Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Open Cavalls del Vent

28K

26 juny 2021

28K 43K 84K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 04:04:49

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 12:05:18

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 8:45 min/km

Club: esportiu penedès

6:05:10
04:05:18
2:05:25
David Illamola Sañé
04:43:49 (Tr: 4:43:46)
Carla Delgado Gonzalez
05:11:46 (Tr: 5:11:36)
i
Rubén López Pérez
05:24:54 (Tr: 5:24:13)
i
Pau Claret Olivart
05:24:54 (Tr: 5:24:31)
i
Josep Bairaguet Gual
05:31:43 (Tr: 5:31:39)
i
Carola Fernández Rodríguez
06:05:10 (Tr: 6:04:58)
Angels Rovira Gibert
06:05:10 (Tr: 6:04:59)

T. real: 04:43:46

Inici real: 08:00:03

Hora meta: 12:43:49

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:09 min/km

Club: club olimpic manlleu

6:05:10
04:43:49
3:22:28
Marc Conesa Cabestany
04:05:18 (Tr: 4:04:49)
Carla Delgado Gonzalez
05:11:46 (Tr: 5:11:36)
i
Rubén López Pérez
05:24:54 (Tr: 5:24:13)
i
Pau Claret Olivart
05:24:54 (Tr: 5:24:31)
i
Josep Bairaguet Gual
05:31:43 (Tr: 5:31:39)
i
Carola Fernández Rodríguez
06:05:10 (Tr: 6:04:58)
Angels Rovira Gibert
06:05:10 (Tr: 6:04:59)

T. real: 05:11:36

Inici real: 08:00:10

Hora meta: 13:11:46

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 11:08 min/km

Club: club proam

6:18:14
05:11:46
4:05:18
Marc Conesa Cabestany
04:05:18 (Tr: 4:04:49)
David Illamola Sañé
04:43:49 (Tr: 4:43:46)
i
Rubén López Pérez
05:24:54 (Tr: 5:24:13)
i
Pau Claret Olivart
05:24:54 (Tr: 5:24:31)
i
Josep Bairaguet Gual
05:31:43 (Tr: 5:31:39)
i
Carola Fernández Rodríguez
06:05:10 (Tr: 6:04:58)
Angels Rovira Gibert
06:05:10 (Tr: 6:04:59)
i
Oriol Costa Reyes
06:11:51 (Tr: 6:11:32)
i
Marc Barrufet Martinez
06:15:03 (Tr: 6:14:40)

T. real: 05:24:13

Inici real: 08:00:41

Hora meta: 13:24:54

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:35 min/km

Club:

6:44:30
05:24:54
4:05:18
Marc Conesa Cabestany
04:05:18 (Tr: 4:04:49)
David Illamola Sañé
04:43:49 (Tr: 4:43:46)
Carla Delgado Gonzalez
05:11:46 (Tr: 5:11:36)
i
Pau Claret Olivart
05:24:54 (Tr: 5:24:31)
i
Josep Bairaguet Gual
05:31:43 (Tr: 5:31:39)
i
Carola Fernández Rodríguez
06:05:10 (Tr: 6:04:58)
Angels Rovira Gibert
06:05:10 (Tr: 6:04:59)
i
Oriol Costa Reyes
06:11:51 (Tr: 6:11:32)
i
Marc Barrufet Martinez
06:15:03 (Tr: 6:14:40)
i
Silvia Casamitjana Graboleda
06:21:59 (Tr: 6:21:57)
Alejandro Martin
06:36:18 (Tr: 6:36:16)

T. real: 05:24:31

Inici real: 08:00:23

Hora meta: 13:24:54

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:36 min/km

Club: cx borges garrigues

6:06:00
05:24:54
4:43:49
David Illamola Sañé
04:43:49 (Tr: 4:43:46)
Carla Delgado Gonzalez
05:11:46 (Tr: 5:11:36)
i
Rubén López Pérez
05:24:54 (Tr: 5:24:13)
i
Josep Bairaguet Gual
05:31:43 (Tr: 5:31:39)
i
Carola Fernández Rodríguez
06:05:10 (Tr: 6:04:58)
Angels Rovira Gibert
06:05:10 (Tr: 6:04:59)

