SubCurses

8RESULTATS

Open Cavalls del Vent

43K

26 juny 2021

28K 43K 84K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 11:25:03

Inici real: 06:04:31

Hora meta: 17:29:33

Cat:F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:56 min/km

Club:

P1: 5:09:36

Hora P1 : 11:14:07

Pos P1 : 112

-

Meta: 11:25:03

Hora meta: 17:29:33

Pos meta : 91

X 21 posicions

11:34:36
11:29:33
11:24:31
i
Iu Marin Marsol
11:29:35 (Tr: 11:25:11)
i
Marc Fita Fernandez
11:26:56 (Tr: 11:26:56)
Marc Calderó Gràcia
11:27:05 (Tr: 11:27:05)
i
Madaix Elias Alvarez
11:27:09 (Tr: 11:27:09)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)

T. real: 11:25:11

Inici real: 06:04:25

Hora meta: 17:29:35

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:57 min/km

Club:

P1: 5:09:32

Hora P1 : 11:13:57

Pos P1 : 110

-

Meta: 11:25:11

Hora meta: 17:29:35

Pos meta : 92

X 18 posicions

11:34:36
11:29:35
11:24:35
i
Cristina Díaz Ortiz
11:29:33 (Tr: 11:25:03)
i
Marc Fita Fernandez
11:26:56 (Tr: 11:26:56)
Marc Calderó Gràcia
11:27:05 (Tr: 11:27:05)
i
Madaix Elias Alvarez
11:27:09 (Tr: 11:27:09)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)

T. real: 11:26:56

Inici real: 06:00:00

Hora meta: 17:26:56

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:59 min/km

Club:

P1: 4:29:32

Hora P1 : 10:29:32

Pos P1 : 78

-

Meta: 11:26:56

Hora meta: 17:26:56

Pos meta : 93

Y 15 posicions

11:34:36
11:26:56
11:19:15
i
Cristina Díaz Ortiz
11:29:33 (Tr: 11:25:03)
i
Iu Marin Marsol
11:29:35 (Tr: 11:25:11)
Marc Calderó Gràcia
11:27:05 (Tr: 11:27:05)
i
Madaix Elias Alvarez
11:27:09 (Tr: 11:27:09)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)

T. real: 11:27:05

Inici real: 06:00:00

Hora meta: 17:27:05

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:59 min/km

Club:

P1: 4:18:46

Hora P1 : 10:18:46

Pos P1 : 58

-

Meta: 11:27:05

Hora meta: 17:27:05

Pos meta : 94

Y 36 posicions

11:34:36
11:27:05
11:19:35
i
Cristina Díaz Ortiz
11:29:33 (Tr: 11:25:03)
i
Iu Marin Marsol
11:29:35 (Tr: 11:25:11)
i
Marc Fita Fernandez
11:26:56 (Tr: 11:26:56)
i
Madaix Elias Alvarez
11:27:09 (Tr: 11:27:09)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)

T. real: 11:27:09

Inici real: 06:00:00

Hora meta: 17:27:09

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:59 min/km

Club:

P1: 4:45:30

Hora P1 : 10:45:30

Pos P1 : 83

-

Meta: 11:27:09

Hora meta: 17:27:09

Pos meta : 95

Y 12 posicions

11:34:38
11:27:09
11:19:39
i
Cristina Díaz Ortiz
11:29:33 (Tr: 11:25:03)
i
Iu Marin Marsol
11:29:35 (Tr: 11:25:11)
i
Marc Fita Fernandez
11:26:56 (Tr: 11:26:56)
Marc Calderó Gràcia
11:27:05 (Tr: 11:27:05)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)
i
Beatriz Laso Martos
11:34:38 (Tr: 11:32:32)

T. real: 11:30:21

Inici real: 06:04:51

Hora meta: 17:35:12

Cat:M

Pos. categoria: 76

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:04 min/km

Club:

P1: 5:03:17

Hora P1 : 11:08:08

Pos P1 : 95

-

Meta: 11:30:21

Hora meta: 17:35:12

Pos meta : 96

Y 1 posició

11:43:28
11:35:12
11:26:56
i
Cristina Díaz Ortiz
11:29:33 (Tr: 11:25:03)
i
Iu Marin Marsol
11:29:35 (Tr: 11:25:11)
i
Marc Fita Fernandez
11:26:56 (Tr: 11:26:56)
Marc Calderó Gràcia
11:27:05 (Tr: 11:27:05)
i
Madaix Elias Alvarez
11:27:09 (Tr: 11:27:09)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)
i
Beatriz Laso Martos
11:34:38 (Tr: 11:32:32)
i
Alejandro Bazin Montes
11:34:42 (Tr: 11:32:35)
i
Marc Petchamé Ruiz
11:39:52 (Tr: 11:37:36)
i
Iván Gil González
11:39:52 (Tr: 11:37:37)

T. real: 11:32:28

Inici real: 06:02:08

Hora meta: 17:34:36

Cat:M

Pos. categoria: 77

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:07 min/km

Club: sanitrail

P1: 5:04:53

Hora P1 : 11:07:01

Pos P1 : 97

-

Meta: 11:32:28

Hora meta: 17:34:36

Pos meta : 97

Z

11:42:06
11:34:36
11:27:05
i
Cristina Díaz Ortiz
11:29:33 (Tr: 11:25:03)
i
Iu Marin Marsol
11:29:35 (Tr: 11:25:11)
Marc Calderó Gràcia
11:27:05 (Tr: 11:27:05)
i
Madaix Elias Alvarez
11:27:09 (Tr: 11:27:09)
i
Jonathan Rudilla Romero
11:35:12 (Tr: 11:30:21)
i
Beatriz Laso Martos
11:34:38 (Tr: 11:32:32)
i
Alejandro Bazin Montes
11:34:42 (Tr: 11:32:35)
i
Marc Petchamé Ruiz
11:39:52 (Tr: 11:37:36)
i
Iván Gil González
11:39:52 (Tr: 11:37:37)

T. real: 11:32:32

Inici real: 06:02:07

Hora meta: 17:34:38

Cat:F

Pos. categoria: 21

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 16:07 min/km

Club: sanitrail

P1: 5:05:07

Hora P1 : 11:07:13

Pos P1 : 98

-

Meta: 11:32:32

Hora meta: 17:34:38

Pos meta : 98

Z

11:42:08
11:34:38
11:27:09
i
Cristina Díaz Ortiz
11:29:33 (Tr: 11:25:03)
i
Iu Marin Marsol
11:29:35 (Tr: 11:25:11)
i
Madaix Elias Alvarez
11:27:09 (Tr: 11:27:09)
i
Jonathan Rudilla Romero
11:35:12 (Tr: 11:30:21)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)
i
Alejandro Bazin Montes
11:34:42 (Tr: 11:32:35)
i
Marc Petchamé Ruiz
11:39:52 (Tr: 11:37:36)
i
Iván Gil González
11:39:52 (Tr: 11:37:37)

T. real: 11:32:35

Inici real: 06:02:07

Hora meta: 17:34:42

Cat:M

Pos. categoria: 78

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:07 min/km

Club: club filirun

P1: 5:05:07

Hora P1 : 11:07:14

Pos P1 : 99

-

Meta: 11:32:35

Hora meta: 17:34:42

Pos meta : 99

Z

11:46:53
11:34:42
11:22:30
i
Cristina Díaz Ortiz
11:29:33 (Tr: 11:25:03)
i
Iu Marin Marsol
11:29:35 (Tr: 11:25:11)
i
Marc Fita Fernandez
11:26:56 (Tr: 11:26:56)
Marc Calderó Gràcia
11:27:05 (Tr: 11:27:05)
i
Madaix Elias Alvarez
11:27:09 (Tr: 11:27:09)
i
Jonathan Rudilla Romero
11:35:12 (Tr: 11:30:21)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)
i
Beatriz Laso Martos
11:34:38 (Tr: 11:32:32)
i
Marc Petchamé Ruiz
11:39:52 (Tr: 11:37:36)
i
Iván Gil González
11:39:52 (Tr: 11:37:37)
i
Josep lluís Bisbal Tudela
11:46:53 (Tr: 11:46:38)

T. real: 11:37:36

Inici real: 06:02:16

Hora meta: 17:39:52

Cat:M

Pos. categoria: 79

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:14 min/km

Club:

P1: 5:21:55

Hora P1 : 11:24:11

Pos P1 : 122

-

Meta: 11:37:36

Hora meta: 17:39:52

Pos meta : 100

X 22 posicions

11:50:21
11:39:52
11:29:23
i
Cristina Díaz Ortiz
11:29:33 (Tr: 11:25:03)
i
Iu Marin Marsol
11:29:35 (Tr: 11:25:11)
i
Jonathan Rudilla Romero
11:35:12 (Tr: 11:30:21)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)
i
Beatriz Laso Martos
11:34:38 (Tr: 11:32:32)
i
Alejandro Bazin Montes
11:34:42 (Tr: 11:32:35)
i
Iván Gil González
11:39:52 (Tr: 11:37:37)
i
Josep lluís Bisbal Tudela
11:46:53 (Tr: 11:46:38)
Pedro Martínez Rodríguez
11:50:21 (Tr: 11:49:56)

T. real: 11:37:37

Inici real: 06:02:16

Hora meta: 17:39:52

Cat:M

Pos. categoria: 80

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:14 min/km

Club:

P1: 5:21:52

Hora P1 : 11:24:07

Pos P1 : 121

-

Meta: 11:37:37

Hora meta: 17:39:52

Pos meta : 101

X 20 posicions

12:01:48
11:39:52
11:17:56
i
Cristina Díaz Ortiz
11:29:33 (Tr: 11:25:03)
i
Iu Marin Marsol
11:29:35 (Tr: 11:25:11)
i
Marc Fita Fernandez
11:26:56 (Tr: 11:26:56)
Marc Calderó Gràcia
11:27:05 (Tr: 11:27:05)
i
Madaix Elias Alvarez
11:27:09 (Tr: 11:27:09)
i
Jonathan Rudilla Romero
11:35:12 (Tr: 11:30:21)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)
i
Beatriz Laso Martos
11:34:38 (Tr: 11:32:32)
i
Alejandro Bazin Montes
11:34:42 (Tr: 11:32:35)
i
Marc Petchamé Ruiz
11:39:52 (Tr: 11:37:36)
i
Josep lluís Bisbal Tudela
11:46:53 (Tr: 11:46:38)
Pedro Martínez Rodríguez
11:50:21 (Tr: 11:49:56)
Albert Constanso
12:01:48 (Tr: 11:59:29)

T. real: 11:46:38

Inici real: 06:00:16

Hora meta: 17:46:53

Cat:M

Pos. categoria: 81

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:26 min/km

Club: marxaires del cap de rec

P1: 5:08:15

Hora P1 : 11:08:30

Pos P1 : 107

-

Meta: 11:46:38

Hora meta: 17:46:53

Pos meta : 102

X 5 posicions

12:09:17
11:46:53
11:24:29
i
Cristina Díaz Ortiz
11:29:33 (Tr: 11:25:03)
i
Iu Marin Marsol
11:29:35 (Tr: 11:25:11)
i
Marc Fita Fernandez
11:26:56 (Tr: 11:26:56)
Marc Calderó Gràcia
11:27:05 (Tr: 11:27:05)
i
Madaix Elias Alvarez
11:27:09 (Tr: 11:27:09)
i
Jonathan Rudilla Romero
11:35:12 (Tr: 11:30:21)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)
i
Beatriz Laso Martos
11:34:38 (Tr: 11:32:32)
i
Alejandro Bazin Montes
11:34:42 (Tr: 11:32:35)
i
Marc Petchamé Ruiz
11:39:52 (Tr: 11:37:36)
i
Iván Gil González
11:39:52 (Tr: 11:37:37)
Pedro Martínez Rodríguez
11:50:21 (Tr: 11:49:56)
Albert Constanso
12:01:48 (Tr: 11:59:29)
i
Sergio Heredis Correa
12:09:17 (Tr: 12:07:08)

T. real: 11:49:56

Inici real: 06:00:25

Hora meta: 17:50:21

Cat:M

Pos. categoria: 82

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:31 min/km

Club: club cerdanya pirineus

P1: 3:53:13

Hora P1 : 09:53:37

Pos P1 : 42

-

Meta: 11:49:56

Hora meta: 17:50:21

Pos meta : 103

Y 61 posicions

12:10:43
11:50:21
11:29:59
i
Jonathan Rudilla Romero
11:35:12 (Tr: 11:30:21)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)
i
Beatriz Laso Martos
11:34:38 (Tr: 11:32:32)
i
Alejandro Bazin Montes
11:34:42 (Tr: 11:32:35)
i
Marc Petchamé Ruiz
11:39:52 (Tr: 11:37:36)
i
Iván Gil González
11:39:52 (Tr: 11:37:37)
i
Josep lluís Bisbal Tudela
11:46:53 (Tr: 11:46:38)
Albert Constanso
12:01:48 (Tr: 11:59:29)
i
Sergio Heredis Correa
12:09:17 (Tr: 12:07:08)
Albert Mascaró López
12:10:43 (Tr: 12:08:22)

