SubCurses

8RESULTATS

Open Cavalls del Vent

43K

26 juny 2021

28K 43K 84K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 09:54:07

Inici real: 06:00:11

Hora meta: 15:54:17

Cat:F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 13:49 min/km

Club: ueu

P1: 4:31:47

Hora P1 : 10:31:58

Pos P1 : 80

-

Meta: 9:54:07

Hora meta: 15:54:17

Pos meta : 61

X 19 posicions

10:16:27
09:54:17
9:32:08
i
Jordi Cid Rodriguez
10:01:36 (Tr: 10:01:20)
i
Daniel Elvira
10:07:42 (Tr: 10:02:50)
i
Marc Alvarez Del Toro
10:09:59 (Tr: 10:07:48)
i
Carles Geli Perea
10:09:15 (Tr: 10:08:47)
i
Jorge Rabelo Torres
10:09:59 (Tr: 10:09:59)
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
David Bassa Romera
10:16:26 (Tr: 10:15:52)

T. real: 10:01:20

Inici real: 06:00:17

Hora meta: 16:01:36

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:00 min/km

Club:

P1: 4:14:45

Hora P1 : 10:15:01

Pos P1 : 54

-

Meta: 10:01:20

Hora meta: 16:01:36

Pos meta : 62

Y 8 posicions

10:16:27
10:01:36
9:46:46
i
Piedad Parejo Gonzalez
09:54:17 (Tr: 9:54:07)
i
Daniel Elvira
10:07:42 (Tr: 10:02:50)
i
Marc Alvarez Del Toro
10:09:59 (Tr: 10:07:48)
i
Carles Geli Perea
10:09:15 (Tr: 10:08:47)
i
Jorge Rabelo Torres
10:09:59 (Tr: 10:09:59)
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
David Bassa Romera
10:16:26 (Tr: 10:15:52)

T. real: 10:02:50

Inici real: 06:04:52

Hora meta: 16:07:42

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:02 min/km

Club: casboi

P1: 5:03:23

Hora P1 : 11:08:14

Pos P1 : 96

-

Meta: 10:02:50

Hora meta: 16:07:42

Pos meta : 63

X 33 posicions

10:21:06
10:07:42
9:54:17
i
Piedad Parejo Gonzalez
09:54:17 (Tr: 9:54:07)
i
Jordi Cid Rodriguez
10:01:36 (Tr: 10:01:20)
i
Marc Alvarez Del Toro
10:09:59 (Tr: 10:07:48)
i
Carles Geli Perea
10:09:15 (Tr: 10:08:47)
i
Jorge Rabelo Torres
10:09:59 (Tr: 10:09:59)
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
David Bassa Romera
10:16:26 (Tr: 10:15:52)
i
Xavier Masip Llonch
10:16:46 (Tr: 10:16:46)
i
Manel Gálvez Casasús
10:18:41 (Tr: 10:18:14)
i
Max Pujol Miravent
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Max Riera Casanys
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Arnau Calonge Faura
10:18:40 (Tr: 10:18:17)
i
Alejandro Martinez Vandervalk
10:19:18 (Tr: 10:18:49)

T. real: 10:07:48

Inici real: 06:02:11

Hora meta: 16:09:59

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:09 min/km

Club: trail bcn troqueles

P1: 4:22:42

Hora P1 : 10:24:53

Pos P1 : 66

-

Meta: 10:07:48

Hora meta: 16:09:59

Pos meta : 64

X 2 posicions

10:25:40
10:09:59
9:54:17
i
Piedad Parejo Gonzalez
09:54:17 (Tr: 9:54:07)
i
Jordi Cid Rodriguez
10:01:36 (Tr: 10:01:20)
i
Daniel Elvira
10:07:42 (Tr: 10:02:50)
i
Carles Geli Perea
10:09:15 (Tr: 10:08:47)
i
Jorge Rabelo Torres
10:09:59 (Tr: 10:09:59)
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
David Bassa Romera
10:16:26 (Tr: 10:15:52)
i
Xavier Masip Llonch
10:16:46 (Tr: 10:16:46)
i
Manel Gálvez Casasús
10:18:41 (Tr: 10:18:14)
i
Max Pujol Miravent
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Max Riera Casanys
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Arnau Calonge Faura
10:18:40 (Tr: 10:18:17)
i
Alejandro Martinez Vandervalk
10:19:18 (Tr: 10:18:49)

