SubCurses

8RESULTATS

Open Cavalls del Vent

43K

26 juny 2021

28K 43K 84K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 05:55:04

Inici real: 06:00:03

Hora meta: 11:55:07

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 8:16 min/km

Club: team trail

P1: 2:40:05

Hora P1 : 08:40:07

Pos P1 : 1

-

Meta: 5:55:04

Hora meta: 11:55:07

Pos meta : 1

Z

7:05:30
05:55:07
4:44:43
i
Joan Fortuño Calduch
06:50:56 (Tr: 6:50:24)
i
Christian Bartrés Alvarez
06:57:52 (Tr: 6:57:46)
i
Eduard Bartrés Alvarez
06:57:52 (Tr: 6:57:46)
i
Oscar Colom Saenz
06:59:14 (Tr: 6:58:58)
i
Francisco Serrano Barba
07:02:16 (Tr: 6:59:28)
i
Jose manuel Tena Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:27)
i
Xavier Monfort Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:29)

T. real: 06:50:24

Inici real: 06:00:33

Hora meta: 12:50:56

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:33 min/km

Club: trail roquetes ass. espor

P1: 3:11:54

Hora P1 : 09:12:27

Pos P1 : 5

-

Meta: 6:50:24

Hora meta: 12:50:56

Pos meta : 2

X 3 posicions

7:46:46
06:50:56
5:55:07
Luis washington Toaquiza Caiza
05:55:07 (Tr: 5:55:04)
i
Christian Bartrés Alvarez
06:57:52 (Tr: 6:57:46)
i
Eduard Bartrés Alvarez
06:57:52 (Tr: 6:57:46)
i
Oscar Colom Saenz
06:59:14 (Tr: 6:58:58)
i
Francisco Serrano Barba
07:02:16 (Tr: 6:59:28)
i
Jose manuel Tena Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:27)
i
Xavier Monfort Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:29)
i
Valenti Vinyals Marti
07:06:27 (Tr: 7:06:24)
i
Jordi Ros Vilanova
07:08:58 (Tr: 7:08:25)
i
Bernat Llop Penella
07:10:03 (Tr: 7:09:34)
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)
i
Eduard Juanola Sagué
07:15:52 (Tr: 7:12:41)
i
Gilbert Brenes Solsona
07:20:25 (Tr: 7:20:06)
i
Oriol Condal Mill
07:20:26 (Tr: 7:20:08)
i
Borja Gutiérrez Corral
07:24:45 (Tr: 7:24:38)
i
Matthew Seddon
07:25:34 (Tr: 7:25:34)
Iván Vera Andrés
07:25:56 (Tr: 7:25:48)
i
Maria victoria Furque
07:33:34 (Tr: 7:33:29)
Joel Pla Roset
07:45:31 (Tr: 7:44:36)
i
Xavier Mas Arcos
07:45:50 (Tr: 7:45:17)
i
Ramon ernesto Mas Fuster
07:45:40 (Tr: 7:45:27)

