Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

10a Cursa de muntanya de Castellbisbal

11,7K

09 febrer 2020

11,7K 21,6K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:06:17

T. oficial: 01:06:17

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:07:47

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 5:40 min/km

Club: egaramossenaires

1:14:28
01:06:17
0:58:06
i
Gael Álvarez Del Val
01:11:16 (Tr: 1:11:16)
Oscar Colomes Fernandez
01:11:53 (Tr: 1:11:53)
i
Eric Gomez Rodriguez
01:12:18 (Tr: 1:12:18)
Marc Reyes Torrents
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:13:06 (Tr: 1:13:06)
David Blanco De Tena-dávila
01:14:28 (Tr: 1:14:28)

T. real: 01:11:16

T. oficial: 01:11:16

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:12:46

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club: c.e.mindundisteam

1:16:15
01:11:16
1:06:17
i
Jordi Gallego Gallardo
01:06:17 (Tr: 1:06:17)
Oscar Colomes Fernandez
01:11:53 (Tr: 1:11:53)
i
Eric Gomez Rodriguez
01:12:18 (Tr: 1:12:18)
Marc Reyes Torrents
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:13:06 (Tr: 1:13:06)
David Blanco De Tena-dávila
01:14:28 (Tr: 1:14:28)
Fernando Ordoñez Luque
01:14:56 (Tr: 1:14:56)
i
Albert Garcia Mercadé
01:15:22 (Tr: 1:15:22)
Albert Guirado Sànchez
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Joan Campillo Elias
01:15:30 (Tr: 1:15:30)
i
Antonio Gañan Nogales
01:15:34 (Tr: 1:15:34)

T. real: 01:11:53

T. oficial: 01:11:53

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:13:23

Cat:VetM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:09 min/km

Club:

1:17:30
01:11:53
1:06:17
i
Jordi Gallego Gallardo
01:06:17 (Tr: 1:06:17)
i
Gael Álvarez Del Val
01:11:16 (Tr: 1:11:16)
i
Eric Gomez Rodriguez
01:12:18 (Tr: 1:12:18)
Marc Reyes Torrents
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:13:06 (Tr: 1:13:06)
David Blanco De Tena-dávila
01:14:28 (Tr: 1:14:28)
Fernando Ordoñez Luque
01:14:56 (Tr: 1:14:56)
i
Albert Garcia Mercadé
01:15:22 (Tr: 1:15:22)
Albert Guirado Sànchez
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Joan Campillo Elias
01:15:30 (Tr: 1:15:30)
i
Antonio Gañan Nogales
01:15:34 (Tr: 1:15:34)

T. real: 01:12:18

T. oficial: 01:12:18

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:13:48

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club: trail montpedrós

1:18:20
01:12:18
1:06:17
i
Jordi Gallego Gallardo
01:06:17 (Tr: 1:06:17)
i
Gael Álvarez Del Val
01:11:16 (Tr: 1:11:16)
Oscar Colomes Fernandez
01:11:53 (Tr: 1:11:53)
Marc Reyes Torrents
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:13:06 (Tr: 1:13:06)
David Blanco De Tena-dávila
01:14:28 (Tr: 1:14:28)
Fernando Ordoñez Luque
01:14:56 (Tr: 1:14:56)
i
Albert Garcia Mercadé
01:15:22 (Tr: 1:15:22)
Albert Guirado Sànchez
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Joan Campillo Elias
01:15:30 (Tr: 1:15:30)
i
Antonio Gañan Nogales
01:15:34 (Tr: 1:15:34)
Raul Bueno Fernandez
01:17:36 (Tr: 1:17:36)
Isaac Cano Perez
01:17:46 (Tr: 1:17:46)
Miquel Rusiñol Sanchez
01:18:00 (Tr: 1:18:00)

T. real: 01:12:33

T. oficial: 01:12:33

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:14:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club: demacrados trail running

1:14:56
01:12:33
1:10:11
i
Gael Álvarez Del Val
01:11:16 (Tr: 1:11:16)
Oscar Colomes Fernandez
01:11:53 (Tr: 1:11:53)
i
Eric Gomez Rodriguez
01:12:18 (Tr: 1:12:18)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:13:06 (Tr: 1:13:06)
David Blanco De Tena-dávila
01:14:28 (Tr: 1:14:28)
Fernando Ordoñez Luque
01:14:56 (Tr: 1:14:56)