T. real: 05:31:39

Inici real: 08:00:05

Hora meta: 13:31:43

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:51 min/km

Club: c.e. alliberadrenalina

6:11:51
05:31:43
4:51:36
Carla Delgado Gonzalez
05:11:46 (Tr: 5:11:36)
i
Rubén López Pérez
05:24:54 (Tr: 5:24:13)
i
Pau Claret Olivart
05:24:54 (Tr: 5:24:31)
i
Carola Fernández Rodríguez
06:05:10 (Tr: 6:04:58)
Angels Rovira Gibert
06:05:10 (Tr: 6:04:59)
i
Oriol Costa Reyes
06:11:51 (Tr: 6:11:32)

T. real: 06:04:58

Inici real: 08:00:12

Hora meta: 14:05:10

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 13:03 min/km

Club: noiesrunnersitges

6:45:26
06:05:10
5:24:54
i
Rubén López Pérez
05:24:54 (Tr: 5:24:13)
i
Pau Claret Olivart
05:24:54 (Tr: 5:24:31)
i
Josep Bairaguet Gual
05:31:43 (Tr: 5:31:39)
Angels Rovira Gibert
06:05:10 (Tr: 6:04:59)
i
Oriol Costa Reyes
06:11:51 (Tr: 6:11:32)
i
Marc Barrufet Martinez
06:15:03 (Tr: 6:14:40)
i
Silvia Casamitjana Graboleda
06:21:59 (Tr: 6:21:57)
Alejandro Martin
06:36:18 (Tr: 6:36:16)

T. real: 06:04:59

Inici real: 08:00:11

Hora meta: 14:05:10

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 13:03 min/km

Club: noiesrunnersitges

6:45:25
06:05:10
5:24:54
i
Pau Claret Olivart
05:24:54 (Tr: 5:24:31)
i
Josep Bairaguet Gual
05:31:43 (Tr: 5:31:39)
i
Carola Fernández Rodríguez
06:05:10 (Tr: 6:04:58)
i
Oriol Costa Reyes
06:11:51 (Tr: 6:11:32)
i
Marc Barrufet Martinez
06:15:03 (Tr: 6:14:40)
i
Silvia Casamitjana Graboleda
06:21:59 (Tr: 6:21:57)
Alejandro Martin
06:36:18 (Tr: 6:36:16)

T. real: 06:11:32

Inici real: 08:00:20

Hora meta: 14:11:51

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 13:17 min/km

Club:

6:51:59
06:11:51
5:31:43
i
Josep Bairaguet Gual
05:31:43 (Tr: 5:31:39)
i
Carola Fernández Rodríguez
06:05:10 (Tr: 6:04:58)
Angels Rovira Gibert
06:05:10 (Tr: 6:04:59)
i
Marc Barrufet Martinez
06:15:03 (Tr: 6:14:40)
i
Silvia Casamitjana Graboleda
06:21:59 (Tr: 6:21:57)
Alejandro Martin
06:36:18 (Tr: 6:36:16)
Joan Luque Luque
06:46:33 (Tr: 6:46:32)

T. real: 06:14:40

Inici real: 08:00:23

Hora meta: 14:15:03

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 13:23 min/km

Club: club alpi bell-lloc

6:46:33
06:15:03
5:43:33
i
Carola Fernández Rodríguez
06:05:10 (Tr: 6:04:58)
Angels Rovira Gibert
06:05:10 (Tr: 6:04:59)
i
Oriol Costa Reyes
06:11:51 (Tr: 6:11:32)
i
Silvia Casamitjana Graboleda
06:21:59 (Tr: 6:21:57)
Alejandro Martin
06:36:18 (Tr: 6:36:16)
Joan Luque Luque
06:46:33 (Tr: 6:46:32)