T. real: 06:57:46

Inici real: 06:00:06

Hora meta: 12:57:52

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:43 min/km

Club: rock'n'run

P1: 3:11:51

Hora P1 : 09:11:57

Pos P1 : 4

-

Meta: 6:57:46

Hora meta: 12:57:52

Pos meta : 3

X 1 posició

8:00:36
06:57:52
5:55:07
Luis washington Toaquiza Caiza
05:55:07 (Tr: 5:55:04)
i
Joan Fortuño Calduch
06:50:56 (Tr: 6:50:24)
i
Eduard Bartrés Alvarez
06:57:52 (Tr: 6:57:46)
i
Oscar Colom Saenz
06:59:14 (Tr: 6:58:58)
i
Francisco Serrano Barba
07:02:16 (Tr: 6:59:28)
i
Jose manuel Tena Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:27)
i
Xavier Monfort Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:29)
i
Valenti Vinyals Marti
07:06:27 (Tr: 7:06:24)
i
Jordi Ros Vilanova
07:08:58 (Tr: 7:08:25)
i
Bernat Llop Penella
07:10:03 (Tr: 7:09:34)
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)
i
Eduard Juanola Sagué
07:15:52 (Tr: 7:12:41)
i
Gilbert Brenes Solsona
07:20:25 (Tr: 7:20:06)
i
Oriol Condal Mill
07:20:26 (Tr: 7:20:08)
i
Borja Gutiérrez Corral
07:24:45 (Tr: 7:24:38)
i
Matthew Seddon
07:25:34 (Tr: 7:25:34)
Iván Vera Andrés
07:25:56 (Tr: 7:25:48)
i
Maria victoria Furque
07:33:34 (Tr: 7:33:29)
Joel Pla Roset
07:45:31 (Tr: 7:44:36)
i
Xavier Mas Arcos
07:45:50 (Tr: 7:45:17)
i
Ramon ernesto Mas Fuster
07:45:40 (Tr: 7:45:27)
Marta Prat Llorens
07:53:33 (Tr: 7:53:05)
Berta Moreno Llagostera
07:53:33 (Tr: 7:53:06)
i
Josep joaquim Güell Trigueros
07:55:26 (Tr: 7:53:25)
i
Ricard Roig Rius
08:00:15 (Tr: 7:59:44)
i
Jordi Bel Casanovas
08:00:16 (Tr: 7:59:45)

T. real: 06:57:46

Inici real: 06:00:07

Hora meta: 12:57:52

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:43 min/km

Club: c.e. piri-vilassar de mar

P1: 3:11:38

Hora P1 : 09:11:44

Pos P1 : 3

-

Meta: 6:57:46

Hora meta: 12:57:52

Pos meta : 4

Y 1 posició

8:00:37
06:57:52
5:55:07
Luis washington Toaquiza Caiza
05:55:07 (Tr: 5:55:04)
i
Joan Fortuño Calduch
06:50:56 (Tr: 6:50:24)
i
Christian Bartrés Alvarez
06:57:52 (Tr: 6:57:46)
i
Oscar Colom Saenz
06:59:14 (Tr: 6:58:58)
i
Francisco Serrano Barba
07:02:16 (Tr: 6:59:28)
i
Jose manuel Tena Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:27)
i
Xavier Monfort Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:29)
i
Valenti Vinyals Marti
07:06:27 (Tr: 7:06:24)
i
Jordi Ros Vilanova
07:08:58 (Tr: 7:08:25)
i
Bernat Llop Penella
07:10:03 (Tr: 7:09:34)
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)
i
Eduard Juanola Sagué
07:15:52 (Tr: 7:12:41)
i
Gilbert Brenes Solsona
07:20:25 (Tr: 7:20:06)
i
Oriol Condal Mill
07:20:26 (Tr: 7:20:08)
i
Borja Gutiérrez Corral
07:24:45 (Tr: 7:24:38)
i
Matthew Seddon
07:25:34 (Tr: 7:25:34)
Iván Vera Andrés
07:25:56 (Tr: 7:25:48)
i
Maria victoria Furque
07:33:34 (Tr: 7:33:29)
Joel Pla Roset
07:45:31 (Tr: 7:44:36)
i
Xavier Mas Arcos
07:45:50 (Tr: 7:45:17)
i
Ramon ernesto Mas Fuster
07:45:40 (Tr: 7:45:27)
Marta Prat Llorens
07:53:33 (Tr: 7:53:05)
Berta Moreno Llagostera
07:53:33 (Tr: 7:53:06)
i
Josep joaquim Güell Trigueros
07:55:26 (Tr: 7:53:25)
i
Ricard Roig Rius
08:00:15 (Tr: 7:59:44)
i
Jordi Bel Casanovas
08:00:16 (Tr: 7:59:45)