T. real: 01:13:06

T. oficial: 01:13:06

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:14:36

Cat:VetM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:15 min/km

Club: runnig parc

1:15:22
01:13:06
1:10:50
i
Gael Álvarez Del Val
01:11:16 (Tr: 1:11:16)
Oscar Colomes Fernandez
01:11:53 (Tr: 1:11:53)
i
Eric Gomez Rodriguez
01:12:18 (Tr: 1:12:18)
Marc Reyes Torrents
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
David Blanco De Tena-dávila
01:14:28 (Tr: 1:14:28)
Fernando Ordoñez Luque
01:14:56 (Tr: 1:14:56)
i
Albert Garcia Mercadé
01:15:22 (Tr: 1:15:22)

T. real: 01:14:28

T. oficial: 01:14:28

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:15:58

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:22 min/km

Club: runbcn

1:16:37
01:14:28
1:12:18
i
Eric Gomez Rodriguez
01:12:18 (Tr: 1:12:18)
Marc Reyes Torrents
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:13:06 (Tr: 1:13:06)
Fernando Ordoñez Luque
01:14:56 (Tr: 1:14:56)
i
Albert Garcia Mercadé
01:15:22 (Tr: 1:15:22)
Albert Guirado Sànchez
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Joan Campillo Elias
01:15:30 (Tr: 1:15:30)
i
Antonio Gañan Nogales
01:15:34 (Tr: 1:15:34)

T. real: 01:14:56

T. oficial: 01:14:56

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:16:26

Cat:VetM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:25 min/km

Club: sparta trail team

1:17:19
01:14:56
1:12:33
Marc Reyes Torrents
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:13:06 (Tr: 1:13:06)
David Blanco De Tena-dávila
01:14:28 (Tr: 1:14:28)
i
Albert Garcia Mercadé
01:15:22 (Tr: 1:15:22)
Albert Guirado Sànchez
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Joan Campillo Elias
01:15:30 (Tr: 1:15:30)
i
Antonio Gañan Nogales
01:15:34 (Tr: 1:15:34)

T. real: 01:15:22

T. oficial: 01:15:22

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:16:52

Cat:VetM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:27 min/km

Club:

1:17:38
01:15:22
1:13:06
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:13:06 (Tr: 1:13:06)
David Blanco De Tena-dávila
01:14:28 (Tr: 1:14:28)
Fernando Ordoñez Luque
01:14:56 (Tr: 1:14:56)
Albert Guirado Sànchez
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Joan Campillo Elias
01:15:30 (Tr: 1:15:30)
i
Antonio Gañan Nogales
01:15:34 (Tr: 1:15:34)
Raul Bueno Fernandez
01:17:36 (Tr: 1:17:36)

T. real: 01:15:28

T. oficial: 01:15:28

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:16:58

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:27 min/km

Club: titan's

1:17:36
01:15:28
1:13:20
David Blanco De Tena-dávila
01:14:28 (Tr: 1:14:28)
Fernando Ordoñez Luque
01:14:56 (Tr: 1:14:56)
i
Albert Garcia Mercadé
01:15:22 (Tr: 1:15:22)
i
Joan Campillo Elias
01:15:30 (Tr: 1:15:30)
i
Antonio Gañan Nogales
01:15:34 (Tr: 1:15:34)
Raul Bueno Fernandez
01:17:36 (Tr: 1:17:36)

T. real: 01:15:30

T. oficial: 01:15:30

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:17:00

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club:

1:17:46
01:15:30
1:13:15
David Blanco De Tena-dávila
01:14:28 (Tr: 1:14:28)
Fernando Ordoñez Luque
01:14:56 (Tr: 1:14:56)
i
Albert Garcia Mercadé
01:15:22 (Tr: 1:15:22)
Albert Guirado Sànchez
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Antonio Gañan Nogales
01:15:34 (Tr: 1:15:34)
Raul Bueno Fernandez
01:17:36 (Tr: 1:17:36)
Isaac Cano Perez
01:17:46 (Tr: 1:17:46)