T. real: 10:08:47

Inici real: 06:00:29

Hora meta: 16:09:15

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:10 min/km

Club:

P1: 4:10:54

Hora P1 : 10:11:22

Pos P1 : 47

-

Meta: 10:08:47

Hora meta: 16:09:15

Pos meta : 65

Y 18 posicions

10:16:54
10:09:15
10:01:36
i
Jordi Cid Rodriguez
10:01:36 (Tr: 10:01:20)
i
Daniel Elvira
10:07:42 (Tr: 10:02:50)
i
Marc Alvarez Del Toro
10:09:59 (Tr: 10:07:48)
i
Jorge Rabelo Torres
10:09:59 (Tr: 10:09:59)
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
David Bassa Romera
10:16:26 (Tr: 10:15:52)
i
Xavier Masip Llonch
10:16:46 (Tr: 10:16:46)

T. real: 10:09:59

Inici real: 06:00:00

Hora meta: 16:09:59

Cat:M

Pos. categoria: 53

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:12 min/km

Club: trail bcn troqueles

P1: 4:25:01

Hora P1 : 10:25:01

Pos P1 : 70

-

Meta: 10:09:59

Hora meta: 16:09:59

Pos meta : 66

X 4 posicions

10:16:46
10:09:59
10:03:12
i
Daniel Elvira
10:07:42 (Tr: 10:02:50)
i
Marc Alvarez Del Toro
10:09:59 (Tr: 10:07:48)
i
Carles Geli Perea
10:09:15 (Tr: 10:08:47)
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
David Bassa Romera
10:16:26 (Tr: 10:15:52)
i
Xavier Masip Llonch
10:16:46 (Tr: 10:16:46)

T. real: 10:15:52

Inici real: 06:00:35

Hora meta: 16:16:27

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:20 min/km

Club:

P1: 4:13:00

Hora P1 : 10:13:35

Pos P1 : 50

-

Meta: 10:15:52

Hora meta: 16:16:27

Pos meta : 67

Y 17 posicions

10:22:54
10:16:27
10:09:59
i
Marc Alvarez Del Toro
10:09:59 (Tr: 10:07:48)
i
Jorge Rabelo Torres
10:09:59 (Tr: 10:09:59)
David Bassa Romera
10:16:26 (Tr: 10:15:52)
i
Xavier Masip Llonch
10:16:46 (Tr: 10:16:46)
i
Manel Gálvez Casasús
10:18:41 (Tr: 10:18:14)
i
Max Pujol Miravent
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Max Riera Casanys
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Arnau Calonge Faura
10:18:40 (Tr: 10:18:17)
i
Alejandro Martinez Vandervalk
10:19:18 (Tr: 10:18:49)

T. real: 10:15:52

Inici real: 06:00:35

Hora meta: 16:16:26

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:20 min/km

Club: ca sant boi

P1: 4:13:03

Hora P1 : 10:13:37

Pos P1 : 51

-

Meta: 10:15:52

Hora meta: 16:16:26

Pos meta : 68

Y 17 posicions

10:23:38
10:16:26
10:09:15
i
Marc Alvarez Del Toro
10:09:59 (Tr: 10:07:48)
i
Carles Geli Perea
10:09:15 (Tr: 10:08:47)
i
Jorge Rabelo Torres
10:09:59 (Tr: 10:09:59)
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
i
Xavier Masip Llonch
10:16:46 (Tr: 10:16:46)
i
Manel Gálvez Casasús
10:18:41 (Tr: 10:18:14)
i
Max Pujol Miravent
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Max Riera Casanys
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Arnau Calonge Faura
10:18:40 (Tr: 10:18:17)
i
Alejandro Martinez Vandervalk
10:19:18 (Tr: 10:18:49)