T. real: 06:58:58

Inici real: 06:00:17

Hora meta: 12:59:14

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:45 min/km

Club: escola de trail laia diez

P1: 3:16:48

Hora P1 : 09:17:04

Pos P1 : 9

-

Meta: 6:58:58

Hora meta: 12:59:14

Pos meta : 5

X 4 posicions

7:07:33
06:59:14
6:50:56
i
Joan Fortuño Calduch
06:50:56 (Tr: 6:50:24)
i
Christian Bartrés Alvarez
06:57:52 (Tr: 6:57:46)
i
Eduard Bartrés Alvarez
06:57:52 (Tr: 6:57:46)
i
Francisco Serrano Barba
07:02:16 (Tr: 6:59:28)
i
Jose manuel Tena Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:27)
i
Xavier Monfort Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:29)
i
Valenti Vinyals Marti
07:06:27 (Tr: 7:06:24)

T. real: 06:59:28

Inici real: 06:02:49

Hora meta: 13:02:16

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:46 min/km

Club: trail montpedros

P1: 3:19:03

Hora P1 : 09:21:51

Pos P1 : 13

-

Meta: 6:59:28

Hora meta: 13:02:16

Pos meta : 6

X 7 posicions

7:06:40
07:02:16
6:57:52
i
Christian Bartrés Alvarez
06:57:52 (Tr: 6:57:46)
i
Eduard Bartrés Alvarez
06:57:52 (Tr: 6:57:46)
i
Oscar Colom Saenz
06:59:14 (Tr: 6:58:58)
i
Jose manuel Tena Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:27)
i
Xavier Monfort Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:29)
i
Valenti Vinyals Marti
07:06:27 (Tr: 7:06:24)

T. real: 07:05:27

Inici real: 06:00:04

Hora meta: 13:05:30

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:54 min/km

Club: a.d. maestrazgo

P1: 3:16:09

Hora P1 : 09:16:13

Pos P1 : 7

-

Meta: 7:05:27

Hora meta: 13:05:30

Pos meta : 7

Z

7:13:09
07:05:30
6:57:52
i
Eduard Bartrés Alvarez
06:57:52 (Tr: 6:57:46)
i
Oscar Colom Saenz
06:59:14 (Tr: 6:58:58)
i
Francisco Serrano Barba
07:02:16 (Tr: 6:59:28)
i
Xavier Monfort Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:29)
i
Valenti Vinyals Marti
07:06:27 (Tr: 7:06:24)
i
Jordi Ros Vilanova
07:08:58 (Tr: 7:08:25)
i
Bernat Llop Penella
07:10:03 (Tr: 7:09:34)
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)

T. real: 07:05:29

Inici real: 06:00:02

Hora meta: 13:05:30

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:54 min/km

Club: ct tripicaio vilafranca

P1: 3:16:09

Hora P1 : 09:16:11

Pos P1 : 6

-

Meta: 7:05:29

Hora meta: 13:05:30

Pos meta : 8

Y 2 posicions

7:11:46
07:05:30
6:59:14
i
Oscar Colom Saenz
06:59:14 (Tr: 6:58:58)
i
Francisco Serrano Barba
07:02:16 (Tr: 6:59:28)
i
Jose manuel Tena Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:27)
i
Valenti Vinyals Marti
07:06:27 (Tr: 7:06:24)
i
Jordi Ros Vilanova
07:08:58 (Tr: 7:08:25)
i
Bernat Llop Penella
07:10:03 (Tr: 7:09:34)
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)

T. real: 07:06:24

Inici real: 06:00:03

Hora meta: 13:06:27

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:55 min/km

Club:

P1: 3:21:09

Hora P1 : 09:21:12

Pos P1 : 15

-

Meta: 7:06:24

Hora meta: 13:06:27

Pos meta : 9

X 6 posicions

7:10:54
07:06:27
7:01:59
i
Francisco Serrano Barba
07:02:16 (Tr: 6:59:28)
i
Jose manuel Tena Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:27)
i
Xavier Monfort Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:29)
i
Jordi Ros Vilanova
07:08:58 (Tr: 7:08:25)
i
Bernat Llop Penella
07:10:03 (Tr: 7:09:34)
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)