T. real: 01:15:34

T. oficial: 01:15:34

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:17:04

Cat:VetM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club:

1:18:00
01:15:34
1:13:08
David Blanco De Tena-dávila
01:14:28 (Tr: 1:14:28)
Fernando Ordoñez Luque
01:14:56 (Tr: 1:14:56)
i
Albert Garcia Mercadé
01:15:22 (Tr: 1:15:22)
Albert Guirado Sànchez
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Joan Campillo Elias
01:15:30 (Tr: 1:15:30)
Raul Bueno Fernandez
01:17:36 (Tr: 1:17:36)
Isaac Cano Perez
01:17:46 (Tr: 1:17:46)
Miquel Rusiñol Sanchez
01:18:00 (Tr: 1:18:00)

T. real: 01:17:36

T. oficial: 01:17:36

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:19:06

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:38 min/km

Club: btt marikas

1:19:44
01:17:36
1:15:28
Albert Guirado Sànchez
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Joan Campillo Elias
01:15:30 (Tr: 1:15:30)
i
Antonio Gañan Nogales
01:15:34 (Tr: 1:15:34)
Isaac Cano Perez
01:17:46 (Tr: 1:17:46)
Miquel Rusiñol Sanchez
01:18:00 (Tr: 1:18:00)
Laura Pérez Cantero
01:18:44 (Tr: 1:18:44)
José luis Izquierdo Hernández
01:18:53 (Tr: 1:18:53)
Marcel Pinilla
01:19:39 (Tr: 1:19:39)

T. real: 01:17:46

T. oficial: 01:17:46

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:19:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:39 min/km

Club: c.a.coty

1:20:01
01:17:46
1:15:30
i
Joan Campillo Elias
01:15:30 (Tr: 1:15:30)
i
Antonio Gañan Nogales
01:15:34 (Tr: 1:15:34)
Raul Bueno Fernandez
01:17:36 (Tr: 1:17:36)
Miquel Rusiñol Sanchez
01:18:00 (Tr: 1:18:00)
Laura Pérez Cantero
01:18:44 (Tr: 1:18:44)
José luis Izquierdo Hernández
01:18:53 (Tr: 1:18:53)
Marcel Pinilla
01:19:39 (Tr: 1:19:39)

T. real: 01:18:00

T. oficial: 01:18:00

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:19:30

Cat:VetM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:40 min/km

Club: jarlet team

1:20:27
01:18:00
1:15:34
i
Antonio Gañan Nogales
01:15:34 (Tr: 1:15:34)
Raul Bueno Fernandez
01:17:36 (Tr: 1:17:36)
Isaac Cano Perez
01:17:46 (Tr: 1:17:46)
Laura Pérez Cantero
01:18:44 (Tr: 1:18:44)
José luis Izquierdo Hernández
01:18:53 (Tr: 1:18:53)
Marcel Pinilla
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
i
Martí Izquierdo Corominas
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Pere Ceballos Batlleria
01:20:11 (Tr: 1:20:11)
i
Fernando García García
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
i
Juanma Lázaro Blasco
01:20:18 (Tr: 1:20:18)

T. real: 01:18:44

T. oficial: 01:18:44

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:20:14

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:01:30

Sexe:F

Ritme: 6:44 min/km

Club: club triatló cornellà

1:20:04
01:18:44
1:17:23
Raul Bueno Fernandez
01:17:36 (Tr: 1:17:36)
Isaac Cano Perez
01:17:46 (Tr: 1:17:46)
Miquel Rusiñol Sanchez
01:18:00 (Tr: 1:18:00)
José luis Izquierdo Hernández
01:18:53 (Tr: 1:18:53)
Marcel Pinilla
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
i
Martí Izquierdo Corominas
01:20:04 (Tr: 1:20:04)

T. real: 01:18:53

T. oficial: 01:18:53

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:20:23

Cat:VetM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:45 min/km

Club: kalandracas team

1:20:11
01:18:53
1:17:36
Raul Bueno Fernandez
01:17:36 (Tr: 1:17:36)
Isaac Cano Perez
01:17:46 (Tr: 1:17:46)
Miquel Rusiñol Sanchez
01:18:00 (Tr: 1:18:00)
Laura Pérez Cantero
01:18:44 (Tr: 1:18:44)
Marcel Pinilla
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
i
Martí Izquierdo Corominas
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Pere Ceballos Batlleria
01:20:11 (Tr: 1:20:11)