T. real: 10:16:46

Inici real: 06:00:00

Hora meta: 16:16:46

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:21 min/km

Club:

P1: 3:22:00

Hora P1 : 09:22:00

Pos P1 : 16

-

Meta: 10:16:46

Hora meta: 16:16:46

Pos meta : 69

Y 53 posicions

10:23:34
10:16:46
10:09:59
i
Jorge Rabelo Torres
10:09:59 (Tr: 10:09:59)
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
David Bassa Romera
10:16:26 (Tr: 10:15:52)
i
Manel Gálvez Casasús
10:18:41 (Tr: 10:18:14)
i
Max Pujol Miravent
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Max Riera Casanys
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Arnau Calonge Faura
10:18:40 (Tr: 10:18:17)
i
Alejandro Martinez Vandervalk
10:19:18 (Tr: 10:18:49)

T. real: 10:18:14

Inici real: 06:00:27

Hora meta: 16:18:41

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:23 min/km

Club:

P1: 4:20:54

Hora P1 : 10:21:20

Pos P1 : 63

-

Meta: 10:18:14

Hora meta: 16:18:41

Pos meta : 70

Y 7 posicions

10:20:55
10:18:41
10:16:27
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
i
Xavier Masip Llonch
10:16:46 (Tr: 10:16:46)
i
Max Pujol Miravent
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Max Riera Casanys
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Arnau Calonge Faura
10:18:40 (Tr: 10:18:17)
i
Alejandro Martinez Vandervalk
10:19:18 (Tr: 10:18:49)

T. real: 10:18:15

Inici real: 06:00:26

Hora meta: 16:18:40

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:23 min/km

Club:

P1: 4:25:48

Hora P1 : 10:26:14

Pos P1 : 72

-

Meta: 10:18:15

Hora meta: 16:18:40

Pos meta : 71

X 1 posició

10:20:54
10:18:40
10:16:26
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
David Bassa Romera
10:16:26 (Tr: 10:15:52)
i
Xavier Masip Llonch
10:16:46 (Tr: 10:16:46)
i
Manel Gálvez Casasús
10:18:41 (Tr: 10:18:14)
i
Max Riera Casanys
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Arnau Calonge Faura
10:18:40 (Tr: 10:18:17)
i
Alejandro Martinez Vandervalk
10:19:18 (Tr: 10:18:49)

T. real: 10:18:15

Inici real: 06:00:26

Hora meta: 16:18:40

Cat:M

Pos. categoria: 59

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:23 min/km

Club:

P1: 4:25:52

Hora P1 : 10:26:17

Pos P1 : 73

-

Meta: 10:18:15

Hora meta: 16:18:40

Pos meta : 72

X 1 posició

10:52:38
10:18:40
9:44:42
i
Piedad Parejo Gonzalez
09:54:17 (Tr: 9:54:07)
i
Jordi Cid Rodriguez
10:01:36 (Tr: 10:01:20)
i
Daniel Elvira
10:07:42 (Tr: 10:02:50)
i
Marc Alvarez Del Toro
10:09:59 (Tr: 10:07:48)
i
Carles Geli Perea
10:09:15 (Tr: 10:08:47)
i
Jorge Rabelo Torres
10:09:59 (Tr: 10:09:59)
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
David Bassa Romera
10:16:26 (Tr: 10:15:52)
i
Xavier Masip Llonch
10:16:46 (Tr: 10:16:46)
i
Manel Gálvez Casasús
10:18:41 (Tr: 10:18:14)
i
Max Pujol Miravent
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Arnau Calonge Faura
10:18:40 (Tr: 10:18:17)
i
Alejandro Martinez Vandervalk
10:19:18 (Tr: 10:18:49)
i
Lluís Góngora Zenón
10:52:38 (Tr: 10:50:10)

