51:19
2:48:52
i
Montserrat Parera Bayó
02:50:29 (Tr: 2:50:27)
i
Oscar Arnau Mateo
02:50:30 (Tr: 2:50:29)
i
Alex Garcia Navarro
02:50:31 (Tr: 2:50:31)
i
Pedro Maldonado Gutierrez
02:50:31 (Tr: 2:50:29)
David Audet Prior
02:50:36 (Tr: 2:50:34)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:25 (Tr: 2:51:24)
Sergi Navarro Requena
02:53:32 (Tr: 2:53:32)
Iván Izquierdo
02:53:46 (Tr: 2:53:23)

T. real: 02:51:24

T. oficial: 02:51:25

Inici real: 08:59:20

Hora meta: 11:50:44

Cat:VF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:59:19

Sexe:F

Ritme: 7:57 min/km

Club: club atletisme abrera

2:54:13
02:51:25
2:48:37
i
Montserrat Parera Bayó
02:50:29 (Tr: 2:50:27)
i
Oscar Arnau Mateo
02:50:30 (Tr: 2:50:29)
i
Alex Garcia Navarro
02:50:31 (Tr: 2:50:31)
i
Pedro Maldonado Gutierrez
02:50:31 (Tr: 2:50:29)
David Audet Prior
02:50:36 (Tr: 2:50:34)
Marvin Velazquez Millan
02:51:19 (Tr: 2:51:12)
Sergi Navarro Requena
02:53:32 (Tr: 2:53:32)
Iván Izquierdo
02:53:46 (Tr: 2:53:23)
Antonio Grima Belmonte
02:54:13 (Tr: 2:54:03)

T. real: 02:53:32

T. oficial: 02:53:32

Inici real: 08:59:20

Hora meta: 11:52:51

Cat:VM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 8:03 min/km

Club:

2:56:29
02:53:32
2:50:36
David Audet Prior
02:50:36 (Tr: 2:50:34)
Marvin Velazquez Millan
02:51:19 (Tr: 2:51:12)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:25 (Tr: 2:51:24)
Iván Izquierdo
02:53:46 (Tr: 2:53:23)
Antonio Grima Belmonte
02:54:13 (Tr: 2:54:03)
Alejandro Marin Lopez
02:54:15 (Tr: 2:54:15)
i
Raul Romero Blasco
02:54:50 (Tr: 2:54:47)
Miguel Fernandez Vizcarro
02:54:51 (Tr: 2:54:21)
i
Miquel Nogues
02:54:52 (Tr: 2:54:49)
i
Antón Barba Montero
02:55:19 (Tr: 2:55:11)

T. real: 02:53:23

T. oficial: 02:53:46

Inici real: 08:59:43

Hora meta: 11:53:05

Cat:SM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 8:02 min/km

Club:

2:56:14
02:53:46
2:51:19
Marvin Velazquez Millan
02:51:19 (Tr: 2:51:12)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:25 (Tr: 2:51:24)
Sergi Navarro Requena
02:53:32 (Tr: 2:53:32)
Antonio Grima Belmonte
02:54:13 (Tr: 2:54:03)
Alejandro Marin Lopez
02:54:15 (Tr: 2:54:15)
i
Raul Romero Blasco
02:54:50 (Tr: 2:54:47)
Miguel Fernandez Vizcarro
02:54:51 (Tr: 2:54:21)
i
Miquel Nogues
02:54:52 (Tr: 2:54:49)
i
Antón Barba Montero
02:55:19 (Tr: 2:55:11)

T. real: 02:54:03

T. oficial: 02:54:13

Inici real: 08:59:29

Hora meta: 11:53:32

Cat:VM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 8:04 min/km

Club: c.m. sigueme

2:57:01
02:54:13
2:51:25
Raquel Córdoba Cañete
02:51:25 (Tr: 2:51:24)
Sergi Navarro Requena
02:53:32 (Tr: 2:53:32)
Iván Izquierdo
02:53:46 (Tr: 2:53:23)
Alejandro Marin Lopez
02:54:15 (Tr: 2:54:15)
i
Raul Romero Blasco
02:54:50 (Tr: 2:54:47)
Miguel Fernandez Vizcarro
02:54:51 (Tr: 2:54:21)
i
Miquel Nogues
02:54:52 (Tr: 2:54:49)
i
Antón Barba Montero
02:55:19 (Tr: 2:55:11)

T. real: 02:54:15

T. oficial: 02:54:15

Inici real: 08:59:19

Hora meta: 11:53:34

Cat:SM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 8:05 min/km

Club: the lions team

2:54:58
02:54:15
2:53:32
Sergi Navarro Requena
02:53:32 (Tr: 2:53:32)
Iván Izquierdo
02:53:46 (Tr: 2:53:23)
Antonio Grima Belmonte
02:54:13 (Tr: 2:54:03)
i
Raul Romero Blasco
02:54:50 (Tr: 2:54:47)
Miguel Fernandez Vizcarro
02:54:51 (Tr: 2:54:21)
i
Miquel Nogues
02:54:52 (Tr: 2:54:49)

T. real: 02:54:47

T. oficial: 02:54:50

Inici real: 08:59:23

Hora meta: 11:54:09

Cat:VM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 8:06 min/km

Club: sparta trail team

2:55:54
02:54:50
2:53:46
Iván Izquierdo
02:53:46 (Tr: 2:53:23)
Antonio Grima Belmonte
02:54:13 (Tr: 2:54:03)
Alejandro Marin Lopez
02:54:15 (Tr: 2:54:15)
Miguel Fernandez Vizcarro
02:54:51 (Tr: 2:54:21)
i
Miquel Nogues
02:54:52 (Tr: 2:54:49)
i
Antón Barba Montero
02:55:19 (Tr: 2:55:11)

T. real: 02:54:21

T. oficial: 02:54:51

Inici real: 08:59:49

Hora meta: 11:54:10

Cat:VM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 8:05 min/km

Club: monrunners team

2:55:29
02:54:51
2:54:13
Antonio Grima Belmonte
02:54:13 (Tr: 2:54:03)
Alejandro Marin Lopez
02:54:15 (Tr: 2:54:15)
i
Raul Romero Blasco
02:54:50 (Tr: 2:54:47)
i
Miquel Nogues
02:54:52 (Tr: 2:54:49)
i
Antón Barba Montero
02:55:19 (Tr: 2:55:11)

T. real: 02:54:49

T. oficial: 02:54:52

Inici real: 08:59:22

Hora meta: 11:54:11

Cat:VM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 8:06 min/km

Club: sparta team

2:55:28
02:54:52
2:54:15
Alejandro Marin Lopez
02:54:15 (Tr: 2:54:15)
i
Raul Romero Blasco
02:54:50 (Tr: 2:54:47)
Miguel Fernandez Vizcarro
02:54:51 (Tr: 2:54:21)
i
Antón Barba Montero
02:55:19 (Tr: 2:55:11)

T. real: 02:55:11

T. oficial: 02:55:19

Inici real: 08:59:28

Hora meta: 11:54:38

Cat:SM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:59:19

Sexe:M

Ritme: 8:07 min/km

Club:

2:55:48
02:55:19
2:54:50
i
Raul Romero Blasco
02:54:50 (Tr: 2:54:47)
Miguel Fernandez Vizcarro
02:54:51 (Tr: 2:54:21)
i
Miquel Nogues
02:54:52 (Tr: 2:54:49)