Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Open Cavalls del Vent

28K

25 juny 2022

28K 43K 84K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 04:39:53

Inici real: 08:00:11

Hora meta: 12:40:04

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:00 min/km

Club: barcelona club de rem

5:27:48
04:40:04
3:52:20
Gerard Girona Herrero
04:52:22 (Tr: 4:51:58)
Brian Ventura Jiménez
05:17:19 (Tr: 5:17:06)
i
Marc Puig Villaret
05:17:19 (Tr: 5:17:06)
i
Ricardo Gutiérrez Gallego
05:18:43 (Tr: 5:18:30)
i
Pau Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:31)
Ricard Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:35)

T. real: 04:51:58

Inici real: 08:00:24

Hora meta: 12:52:22

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:26 min/km

Club:

5:27:48
04:52:22
4:16:55
Josep lluís Parrón Lanzas
04:40:04 (Tr: 4:39:53)
Brian Ventura Jiménez
05:17:19 (Tr: 5:17:06)
i
Marc Puig Villaret
05:17:19 (Tr: 5:17:06)
i
Ricardo Gutiérrez Gallego
05:18:43 (Tr: 5:18:30)
i
Pau Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:31)
Ricard Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:35)

T. real: 05:17:06

Inici real: 08:00:14

Hora meta: 13:17:19

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:20 min/km

Club: ae panots de barcelona

5:54:35
05:17:19
4:40:04
Josep lluís Parrón Lanzas
04:40:04 (Tr: 4:39:53)
Gerard Girona Herrero
04:52:22 (Tr: 4:51:58)
i
Marc Puig Villaret
05:17:19 (Tr: 5:17:06)
i
Ricardo Gutiérrez Gallego
05:18:43 (Tr: 5:18:30)
i
Pau Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:31)
Ricard Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:35)
Javier Nieto Felguera
05:37:23 (Tr: 5:36:55)
Sergi Arranz Boyero
05:37:23 (Tr: 5:36:56)
i
Martí Ramírez Monfort
05:47:38 (Tr: 5:47:03)
i
Clara Sanchez Sanchez
05:47:33 (Tr: 5:47:22)
Jèssica Codina Villaró
05:52:05 (Tr: 5:51:45)

T. real: 05:17:06

Inici real: 08:00:13

Hora meta: 13:17:19

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:20 min/km

Club:

5:54:34
05:17:19
4:40:04
Josep lluís Parrón Lanzas
04:40:04 (Tr: 4:39:53)
Gerard Girona Herrero
04:52:22 (Tr: 4:51:58)
Brian Ventura Jiménez
05:17:19 (Tr: 5:17:06)
i
Ricardo Gutiérrez Gallego
05:18:43 (Tr: 5:18:30)
i
Pau Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:31)
Ricard Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:35)
Javier Nieto Felguera
05:37:23 (Tr: 5:36:55)
Sergi Arranz Boyero
05:37:23 (Tr: 5:36:56)
i
Martí Ramírez Monfort
05:47:38 (Tr: 5:47:03)
i
Clara Sanchez Sanchez
05:47:33 (Tr: 5:47:22)
Jèssica Codina Villaró
05:52:05 (Tr: 5:51:45)

T. real: 05:18:30

Inici real: 08:00:14

Hora meta: 13:18:43

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:23 min/km

Club:

5:45:05
05:18:43
4:52:22
Gerard Girona Herrero
04:52:22 (Tr: 4:51:58)
Brian Ventura Jiménez
05:17:19 (Tr: 5:17:06)
i
Marc Puig Villaret
05:17:19 (Tr: 5:17:06)
i
Pau Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:31)
Ricard Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:35)
Javier Nieto Felguera
05:37:23 (Tr: 5:36:55)
Sergi Arranz Boyero
05:37:23 (Tr: 5:36:56)

T. real: 05:27:31

Inici real: 08:00:18

Hora meta: 13:27:48

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:42 min/km

Club:

5:38:16
05:27:48
5:17:19
Brian Ventura Jiménez
05:17:19 (Tr: 5:17:06)
i
Ricardo Gutiérrez Gallego
05:18:43 (Tr: 5:18:30)
Ricard Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:35)
Javier Nieto Felguera
05:37:23 (Tr: 5:36:55)
Sergi Arranz Boyero
05:37:23 (Tr: 5:36:56)