T. real: 01:19:39

T. oficial: 01:19:39

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:21:09

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:49 min/km

Club:

1:21:17
01:19:39
1:18:00
Miquel Rusiñol Sanchez
01:18:00 (Tr: 1:18:00)
Laura Pérez Cantero
01:18:44 (Tr: 1:18:44)
José luis Izquierdo Hernández
01:18:53 (Tr: 1:18:53)
i
Martí Izquierdo Corominas
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Pere Ceballos Batlleria
01:20:11 (Tr: 1:20:11)
i
Fernando García García
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
i
Juanma Lázaro Blasco
01:20:18 (Tr: 1:20:18)

T. real: 01:20:04

T. oficial: 01:20:04

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:21:34

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:51 min/km

Club: kny

1:21:25
01:20:04
1:18:44
Laura Pérez Cantero
01:18:44 (Tr: 1:18:44)
José luis Izquierdo Hernández
01:18:53 (Tr: 1:18:53)
Marcel Pinilla
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
i
Pere Ceballos Batlleria
01:20:11 (Tr: 1:20:11)
i
Fernando García García
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
i
Juanma Lázaro Blasco
01:20:18 (Tr: 1:20:18)

T. real: 01:20:11

T. oficial: 01:20:11

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:21:41

Cat:VetM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club: ontrail

1:21:31
01:20:11
1:18:50
José luis Izquierdo Hernández
01:18:53 (Tr: 1:18:53)
Marcel Pinilla
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
i
Martí Izquierdo Corominas
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Fernando García García
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
i
Juanma Lázaro Blasco
01:20:18 (Tr: 1:20:18)
Dani Gómez Conejero
01:21:31 (Tr: 1:21:31)

T. real: 01:20:17

T. oficial: 01:20:17

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:21:47

Cat:VetM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club: grimpats

1:22:13
01:20:17
1:18:21
Laura Pérez Cantero
01:18:44 (Tr: 1:18:44)
José luis Izquierdo Hernández
01:18:53 (Tr: 1:18:53)
Marcel Pinilla
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
i
Martí Izquierdo Corominas
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Pere Ceballos Batlleria
01:20:11 (Tr: 1:20:11)
i
Juanma Lázaro Blasco
01:20:18 (Tr: 1:20:18)
Dani Gómez Conejero
01:21:31 (Tr: 1:21:31)
i
Ricard León Prats
01:22:13 (Tr: 1:22:13)

T. real: 01:20:18

T. oficial: 01:20:18

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:21:48

Cat:VetM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club: grimpats

1:22:45
01:20:18
1:17:52
Miquel Rusiñol Sanchez
01:18:00 (Tr: 1:18:00)
Laura Pérez Cantero
01:18:44 (Tr: 1:18:44)
José luis Izquierdo Hernández
01:18:53 (Tr: 1:18:53)
Marcel Pinilla
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
i
Martí Izquierdo Corominas
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Pere Ceballos Batlleria
01:20:11 (Tr: 1:20:11)
i
Fernando García García
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
Dani Gómez Conejero
01:21:31 (Tr: 1:21:31)
i
Ricard León Prats
01:22:13 (Tr: 1:22:13)
Alejandro Solla Espeleta
01:22:45 (Tr: 1:22:45)

T. real: 01:21:31

T. oficial: 01:21:31

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:23:01

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:58 min/km

Club: ca ramblas de azuebar

1:23:00
01:21:31
1:20:02
i
Martí Izquierdo Corominas
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Pere Ceballos Batlleria
01:20:11 (Tr: 1:20:11)
i
Fernando García García
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
i
Juanma Lázaro Blasco
01:20:18 (Tr: 1:20:18)
i
Ricard León Prats
01:22:13 (Tr: 1:22:13)
Alejandro Solla Espeleta
01:22:45 (Tr: 1:22:45)
Rafael Lopez Reche
01:23:00 (Tr: 1:23:00)

T. real: 01:22:13

T. oficial: 01:22:13

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:23:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:02 min/km