T. real: 07:08:25

Inici real: 06:00:33

Hora meta: 13:08:58

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:58 min/km

Club:

P1: 3:22:04

Hora P1 : 09:22:37

Pos P1 : 17

-

Meta: 7:08:25

Hora meta: 13:08:58

Pos meta : 10

X 7 posicions

7:15:52
07:08:58
7:02:03
i
Francisco Serrano Barba
07:02:16 (Tr: 6:59:28)
i
Jose manuel Tena Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:27)
i
Xavier Monfort Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:29)
i
Valenti Vinyals Marti
07:06:27 (Tr: 7:06:24)
i
Bernat Llop Penella
07:10:03 (Tr: 7:09:34)
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)
i
Eduard Juanola Sagué
07:15:52 (Tr: 7:12:41)

T. real: 07:09:34

Inici real: 06:00:30

Hora meta: 13:10:03

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:00 min/km

Club: centre excursionista agra

P1: 3:23:18

Hora P1 : 09:23:47

Pos P1 : 18

-

Meta: 7:09:34

Hora meta: 13:10:03

Pos meta : 11

X 7 posicions

7:20:25
07:10:03
6:59:40
i
Francisco Serrano Barba
07:02:16 (Tr: 6:59:28)
i
Jose manuel Tena Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:27)
i
Xavier Monfort Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:29)
i
Valenti Vinyals Marti
07:06:27 (Tr: 7:06:24)
i
Jordi Ros Vilanova
07:08:58 (Tr: 7:08:25)
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)
i
Eduard Juanola Sagué
07:15:52 (Tr: 7:12:41)
i
Gilbert Brenes Solsona
07:20:25 (Tr: 7:20:06)

T. real: 07:10:24

Inici real: 06:00:30

Hora meta: 13:10:54

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:01 min/km

Club: madteam

P1: 3:20:29

Hora P1 : 09:20:59

Pos P1 : 14

-

Meta: 7:10:24

Hora meta: 13:10:54

Pos meta : 12

X 2 posicions

7:20:26
07:10:54
7:01:22
i
Francisco Serrano Barba
07:02:16 (Tr: 6:59:28)
i
Jose manuel Tena Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:27)
i
Xavier Monfort Prades
07:05:30 (Tr: 7:05:29)
i
Valenti Vinyals Marti
07:06:27 (Tr: 7:06:24)
i
Jordi Ros Vilanova
07:08:58 (Tr: 7:08:25)
i
Bernat Llop Penella
07:10:03 (Tr: 7:09:34)
i
Eduard Juanola Sagué
07:15:52 (Tr: 7:12:41)
i
Gilbert Brenes Solsona
07:20:25 (Tr: 7:20:06)
i
Oriol Condal Mill
07:20:26 (Tr: 7:20:08)

T. real: 07:12:41

Inici real: 06:03:11

Hora meta: 13:15:52

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:04 min/km

Club: wss

P1: 3:18:25

Hora P1 : 09:21:36

Pos P1 : 10

-

Meta: 7:12:41

Hora meta: 13:15:52

Pos meta : 13

Y 3 posicions

7:24:45
07:15:52
7:06:58
i
Jordi Ros Vilanova
07:08:58 (Tr: 7:08:25)
i
Bernat Llop Penella
07:10:03 (Tr: 7:09:34)
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)
i
Gilbert Brenes Solsona
07:20:25 (Tr: 7:20:06)
i
Oriol Condal Mill
07:20:26 (Tr: 7:20:08)
i
Borja Gutiérrez Corral
07:24:45 (Tr: 7:24:38)

T. real: 07:20:06

Inici real: 06:00:20

Hora meta: 13:20:25

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:15 min/km

Club:

P1: 3:18:30

Hora P1 : 09:18:49

Pos P1 : 12

-

Meta: 7:20:06

Hora meta: 13:20:25

Pos meta : 14

Y 2 posicions

7:30:48
07:20:25
7:10:03
i
Bernat Llop Penella
07:10:03 (Tr: 7:09:34)
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)
i
Eduard Juanola Sagué
07:15:52 (Tr: 7:12:41)
i
Oriol Condal Mill
07:20:26 (Tr: 7:20:08)
i
Borja Gutiérrez Corral
07:24:45 (Tr: 7:24:38)
i
Matthew Seddon
07:25:34 (Tr: 7:25:34)
Iván Vera Andrés
07:25:56 (Tr: 7:25:48)

T. real: 07:20:08

Inici real: 06:00:18

Hora meta: 13:20:26

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:15 min/km

Club:

P1: 3:18:30

Hora P1 : 09:18:47

Pos P1 : 11

-

Meta: 7:20:08

Hora meta: 13:20:26

Pos meta : 15

Y 4 posicions

7:29:58
07:20:26
7:10:54
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)
i
Eduard Juanola Sagué
07:15:52 (Tr: 7:12:41)
i
Gilbert Brenes Solsona
07:20:25 (Tr: 7:20:06)
i
Borja Gutiérrez Corral
07:24:45 (Tr: 7:24:38)
i
Matthew Seddon
07:25:34 (Tr: 7:25:34)
Iván Vera Andrés
07:25:56 (Tr: 7:25:48)

T. real: 07:24:38

Inici real: 06:00:08

Hora meta: 13:24:45

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:21 min/km

Club: madteam

P1: 3:40:48

Hora P1 : 09:40:55

Pos P1 : 29

-

Meta: 7:24:38

Hora meta: 13:24:45

Pos meta : 16

X 13 posicions

7:33:39
07:24:45
7:15:52
i
Eduard Juanola Sagué
07:15:52 (Tr: 7:12:41)
i
Gilbert Brenes Solsona
07:20:25 (Tr: 7:20:06)
i
Oriol Condal Mill
07:20:26 (Tr: 7:20:08)
i
Matthew Seddon
07:25:34 (Tr: 7:25:34)
Iván Vera Andrés
07:25:56 (Tr: 7:25:48)
i
Maria victoria Furque
07:33:34 (Tr: 7:33:29)

T. real: 07:25:34

Inici real: 06:00:00

Hora meta: 13:25:34

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:22 min/km

Club: unio excursionista de sab

P1: 3:28:29

Hora P1 : 09:28:29

Pos P1 : 22

-

Meta: 7:25:34

Hora meta: 13:25:34

Pos meta : 17

X 5 posicions

7:45:31
07:25:34
7:05:37
i
Valenti Vinyals Marti
07:06:27 (Tr: 7:06:24)
i
Jordi Ros Vilanova
07:08:58 (Tr: 7:08:25)
i
Bernat Llop Penella
07:10:03 (Tr: 7:09:34)
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)
i
Eduard Juanola Sagué
07:15:52 (Tr: 7:12:41)
i
Gilbert Brenes Solsona
07:20:25 (Tr: 7:20:06)
i
Oriol Condal Mill
07:20:26 (Tr: 7:20:08)
i
Borja Gutiérrez Corral
07:24:45 (Tr: 7:24:38)
Iván Vera Andrés
07:25:56 (Tr: 7:25:48)
i
Maria victoria Furque
07:33:34 (Tr: 7:33:29)
Joel Pla Roset
07:45:31 (Tr: 7:44:36)