T. real: 06:21:57

Inici real: 08:00:03

Hora meta: 14:21:59

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 13:39 min/km

Club: set de correr

6:53:26
06:21:59
5:50:33
i
Carola Fernández Rodríguez
06:05:10 (Tr: 6:04:58)
Angels Rovira Gibert
06:05:10 (Tr: 6:04:59)
i
Oriol Costa Reyes
06:11:51 (Tr: 6:11:32)
i
Marc Barrufet Martinez
06:15:03 (Tr: 6:14:40)
Alejandro Martin
06:36:18 (Tr: 6:36:16)
Joan Luque Luque
06:46:33 (Tr: 6:46:32)
i
Marc Planas Montserrat
06:53:26 (Tr: 6:53:12)

T. real: 06:36:16

Inici real: 08:00:02

Hora meta: 14:36:18

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:10 min/km

Club: fondistes penedès

7:00:46
06:36:18
6:11:51
i
Oriol Costa Reyes
06:11:51 (Tr: 6:11:32)
i
Marc Barrufet Martinez
06:15:03 (Tr: 6:14:40)
i
Silvia Casamitjana Graboleda
06:21:59 (Tr: 6:21:57)
Joan Luque Luque
06:46:33 (Tr: 6:46:32)
i
Marc Planas Montserrat
06:53:26 (Tr: 6:53:12)
i
Esther Anglès Folch
06:53:26 (Tr: 6:53:15)

T. real: 06:46:32

Inici real: 08:00:02

Hora meta: 14:46:33

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:32 min/km

Club: fondistes penedes

7:18:04
06:46:33
6:15:03
i
Marc Barrufet Martinez
06:15:03 (Tr: 6:14:40)
i
Silvia Casamitjana Graboleda
06:21:59 (Tr: 6:21:57)
Alejandro Martin
06:36:18 (Tr: 6:36:16)
i
Marc Planas Montserrat
06:53:26 (Tr: 6:53:12)
i
Esther Anglès Folch
06:53:26 (Tr: 6:53:15)
i
Laia Serra Calvó
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
i
Cristina Cunillera Tules
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
Elena Valls Moreno
07:06:04 (Tr: 7:05:52)
Marta Muñoz Ruiz
07:06:05 (Tr: 7:05:52)
i
Mimi Sánchez Escabias
07:06:04 (Tr: 7:05:58)
i
Noemi Franco Jane
07:11:27 (Tr: 7:11:14)
i
Maite Gomez Medina
07:15:43 (Tr: 7:15:31)
i
Simon Lewis
07:17:00 (Tr: 7:16:44)

T. real: 06:53:12

Inici real: 08:00:14

Hora meta: 14:53:26

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:46 min/km

Club: cekorretonencs

7:24:52
06:53:26
6:21:59
i
Silvia Casamitjana Graboleda
06:21:59 (Tr: 6:21:57)
Alejandro Martin
06:36:18 (Tr: 6:36:16)
Joan Luque Luque
06:46:33 (Tr: 6:46:32)
i
Esther Anglès Folch
06:53:26 (Tr: 6:53:15)
i
Laia Serra Calvó
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
i
Cristina Cunillera Tules
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
Elena Valls Moreno
07:06:04 (Tr: 7:05:52)
Marta Muñoz Ruiz
07:06:05 (Tr: 7:05:52)
i
Mimi Sánchez Escabias
07:06:04 (Tr: 7:05:58)
i
Noemi Franco Jane
07:11:27 (Tr: 7:11:14)
i
Maite Gomez Medina
07:15:43 (Tr: 7:15:31)
i
Simon Lewis
07:17:00 (Tr: 7:16:44)