T. real: 11:59:29

Inici real: 06:02:20

Hora meta: 18:01:48

Cat:M

Pos. categoria: 83

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:44 min/km

Club:

P1: 5:12:06

Hora P1 : 11:14:25

Pos P1 : 114

-

Meta: 11:59:29

Hora meta: 18:01:48

Pos meta : 104

X 10 posicions

12:23:45
12:01:48
11:39:52
i
Iván Gil González
11:39:52 (Tr: 11:37:37)
i
Josep lluís Bisbal Tudela
11:46:53 (Tr: 11:46:38)
Pedro Martínez Rodríguez
11:50:21 (Tr: 11:49:56)
i
Sergio Heredis Correa
12:09:17 (Tr: 12:07:08)
Albert Mascaró López
12:10:43 (Tr: 12:08:22)
Lorenzo García Gálvez
12:11:52 (Tr: 12:11:16)
i
Francisco javie Ortega Rosa
12:15:54 (Tr: 12:14:01)
Albert Isidro Liria
12:15:56 (Tr: 12:14:04)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)

T. real: 12:07:08

Inici real: 06:02:09

Hora meta: 18:09:17

Cat:M

Pos. categoria: 84

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:55 min/km

Club: c.e mindundis team

P1: 5:15:42

Hora P1 : 11:17:51

Pos P1 : 116

-

Meta: 12:07:08

Hora meta: 18:09:17

Pos meta : 105

X 11 posicions

12:46:50
12:09:17
11:31:44
i
Jonathan Rudilla Romero
11:35:12 (Tr: 11:30:21)
i
Marcos Orejuela Orgaz
11:34:36 (Tr: 11:32:28)
i
Beatriz Laso Martos
11:34:38 (Tr: 11:32:32)
i
Alejandro Bazin Montes
11:34:42 (Tr: 11:32:35)
i
Marc Petchamé Ruiz
11:39:52 (Tr: 11:37:36)
i
Iván Gil González
11:39:52 (Tr: 11:37:37)
i
Josep lluís Bisbal Tudela
11:46:53 (Tr: 11:46:38)
Pedro Martínez Rodríguez
11:50:21 (Tr: 11:49:56)
Albert Constanso
12:01:48 (Tr: 11:59:29)
Albert Mascaró López
12:10:43 (Tr: 12:08:22)
Lorenzo García Gálvez
12:11:52 (Tr: 12:11:16)
i
Joan carles Oriola Ortega
12:46:50 (Tr: 12:13:33)
i
Francisco javie Ortega Rosa
12:15:54 (Tr: 12:14:01)
Albert Isidro Liria
12:15:56 (Tr: 12:14:04)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
i
Daniel Martinez Oller
12:25:32 (Tr: 12:15:12)
i
Juan manuel Cumplido Collado
12:25:32 (Tr: 12:15:13)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)
i
Joaquim March
12:41:01 (Tr: 12:37:23)
i
Roger Escarré Castillo
12:41:01 (Tr: 12:37:41)
i
Jorge Solís Pincay
12:38:42 (Tr: 12:38:42)
i
Miguel Moreno Lario
12:41:03 (Tr: 12:40:14)

T. real: 12:08:22

Inici real: 06:02:21

Hora meta: 18:10:43

Cat:M

Pos. categoria: 85

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:57 min/km

Club:

P1: 5:12:08

Hora P1 : 11:14:29

Pos P1 : 115

-

Meta: 12:08:22

Hora meta: 18:10:43

Pos meta : 106

X 9 posicions

12:31:05
12:10:43
11:50:21
Pedro Martínez Rodríguez
11:50:21 (Tr: 11:49:56)
Albert Constanso
12:01:48 (Tr: 11:59:29)
i
Sergio Heredis Correa
12:09:17 (Tr: 12:07:08)
Lorenzo García Gálvez
12:11:52 (Tr: 12:11:16)
i
Francisco javie Ortega Rosa
12:15:54 (Tr: 12:14:01)
Albert Isidro Liria
12:15:56 (Tr: 12:14:04)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
i
Daniel Martinez Oller
12:25:32 (Tr: 12:15:12)
i
Juan manuel Cumplido Collado
12:25:32 (Tr: 12:15:13)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)

