SubCurses

8RESULTATS

10a Cursa de muntanya de Castellbisbal

21,6K

09 febrer 2020

11,7K 21,6K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 02:38:30

T. oficial: 02:38:30

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:40:00

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:21 min/km

Club: c.e. madteam

K13: No data

Hora K13: No data

Pos K13 : -

-

Meta: 2:38:30

Hora meta: 11:40:00

Pos meta : 31

-

2:40:09
02:38:30
2:36:52
Diego Barroso Bermejo
02:38:47 (Tr: 2:38:47)
i
Jordi Camats Bernaus
02:39:30 (Tr: 2:39:30)
David Neira Pla
02:39:44 (Tr: 2:39:44)
José manuel Rodriguez Candon
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Ismael Galve
02:40:04 (Tr: 2:40:04)
Pedro Díaz Yerro
02:40:09 (Tr: 2:40:09)

T. real: 02:38:47

T. oficial: 02:38:47

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:40:17

Cat:VetM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:22 min/km

Club: casboi

K13: 1:26:58

Hora K13 : 10:28:28

Pos K13 : 28

-

Meta: 2:38:47

Hora meta: 11:40:17

Pos meta : 32

Y 4 posicions

2:40:09
02:38:47
2:37:26
i
Sergio Alcañiz Rodriguez
02:38:30 (Tr: 2:38:30)
i
Jordi Camats Bernaus
02:39:30 (Tr: 2:39:30)
David Neira Pla
02:39:44 (Tr: 2:39:44)
José manuel Rodriguez Candon
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Ismael Galve
02:40:04 (Tr: 2:40:04)
Pedro Díaz Yerro
02:40:09 (Tr: 2:40:09)

T. real: 02:39:30

T. oficial: 02:39:30

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:41:00

Cat:VetM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:24 min/km

Club: la serreta de corbins

K13: No data

Hora K13: No data

Pos K13 : -

-

Meta: 2:39:30

Hora meta: 11:41:00

Pos meta : 33

-

2:40:30
02:39:30
2:38:30
i
Sergio Alcañiz Rodriguez
02:38:30 (Tr: 2:38:30)
Diego Barroso Bermejo
02:38:47 (Tr: 2:38:47)
David Neira Pla
02:39:44 (Tr: 2:39:44)
José manuel Rodriguez Candon
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Ismael Galve
02:40:04 (Tr: 2:40:04)
Pedro Díaz Yerro
02:40:09 (Tr: 2:40:09)

T. real: 02:39:44

T. oficial: 02:39:44

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:41:14

Cat:VetM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:24 min/km

Club:

K13: 1:27:36

Hora K13 : 10:29:06

Pos K13 : 31

-

Meta: 2:39:44

Hora meta: 11:41:14

Pos meta : 34

Y 3 posicions

2:40:57
02:39:44
2:38:30
i
Sergio Alcañiz Rodriguez
02:38:30 (Tr: 2:38:30)
Diego Barroso Bermejo
02:38:47 (Tr: 2:38:47)
i
Jordi Camats Bernaus
02:39:30 (Tr: 2:39:30)
José manuel Rodriguez Candon
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Ismael Galve
02:40:04 (Tr: 2:40:04)
Pedro Díaz Yerro
02:40:09 (Tr: 2:40:09)
Esther Cruz Sanchez
02:40:57 (Tr: 2:40:57)

T. real: 02:40:03

T. oficial: 02:40:03

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:41:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:25 min/km

Club:

K13: 1:27:59

Hora K13 : 10:29:29

Pos K13 : 32

-

Meta: 2:40:03

Hora meta: 11:41:33

Pos meta : 35

Y 3 posicions

2:41:19
02:40:03
2:38:47
Diego Barroso Bermejo
02:38:47 (Tr: 2:38:47)
i
Jordi Camats Bernaus
02:39:30 (Tr: 2:39:30)
David Neira Pla
02:39:44 (Tr: 2:39:44)
i
Ismael Galve
02:40:04 (Tr: 2:40:04)
Pedro Díaz Yerro
02:40:09 (Tr: 2:40:09)
Esther Cruz Sanchez
02:40:57 (Tr: 2:40:57)

T. real: 02:40:04

T. oficial: 02:40:04

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:41:34

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:25 min/km

Club:

K13: 1:28:36

Hora K13 : 10:30:06

Pos K13 : 33

-

Meta: 2:40:04

Hora meta: 11:41:34

Pos meta : 36

Y 3 posicions

2:41:27
02:40:04
2:38:42
Diego Barroso Bermejo
02:38:47 (Tr: 2:38:47)
i
Jordi Camats Bernaus
02:39:30 (Tr: 2:39:30)
David Neira Pla
02:39:44 (Tr: 2:39:44)
José manuel Rodriguez Candon
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
Pedro Díaz Yerro
02:40:09 (Tr: 2:40:09)
Esther Cruz Sanchez
02:40:57 (Tr: 2:40:57)
i
Sito Manzanera Fernández
02:41:27 (Tr: 2:41:27)

T. real: 02:40:09

T. oficial: 02:40:09

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:41:39

Cat:VetM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:25 min/km

Club: escola trail barcelona

K13: 1:28:41

Hora K13 : 10:30:11

Pos K13 : 34

-

Meta: 2:40:09

Hora meta: 11:41:39

Pos meta : 37

Y 3 posicions

2:43:31
02:40:09
2:36:48
i
Sergio Alcañiz Rodriguez
02:38:30 (Tr: 2:38:30)
Diego Barroso Bermejo
02:38:47 (Tr: 2:38:47)
i
Jordi Camats Bernaus
02:39:30 (Tr: 2:39:30)
David Neira Pla
02:39:44 (Tr: 2:39:44)
José manuel Rodriguez Candon
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Ismael Galve
02:40:04 (Tr: 2:40:04)
Esther Cruz Sanchez
02:40:57 (Tr: 2:40:57)
i
Sito Manzanera Fernández
02:41:27 (Tr: 2:41:27)
i
Daniel Chapinal Vazquez
02:43:31 (Tr: 2:43:31)

T. real: 02:40:57

T. oficial: 02:40:57

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:42:27

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:01:30

Sexe:F

Ritme: 7:28 min/km

Club: duscholux

K13: 1:30:47

Hora K13 : 10:32:17

Pos K13 : 40

-

Meta: 2:40:57

Hora meta: 11:42:27

Pos meta : 38

X 2 posicions

2:43:57
02:40:57
2:37:57
i
Sergio Alcañiz Rodriguez
02:38:30 (Tr: 2:38:30)
Diego Barroso Bermejo
02:38:47 (Tr: 2:38:47)
i
Jordi Camats Bernaus
02:39:30 (Tr: 2:39:30)
David Neira Pla
02:39:44 (Tr: 2:39:44)
José manuel Rodriguez Candon
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Ismael Galve
02:40:04 (Tr: 2:40:04)
Pedro Díaz Yerro
02:40:09 (Tr: 2:40:09)
i
Sito Manzanera Fernández
02:41:27 (Tr: 2:41:27)
i
Daniel Chapinal Vazquez
02:43:31 (Tr: 2:43:31)
i
Christian Adell Querol
02:43:57 (Tr: 2:43:57)

T. real: 02:41:27

T. oficial: 02:41:27

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:42:57

Cat:VetM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:29 min/km

Club: independiente

K13: 1:27:32

Hora K13 : 10:29:02

Pos K13 : 30

-

Meta: 2:41:27

Hora meta: 11:42:57

Pos meta : 39

Y 9 posicions

2:46:03
02:41:27
2:36:51
i
Sergio Alcañiz Rodriguez
02:38:30 (Tr: 2:38:30)
Diego Barroso Bermejo
02:38:47 (Tr: 2:38:47)
i
Jordi Camats Bernaus
02:39:30 (Tr: 2:39:30)
David Neira Pla
02:39:44 (Tr: 2:39:44)
José manuel Rodriguez Candon
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Ismael Galve
02:40:04 (Tr: 2:40:04)
Pedro Díaz Yerro
02:40:09 (Tr: 2:40:09)
Esther Cruz Sanchez
02:40:57 (Tr: 2:40:57)
i
Daniel Chapinal Vazquez
02:43:31 (Tr: 2:43:31)
i
Christian Adell Querol
02:43:57 (Tr: 2:43:57)
Jose luis Martin Gonzalez
02:46:03 (Tr: 2:46:03)