T. real: 07:25:48

Inici real: 06:00:09

Hora meta: 13:25:56

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:23 min/km

Club: outdoor castelldefels

P1: 3:23:51

Hora P1 : 09:24:00

Pos P1 : 19

-

Meta: 7:25:48

Hora meta: 13:25:56

Pos meta : 18

X 1 posició

7:45:50
07:25:56
7:06:03
i
Valenti Vinyals Marti
07:06:27 (Tr: 7:06:24)
i
Jordi Ros Vilanova
07:08:58 (Tr: 7:08:25)
i
Bernat Llop Penella
07:10:03 (Tr: 7:09:34)
i
Cristian Gonzalez Pinza
07:10:54 (Tr: 7:10:24)
i
Eduard Juanola Sagué
07:15:52 (Tr: 7:12:41)
i
Gilbert Brenes Solsona
07:20:25 (Tr: 7:20:06)
i
Oriol Condal Mill
07:20:26 (Tr: 7:20:08)
i
Borja Gutiérrez Corral
07:24:45 (Tr: 7:24:38)
i
Matthew Seddon
07:25:34 (Tr: 7:25:34)
i
Maria victoria Furque
07:33:34 (Tr: 7:33:29)
Joel Pla Roset
07:45:31 (Tr: 7:44:36)
i
Xavier Mas Arcos
07:45:50 (Tr: 7:45:17)
i
Ramon ernesto Mas Fuster
07:45:40 (Tr: 7:45:27)

T. real: 07:33:29

Inici real: 06:00:06

Hora meta: 13:33:34

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 10:33 min/km

Club: madteam

P1: 3:35:13

Hora P1 : 09:35:18

Pos P1 : 26

-

Meta: 7:33:29

Hora meta: 13:33:34

Pos meta : 19

X 7 posicions

7:45:40
07:33:34
7:21:27
i
Borja Gutiérrez Corral
07:24:45 (Tr: 7:24:38)
i
Matthew Seddon
07:25:34 (Tr: 7:25:34)
Iván Vera Andrés
07:25:56 (Tr: 7:25:48)
Joel Pla Roset
07:45:31 (Tr: 7:44:36)
i
Ramon ernesto Mas Fuster
07:45:40 (Tr: 7:45:27)

T. real: 07:44:36

Inici real: 06:00:55

Hora meta: 13:45:31

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:49 min/km

Club:

P1: 3:29:38

Hora P1 : 09:30:33

Pos P1 : 24

-

Meta: 7:44:36

Hora meta: 13:45:31

Pos meta : 20

X 4 posicions

8:05:28
07:45:31
7:25:34
i
Matthew Seddon
07:25:34 (Tr: 7:25:34)
Iván Vera Andrés
07:25:56 (Tr: 7:25:48)
i
Maria victoria Furque
07:33:34 (Tr: 7:33:29)
i
Xavier Mas Arcos
07:45:50 (Tr: 7:45:17)
i
Ramon ernesto Mas Fuster
07:45:40 (Tr: 7:45:27)
Marta Prat Llorens
07:53:33 (Tr: 7:53:05)
Berta Moreno Llagostera
07:53:33 (Tr: 7:53:06)
i
Josep joaquim Güell Trigueros
07:55:26 (Tr: 7:53:25)
i
Ricard Roig Rius
08:00:15 (Tr: 7:59:44)
i
Jordi Bel Casanovas
08:00:16 (Tr: 7:59:45)

T. real: 07:45:17

Inici real: 06:00:33

Hora meta: 13:45:50

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:50 min/km

Club:

P1: 3:10:19

Hora P1 : 09:10:51

Pos P1 : 2

-

Meta: 7:45:17

Hora meta: 13:45:50

Pos meta : 21

Y 19 posicions

8:05:44
07:45:50
7:25:56
Iván Vera Andrés
07:25:56 (Tr: 7:25:48)
i
Maria victoria Furque
07:33:34 (Tr: 7:33:29)
Joel Pla Roset
07:45:31 (Tr: 7:44:36)
i
Ramon ernesto Mas Fuster
07:45:40 (Tr: 7:45:27)
Marta Prat Llorens
07:53:33 (Tr: 7:53:05)
Berta Moreno Llagostera
07:53:33 (Tr: 7:53:06)
i
Josep joaquim Güell Trigueros
07:55:26 (Tr: 7:53:25)
i
Ricard Roig Rius
08:00:15 (Tr: 7:59:44)
i
Jordi Bel Casanovas
08:00:16 (Tr: 7:59:45)

