Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Open Cavalls del Vent

84K

26 juny 2021

28K 43K 84K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 11:32:16

Inici real: 05:00:03

Hora meta: 16:32:19

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 8:15 min/km

Club: tecnirunner

P1: 2:39:28

Hora P1 : 07:39:30

Pos P1 : 1

-

Meta: 11:32:16

Hora meta: 16:32:19

Pos meta : 1

Z

14:10:06
11:32:19
8:54:31
i
Jose Calaza Pereda
11:51:16 (Tr: 11:51:13)
i
Manel Romeo Algué
12:28:54 (Tr: 12:28:51)
Michael Henderickx
12:35:10 (Tr: 12:34:55)
i
Jaume Pedemonte Pica
13:43:06 (Tr: 13:42:30)
i
Judit Franch Pons
14:02:19 (Tr: 14:02:02)
i
Juan jose Cabrillana Quintana
14:10:06 (Tr: 14:09:14)

T. real: 11:51:13

Inici real: 05:00:04

Hora meta: 16:51:16

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 8:29 min/km

Club: villaverde trail

P1: 2:44:38

Hora P1 : 07:44:42

Pos P1 : 3

-

Meta: 11:51:13

Hora meta: 16:51:16

Pos meta : 2

X 1 posició

14:10:06
11:51:16
9:32:26
i
Albert Pons Escoda
11:32:19 (Tr: 11:32:16)
i
Manel Romeo Algué
12:28:54 (Tr: 12:28:51)
Michael Henderickx
12:35:10 (Tr: 12:34:55)
i
Jaume Pedemonte Pica
13:43:06 (Tr: 13:42:30)
i
Judit Franch Pons
14:02:19 (Tr: 14:02:02)
i
Juan jose Cabrillana Quintana
14:10:06 (Tr: 14:09:14)

T. real: 12:28:51

Inici real: 05:00:03

Hora meta: 17:28:54

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 8:55 min/km

Club: runners no limits

P1: 2:44:19

Hora P1 : 07:44:21

Pos P1 : 2

-

Meta: 12:28:51

Hora meta: 17:28:54

Pos meta : 3

Y 1 posició

14:10:06
12:28:54
10:47:42
i
Albert Pons Escoda
11:32:19 (Tr: 11:32:16)
i
Jose Calaza Pereda
11:51:16 (Tr: 11:51:13)
Michael Henderickx
12:35:10 (Tr: 12:34:55)
i
Jaume Pedemonte Pica
13:43:06 (Tr: 13:42:30)
i
Judit Franch Pons
14:02:19 (Tr: 14:02:02)
i
Juan jose Cabrillana Quintana
14:10:06 (Tr: 14:09:14)

T. real: 12:34:55

Inici real: 05:00:16

Hora meta: 17:35:10

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:00 min/km

Club:

P1: 3:03:14

Hora P1 : 08:03:29

Pos P1 : 4

-

Meta: 12:34:55

Hora meta: 17:35:10

Pos meta : 4

Z

14:10:06
12:35:10
11:00:14
i
Albert Pons Escoda
11:32:19 (Tr: 11:32:16)
i
Jose Calaza Pereda
11:51:16 (Tr: 11:51:13)
i
Manel Romeo Algué
12:28:54 (Tr: 12:28:51)
i
Jaume Pedemonte Pica
13:43:06 (Tr: 13:42:30)
i
Judit Franch Pons
14:02:19 (Tr: 14:02:02)
i
Juan jose Cabrillana Quintana
14:10:06 (Tr: 14:09:14)

T. real: 13:42:30

Inici real: 05:00:36

Hora meta: 18:43:06

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:48 min/km

Club: llibertat presos polítics

P1: 3:10:51

Hora P1 : 08:11:27

Pos P1 : 5

-

Meta: 13:42:30

Hora meta: 18:43:06

Pos meta : 5

Z

15:34:56
13:43:06
11:51:16
i
Jose Calaza Pereda
11:51:16 (Tr: 11:51:13)
i
Manel Romeo Algué
12:28:54 (Tr: 12:28:51)
Michael Henderickx
12:35:10 (Tr: 12:34:55)
i
Judit Franch Pons
14:02:19 (Tr: 14:02:02)
i
Juan jose Cabrillana Quintana
14:10:06 (Tr: 14:09:14)
i
Joaquim González Raventós
14:36:30 (Tr: 14:36:21)
i
Juan Heredia Bermúdez
14:37:17 (Tr: 14:37:17)
i
Joan Bru Casteràs
15:09:00 (Tr: 15:08:44)
i
Daniel Gonzalo Cardelo
15:34:19 (Tr: 15:34:07)