T. real: 06:53:15

Inici real: 08:00:12

Hora meta: 14:53:26

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 14:46 min/km

Club: cekorretonencs

7:10:34
06:53:26
6:36:18
Alejandro Martin
06:36:18 (Tr: 6:36:16)
Joan Luque Luque
06:46:33 (Tr: 6:46:32)
i
Marc Planas Montserrat
06:53:26 (Tr: 6:53:12)
i
Laia Serra Calvó
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
i
Cristina Cunillera Tules
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
Elena Valls Moreno
07:06:04 (Tr: 7:05:52)
Marta Muñoz Ruiz
07:06:05 (Tr: 7:05:52)
i
Mimi Sánchez Escabias
07:06:04 (Tr: 7:05:58)

T. real: 07:04:12

Inici real: 08:00:06

Hora meta: 15:04:17

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:09 min/km

Club: c.e. alliberadrenalina

7:22:01
07:04:17
6:46:33
Joan Luque Luque
06:46:33 (Tr: 6:46:32)
i
Marc Planas Montserrat
06:53:26 (Tr: 6:53:12)
i
Esther Anglès Folch
06:53:26 (Tr: 6:53:15)
i
Cristina Cunillera Tules
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
Elena Valls Moreno
07:06:04 (Tr: 7:05:52)
Marta Muñoz Ruiz
07:06:05 (Tr: 7:05:52)
i
Mimi Sánchez Escabias
07:06:04 (Tr: 7:05:58)
i
Noemi Franco Jane
07:11:27 (Tr: 7:11:14)
i
Maite Gomez Medina
07:15:43 (Tr: 7:15:31)
i
Simon Lewis
07:17:00 (Tr: 7:16:44)

T. real: 07:04:12

Inici real: 08:00:05

Hora meta: 15:04:17

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:09 min/km

Club: c.e. alliberadrenalina

7:15:08
07:04:17
6:53:26
i
Marc Planas Montserrat
06:53:26 (Tr: 6:53:12)
i
Esther Anglès Folch
06:53:26 (Tr: 6:53:15)
i
Laia Serra Calvó
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
Elena Valls Moreno
07:06:04 (Tr: 7:05:52)
Marta Muñoz Ruiz
07:06:05 (Tr: 7:05:52)
i
Mimi Sánchez Escabias
07:06:04 (Tr: 7:05:58)
i
Noemi Franco Jane
07:11:27 (Tr: 7:11:14)

T. real: 07:05:52

Inici real: 08:00:13

Hora meta: 15:06:04

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:13 min/km

Club: noies runner sitges

7:18:43
07:06:04
6:53:26
i
Esther Anglès Folch
06:53:26 (Tr: 6:53:15)
i
Laia Serra Calvó
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
i
Cristina Cunillera Tules
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
Marta Muñoz Ruiz
07:06:05 (Tr: 7:05:52)
i
Mimi Sánchez Escabias
07:06:04 (Tr: 7:05:58)
i
Noemi Franco Jane
07:11:27 (Tr: 7:11:14)
i
Maite Gomez Medina
07:15:43 (Tr: 7:15:31)
i
Simon Lewis
07:17:00 (Tr: 7:16:44)

T. real: 07:05:52

Inici real: 08:00:13

Hora meta: 15:06:05

Cat:F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:13 min/km

Club:

7:15:43
07:06:05
6:56:26
i
Laia Serra Calvó
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
i
Cristina Cunillera Tules
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
Elena Valls Moreno
07:06:04 (Tr: 7:05:52)
i
Mimi Sánchez Escabias
07:06:04 (Tr: 7:05:58)
i
Noemi Franco Jane
07:11:27 (Tr: 7:11:14)
i
Maite Gomez Medina
07:15:43 (Tr: 7:15:31)

T. real: 07:05:58

Inici real: 08:00:07

Hora meta: 15:06:04

Cat:F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:13 min/km

Club: noiesrunnersitges

7:17:00
07:06:04
6:55:09
i
Laia Serra Calvó
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
i
Cristina Cunillera Tules
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
Elena Valls Moreno
07:06:04 (Tr: 7:05:52)
Marta Muñoz Ruiz
07:06:05 (Tr: 7:05:52)
i
Noemi Franco Jane
07:11:27 (Tr: 7:11:14)
i
Maite Gomez Medina
07:15:43 (Tr: 7:15:31)
i
Simon Lewis
07:17:00 (Tr: 7:16:44)