T. real: 07:45:27

Inici real: 06:00:14

Hora meta: 13:45:40

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:50 min/km

Club:

P1: 3:43:44

Hora P1 : 09:43:58

Pos P1 : 32

-

Meta: 7:45:27

Hora meta: 13:45:40

Pos meta : 22

X 10 posicions

7:57:47
07:45:40
7:33:34
i
Maria victoria Furque
07:33:34 (Tr: 7:33:29)
Joel Pla Roset
07:45:31 (Tr: 7:44:36)
i
Xavier Mas Arcos
07:45:50 (Tr: 7:45:17)
Marta Prat Llorens
07:53:33 (Tr: 7:53:05)
Berta Moreno Llagostera
07:53:33 (Tr: 7:53:06)
i
Josep joaquim Güell Trigueros
07:55:26 (Tr: 7:53:25)

T. real: 07:53:05

Inici real: 06:00:29

Hora meta: 13:53:33

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 11:01 min/km

Club: sedentaris.cat

P1: 3:45:47

Hora P1 : 09:46:16

Pos P1 : 34

-

Meta: 7:53:05

Hora meta: 13:53:33

Pos meta : 23

X 11 posicions

8:01:35
07:53:33
7:45:31
Joel Pla Roset
07:45:31 (Tr: 7:44:36)
i
Xavier Mas Arcos
07:45:50 (Tr: 7:45:17)
i
Ramon ernesto Mas Fuster
07:45:40 (Tr: 7:45:27)
i
Josep joaquim Güell Trigueros
07:55:26 (Tr: 7:53:25)
i
Ricard Roig Rius
08:00:15 (Tr: 7:59:44)
i
Jordi Bel Casanovas
08:00:16 (Tr: 7:59:45)

T. real: 07:53:06

Inici real: 06:00:27

Hora meta: 13:53:33

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 11:01 min/km

Club: sedentaris.cat

P1: 3:45:58

Hora P1 : 09:46:25

Pos P1 : 35

-

Meta: 7:53:06

Hora meta: 13:53:33

Pos meta : 24

X 11 posicions

8:01:16
07:53:33
7:45:50
i
Xavier Mas Arcos
07:45:50 (Tr: 7:45:17)
i
Josep joaquim Güell Trigueros
07:55:26 (Tr: 7:53:25)
i
Ricard Roig Rius
08:00:15 (Tr: 7:59:44)
i
Jordi Bel Casanovas
08:00:16 (Tr: 7:59:45)

T. real: 07:53:25

Inici real: 06:02:01

Hora meta: 13:55:26

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:01 min/km

Club: vo2 triatlo

P1: 3:31:55

Hora P1 : 09:33:55

Pos P1 : 25

-

Meta: 7:53:25

Hora meta: 13:55:26

Pos meta : 25

Z

8:08:08
07:55:26
7:42:44
Joel Pla Roset
07:45:31 (Tr: 7:44:36)
i
Xavier Mas Arcos
07:45:50 (Tr: 7:45:17)
i
Ramon ernesto Mas Fuster
07:45:40 (Tr: 7:45:27)
Marta Prat Llorens
07:53:33 (Tr: 7:53:05)
Berta Moreno Llagostera
07:53:33 (Tr: 7:53:06)
i
Ricard Roig Rius
08:00:15 (Tr: 7:59:44)
i
Jordi Bel Casanovas
08:00:16 (Tr: 7:59:45)
Moises Suades Castella
08:08:08 (Tr: 8:07:33)
i
Eduard Font Junyent
08:08:01 (Tr: 8:07:50)
i
Maria de la cru Cardeñosa Rubio
08:08:04 (Tr: 8:07:54)