T. real: 10:18:17

Inici real: 06:00:24

Hora meta: 16:18:40

Cat:M

Pos. categoria: 60

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:23 min/km

Club: arnolpac

P1: 4:20:28

Hora P1 : 10:20:52

Pos P1 : 62

-

Meta: 10:18:17

Hora meta: 16:18:40

Pos meta : 73

Y 11 posicions

10:52:40
10:18:40
9:44:41
i
Piedad Parejo Gonzalez
09:54:17 (Tr: 9:54:07)
i
Jordi Cid Rodriguez
10:01:36 (Tr: 10:01:20)
i
Daniel Elvira
10:07:42 (Tr: 10:02:50)
i
Marc Alvarez Del Toro
10:09:59 (Tr: 10:07:48)
i
Carles Geli Perea
10:09:15 (Tr: 10:08:47)
i
Jorge Rabelo Torres
10:09:59 (Tr: 10:09:59)
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
David Bassa Romera
10:16:26 (Tr: 10:15:52)
i
Xavier Masip Llonch
10:16:46 (Tr: 10:16:46)
i
Manel Gálvez Casasús
10:18:41 (Tr: 10:18:14)
i
Max Pujol Miravent
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Max Riera Casanys
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Alejandro Martinez Vandervalk
10:19:18 (Tr: 10:18:49)
i
Lluís Góngora Zenón
10:52:38 (Tr: 10:50:10)
i
Cristian López Herrero
10:52:40 (Tr: 10:50:13)

T. real: 10:18:49

Inici real: 06:00:29

Hora meta: 16:19:18

Cat:M

Pos. categoria: 61

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:24 min/km

Club: mindundis

P1: 4:26:11

Hora P1 : 10:26:40

Pos P1 : 74

-

Meta: 10:18:49

Hora meta: 16:19:18

Pos meta : 74

Z

11:00:37
10:19:18
9:37:59
i
Piedad Parejo Gonzalez
09:54:17 (Tr: 9:54:07)
i
Jordi Cid Rodriguez
10:01:36 (Tr: 10:01:20)
i
Daniel Elvira
10:07:42 (Tr: 10:02:50)
i
Marc Alvarez Del Toro
10:09:59 (Tr: 10:07:48)
i
Carles Geli Perea
10:09:15 (Tr: 10:08:47)
i
Jorge Rabelo Torres
10:09:59 (Tr: 10:09:59)
Daniel Pérez Calvo
10:16:27 (Tr: 10:15:52)
David Bassa Romera
10:16:26 (Tr: 10:15:52)
i
Xavier Masip Llonch
10:16:46 (Tr: 10:16:46)
i
Manel Gálvez Casasús
10:18:41 (Tr: 10:18:14)
i
Max Pujol Miravent
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Max Riera Casanys
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Arnau Calonge Faura
10:18:40 (Tr: 10:18:17)
i
Lluís Góngora Zenón
10:52:38 (Tr: 10:50:10)
i
Cristian López Herrero
10:52:40 (Tr: 10:50:13)
i
Pol Rosell Torrent
11:00:37 (Tr: 10:58:32)

T. real: 10:50:10

Inici real: 06:02:28

Hora meta: 16:52:38

Cat:M

Pos. categoria: 62

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:08 min/km

Club: aemdekp

P1: 4:54:44

Hora P1 : 10:57:12

Pos P1 : 87

-

Meta: 10:50:10

Hora meta: 16:52:38

Pos meta : 75

X 12 posicions

11:26:36
10:52:38
10:18:40
i
Manel Gálvez Casasús
10:18:41 (Tr: 10:18:14)
i
Max Pujol Miravent
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Max Riera Casanys
10:18:40 (Tr: 10:18:15)
i
Arnau Calonge Faura
10:18:40 (Tr: 10:18:17)
i
Alejandro Martinez Vandervalk
10:19:18 (Tr: 10:18:49)
i
Cristian López Herrero
10:52:40 (Tr: 10:50:13)
i
Pol Rosell Torrent
11:00:37 (Tr: 10:58:32)
i
Joan antoni Castella Haro
11:00:37 (Tr: 10:58:33)
i
Laia Royo-casals
11:01:20 (Tr: 11:00:58)
i
Marc Vidiella Perramon
11:02:51 (Tr: 11:02:18)
Pedro antonio Verdú Rodriguez
11:03:19 (Tr: 11:03:12)
Manuel Martinez Muñoz
11:07:52 (Tr: 11:05:47)
Naval Espasa Triquell
11:08:48 (Tr: 11:06:43)
Negra Moreno Posada
11:08:56 (Tr: 11:06:44)
i
Alexandre Marcet Sanchez
11:23:15 (Tr: 11:21:42)
i
Sandra Marcos Bonet
11:25:07 (Tr: 11:24:48)

