SubCurses

8RESULTATS

10a Cursa de muntanya de Castellbisbal

21,6K

09 febrer 2020

11,7K 21,6K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 02:28:42

T. oficial: 02:28:42

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:30:12

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:54 min/km

Club:

K13: 1:24:29

Hora K13 : 10:25:59

Pos K13 : 23

-

Meta: 2:28:42

Hora meta: 11:30:12

Pos meta : 16

X 7 posicions

2:33:51
02:28:42
2:23:34
i
Alberto Alcañiz Rodríguez
02:29:27 (Tr: 2:29:27)
i
Alberto García Bonilla
02:29:48 (Tr: 2:29:48)
Javi Fernandez Navarro
02:30:15 (Tr: 2:30:15)
Carlos Arrufat Bartolome
02:30:56 (Tr: 2:30:56)
Sonia Cruz Vidueira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
Raul Gordillo Dominguez
02:33:51 (Tr: 2:33:51)

T. real: 02:29:27

T. oficial: 02:29:27

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:30:57

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:56 min/km

Club: ce madteam

K13: 1:13:23

Hora K13 : 10:14:53

Pos K13 : 4

-

Meta: 2:29:27

Hora meta: 11:30:57

Pos meta : 17

Y 13 posicions

2:33:51
02:29:27
2:25:03
i
Josep maria Sanz Liébana
02:28:42 (Tr: 2:28:42)
i
Alberto García Bonilla
02:29:48 (Tr: 2:29:48)
Javi Fernandez Navarro
02:30:15 (Tr: 2:30:15)
Carlos Arrufat Bartolome
02:30:56 (Tr: 2:30:56)
Sonia Cruz Vidueira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
Raul Gordillo Dominguez
02:33:51 (Tr: 2:33:51)

T. real: 02:29:48

T. oficial: 02:29:48

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:31:18

Cat:VetM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:57 min/km

Club: sparta trail team

K13: 1:23:13

Hora K13 : 10:24:43

Pos K13 : 16

-

Meta: 2:29:48

Hora meta: 11:31:18

Pos meta : 18

Y 2 posicions

2:33:51
02:29:48
2:25:46
i
Josep maria Sanz Liébana
02:28:42 (Tr: 2:28:42)
i
Alberto Alcañiz Rodríguez
02:29:27 (Tr: 2:29:27)
Javi Fernandez Navarro
02:30:15 (Tr: 2:30:15)
Carlos Arrufat Bartolome
02:30:56 (Tr: 2:30:56)
Sonia Cruz Vidueira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
Raul Gordillo Dominguez
02:33:51 (Tr: 2:33:51)

T. real: 02:30:15

T. oficial: 02:30:15

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:31:45

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 6:58 min/km

Club: capfoguers serra marina

K13: 1:23:54

Hora K13 : 10:25:24

Pos K13 : 21

-

Meta: 2:30:15

Hora meta: 11:31:45

Pos meta : 19

X 2 posicions

2:33:51
02:30:15
2:26:39
i
Josep maria Sanz Liébana
02:28:42 (Tr: 2:28:42)
i
Alberto Alcañiz Rodríguez
02:29:27 (Tr: 2:29:27)
i
Alberto García Bonilla
02:29:48 (Tr: 2:29:48)
Carlos Arrufat Bartolome
02:30:56 (Tr: 2:30:56)
Sonia Cruz Vidueira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
Raul Gordillo Dominguez
02:33:51 (Tr: 2:33:51)

T. real: 02:30:56

T. oficial: 02:30:56

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:32:26

Cat:VetM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:00 min/km

Club: runbcn team

K13: 1:23:26

Hora K13 : 10:24:56

Pos K13 : 19

-

Meta: 2:30:56

Hora meta: 11:32:26

Pos meta : 20

Y 1 posició

2:33:55
02:30:56
2:27:56
i
Josep maria Sanz Liébana
02:28:42 (Tr: 2:28:42)
i
Alberto Alcañiz Rodríguez
02:29:27 (Tr: 2:29:27)
i
Alberto García Bonilla
02:29:48 (Tr: 2:29:48)
Javi Fernandez Navarro
02:30:15 (Tr: 2:30:15)
Sonia Cruz Vidueira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
Raul Gordillo Dominguez
02:33:51 (Tr: 2:33:51)
Beñat Susaeta Astondoa
02:33:55 (Tr: 2:33:55)