T. real: 05:27:35

Inici real: 08:00:13

Hora meta: 13:27:48

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:42 min/km

Club: ae panots de barcelona

5:47:38
05:27:48
5:07:59
Brian Ventura Jiménez
05:17:19 (Tr: 5:17:06)
i
Marc Puig Villaret
05:17:19 (Tr: 5:17:06)
i
Ricardo Gutiérrez Gallego
05:18:43 (Tr: 5:18:30)
i
Pau Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:31)
Javier Nieto Felguera
05:37:23 (Tr: 5:36:55)
Sergi Arranz Boyero
05:37:23 (Tr: 5:36:56)
i
Martí Ramírez Monfort
05:47:38 (Tr: 5:47:03)
i
Clara Sanchez Sanchez
05:47:33 (Tr: 5:47:22)

T. real: 05:36:55

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 13:37:23

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:02 min/km

Club: notthingam pressa

5:56:03
05:37:23
5:18:43
i
Ricardo Gutiérrez Gallego
05:18:43 (Tr: 5:18:30)
i
Pau Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:31)
Ricard Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:35)
Sergi Arranz Boyero
05:37:23 (Tr: 5:36:56)
i
Martí Ramírez Monfort
05:47:38 (Tr: 5:47:03)
i
Clara Sanchez Sanchez
05:47:33 (Tr: 5:47:22)
Jèssica Codina Villaró
05:52:05 (Tr: 5:51:45)

T. real: 05:36:56

Inici real: 08:00:27

Hora meta: 13:37:23

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:02 min/km

Club:

5:52:05
05:37:23
5:22:40
i
Pau Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:31)
Ricard Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:35)
Javier Nieto Felguera
05:37:23 (Tr: 5:36:55)
i
Martí Ramírez Monfort
05:47:38 (Tr: 5:47:03)
i
Clara Sanchez Sanchez
05:47:33 (Tr: 5:47:22)
Jèssica Codina Villaró
05:52:05 (Tr: 5:51:45)

T. real: 05:47:03

Inici real: 08:00:35

Hora meta: 13:47:38

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:24 min/km

Club:

6:07:27
05:47:38
5:27:48
Ricard Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:35)
Javier Nieto Felguera
05:37:23 (Tr: 5:36:55)
Sergi Arranz Boyero
05:37:23 (Tr: 5:36:56)
i
Clara Sanchez Sanchez
05:47:33 (Tr: 5:47:22)
Jèssica Codina Villaró
05:52:05 (Tr: 5:51:45)
Jero Vieitez Hernandez
06:04:03 (Tr: 6:03:30)
David Rodriguez Cepeda
06:04:07 (Tr: 6:03:33)
Alejandro Martin
06:04:02 (Tr: 6:03:34)
i
Maria Garcia Duran
06:04:07 (Tr: 6:03:42)

T. real: 05:47:22

Inici real: 08:00:12

Hora meta: 13:47:33

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 12:25 min/km

Club: uec baga

6:04:07
05:47:33
5:31:00
Javier Nieto Felguera
05:37:23 (Tr: 5:36:55)
Sergi Arranz Boyero
05:37:23 (Tr: 5:36:56)
i
Martí Ramírez Monfort
05:47:38 (Tr: 5:47:03)
Jèssica Codina Villaró
05:52:05 (Tr: 5:51:45)
Jero Vieitez Hernandez
06:04:03 (Tr: 6:03:30)
David Rodriguez Cepeda
06:04:07 (Tr: 6:03:33)
Alejandro Martin
06:04:02 (Tr: 6:03:34)

T. real: 05:51:45

Inici real: 08:00:21

Hora meta: 13:52:05

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 12:34 min/km

Club: global fitness manresa

6:06:48
05:52:05
5:37:23
Javier Nieto Felguera
05:37:23 (Tr: 5:36:55)
Sergi Arranz Boyero
05:37:23 (Tr: 5:36:56)
i
Martí Ramírez Monfort
05:47:38 (Tr: 5:47:03)
i
Clara Sanchez Sanchez
05:47:33 (Tr: 5:47:22)
Jero Vieitez Hernandez
06:04:03 (Tr: 6:03:30)
David Rodriguez Cepeda
06:04:07 (Tr: 6:03:33)
Alejandro Martin
06:04:02 (Tr: 6:03:34)
i
Maria Garcia Duran
06:04:07 (Tr: 6:03:42)