T. real: 10:50:13

Inici real: 06:02:27

Hora meta: 16:52:40

Cat:M

Pos. categoria: 63

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:08 min/km

Club:

P1: 4:54:46

Hora P1 : 10:57:13

Pos P1 : 88

-

Meta: 10:50:13

Hora meta: 16:52:40

Pos meta : 76

X 12 posicions

11:26:39
10:52:40
10:18:40
i
Manel Gálvez Casasús
10:18:41 (Tr: 10:18:14)
i
Arnau Calonge Faura
10:18:40 (Tr: 10:18:17)
i
Alejandro Martinez Vandervalk
10:19:18 (Tr: 10:18:49)
i
Lluís Góngora Zenón
10:52:38 (Tr: 10:50:10)
i
Pol Rosell Torrent
11:00:37 (Tr: 10:58:32)
i
Joan antoni Castella Haro
11:00:37 (Tr: 10:58:33)
i
Laia Royo-casals
11:01:20 (Tr: 11:00:58)
i
Marc Vidiella Perramon
11:02:51 (Tr: 11:02:18)
Pedro antonio Verdú Rodriguez
11:03:19 (Tr: 11:03:12)
Manuel Martinez Muñoz
11:07:52 (Tr: 11:05:47)
Naval Espasa Triquell
11:08:48 (Tr: 11:06:43)
Negra Moreno Posada
11:08:56 (Tr: 11:06:44)
i
Alexandre Marcet Sanchez
11:23:15 (Tr: 11:21:42)
i
Sandra Marcos Bonet
11:25:07 (Tr: 11:24:48)

T. real: 10:58:32

Inici real: 06:02:06

Hora meta: 17:00:37

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:19 min/km

Club:

P1: 4:56:22

Hora P1 : 10:58:27

Pos P1 : 91

-

Meta: 10:58:32

Hora meta: 17:00:37

Pos meta : 77

X 14 posicions

11:41:56
11:00:37
10:19:18
i
Alejandro Martinez Vandervalk
10:19:18 (Tr: 10:18:49)
i
Lluís Góngora Zenón
10:52:38 (Tr: 10:50:10)
i
Cristian López Herrero
10:52:40 (Tr: 10:50:13)
i
Joan antoni Castella Haro
11:00:37 (Tr: 10:58:33)
i
Laia Royo-casals
11:01:20 (Tr: 11:00:58)
i
Marc Vidiella Perramon
11:02:51 (Tr: 11:02:18)
Pedro antonio Verdú Rodriguez
11:03:19 (Tr: 11:03:12)
Manuel Martinez Muñoz
11:07:52 (Tr: 11:05:47)
Naval Espasa Triquell
11:08:48 (Tr: 11:06:43)
Negra Moreno Posada
11:08:56 (Tr: 11:06:44)
i
Alexandre Marcet Sanchez
11:23:15 (Tr: 11:21:42)
i
Sandra Marcos Bonet
11:25:07 (Tr: 11:24:48)
i
Mireia Martinez Guardiola
11:29:33 (Tr: 11:24:54)
i
Aitor Carrera Rubio
11:29:34 (Tr: 11:24:57)
i
Sònia Gualdo Sangrà
11:29:35 (Tr: 11:25:01)
i
Sonia Pascuet Vila
11:29:35 (Tr: 11:25:03)

T. real: 10:58:33

Inici real: 06:02:04

Hora meta: 17:00:37

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:19 min/km

Club:

P1: 4:56:22

Hora P1 : 10:58:26

Pos P1 : 90

-

Meta: 10:58:33

Hora meta: 17:00:37

Pos meta : 78

X 12 posicions

11:08:36
11:00:37
10:52:38
i
Lluís Góngora Zenón
10:52:38 (Tr: 10:50:10)
i
Cristian López Herrero
10:52:40 (Tr: 10:50:13)
i
Pol Rosell Torrent
11:00:37 (Tr: 10:58:32)
i
Laia Royo-casals
11:01:20 (Tr: 11:00:58)
i
Marc Vidiella Perramon
11:02:51 (Tr: 11:02:18)
Pedro antonio Verdú Rodriguez
11:03:19 (Tr: 11:03:12)
Manuel Martinez Muñoz
11:07:52 (Tr: 11:05:47)

T. real: 11:00:58

Inici real: 06:00:23

Hora meta: 17:01:20

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:23 min/km

Club: tecnirunner

P1: 4:58:28

Hora P1 : 10:58:50

Pos P1 : 92

-

Meta: 11:00:58

Hora meta: 17:01:20

Pos meta : 79

X 13 posicions

11:10:01
11:01:20
10:52:40
i
Cristian López Herrero
10:52:40 (Tr: 10:50:13)
i
Pol Rosell Torrent
11:00:37 (Tr: 10:58:32)
i
Joan antoni Castella Haro
11:00:37 (Tr: 10:58:33)
i
Marc Vidiella Perramon
11:02:51 (Tr: 11:02:18)
Pedro antonio Verdú Rodriguez
11:03:19 (Tr: 11:03:12)
Manuel Martinez Muñoz
11:07:52 (Tr: 11:05:47)
Naval Espasa Triquell
11:08:48 (Tr: 11:06:43)
Negra Moreno Posada
11:08:56 (Tr: 11:06:44)

T. real: 11:02:18

Inici real: 06:00:33

Hora meta: 17:02:51

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:25 min/km

Club:

P1: 4:42:54

Hora P1 : 10:43:27

Pos P1 : 82

-

Meta: 11:02:18

Hora meta: 17:02:51

Pos meta : 80

X 2 posicions

11:08:48
11:02:51
10:56:54
i
Pol Rosell Torrent
11:00:37 (Tr: 10:58:32)
i
Joan antoni Castella Haro
11:00:37 (Tr: 10:58:33)
i
Laia Royo-casals
11:01:20 (Tr: 11:00:58)
Pedro antonio Verdú Rodriguez
11:03:19 (Tr: 11:03:12)
Manuel Martinez Muñoz
11:07:52 (Tr: 11:05:47)
Naval Espasa Triquell
11:08:48 (Tr: 11:06:43)

T. real: 11:03:12

Inici real: 06:00:07

Hora meta: 17:03:19

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:26 min/km

Club:

P1: 4:25:16

Hora P1 : 10:25:23

Pos P1 : 71

-

Meta: 11:03:12

Hora meta: 17:03:19

Pos meta : 81

Y 10 posicions

11:08:56
11:03:19
10:57:42
i
Pol Rosell Torrent
11:00:37 (Tr: 10:58:32)
i
Joan antoni Castella Haro
11:00:37 (Tr: 10:58:33)
i
Laia Royo-casals
11:01:20 (Tr: 11:00:58)
i
Marc Vidiella Perramon
11:02:51 (Tr: 11:02:18)
Manuel Martinez Muñoz
11:07:52 (Tr: 11:05:47)
Naval Espasa Triquell
11:08:48 (Tr: 11:06:43)
Negra Moreno Posada
11:08:56 (Tr: 11:06:44)

T. real: 11:05:47

Inici real: 06:02:06

Hora meta: 17:07:52

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:29 min/km

Club:

P1: 5:23:43

Hora P1 : 11:25:49

Pos P1 : 126

-

Meta: 11:05:47

Hora meta: 17:07:52

Pos meta : 82

X 44 posicions

11:23:15
11:07:52
10:52:29
i
Lluís Góngora Zenón
10:52:38 (Tr: 10:50:10)
i
Cristian López Herrero
10:52:40 (Tr: 10:50:13)
i
Pol Rosell Torrent
11:00:37 (Tr: 10:58:32)
i
Joan antoni Castella Haro
11:00:37 (Tr: 10:58:33)
i
Laia Royo-casals
11:01:20 (Tr: 11:00:58)
i
Marc Vidiella Perramon
11:02:51 (Tr: 11:02:18)
Pedro antonio Verdú Rodriguez
11:03:19 (Tr: 11:03:12)
Naval Espasa Triquell
11:08:48 (Tr: 11:06:43)
Negra Moreno Posada
11:08:56 (Tr: 11:06:44)
i
Alexandre Marcet Sanchez
11:23:15 (Tr: 11:21:42)