T. real: 07:11:14

Inici real: 08:00:14

Hora meta: 15:11:27

Cat:F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:25 min/km

Club: noiesrunnersitges

7:40:18
07:11:27
6:42:36
Joan Luque Luque
06:46:33 (Tr: 6:46:32)
i
Marc Planas Montserrat
06:53:26 (Tr: 6:53:12)
i
Esther Anglès Folch
06:53:26 (Tr: 6:53:15)
i
Laia Serra Calvó
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
i
Cristina Cunillera Tules
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
Elena Valls Moreno
07:06:04 (Tr: 7:05:52)
Marta Muñoz Ruiz
07:06:05 (Tr: 7:05:52)
i
Mimi Sánchez Escabias
07:06:04 (Tr: 7:05:58)
i
Maite Gomez Medina
07:15:43 (Tr: 7:15:31)
i
Simon Lewis
07:17:00 (Tr: 7:16:44)
i
Marc Martin Bernat
07:40:18 (Tr: 7:39:56)

T. real: 07:15:31

Inici real: 08:00:13

Hora meta: 15:15:43

Cat:F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:34 min/km

Club: noiesrunnersitges

7:40:24
07:15:43
6:51:02
i
Marc Planas Montserrat
06:53:26 (Tr: 6:53:12)
i
Esther Anglès Folch
06:53:26 (Tr: 6:53:15)
i
Laia Serra Calvó
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
i
Cristina Cunillera Tules
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
Elena Valls Moreno
07:06:04 (Tr: 7:05:52)
Marta Muñoz Ruiz
07:06:05 (Tr: 7:05:52)
i
Mimi Sánchez Escabias
07:06:04 (Tr: 7:05:58)
i
Noemi Franco Jane
07:11:27 (Tr: 7:11:14)
i
Simon Lewis
07:17:00 (Tr: 7:16:44)
i
Marc Martin Bernat
07:40:18 (Tr: 7:39:56)
i
Ester Castells Salse
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
i
Jana Martin Castells
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
Araceli De La Vega Domingo
07:40:22 (Tr: 7:40:12)

T. real: 07:16:44

Inici real: 08:00:17

Hora meta: 15:17:00

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:36 min/km

Club:

7:40:24
07:17:00
6:53:36
i
Laia Serra Calvó
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
i
Cristina Cunillera Tules
07:04:17 (Tr: 7:04:12)
Elena Valls Moreno
07:06:04 (Tr: 7:05:52)
Marta Muñoz Ruiz
07:06:05 (Tr: 7:05:52)
i
Mimi Sánchez Escabias
07:06:04 (Tr: 7:05:58)
i
Noemi Franco Jane
07:11:27 (Tr: 7:11:14)
i
Maite Gomez Medina
07:15:43 (Tr: 7:15:31)
i
Marc Martin Bernat
07:40:18 (Tr: 7:39:56)
i
Jana Martin Castells
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
Araceli De La Vega Domingo
07:40:22 (Tr: 7:40:12)

T. real: 07:39:56

Inici real: 08:00:22

Hora meta: 15:40:18

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:26 min/km

Club:

8:09:09
07:40:18
7:11:27
i
Noemi Franco Jane
07:11:27 (Tr: 7:11:14)
i
Maite Gomez Medina
07:15:43 (Tr: 7:15:31)
i
Simon Lewis
07:17:00 (Tr: 7:16:44)
i
Ester Castells Salse
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
i
Jana Martin Castells
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
Araceli De La Vega Domingo
07:40:22 (Tr: 7:40:12)
i
Eric Mila Carreño
07:40:59 (Tr: 7:40:37)
i
Nati Gordillo Abalos
07:44:09 (Tr: 7:44:03)
i
Núria Codina Tubella
07:49:50 (Tr: 7:49:33)