T. real: 14:02:02

Inici real: 05:00:18

Hora meta: 19:02:19

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:5:00:00

Sexe:F

Ritme: 10:02 min/km

Club: mountain runners del berg

P1: 3:16:46

Hora P1 : 08:17:04

Pos P1 : 7

-

Meta: 14:02:02

Hora meta: 19:02:19

Pos meta : 6

X 1 posició

15:35:45
14:02:19
12:28:54
i
Manel Romeo Algué
12:28:54 (Tr: 12:28:51)
Michael Henderickx
12:35:10 (Tr: 12:34:55)
i
Jaume Pedemonte Pica
13:43:06 (Tr: 13:42:30)
i
Juan jose Cabrillana Quintana
14:10:06 (Tr: 14:09:14)
i
Joaquim González Raventós
14:36:30 (Tr: 14:36:21)
i
Juan Heredia Bermúdez
14:37:17 (Tr: 14:37:17)
i
Joan Bru Casteràs
15:09:00 (Tr: 15:08:44)
i
Daniel Gonzalo Cardelo
15:34:19 (Tr: 15:34:07)

T. real: 14:09:14

Inici real: 05:00:52

Hora meta: 19:10:06

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:07 min/km

Club: cd 'guzmaina'

P1: 3:16:21

Hora P1 : 08:17:13

Pos P1 : 6

-

Meta: 14:09:14

Hora meta: 19:10:06

Pos meta : 7

Y 1 posició

15:45:02
14:10:06
12:35:10
Michael Henderickx
12:35:10 (Tr: 12:34:55)
i
Jaume Pedemonte Pica
13:43:06 (Tr: 13:42:30)
i
Judit Franch Pons
14:02:19 (Tr: 14:02:02)
i
Joaquim González Raventós
14:36:30 (Tr: 14:36:21)
i
Juan Heredia Bermúdez
14:37:17 (Tr: 14:37:17)
i
Joan Bru Casteràs
15:09:00 (Tr: 15:08:44)
i
Daniel Gonzalo Cardelo
15:34:19 (Tr: 15:34:07)

T. real: 14:36:21

Inici real: 05:00:10

Hora meta: 19:36:30

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:26 min/km

Club:

P1: 3:16:58

Hora P1 : 08:17:07

Pos P1 : 9

-

Meta: 14:36:21

Hora meta: 19:36:30

Pos meta : 8

X 1 posició

15:34:19
14:36:30
13:38:41
i
Jaume Pedemonte Pica
13:43:06 (Tr: 13:42:30)
i
Judit Franch Pons
14:02:19 (Tr: 14:02:02)
i
Juan jose Cabrillana Quintana
14:10:06 (Tr: 14:09:14)
i
Juan Heredia Bermúdez
14:37:17 (Tr: 14:37:17)
i
Joan Bru Casteràs
15:09:00 (Tr: 15:08:44)
i
Daniel Gonzalo Cardelo
15:34:19 (Tr: 15:34:07)

T. real: 14:37:17

Inici real: 05:00:00

Hora meta: 19:37:17

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:27 min/km

Club: club atlètic espluguí

P1: 3:18:13

Hora P1 : 08:18:13

Pos P1 : 10

-

Meta: 14:37:17

Hora meta: 19:37:17

Pos meta : 9

X 1 posició

15:48:29
14:37:17
13:26:06
i
Jaume Pedemonte Pica
13:43:06 (Tr: 13:42:30)
i
Judit Franch Pons
14:02:19 (Tr: 14:02:02)
i
Juan jose Cabrillana Quintana
14:10:06 (Tr: 14:09:14)
i
Joaquim González Raventós
14:36:30 (Tr: 14:36:21)
i
Joan Bru Casteràs
15:09:00 (Tr: 15:08:44)
i
Daniel Gonzalo Cardelo
15:34:19 (Tr: 15:34:07)
Víctor Mendoza Fossas
15:48:29 (Tr: 15:48:25)

T. real: 15:08:44

Inici real: 05:00:17

Hora meta: 20:09:00

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:50 min/km

Club:

P1: 3:36:43

Hora P1 : 08:36:59

Pos P1 : 24

-

Meta: 15:08:44

Hora meta: 20:09:00

Pos meta : 10

X 14 posicions

16:07:55
15:09:00
14:10:06
i
Juan jose Cabrillana Quintana
14:10:06 (Tr: 14:09:14)
i
Joaquim González Raventós
14:36:30 (Tr: 14:36:21)
i
Juan Heredia Bermúdez
14:37:17 (Tr: 14:37:17)
i
Daniel Gonzalo Cardelo
15:34:19 (Tr: 15:34:07)
Víctor Mendoza Fossas
15:48:29 (Tr: 15:48:25)
i
Raul Tavira Sanchez
15:50:37 (Tr: 15:48:57)
i
Víctor Gómez Fernández
15:59:37 (Tr: 15:58:07)
i
Marc Circuns Puigrodon
16:05:03 (Tr: 16:04:55)

T. real: 15:34:07

Inici real: 05:00:12

Hora meta: 20:34:19

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:08 min/km

Club: trail cer rubí

P1: 3:22:21

Hora P1 : 08:22:33

Pos P1 : 14

-

Meta: 15:34:07

Hora meta: 20:34:19

Pos meta : 11

X 3 posicions

16:32:09
15:34:19
14:36:30
i
Joaquim González Raventós
14:36:30 (Tr: 14:36:21)
i
Juan Heredia Bermúdez
14:37:17 (Tr: 14:37:17)
i
Joan Bru Casteràs
15:09:00 (Tr: 15:08:44)
Víctor Mendoza Fossas
15:48:29 (Tr: 15:48:25)
i
Raul Tavira Sanchez
15:50:37 (Tr: 15:48:57)
i
Víctor Gómez Fernández
15:59:37 (Tr: 15:58:07)
i
Marc Circuns Puigrodon
16:05:03 (Tr: 16:04:55)
i
Roman Gonzalez Vazquez
16:13:26 (Tr: 16:13:19)
i
Xavier Ariza Prunera
16:15:43 (Tr: 16:15:36)
Pau Blázquez Rodríguez
16:31:18 (Tr: 16:31:18)

T. real: 15:48:25

Inici real: 05:00:05

Hora meta: 20:48:29

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:18 min/km

Club:

P1: 3:33:16

Hora P1 : 08:33:20

Pos P1 : 20

-

Meta: 15:48:25

Hora meta: 20:48:29

Pos meta : 12

X 8 posicions

16:59:40
15:48:29
14:37:17
i
Juan Heredia Bermúdez
14:37:17 (Tr: 14:37:17)
i
Joan Bru Casteràs
15:09:00 (Tr: 15:08:44)
i
Daniel Gonzalo Cardelo
15:34:19 (Tr: 15:34:07)
i
Raul Tavira Sanchez
15:50:37 (Tr: 15:48:57)
i
Víctor Gómez Fernández
15:59:37 (Tr: 15:58:07)
i
Marc Circuns Puigrodon
16:05:03 (Tr: 16:04:55)
i
Roman Gonzalez Vazquez
16:13:26 (Tr: 16:13:19)
i
Xavier Ariza Prunera
16:15:43 (Tr: 16:15:36)
Pau Blázquez Rodríguez
16:31:18 (Tr: 16:31:18)
i
Albert Muñoz Genís
16:50:33 (Tr: 16:49:34)
i
Gina Pintó Comellas
16:50:30 (Tr: 16:50:17)
i
Gerard Morillo Raurell
16:55:09 (Tr: 16:53:48)
i
Alex Figuls Papell
16:59:25 (Tr: 16:57:42)
i
Joan Valls Ribas
16:59:22 (Tr: 16:57:58)
i
David Rey
16:59:24 (Tr: 16:58:02)
i
Ferran Amate Antonell
16:59:32 (Tr: 16:58:04)

T. real: 15:48:57

Inici real: 05:01:41

Hora meta: 20:50:37

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:18 min/km

Club:

P1: 3:20:29

Hora P1 : 08:22:10

Pos P1 : 11

-

Meta: 15:48:57

Hora meta: 20:50:37

Pos meta : 13

Y 2 posicions

16:32:14
15:50:37
15:09:00
i
Joan Bru Casteràs
15:09:00 (Tr: 15:08:44)
i
Daniel Gonzalo Cardelo
15:34:19 (Tr: 15:34:07)
Víctor Mendoza Fossas
15:48:29 (Tr: 15:48:25)
i
Víctor Gómez Fernández
15:59:37 (Tr: 15:58:07)
i
Marc Circuns Puigrodon
16:05:03 (Tr: 16:04:55)
i
Roman Gonzalez Vazquez
16:13:26 (Tr: 16:13:19)
i
Xavier Ariza Prunera
16:15:43 (Tr: 16:15:36)
Pau Blázquez Rodríguez
16:31:18 (Tr: 16:31:18)

T. real: 15:58:07

Inici real: 05:01:30

Hora meta: 20:59:37

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:25 min/km

Club:

P1: 3:20:37

Hora P1 : 08:22:07

Pos P1 : 12

-

Meta: 15:58:07

Hora meta: 20:59:37

Pos meta : 14

Y 2 posicions

16:24:54
15:59:37
15:34:19
i
Daniel Gonzalo Cardelo
15:34:19 (Tr: 15:34:07)
Víctor Mendoza Fossas
15:48:29 (Tr: 15:48:25)
i
Raul Tavira Sanchez
15:50:37 (Tr: 15:48:57)
i
Marc Circuns Puigrodon
16:05:03 (Tr: 16:04:55)
i
Roman Gonzalez Vazquez
16:13:26 (Tr: 16:13:19)
i
Xavier Ariza Prunera
16:15:43 (Tr: 16:15:36)

T. real: 16:04:55

Inici real: 05:00:08

Hora meta: 21:05:03

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:30 min/km

Club:

P1: 3:23:23

Hora P1 : 08:23:31

Pos P1 : 15

-

Meta: 16:04:55

Hora meta: 21:05:03

Pos meta : 15

Z

16:31:18
16:05:03
15:38:47
Víctor Mendoza Fossas
15:48:29 (Tr: 15:48:25)
i
Raul Tavira Sanchez
15:50:37 (Tr: 15:48:57)
i
Víctor Gómez Fernández
15:59:37 (Tr: 15:58:07)
i
Roman Gonzalez Vazquez
16:13:26 (Tr: 16:13:19)
i
Xavier Ariza Prunera
16:15:43 (Tr: 16:15:36)
Pau Blázquez Rodríguez
16:31:18 (Tr: 16:31:18)

T. real: 16:13:19

Inici real: 05:00:08

Hora meta: 21:13:26

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:36 min/km

Club:

P1: 3:29:25

Hora P1 : 08:29:32

Pos P1 : 19

-

Meta: 16:13:19

Hora meta: 21:13:26

Pos meta : 16

X 3 posicions

16:50:33
16:13:26
15:36:19
Víctor Mendoza Fossas
15:48:29 (Tr: 15:48:25)
i
Raul Tavira Sanchez
15:50:37 (Tr: 15:48:57)
i
Víctor Gómez Fernández
15:59:37 (Tr: 15:58:07)
i
Marc Circuns Puigrodon
16:05:03 (Tr: 16:04:55)
i
Xavier Ariza Prunera
16:15:43 (Tr: 16:15:36)
Pau Blázquez Rodríguez
16:31:18 (Tr: 16:31:18)
i
Albert Muñoz Genís
16:50:33 (Tr: 16:49:34)
i
Gina Pintó Comellas
16:50:30 (Tr: 16:50:17)

T. real: 16:15:36

Inici real: 05:00:07

Hora meta: 21:15:43

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:37 min/km

Club: centre excta torrellenc

P1: 3:22:12

Hora P1 : 08:22:18

Pos P1 : 13

-

Meta: 16:15:36

Hora meta: 21:15:43

Pos meta : 17

Y 4 posicions

16:50:30
16:15:43
15:40:56
Víctor Mendoza Fossas
15:48:29 (Tr: 15:48:25)
i
Raul Tavira Sanchez
15:50:37 (Tr: 15:48:57)
i
Víctor Gómez Fernández
15:59:37 (Tr: 15:58:07)
i
Marc Circuns Puigrodon
16:05:03 (Tr: 16:04:55)
i
Roman Gonzalez Vazquez
16:13:26 (Tr: 16:13:19)
Pau Blázquez Rodríguez
16:31:18 (Tr: 16:31:18)
i
Gina Pintó Comellas
16:50:30 (Tr: 16:50:17)