T. real: 02:43:31

T. oficial: 02:43:31

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:45:01

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:35 min/km

Club: monistrol running

K13: 1:27:01

Hora K13 : 10:28:31

Pos K13 : 29

-

Meta: 2:43:31

Hora meta: 11:45:01

Pos meta : 40

Y 11 posicions

2:46:52
02:43:31
2:40:09
Pedro Díaz Yerro
02:40:09 (Tr: 2:40:09)
Esther Cruz Sanchez
02:40:57 (Tr: 2:40:57)
i
Sito Manzanera Fernández
02:41:27 (Tr: 2:41:27)
i
Christian Adell Querol
02:43:57 (Tr: 2:43:57)
Jose luis Martin Gonzalez
02:46:03 (Tr: 2:46:03)
Arnau Latorre Riu
02:46:09 (Tr: 2:46:09)

T. real: 02:43:57

T. oficial: 02:43:57

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:45:27

Cat:SenM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:36 min/km

Club: ceu sudactiu

K13: 1:28:53

Hora K13 : 10:30:23

Pos K13 : 36

-

Meta: 2:43:57

Hora meta: 11:45:27

Pos meta : 41

Y 5 posicions

2:46:56
02:43:57
2:40:57
Esther Cruz Sanchez
02:40:57 (Tr: 2:40:57)
i
Sito Manzanera Fernández
02:41:27 (Tr: 2:41:27)
i
Daniel Chapinal Vazquez
02:43:31 (Tr: 2:43:31)
Jose luis Martin Gonzalez
02:46:03 (Tr: 2:46:03)
Arnau Latorre Riu
02:46:09 (Tr: 2:46:09)
i
Josep Fontane I Miret
02:46:52 (Tr: 2:46:52)

T. real: 02:46:03

T. oficial: 02:46:03

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:47:33

Cat:VetM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:42 min/km

Club: c.e. cor castelldefels runners

K13: 1:33:10

Hora K13 : 10:34:40

Pos K13 : 45

-

Meta: 2:46:03

Hora meta: 11:47:33

Pos meta : 42

X 3 posicions

2:50:38
02:46:03
2:41:27
i
Sito Manzanera Fernández
02:41:27 (Tr: 2:41:27)
i
Daniel Chapinal Vazquez
02:43:31 (Tr: 2:43:31)
i
Christian Adell Querol
02:43:57 (Tr: 2:43:57)
Arnau Latorre Riu
02:46:09 (Tr: 2:46:09)
i
Josep Fontane I Miret
02:46:52 (Tr: 2:46:52)
Nicola Picasso Bichetto
02:47:08 (Tr: 2:47:08)

T. real: 02:46:09

T. oficial: 02:46:09

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:47:39

Cat:SenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:42 min/km

Club: born to run

K13: 1:30:20

Hora K13 : 10:31:50

Pos K13 : 38

-

Meta: 2:46:09

Hora meta: 11:47:39

Pos meta : 43

Y 5 posicions

2:48:48
02:46:09
2:43:31
i
Daniel Chapinal Vazquez
02:43:31 (Tr: 2:43:31)
i
Christian Adell Querol
02:43:57 (Tr: 2:43:57)
Jose luis Martin Gonzalez
02:46:03 (Tr: 2:46:03)
i
Josep Fontane I Miret
02:46:52 (Tr: 2:46:52)
Nicola Picasso Bichetto
02:47:08 (Tr: 2:47:08)

T. real: 02:46:52

T. oficial: 02:46:52

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:48:22

Cat:SenM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:44 min/km

Club: c.e.senglars vilamajor

K13: 1:33:42

Hora K13 : 10:35:12

Pos K13 : 48

-

Meta: 2:46:52

Hora meta: 11:48:22

Pos meta : 44

X 4 posicions

2:49:48
02:46:52
2:43:57
i
Christian Adell Querol
02:43:57 (Tr: 2:43:57)
Jose luis Martin Gonzalez
02:46:03 (Tr: 2:46:03)
Arnau Latorre Riu
02:46:09 (Tr: 2:46:09)
Nicola Picasso Bichetto
02:47:08 (Tr: 2:47:08)

T. real: 02:47:08

T. oficial: 02:47:08

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 11:48:38

Cat:SenM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 7:45 min/km

Club: demacrados trail runners

K13: 1:30:38

Hora K13 : 10:32:08

Pos K13 : 39

-

Meta: 2:47:08

Hora meta: 11:48:38

Pos meta : 45

Y 6 posicions

2:48:13
02:47:08
2:46:03
Jose luis Martin Gonzalez
02:46:03 (Tr: 2:46:03)
Arnau Latorre Riu
02:46:09 (Tr: 2:46:09)
i
Josep Fontane I Miret
02:46:52 (Tr: 2:46:52)