T. real: 07:59:44

Inici real: 06:00:32

Hora meta: 14:00:15

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:10 min/km

Club: caesplugui

P1: 3:40:05

Hora P1 : 09:40:36

Pos P1 : 27

-

Meta: 7:59:44

Hora meta: 14:00:15

Pos meta : 26

X 1 posició

8:08:01
08:00:15
7:52:29
Marta Prat Llorens
07:53:33 (Tr: 7:53:05)
Berta Moreno Llagostera
07:53:33 (Tr: 7:53:06)
i
Josep joaquim Güell Trigueros
07:55:26 (Tr: 7:53:25)
i
Jordi Bel Casanovas
08:00:16 (Tr: 7:59:45)
i
Eduard Font Junyent
08:08:01 (Tr: 8:07:50)

T. real: 07:59:45

Inici real: 06:00:31

Hora meta: 14:00:16

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:10 min/km

Club: club atlètic espluguí (se

P1: 3:40:16

Hora P1 : 09:40:47

Pos P1 : 28

-

Meta: 7:59:45

Hora meta: 14:00:16

Pos meta : 27

X 1 posició

8:08:04
08:00:16
7:52:28
Marta Prat Llorens
07:53:33 (Tr: 7:53:05)
Berta Moreno Llagostera
07:53:33 (Tr: 7:53:06)
i
Josep joaquim Güell Trigueros
07:55:26 (Tr: 7:53:25)
i
Ricard Roig Rius
08:00:15 (Tr: 7:59:44)
i
Eduard Font Junyent
08:08:01 (Tr: 8:07:50)
i
Maria de la cru Cardeñosa Rubio
08:08:04 (Tr: 8:07:54)

T. real: 08:07:33

Inici real: 06:00:35

Hora meta: 14:08:08

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:21 min/km

Club:

P1: 3:49:59

Hora P1 : 09:50:34

Pos P1 : 39

-

Meta: 8:07:33

Hora meta: 14:08:08

Pos meta : 28

X 11 posicions

8:20:50
08:08:08
7:55:26
i
Josep joaquim Güell Trigueros
07:55:26 (Tr: 7:53:25)
i
Ricard Roig Rius
08:00:15 (Tr: 7:59:44)
i
Jordi Bel Casanovas
08:00:16 (Tr: 7:59:45)
i
Eduard Font Junyent
08:08:01 (Tr: 8:07:50)
i
Maria de la cru Cardeñosa Rubio
08:08:04 (Tr: 8:07:54)

T. real: 08:07:50

Inici real: 06:00:11

Hora meta: 14:08:01

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:21 min/km

Club:

P1: 3:28:26

Hora P1 : 09:28:37

Pos P1 : 20

-

Meta: 8:07:50

Hora meta: 14:08:01

Pos meta : 29

Y 9 posicions

8:15:47
08:08:01
8:00:15
i
Ricard Roig Rius
08:00:15 (Tr: 7:59:44)
i
Jordi Bel Casanovas
08:00:16 (Tr: 7:59:45)
Moises Suades Castella
08:08:08 (Tr: 8:07:33)
i
Maria de la cru Cardeñosa Rubio
08:08:04 (Tr: 8:07:54)

T. real: 08:07:54

Inici real: 06:00:10

Hora meta: 14:08:04

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 11:21 min/km

Club:

P1: 3:28:28

Hora P1 : 09:28:38

Pos P1 : 21

-

Meta: 8:07:54

Hora meta: 14:08:04

Pos meta : 30

Y 9 posicions

8:15:53
08:08:04
8:00:16
i
Jordi Bel Casanovas
08:00:16 (Tr: 7:59:45)
Moises Suades Castella
08:08:08 (Tr: 8:07:33)
i
Eduard Font Junyent
08:08:01 (Tr: 8:07:50)