T. real: 11:06:43

Inici real: 06:02:05

Hora meta: 17:08:48

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:31 min/km

Club:

P1: 4:49:38

Hora P1 : 10:51:42

Pos P1 : 86

-

Meta: 11:06:43

Hora meta: 17:08:48

Pos meta : 83

X 3 posicions

11:25:07
11:08:48
10:52:29
i
Lluís Góngora Zenón
10:52:38 (Tr: 10:50:10)
i
Cristian López Herrero
10:52:40 (Tr: 10:50:13)
i
Pol Rosell Torrent
11:00:37 (Tr: 10:58:32)
i
Joan antoni Castella Haro
11:00:37 (Tr: 10:58:33)
i
Laia Royo-casals
11:01:20 (Tr: 11:00:58)
i
Marc Vidiella Perramon
11:02:51 (Tr: 11:02:18)
Pedro antonio Verdú Rodriguez
11:03:19 (Tr: 11:03:12)
Manuel Martinez Muñoz
11:07:52 (Tr: 11:05:47)
Negra Moreno Posada
11:08:56 (Tr: 11:06:44)
i
Alexandre Marcet Sanchez
11:23:15 (Tr: 11:21:42)
i
Sandra Marcos Bonet
11:25:07 (Tr: 11:24:48)

T. real: 11:06:44

Inici real: 06:02:13

Hora meta: 17:08:56

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:31 min/km

Club:

P1: 5:23:38

Hora P1 : 11:25:50

Pos P1 : 125

-

Meta: 11:06:44

Hora meta: 17:08:56

Pos meta : 84

X 41 posicions

11:29:33
11:08:56
10:48:19
i
Lluís Góngora Zenón
10:52:38 (Tr: 10:50:10)
i
Cristian López Herrero
10:52:40 (Tr: 10:50:13)
i
Pol Rosell Torrent
11:00:37 (Tr: 10:58:32)
i
Joan antoni Castella Haro
11:00:37 (Tr: 10:58:33)
i
Laia Royo-casals
11:01:20 (Tr: 11:00:58)
i
Marc Vidiella Perramon
11:02:51 (Tr: 11:02:18)
Pedro antonio Verdú Rodriguez
11:03:19 (Tr: 11:03:12)
Manuel Martinez Muñoz
11:07:52 (Tr: 11:05:47)
Naval Espasa Triquell
11:08:48 (Tr: 11:06:43)
i
Alexandre Marcet Sanchez
11:23:15 (Tr: 11:21:42)
i
Sandra Marcos Bonet
11:25:07 (Tr: 11:24:48)
i
Mireia Martinez Guardiola
11:29:33 (Tr: 11:24:54)

T. real: 11:21:42

Inici real: 06:01:33

Hora meta: 17:23:15

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:52 min/km

Club: madteam

P1: 5:18:58

Hora P1 : 11:20:31

Pos P1 : 120

-

Meta: 11:21:42

Hora meta: 17:23:15

Pos meta : 85

X 35 posicions

11:38:39
11:23:15
11:07:52
Manuel Martinez Muñoz
11:07:52 (Tr: 11:05:47)
Naval Espasa Triquell
11:08:48 (Tr: 11:06:43)
Negra Moreno Posada
11:08:56 (Tr: 11:06:44)
i
Sandra Marcos Bonet
11:25:07 (Tr: 11:24:48)
i
Mireia Martinez Guardiola
11:29:33 (Tr: 11:24:54)
i
Aitor Carrera Rubio
11:29:34 (Tr: 11:24:57)
i
Sònia Gualdo Sangrà
11:29:35 (Tr: 11:25:01)
i
Sonia Pascuet Vila
11:29:35 (Tr: 11:25:03)