T. real: 12:11:16

Inici real: 06:00:37

Hora meta: 18:11:52

Cat:M

Pos. categoria: 86

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:01 min/km

Club: club excta aresta nord

P1: 5:17:46

Hora P1 : 11:18:22

Pos P1 : 119

-

Meta: 12:11:16

Hora meta: 18:11:52

Pos meta : 107

X 12 posicions

12:21:56
12:11:52
12:01:48
Albert Constanso
12:01:48 (Tr: 11:59:29)
i
Sergio Heredis Correa
12:09:17 (Tr: 12:07:08)
Albert Mascaró López
12:10:43 (Tr: 12:08:22)
i
Francisco javie Ortega Rosa
12:15:54 (Tr: 12:14:01)
Albert Isidro Liria
12:15:56 (Tr: 12:14:04)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)

T. real: 12:13:33

Inici real: 06:33:17

Hora meta: 18:46:50

Cat:M

Pos. categoria: 87

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:04 min/km

Club: centre excursionista pene

P1: 5:16:53

Hora P1 : 11:50:10

Pos P1 : 118

-

Meta: 12:13:33

Hora meta: 18:46:50

Pos meta : 108

X 10 posicions

13:24:23
12:46:50
12:09:17
i
Sergio Heredis Correa
12:09:17 (Tr: 12:07:08)
Albert Mascaró López
12:10:43 (Tr: 12:08:22)
Lorenzo García Gálvez
12:11:52 (Tr: 12:11:16)
i
Francisco javie Ortega Rosa
12:15:54 (Tr: 12:14:01)
Albert Isidro Liria
12:15:56 (Tr: 12:14:04)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
i
Daniel Martinez Oller
12:25:32 (Tr: 12:15:12)
i
Juan manuel Cumplido Collado
12:25:32 (Tr: 12:15:13)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)
i
Joaquim March
12:41:01 (Tr: 12:37:23)
i
Roger Escarré Castillo
12:41:01 (Tr: 12:37:41)
i
Jorge Solís Pincay
12:38:42 (Tr: 12:38:42)
i
Miguel Moreno Lario
12:41:03 (Tr: 12:40:14)

T. real: 12:14:01

Inici real: 06:01:53

Hora meta: 18:15:54

Cat:M

Pos. categoria: 88

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:05 min/km

Club:

P1: 5:07:59

Hora P1 : 11:09:52

Pos P1 : 103

-

Meta: 12:14:01

Hora meta: 18:15:54

Pos meta : 109

Y 6 posicions

12:21:05
12:15:54
12:10:43
Albert Mascaró López
12:10:43 (Tr: 12:08:22)
Lorenzo García Gálvez
12:11:52 (Tr: 12:11:16)
Albert Isidro Liria
12:15:56 (Tr: 12:14:04)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)

T. real: 12:14:04

Inici real: 06:01:52

Hora meta: 18:15:56

Cat:M

Pos. categoria: 89

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:05 min/km

Club: xipirun,cat

P1: 5:07:57

Hora P1 : 11:09:49

Pos P1 : 102

-

Meta: 12:14:04

Hora meta: 18:15:56

Pos meta : 110

Y 8 posicions

12:25:32
12:15:56
12:06:20
i
Sergio Heredis Correa
12:09:17 (Tr: 12:07:08)
Albert Mascaró López
12:10:43 (Tr: 12:08:22)
Lorenzo García Gálvez
12:11:52 (Tr: 12:11:16)
i
Francisco javie Ortega Rosa
12:15:54 (Tr: 12:14:01)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
i
Daniel Martinez Oller
12:25:32 (Tr: 12:15:12)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)