T. real: 16:31:18

Inici real: 05:00:00

Hora meta: 21:31:18

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:49 min/km

Club: villaverde trail

P1: 3:24:13

Hora P1 : 08:24:13

Pos P1 : 16

-

Meta: 16:31:18

Hora meta: 21:31:18

Pos meta : 18

Y 2 posicions

16:57:33
16:31:18
16:05:03
i
Marc Circuns Puigrodon
16:05:03 (Tr: 16:04:55)
i
Roman Gonzalez Vazquez
16:13:26 (Tr: 16:13:19)
i
Xavier Ariza Prunera
16:15:43 (Tr: 16:15:36)
i
Albert Muñoz Genís
16:50:33 (Tr: 16:49:34)
i
Gina Pintó Comellas
16:50:30 (Tr: 16:50:17)
i
Gerard Morillo Raurell
16:55:09 (Tr: 16:53:48)

T. real: 16:49:34

Inici real: 05:01:00

Hora meta: 21:50:33

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:02 min/km

Club:

P1: 3:24:56

Hora P1 : 08:25:55

Pos P1 : 17

-

Meta: 16:49:34

Hora meta: 21:50:33

Pos meta : 19

Y 2 posicions

17:27:41
16:50:33
16:13:26
i
Roman Gonzalez Vazquez
16:13:26 (Tr: 16:13:19)
i
Xavier Ariza Prunera
16:15:43 (Tr: 16:15:36)
Pau Blázquez Rodríguez
16:31:18 (Tr: 16:31:18)
i
Gina Pintó Comellas
16:50:30 (Tr: 16:50:17)
i
Gerard Morillo Raurell
16:55:09 (Tr: 16:53:48)
i
Alex Figuls Papell
16:59:25 (Tr: 16:57:42)
i
Joan Valls Ribas
16:59:22 (Tr: 16:57:58)
i
David Rey
16:59:24 (Tr: 16:58:02)
i
Ferran Amate Antonell
16:59:32 (Tr: 16:58:04)
i
Adrià Dios Medà
17:08:43 (Tr: 17:07:48)
i
Xavier Cots Solé
17:08:39 (Tr: 17:08:19)
i
Arturo López Crespo
17:09:26 (Tr: 17:09:09)
i
Carles Rocha Cutiller
17:09:27 (Tr: 17:09:10)
Antonio Salas Pallicer
17:09:42 (Tr: 17:09:26)

T. real: 16:50:17

Inici real: 05:00:14

Hora meta: 21:50:30

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:5:00:00

Sexe:F

Ritme: 12:02 min/km

Club:

P1: 3:49:26

Hora P1 : 08:49:39

Pos P1 : 41

-

Meta: 16:50:17

Hora meta: 21:50:30

Pos meta : 20

X 21 posicions

17:25:17
16:50:30
16:15:43
i
Xavier Ariza Prunera
16:15:43 (Tr: 16:15:36)
Pau Blázquez Rodríguez
16:31:18 (Tr: 16:31:18)
i
Albert Muñoz Genís
16:50:33 (Tr: 16:49:34)
i
Gerard Morillo Raurell
16:55:09 (Tr: 16:53:48)
i
Alex Figuls Papell
16:59:25 (Tr: 16:57:42)
i
Joan Valls Ribas
16:59:22 (Tr: 16:57:58)
i
David Rey
16:59:24 (Tr: 16:58:02)
i
Ferran Amate Antonell
16:59:32 (Tr: 16:58:04)
i
Adrià Dios Medà
17:08:43 (Tr: 17:07:48)
i
Xavier Cots Solé
17:08:39 (Tr: 17:08:19)
i
Arturo López Crespo
17:09:26 (Tr: 17:09:09)
i
Carles Rocha Cutiller
17:09:27 (Tr: 17:09:10)
Antonio Salas Pallicer
17:09:42 (Tr: 17:09:26)

T. real: 16:53:48

Inici real: 05:01:22

Hora meta: 21:55:09

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:05 min/km

Club:

P1: 3:48:12

Hora P1 : 08:49:33

Pos P1 : 39

-

Meta: 16:53:48

Hora meta: 21:55:09

Pos meta : 21

X 18 posicions

17:18:59
16:55:09
16:31:18
Pau Blázquez Rodríguez
16:31:18 (Tr: 16:31:18)
i
Albert Muñoz Genís
16:50:33 (Tr: 16:49:34)
i
Gina Pintó Comellas
16:50:30 (Tr: 16:50:17)
i
Alex Figuls Papell
16:59:25 (Tr: 16:57:42)
i
Joan Valls Ribas
16:59:22 (Tr: 16:57:58)
i
David Rey
16:59:24 (Tr: 16:58:02)
i
Ferran Amate Antonell
16:59:32 (Tr: 16:58:04)
i
Adrià Dios Medà
17:08:43 (Tr: 17:07:48)
i
Xavier Cots Solé
17:08:39 (Tr: 17:08:19)
i
Arturo López Crespo
17:09:26 (Tr: 17:09:09)
i
Carles Rocha Cutiller
17:09:27 (Tr: 17:09:10)
Antonio Salas Pallicer
17:09:42 (Tr: 17:09:26)

T. real: 16:57:42

Inici real: 05:01:44

Hora meta: 21:59:25

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:07 min/km

Club: divari running team

P1: 3:43:27

Hora P1 : 08:45:10

Pos P1 : 31

-

Meta: 16:57:42

Hora meta: 21:59:25

Pos meta : 22

X 9 posicions

17:08:17
16:59:25
16:50:33
i
Albert Muñoz Genís
16:50:33 (Tr: 16:49:34)
i
Gerard Morillo Raurell
16:55:09 (Tr: 16:53:48)
i
Joan Valls Ribas
16:59:22 (Tr: 16:57:58)
i
David Rey
16:59:24 (Tr: 16:58:02)
i
Ferran Amate Antonell
16:59:32 (Tr: 16:58:04)

T. real: 16:57:58

Inici real: 05:01:25

Hora meta: 21:59:22

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:08 min/km

Club: divari running team

P1: 3:43:53

Hora P1 : 08:45:17

Pos P1 : 34

-

Meta: 16:57:58

Hora meta: 21:59:22

Pos meta : 23

X 11 posicions

17:08:43
16:59:22
16:50:01
i
Albert Muñoz Genís
16:50:33 (Tr: 16:49:34)
i
Gina Pintó Comellas
16:50:30 (Tr: 16:50:17)
i
Gerard Morillo Raurell
16:55:09 (Tr: 16:53:48)
i
Alex Figuls Papell
16:59:25 (Tr: 16:57:42)
i
David Rey
16:59:24 (Tr: 16:58:02)
i
Ferran Amate Antonell
16:59:32 (Tr: 16:58:04)
i
Adrià Dios Medà
17:08:43 (Tr: 17:07:48)
i
Xavier Cots Solé
17:08:39 (Tr: 17:08:19)

T. real: 16:58:02

Inici real: 05:01:22

Hora meta: 21:59:24

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:08 min/km

Club: divari team

P1: 3:43:48

Hora P1 : 08:45:09

Pos P1 : 33

-

Meta: 16:58:02

Hora meta: 21:59:24

Pos meta : 24

X 9 posicions

17:08:39
16:59:24
16:50:08
i
Albert Muñoz Genís
16:50:33 (Tr: 16:49:34)
i
Gina Pintó Comellas
16:50:30 (Tr: 16:50:17)
i
Gerard Morillo Raurell
16:55:09 (Tr: 16:53:48)
i
Alex Figuls Papell
16:59:25 (Tr: 16:57:42)
i
Joan Valls Ribas
16:59:22 (Tr: 16:57:58)
i
Ferran Amate Antonell
16:59:32 (Tr: 16:58:04)
i
Xavier Cots Solé
17:08:39 (Tr: 17:08:19)

T. real: 16:58:04

Inici real: 05:01:28

Hora meta: 21:59:32

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:08 min/km

Club: divari team

P1: 3:43:45

Hora P1 : 08:45:13

Pos P1 : 32

-

Meta: 16:58:04

Hora meta: 21:59:32

Pos meta : 25

X 7 posicions

17:09:26
16:59:32
16:49:37
i
Albert Muñoz Genís
16:50:33 (Tr: 16:49:34)
i
Gina Pintó Comellas
16:50:30 (Tr: 16:50:17)
i
Gerard Morillo Raurell
16:55:09 (Tr: 16:53:48)
i
Alex Figuls Papell
16:59:25 (Tr: 16:57:42)
i
Joan Valls Ribas
16:59:22 (Tr: 16:57:58)
i
David Rey
16:59:24 (Tr: 16:58:02)
i
Adrià Dios Medà
17:08:43 (Tr: 17:07:48)
i
Xavier Cots Solé
17:08:39 (Tr: 17:08:19)
i
Arturo López Crespo
17:09:26 (Tr: 17:09:09)