Club:

1:24:09
01:22:13
1:20:17
i
Fernando García García
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
i
Juanma Lázaro Blasco
01:20:18 (Tr: 1:20:18)
Dani Gómez Conejero
01:21:31 (Tr: 1:21:31)
Alejandro Solla Espeleta
01:22:45 (Tr: 1:22:45)
Rafael Lopez Reche
01:23:00 (Tr: 1:23:00)
i
Francisco jose Sanchez Bellido
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
i
Cojeando voy tirando Iniesta Jimenez
01:24:06 (Tr: 1:24:06)

T. real: 01:22:45

T. oficial: 01:22:45

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:24:15

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:05 min/km

Club: inglourious runners

1:25:11
01:22:45
1:20:18
i
Juanma Lázaro Blasco
01:20:18 (Tr: 1:20:18)
Dani Gómez Conejero
01:21:31 (Tr: 1:21:31)
i
Ricard León Prats
01:22:13 (Tr: 1:22:13)
Rafael Lopez Reche
01:23:00 (Tr: 1:23:00)
i
Francisco jose Sanchez Bellido
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
i
Cojeando voy tirando Iniesta Jimenez
01:24:06 (Tr: 1:24:06)
i
Lluis Ruiz Pi
01:24:48 (Tr: 1:24:48)
Daniel Fernández Bustamante
01:25:03 (Tr: 1:25:03)

T. real: 01:23:00

T. oficial: 01:23:00

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:24:30

Cat:VetM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:06 min/km

Club: casboi

1:24:48
01:23:00
1:21:11
Dani Gómez Conejero
01:21:31 (Tr: 1:21:31)
i
Ricard León Prats
01:22:13 (Tr: 1:22:13)
Alejandro Solla Espeleta
01:22:45 (Tr: 1:22:45)
i
Francisco jose Sanchez Bellido
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
i
Cojeando voy tirando Iniesta Jimenez
01:24:06 (Tr: 1:24:06)
i
Lluis Ruiz Pi
01:24:48 (Tr: 1:24:48)

T. real: 01:23:54

T. oficial: 01:23:54

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:25:24

Cat:VetM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:11 min/km

Club: comekm molins

1:25:34
01:23:54
1:22:13
i
Ricard León Prats
01:22:13 (Tr: 1:22:13)
Alejandro Solla Espeleta
01:22:45 (Tr: 1:22:45)
Rafael Lopez Reche
01:23:00 (Tr: 1:23:00)
i
Cojeando voy tirando Iniesta Jimenez
01:24:06 (Tr: 1:24:06)
i
Lluis Ruiz Pi
01:24:48 (Tr: 1:24:48)
Daniel Fernández Bustamante
01:25:03 (Tr: 1:25:03)

T. real: 01:24:06

T. oficial: 01:24:06

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:25:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:12 min/km

Club: demacrad@s trail runners

1:25:28
01:24:06
1:22:45
Alejandro Solla Espeleta
01:22:45 (Tr: 1:22:45)
Rafael Lopez Reche
01:23:00 (Tr: 1:23:00)
i
Francisco jose Sanchez Bellido
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
i
Lluis Ruiz Pi
01:24:48 (Tr: 1:24:48)
Daniel Fernández Bustamante
01:25:03 (Tr: 1:25:03)

T. real: 01:24:48

T. oficial: 01:24:48

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:26:18

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:15 min/km

Club: mindundis team

1:26:37
01:24:48
1:23:00
Rafael Lopez Reche
01:23:00 (Tr: 1:23:00)
i
Francisco jose Sanchez Bellido
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
i
Cojeando voy tirando Iniesta Jimenez
01:24:06 (Tr: 1:24:06)
Daniel Fernández Bustamante
01:25:03 (Tr: 1:25:03)

T. real: 01:25:03

T. oficial: 01:25:03

Inici real: 10:01:30

Hora meta: 11:26:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:17 min/km

Club: ontrail

1:26:12
01:25:03
1:23:54
i
Francisco jose Sanchez Bellido
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
i
Cojeando voy tirando Iniesta Jimenez
01:24:06 (Tr: 1:24:06)
i
Lluis Ruiz Pi
01:24:48 (Tr: 1:24:48)