T. real: 02:32:36

T. oficial: 02:32:36

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:34:06

Cat:VetF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:01:30

Sexe:F

Ritme: 7:04 min/km

Club: casboi

K13: 1:26:51

Hora K13 : 10:28:21

Pos K13 : 27

-

Meta: 2:32:36

Hora meta: 11:34:06

Pos meta : 21

X 6 posicions

2:35:24
02:32:36
2:29:48
i
Alberto García Bonilla
02:29:48 (Tr: 2:29:48)
Javi Fernandez Navarro
02:30:15 (Tr: 2:30:15)
Carlos Arrufat Bartolome
02:30:56 (Tr: 2:30:56)
Raul Gordillo Dominguez
02:33:51 (Tr: 2:33:51)
Beñat Susaeta Astondoa
02:33:55 (Tr: 2:33:55)
Jordi Andres Diaz
02:34:02 (Tr: 2:34:02)
i
Diego Rodriguez Fernandez
02:34:30 (Tr: 2:34:30)
David Iglesias Chaparro
02:34:33 (Tr: 2:34:33)
Oliver Palacios Arroyo
02:35:03 (Tr: 2:35:03)

T. real: 02:33:51

T. oficial: 02:33:51

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:35:21

Cat:VetM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:08 min/km

Club: granadero's team

K13: 1:26:49

Hora K13 : 10:28:19

Pos K13 : 26

-

Meta: 2:33:51

Hora meta: 11:35:21

Pos meta : 22

X 4 posicions

2:37:26
02:33:51
2:30:15
Javi Fernandez Navarro
02:30:15 (Tr: 2:30:15)
Carlos Arrufat Bartolome
02:30:56 (Tr: 2:30:56)
Sonia Cruz Vidueira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
Beñat Susaeta Astondoa
02:33:55 (Tr: 2:33:55)
Jordi Andres Diaz
02:34:02 (Tr: 2:34:02)
i
Diego Rodriguez Fernandez
02:34:30 (Tr: 2:34:30)
David Iglesias Chaparro
02:34:33 (Tr: 2:34:33)
Oliver Palacios Arroyo
02:35:03 (Tr: 2:35:03)
Manolo Gallego Fernández
02:36:10 (Tr: 2:36:10)
Xavi López Celeiro
02:36:49 (Tr: 2:36:49)
i
Marc Reina Mumany
02:37:22 (Tr: 2:37:22)

T. real: 02:33:55

T. oficial: 02:33:55

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:35:25

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:08 min/km

Club: runbcn

K13: 1:23:41

Hora K13 : 10:25:11

Pos K13 : 20

-

Meta: 2:33:55

Hora meta: 11:35:25

Pos meta : 23

Y 3 posicions

2:36:55
02:33:55
2:30:56
Carlos Arrufat Bartolome
02:30:56 (Tr: 2:30:56)
Sonia Cruz Vidueira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
Raul Gordillo Dominguez
02:33:51 (Tr: 2:33:51)
Jordi Andres Diaz
02:34:02 (Tr: 2:34:02)
i
Diego Rodriguez Fernandez
02:34:30 (Tr: 2:34:30)
David Iglesias Chaparro
02:34:33 (Tr: 2:34:33)
Oliver Palacios Arroyo
02:35:03 (Tr: 2:35:03)
Manolo Gallego Fernández
02:36:10 (Tr: 2:36:10)
Xavi López Celeiro
02:36:49 (Tr: 2:36:49)

T. real: 02:34:02

T. oficial: 02:34:02

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:35:32

Cat:VetM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:08 min/km

Club: casboi

K13: 1:23:23

Hora K13 : 10:24:53

Pos K13 : 18

-

Meta: 2:34:02

Hora meta: 11:35:32

Pos meta : 24

Y 6 posicions

2:35:28
02:34:02
2:32:36
Sonia Cruz Vidueira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
Raul Gordillo Dominguez
02:33:51 (Tr: 2:33:51)
Beñat Susaeta Astondoa
02:33:55 (Tr: 2:33:55)
i
Diego Rodriguez Fernandez
02:34:30 (Tr: 2:34:30)
David Iglesias Chaparro
02:34:33 (Tr: 2:34:33)
Oliver Palacios Arroyo
02:35:03 (Tr: 2:35:03)