T. real: 12:14:22

Inici real: 06:05:01

Hora meta: 18:19:23

Cat:M

Pos. categoria: 90

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:05 min/km

Club: cap

P1: 5:02:41

Hora P1 : 11:07:42

Pos P1 : 93

-

Meta: 12:14:22

Hora meta: 18:19:23

Pos meta : 111

Y 18 posicions

12:25:32
12:19:23
12:13:14
i
Francisco javie Ortega Rosa
12:15:54 (Tr: 12:14:01)
Albert Isidro Liria
12:15:56 (Tr: 12:14:04)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
i
Daniel Martinez Oller
12:25:32 (Tr: 12:15:12)
i
Juan manuel Cumplido Collado
12:25:32 (Tr: 12:15:13)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)

T. real: 12:14:24

Inici real: 06:05:00

Hora meta: 18:19:23

Cat:F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 17:05 min/km

Club: cap

P1: 5:02:47

Hora P1 : 11:07:46

Pos P1 : 94

-

Meta: 12:14:24

Hora meta: 18:19:23

Pos meta : 112

Y 18 posicions

12:22:52
12:19:23
12:15:54
i
Francisco javie Ortega Rosa
12:15:54 (Tr: 12:14:01)
Albert Isidro Liria
12:15:56 (Tr: 12:14:04)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)

T. real: 12:15:12

Inici real: 06:10:20

Hora meta: 18:25:32

Cat:M

Pos. categoria: 91

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:06 min/km

Club:

P1: 5:23:24

Hora P1 : 11:33:43

Pos P1 : 124

-

Meta: 12:15:12

Hora meta: 18:25:32

Pos meta : 113

X 11 posicions

12:35:08
12:25:32
12:15:56
Albert Isidro Liria
12:15:56 (Tr: 12:14:04)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
i
Juan manuel Cumplido Collado
12:25:32 (Tr: 12:15:13)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)

T. real: 12:15:13

Inici real: 06:10:19

Hora meta: 18:25:32

Cat:M

Pos. categoria: 92

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:06 min/km

Club:

P1: 5:23:23

Hora P1 : 11:33:42

Pos P1 : 123

-

Meta: 12:15:13

Hora meta: 18:25:32

Pos meta : 114

X 9 posicions

12:41:01
12:25:32
12:10:02
Albert Mascaró López
12:10:43 (Tr: 12:08:22)
Lorenzo García Gálvez
12:11:52 (Tr: 12:11:16)
i
Francisco javie Ortega Rosa
12:15:54 (Tr: 12:14:01)
Albert Isidro Liria
12:15:56 (Tr: 12:14:04)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
i
Daniel Martinez Oller
12:25:32 (Tr: 12:15:12)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)
i
Joaquim March
12:41:01 (Tr: 12:37:23)
i
Jorge Solís Pincay
12:38:42 (Tr: 12:38:42)

T. real: 12:18:25

Inici real: 06:00:32

Hora meta: 18:18:56

Cat:M

Pos. categoria: 93

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:11 min/km

Club: runningvigia

P1: 6:13:09

Hora P1 : 12:13:40

Pos P1 : 150

-

Meta: 12:18:25

Hora meta: 18:18:56

Pos meta : 115

X 35 posicions

12:41:01
12:18:56
11:56:50
Albert Constanso
12:01:48 (Tr: 11:59:29)
i
Sergio Heredis Correa
12:09:17 (Tr: 12:07:08)
Albert Mascaró López
12:10:43 (Tr: 12:08:22)
Lorenzo García Gálvez
12:11:52 (Tr: 12:11:16)
i
Francisco javie Ortega Rosa
12:15:54 (Tr: 12:14:01)
Albert Isidro Liria
12:15:56 (Tr: 12:14:04)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
i
Daniel Martinez Oller
12:25:32 (Tr: 12:15:12)
i
Juan manuel Cumplido Collado
12:25:32 (Tr: 12:15:13)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)
i
Joaquim March
12:41:01 (Tr: 12:37:23)
i
Roger Escarré Castillo
12:41:01 (Tr: 12:37:41)
i
Jorge Solís Pincay
12:38:42 (Tr: 12:38:42)