T. real: 11:24:48

Inici real: 06:00:19

Hora meta: 17:25:07

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:56 min/km

Club:

P1: 5:08:01

Hora P1 : 11:08:19

Pos P1 : 105

-

Meta: 11:24:48

Hora meta: 17:25:07

Pos meta : 86

X 19 posicions

11:41:25
11:25:07
11:08:48
Naval Espasa Triquell
11:08:48 (Tr: 11:06:43)
Negra Moreno Posada
11:08:56 (Tr: 11:06:44)
i
Alexandre Marcet Sanchez
11:23:15 (Tr: 11:21:42)
i
Mireia Martinez Guardiola
11:29:33 (Tr: 11:24:54)
i
Aitor Carrera Rubio
11:29:34 (Tr: 11:24:57)
i
Sònia Gualdo Sangrà
11:29:35 (Tr: 11:25:01)
i
Sonia Pascuet Vila
11:29:35 (Tr: 11:25:03)

T. real: 11:24:54

Inici real: 06:04:40

Hora meta: 17:29:33

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:56 min/km

Club: wildwomen

P1: 5:09:29

Hora P1 : 11:14:08

Pos P1 : 108

-

Meta: 11:24:54

Hora meta: 17:29:33

Pos meta : 87

X 21 posicions

11:50:10
11:29:33
11:08:56
Negra Moreno Posada
11:08:56 (Tr: 11:06:44)
i
Alexandre Marcet Sanchez
11:23:15 (Tr: 11:21:42)
i
Sandra Marcos Bonet
11:25:07 (Tr: 11:24:48)
i
Aitor Carrera Rubio
11:29:34 (Tr: 11:24:57)
i
Sònia Gualdo Sangrà
11:29:35 (Tr: 11:25:01)
i
Sonia Pascuet Vila
11:29:35 (Tr: 11:25:03)

T. real: 11:24:57

Inici real: 06:04:38

Hora meta: 17:29:34

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:56 min/km

Club:

P1: 5:09:35

Hora P1 : 11:14:13

Pos P1 : 111

-

Meta: 11:24:57

Hora meta: 17:29:34

Pos meta : 88

X 23 posicions

11:35:53
11:29:34
11:23:15
i
Alexandre Marcet Sanchez
11:23:15 (Tr: 11:21:42)
i
Sandra Marcos Bonet
11:25:07 (Tr: 11:24:48)
i
Mireia Martinez Guardiola
11:29:33 (Tr: 11:24:54)
i
Sònia Gualdo Sangrà
11:29:35 (Tr: 11:25:01)
i
Sonia Pascuet Vila
11:29:35 (Tr: 11:25:03)

T. real: 11:25:01

Inici real: 06:04:34

Hora meta: 17:29:35

Cat:F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:56 min/km

Club:

P1: 5:09:29

Hora P1 : 11:14:02

Pos P1 : 109

-

Meta: 11:25:01

Hora meta: 17:29:35

Pos meta : 89

X 20 posicions

11:34:03
11:29:35
11:25:07
i
Sandra Marcos Bonet
11:25:07 (Tr: 11:24:48)
i
Mireia Martinez Guardiola
11:29:33 (Tr: 11:24:54)
i
Aitor Carrera Rubio
11:29:34 (Tr: 11:24:57)
i
Sonia Pascuet Vila
11:29:35 (Tr: 11:25:03)

T. real: 11:25:03

Inici real: 06:04:33

Hora meta: 17:29:35

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:56 min/km

Club:

P1: 5:09:43

Hora P1 : 11:14:15

Pos P1 : 113

-

Meta: 11:25:03

Hora meta: 17:29:35

Pos meta : 90

X 23 posicions

11:29:37
11:29:35
11:29:33
i
Mireia Martinez Guardiola
11:29:33 (Tr: 11:24:54)
i
Aitor Carrera Rubio
11:29:34 (Tr: 11:24:57)
i
Sònia Gualdo Sangrà
11:29:35 (Tr: 11:25:01)