T. real: 07:39:58

Inici real: 08:00:27

Hora meta: 15:40:24

Cat:F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 16:26 min/km

Club:

8:05:06
07:40:24
7:15:43
i
Maite Gomez Medina
07:15:43 (Tr: 7:15:31)
i
Simon Lewis
07:17:00 (Tr: 7:16:44)
i
Marc Martin Bernat
07:40:18 (Tr: 7:39:56)
i
Jana Martin Castells
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
Araceli De La Vega Domingo
07:40:22 (Tr: 7:40:12)
i
Eric Mila Carreño
07:40:59 (Tr: 7:40:37)
i
Nati Gordillo Abalos
07:44:09 (Tr: 7:44:03)
i
Núria Codina Tubella
07:49:50 (Tr: 7:49:33)

T. real: 07:39:58

Inici real: 08:00:26

Hora meta: 15:40:24

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 16:26 min/km

Club: ueu

8:03:48
07:40:24
7:17:00
i
Simon Lewis
07:17:00 (Tr: 7:16:44)
i
Marc Martin Bernat
07:40:18 (Tr: 7:39:56)
i
Ester Castells Salse
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
Araceli De La Vega Domingo
07:40:22 (Tr: 7:40:12)
i
Eric Mila Carreño
07:40:59 (Tr: 7:40:37)
i
Nati Gordillo Abalos
07:44:09 (Tr: 7:44:03)
i
Núria Codina Tubella
07:49:50 (Tr: 7:49:33)

T. real: 07:40:12

Inici real: 08:00:10

Hora meta: 15:40:22

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 16:27 min/km

Club: noiesrunnersitges

7:49:50
07:40:22
7:30:54
i
Marc Martin Bernat
07:40:18 (Tr: 7:39:56)
i
Ester Castells Salse
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
i
Jana Martin Castells
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
i
Eric Mila Carreño
07:40:59 (Tr: 7:40:37)
i
Nati Gordillo Abalos
07:44:09 (Tr: 7:44:03)
i
Núria Codina Tubella
07:49:50 (Tr: 7:49:33)

T. real: 07:40:37

Inici real: 08:00:22

Hora meta: 15:40:59

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:28 min/km

Club:

7:49:50
07:40:59
7:32:07
i
Marc Martin Bernat
07:40:18 (Tr: 7:39:56)
i
Ester Castells Salse
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
i
Jana Martin Castells
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
Araceli De La Vega Domingo
07:40:22 (Tr: 7:40:12)
i
Nati Gordillo Abalos
07:44:09 (Tr: 7:44:03)
i
Núria Codina Tubella
07:49:50 (Tr: 7:49:33)

T. real: 07:44:03

Inici real: 08:00:07

Hora meta: 15:44:09

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 16:35 min/km

Club: noiesrunnersitges

7:49:50
07:44:09
7:38:28
i
Marc Martin Bernat
07:40:18 (Tr: 7:39:56)
i
Ester Castells Salse
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
i
Jana Martin Castells
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
Araceli De La Vega Domingo
07:40:22 (Tr: 7:40:12)
i
Eric Mila Carreño
07:40:59 (Tr: 7:40:37)
i
Núria Codina Tubella
07:49:50 (Tr: 7:49:33)

T. real: 07:49:33

Inici real: 08:00:17

Hora meta: 15:49:50

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 16:47 min/km

Club:

7:59:18
07:49:50
7:40:22
i
Ester Castells Salse
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
i
Jana Martin Castells
07:40:24 (Tr: 7:39:58)
Araceli De La Vega Domingo
07:40:22 (Tr: 7:40:12)
i
Eric Mila Carreño
07:40:59 (Tr: 7:40:37)
i
Nati Gordillo Abalos
07:44:09 (Tr: 7:44:03)