T. real: 12:18:26

Inici real: 06:00:31

Hora meta: 18:18:56

Cat:F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:6:00:00

Sexe:F

Ritme: 17:11 min/km

Club: runningvigia

P1: 6:13:13

Hora P1 : 12:13:43

Pos P1 : 151

-

Meta: 12:18:26

Hora meta: 18:18:56

Pos meta : 116

X 35 posicions

12:38:42
12:18:56
11:59:09
Albert Constanso
12:01:48 (Tr: 11:59:29)
i
Sergio Heredis Correa
12:09:17 (Tr: 12:07:08)
Albert Mascaró López
12:10:43 (Tr: 12:08:22)
Lorenzo García Gálvez
12:11:52 (Tr: 12:11:16)
i
Francisco javie Ortega Rosa
12:15:54 (Tr: 12:14:01)
Albert Isidro Liria
12:15:56 (Tr: 12:14:04)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
i
Daniel Martinez Oller
12:25:32 (Tr: 12:15:12)
i
Juan manuel Cumplido Collado
12:25:32 (Tr: 12:15:13)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
i
Jorge Solís Pincay
12:38:42 (Tr: 12:38:42)

T. real: 12:37:23

Inici real: 06:03:39

Hora meta: 18:41:01

Cat:M

Pos. categoria: 94

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:37 min/km

Club:

P1: 5:05:16

Hora P1 : 11:08:54

Pos P1 : 100

-

Meta: 12:37:23

Hora meta: 18:41:01

Pos meta : 117

Y 17 posicions

12:56:30
12:41:01
12:25:32
i
Joan carles Oriola Ortega
12:46:50 (Tr: 12:13:33)
i
Juan manuel Cumplido Collado
12:25:32 (Tr: 12:15:13)
i
Roger Escarré Castillo
12:41:01 (Tr: 12:37:41)
i
Jorge Solís Pincay
12:38:42 (Tr: 12:38:42)
i
Miguel Moreno Lario
12:41:03 (Tr: 12:40:14)

T. real: 12:37:41

Inici real: 06:03:21

Hora meta: 18:41:01

Cat:M

Pos. categoria: 95

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:38 min/km

Club: penyes altes outdoor serv

P1: 5:05:31

Hora P1 : 11:08:52

Pos P1 : 101

-

Meta: 12:37:41

Hora meta: 18:41:01

Pos meta : 118

Y 17 posicions

13:03:07
12:41:01
12:18:56
i
Joan carles Oriola Ortega
12:46:50 (Tr: 12:13:33)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
i
Daniel Martinez Oller
12:25:32 (Tr: 12:15:12)
i
Juan manuel Cumplido Collado
12:25:32 (Tr: 12:15:13)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
i
Joaquim March
12:41:01 (Tr: 12:37:23)
i
Jorge Solís Pincay
12:38:42 (Tr: 12:38:42)
i
Miguel Moreno Lario
12:41:03 (Tr: 12:40:14)

T. real: 12:38:42

Inici real: 06:00:00

Hora meta: 18:38:42

Cat:M

Pos. categoria: 96

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:39 min/km

Club:

P1: 5:32:16

Hora P1 : 11:32:16

Pos P1 : 128

-

Meta: 12:38:42

Hora meta: 18:38:42

Pos meta : 119

X 9 posicions

12:58:29
12:38:42
12:18:56
i
Joan carles Oriola Ortega
12:46:50 (Tr: 12:13:33)
i
Rubén Tirado González
12:19:23 (Tr: 12:14:22)
i
Cristina Gómez Rubia
12:19:23 (Tr: 12:14:24)
i
Daniel Martinez Oller
12:25:32 (Tr: 12:15:12)
i
Juan manuel Cumplido Collado
12:25:32 (Tr: 12:15:13)
Fernando Centeno Ramos
12:18:56 (Tr: 12:18:25)
Isabel Abril Centeno
12:18:56 (Tr: 12:18:26)
i
Joaquim March
12:41:01 (Tr: 12:37:23)
i
Roger Escarré Castillo
12:41:01 (Tr: 12:37:41)
i
Miguel Moreno Lario
12:41:03 (Tr: 12:40:14)

T. real: 12:40:14

Inici real: 06:00:50

Hora meta: 18:41:03

Cat:M

Pos. categoria: 97

Inici cursa:6:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:41 min/km

Club:

P1: 5:08:00

Hora P1 : 11:08:49

Pos P1 : 104

-

Meta: 12:40:14

Hora meta: 18:41:03

Pos meta : 120

Y 16 posicions

12:41:05
12:41:03
12:41:01
i
Joaquim March
12:41:01 (Tr: 12:37:23)
i
Roger Escarré Castillo
12:41:01 (Tr: 12:37:41)