T. real: 17:07:48

Inici real: 05:00:56

Hora meta: 22:08:43

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:15 min/km

Club: como dios runners

P1: 3:50:07

Hora P1 : 08:51:02

Pos P1 : 42

-

Meta: 17:07:48

Hora meta: 22:08:43

Pos meta : 26

X 16 posicions

17:18:05
17:08:43
16:59:22
i
Alex Figuls Papell
16:59:25 (Tr: 16:57:42)
i
Joan Valls Ribas
16:59:22 (Tr: 16:57:58)
i
David Rey
16:59:24 (Tr: 16:58:02)
i
Ferran Amate Antonell
16:59:32 (Tr: 16:58:04)
i
Xavier Cots Solé
17:08:39 (Tr: 17:08:19)
i
Arturo López Crespo
17:09:26 (Tr: 17:09:09)
i
Carles Rocha Cutiller
17:09:27 (Tr: 17:09:10)
Antonio Salas Pallicer
17:09:42 (Tr: 17:09:26)

T. real: 17:08:19

Inici real: 05:00:21

Hora meta: 22:08:39

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:15 min/km

Club: club excursionista indepe

P1: 3:54:16

Hora P1 : 08:54:37

Pos P1 : 47

-

Meta: 17:08:19

Hora meta: 22:08:39

Pos meta : 27

X 20 posicions

17:17:55
17:08:39
16:59:24
i
Alex Figuls Papell
16:59:25 (Tr: 16:57:42)
i
David Rey
16:59:24 (Tr: 16:58:02)
i
Ferran Amate Antonell
16:59:32 (Tr: 16:58:04)
i
Adrià Dios Medà
17:08:43 (Tr: 17:07:48)
i
Arturo López Crespo
17:09:26 (Tr: 17:09:09)
i
Carles Rocha Cutiller
17:09:27 (Tr: 17:09:10)
Antonio Salas Pallicer
17:09:42 (Tr: 17:09:26)

T. real: 17:09:09

Inici real: 05:00:18

Hora meta: 22:09:26

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:16 min/km

Club: always running club

P1: 3:36:40

Hora P1 : 08:36:57

Pos P1 : 23

-

Meta: 17:09:09

Hora meta: 22:09:26

Pos meta : 28

Y 5 posicions

17:19:20
17:09:26
16:59:32
i
Ferran Amate Antonell
16:59:32 (Tr: 16:58:04)
i
Adrià Dios Medà
17:08:43 (Tr: 17:07:48)
i
Xavier Cots Solé
17:08:39 (Tr: 17:08:19)
i
Carles Rocha Cutiller
17:09:27 (Tr: 17:09:10)
Antonio Salas Pallicer
17:09:42 (Tr: 17:09:26)

T. real: 17:09:10

Inici real: 05:00:18

Hora meta: 22:09:27

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:16 min/km

Club: always running club

P1: 3:36:37

Hora P1 : 08:36:55

Pos P1 : 22

-

Meta: 17:09:10

Hora meta: 22:09:27

Pos meta : 29

Y 7 posicions

17:10:11
17:09:27
17:08:43
i
Adrià Dios Medà
17:08:43 (Tr: 17:07:48)
i
Arturo López Crespo
17:09:26 (Tr: 17:09:09)
Antonio Salas Pallicer
17:09:42 (Tr: 17:09:26)

T. real: 17:09:26

Inici real: 05:00:16

Hora meta: 22:09:42

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:5:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:16 min/km

Club: cima

P1: 3:51:59

Hora P1 : 08:52:15

Pos P1 : 44

-

Meta: 17:09:26

Hora meta: 22:09:42

Pos meta : 30

X 14 posicions

17:10:44
17:09:42
17:08:39
i
Adrià Dios Medà
17:08:43 (Tr: 17:07:48)
i
Xavier Cots Solé
17:08:39 (Tr: 17:08:19)
i
Arturo López Crespo
17:09:26 (Tr: 17:09:09)
i
Carles Rocha Cutiller
17:09:27 (Tr: 17:09:10)