T. real: 02:34:30

T. oficial: 02:34:30

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:36:00

Cat:VetM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:10 min/km

Club: los taraos

K13: No data

Hora K13: No data

Pos K13 : -

-

Meta: 2:34:30

Hora meta: 11:36:00

Pos meta : 25

-

2:36:10
02:34:30
2:32:51
Raul Gordillo Dominguez
02:33:51 (Tr: 2:33:51)
Beñat Susaeta Astondoa
02:33:55 (Tr: 2:33:55)
Jordi Andres Diaz
02:34:02 (Tr: 2:34:02)
David Iglesias Chaparro
02:34:33 (Tr: 2:34:33)
Oliver Palacios Arroyo
02:35:03 (Tr: 2:35:03)
Manolo Gallego Fernández
02:36:10 (Tr: 2:36:10)

T. real: 02:34:33

T. oficial: 02:34:33

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:36:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:10 min/km

Club: calzados diaz lopez

K13: 1:28:43

Hora K13 : 10:30:13

Pos K13 : 35

-

Meta: 2:34:33

Hora meta: 11:36:03

Pos meta : 26

X 9 posicions

2:36:49
02:34:33
2:32:17
Sonia Cruz Vidueira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
Raul Gordillo Dominguez
02:33:51 (Tr: 2:33:51)
Beñat Susaeta Astondoa
02:33:55 (Tr: 2:33:55)
Jordi Andres Diaz
02:34:02 (Tr: 2:34:02)
i
Diego Rodriguez Fernandez
02:34:30 (Tr: 2:34:30)
Oliver Palacios Arroyo
02:35:03 (Tr: 2:35:03)
Manolo Gallego Fernández
02:36:10 (Tr: 2:36:10)
Xavi López Celeiro
02:36:49 (Tr: 2:36:49)

T. real: 02:35:03

T. oficial: 02:35:03

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:36:33

Cat:VetM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:11 min/km

Club: born to run

K13: 1:26:03

Hora K13 : 10:27:33

Pos K13 : 25

-

Meta: 2:35:03

Hora meta: 11:36:33

Pos meta : 27

Y 2 posicions

2:37:22
02:35:03
2:32:44
Raul Gordillo Dominguez
02:33:51 (Tr: 2:33:51)
Beñat Susaeta Astondoa
02:33:55 (Tr: 2:33:55)
Jordi Andres Diaz
02:34:02 (Tr: 2:34:02)
i
Diego Rodriguez Fernandez
02:34:30 (Tr: 2:34:30)
David Iglesias Chaparro
02:34:33 (Tr: 2:34:33)
Manolo Gallego Fernández
02:36:10 (Tr: 2:36:10)
Xavi López Celeiro
02:36:49 (Tr: 2:36:49)
i
Marc Reina Mumany
02:37:22 (Tr: 2:37:22)

T. real: 02:36:10

T. oficial: 02:36:10

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:37:40

Cat:VetM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:14 min/km

Club: grup atlètic tmb

K13: 1:23:17

Hora K13 : 10:24:47

Pos K13 : 17

-

Meta: 2:36:10

Hora meta: 11:37:40

Pos meta : 28

Y 11 posicions

2:37:50
02:36:10
2:34:30
i
Diego Rodriguez Fernandez
02:34:30 (Tr: 2:34:30)
David Iglesias Chaparro
02:34:33 (Tr: 2:34:33)
Oliver Palacios Arroyo
02:35:03 (Tr: 2:35:03)
Xavi López Celeiro
02:36:49 (Tr: 2:36:49)
i
Marc Reina Mumany
02:37:22 (Tr: 2:37:22)

T. real: 02:36:49

T. oficial: 02:36:49

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:38:19

Cat:VetM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:16 min/km

Club:

K13: 1:25:05

Hora K13 : 10:26:35

Pos K13 : 24

-

Meta: 2:36:49

Hora meta: 11:38:19

Pos meta : 29

Y 5 posicions

2:39:06
02:36:49
2:34:33
David Iglesias Chaparro
02:34:33 (Tr: 2:34:33)
Oliver Palacios Arroyo
02:35:03 (Tr: 2:35:03)
Manolo Gallego Fernández
02:36:10 (Tr: 2:36:10)
i
Marc Reina Mumany
02:37:22 (Tr: 2:37:22)

T. real: 02:37:22

T. oficial: 02:37:22

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:38:52

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:18 min/km

Club:

K13: 1:24:17

Hora K13 : 10:25:47

Pos K13 : 22

-

Meta: 2:37:22

Hora meta: 11:38:52

Pos meta : 30

Y 8 posicions

2:39:40
02:37:22
2:35:03
Oliver Palacios Arroyo
02:35:03 (Tr: 2:35:03)
Manolo Gallego Fernández
02:36:10 (Tr: 2:36:10)
Xavi López Celeiro
02:36:49 (Tr: 2:36:49)