T. real: 06:03:30

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 14:04:03

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:59 min/km

Club: seat runners

6:20:29
06:04:03
5:47:38
i
Martí Ramírez Monfort
05:47:38 (Tr: 5:47:03)
Jèssica Codina Villaró
05:52:05 (Tr: 5:51:45)
David Rodriguez Cepeda
06:04:07 (Tr: 6:03:33)
Alejandro Martin
06:04:02 (Tr: 6:03:34)
i
Maria Garcia Duran
06:04:07 (Tr: 6:03:42)

T. real: 06:03:33

Inici real: 08:00:35

Hora meta: 14:04:07

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 13:00 min/km

Club:

6:31:41
06:04:07
5:36:33
Javier Nieto Felguera
05:37:23 (Tr: 5:36:55)
Sergi Arranz Boyero
05:37:23 (Tr: 5:36:56)
i
Martí Ramírez Monfort
05:47:38 (Tr: 5:47:03)
i
Clara Sanchez Sanchez
05:47:33 (Tr: 5:47:22)
Jèssica Codina Villaró
05:52:05 (Tr: 5:51:45)
Jero Vieitez Hernandez
06:04:03 (Tr: 6:03:30)
Alejandro Martin
06:04:02 (Tr: 6:03:34)
i
Maria Garcia Duran
06:04:07 (Tr: 6:03:42)
Antoni Fernandez Mas
06:31:41 (Tr: 6:31:22)

T. real: 06:03:34

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 14:04:02

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 13:00 min/km

Club: fondistes penedès

6:32:05
06:04:02
5:35:59
Javier Nieto Felguera
05:37:23 (Tr: 5:36:55)
Sergi Arranz Boyero
05:37:23 (Tr: 5:36:56)
i
Martí Ramírez Monfort
05:47:38 (Tr: 5:47:03)
i
Clara Sanchez Sanchez
05:47:33 (Tr: 5:47:22)
Jèssica Codina Villaró
05:52:05 (Tr: 5:51:45)
Jero Vieitez Hernandez
06:04:03 (Tr: 6:03:30)
David Rodriguez Cepeda
06:04:07 (Tr: 6:03:33)
i
Maria Garcia Duran
06:04:07 (Tr: 6:03:42)
Antoni Fernandez Mas
06:31:41 (Tr: 6:31:22)
i
Natalia Leon Sanchez
06:32:05 (Tr: 6:31:46)

T. real: 06:03:42

Inici real: 08:00:26

Hora meta: 14:04:07

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 13:00 min/km

Club:

6:47:26
06:04:07
5:20:49
i
Pau Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:31)
Ricard Bartrolí Claramunt
05:27:48 (Tr: 5:27:35)
Javier Nieto Felguera
05:37:23 (Tr: 5:36:55)
Sergi Arranz Boyero
05:37:23 (Tr: 5:36:56)
i
Martí Ramírez Monfort
05:47:38 (Tr: 5:47:03)
i
Clara Sanchez Sanchez
05:47:33 (Tr: 5:47:22)
Jèssica Codina Villaró
05:52:05 (Tr: 5:51:45)
Jero Vieitez Hernandez
06:04:03 (Tr: 6:03:30)
David Rodriguez Cepeda
06:04:07 (Tr: 6:03:33)
Alejandro Martin
06:04:02 (Tr: 6:03:34)
Antoni Fernandez Mas
06:31:41 (Tr: 6:31:22)
i
Natalia Leon Sanchez
06:32:05 (Tr: 6:31:46)
i
Jaume Cunill
06:47:26 (Tr: 6:47:20)

T. real: 06:31:22

Inici real: 08:00:20

Hora meta: 14:31:41

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 13:59 min/km

Club:

7:01:14
06:31:41
6:02:07
Jero Vieitez Hernandez
06:04:03 (Tr: 6:03:30)
David Rodriguez Cepeda
06:04:07 (Tr: 6:03:33)
Alejandro Martin
06:04:02 (Tr: 6:03:34)
i
Maria Garcia Duran
06:04:07 (Tr: 6:03:42)
i
Natalia Leon Sanchez
06:32:05 (Tr: 6:31:46)
i
Jaume Cunill
06:47:26 (Tr: 6:47:20)
i
Jordi Mercade Bricolle
07:01:14 (Tr: 7:00:18)

T. real: 06:31:46

Inici real: 08:00:20

Hora meta: 14:32:05

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 14:00 min/km

Club:

7:17:25
06:32:05
5:46:45
i
Martí Ramírez Monfort
05:47:38 (Tr: 5:47:03)
i
Clara Sanchez Sanchez
05:47:33 (Tr: 5:47:22)
Jèssica Codina Villaró
05:52:05 (Tr: 5:51:45)
Jero Vieitez Hernandez
06:04:03 (Tr: 6:03:30)
David Rodriguez Cepeda
06:04:07 (Tr: 6:03:33)
Alejandro Martin
06:04:02 (Tr: 6:03:34)
i
Maria Garcia Duran
06:04:07 (Tr: 6:03:42)
Antoni Fernandez Mas
06:31:41 (Tr: 6:31:22)
i
Jaume Cunill
06:47:26 (Tr: 6:47:20)
i
Jordi Mercade Bricolle
07:01:14 (Tr: 7:00:18)
i
Ricard Bahí Alburquerque
07:17:25 (Tr: 7:16:59)

T. real: 06:47:20

Inici real: 08:00:06

Hora meta: 14:47:26

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:33 min/km

Club: mojito´s

7:30:44
06:47:26
6:04:07
i
Maria Garcia Duran
06:04:07 (Tr: 6:03:42)
Antoni Fernandez Mas
06:31:41 (Tr: 6:31:22)
i
Natalia Leon Sanchez
06:32:05 (Tr: 6:31:46)
i
Jordi Mercade Bricolle
07:01:14 (Tr: 7:00:18)
i
Ricard Bahí Alburquerque
07:17:25 (Tr: 7:16:59)
i
Rubén Chacón Cordero
07:26:15 (Tr: 7:25:57)
i
Cristina Ramirez Galera
07:26:15 (Tr: 7:26:01)
i
David Caixàs González
07:28:13 (Tr: 7:27:40)
Núria Farró Pellicer
07:28:14 (Tr: 7:27:41)

T. real: 07:00:18

Inici real: 08:00:57

Hora meta: 15:01:14

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:01 min/km

Club:

7:30:48
07:01:14
6:31:41
Antoni Fernandez Mas
06:31:41 (Tr: 6:31:22)
i
Natalia Leon Sanchez
06:32:05 (Tr: 6:31:46)
i
Jaume Cunill
06:47:26 (Tr: 6:47:20)
i
Ricard Bahí Alburquerque
07:17:25 (Tr: 7:16:59)
i
Rubén Chacón Cordero
07:26:15 (Tr: 7:25:57)
i
Cristina Ramirez Galera
07:26:15 (Tr: 7:26:01)
i
David Caixàs González
07:28:13 (Tr: 7:27:40)
Núria Farró Pellicer
07:28:14 (Tr: 7:27:41)

T. real: 07:16:59

Inici real: 08:00:27

Hora meta: 15:17:25

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:37 min/km

Club:

8:02:45
07:17:25
6:32:05
i
Natalia Leon Sanchez
06:32:05 (Tr: 6:31:46)
i
Jaume Cunill
06:47:26 (Tr: 6:47:20)
i
Jordi Mercade Bricolle
07:01:14 (Tr: 7:00:18)
i
Rubén Chacón Cordero
07:26:15 (Tr: 7:25:57)
i
Cristina Ramirez Galera
07:26:15 (Tr: 7:26:01)
i
David Caixàs González
07:28:13 (Tr: 7:27:40)
Núria Farró Pellicer
07:28:14 (Tr: 7:27:41)
Eloi Del Valle Salces
07:32:49 (Tr: 7:32:32)
i
Ana maria León Espitia
07:41:09 (Tr: 7:40:43)
i
Davinia Mico Barrofet
07:46:07 (Tr: 7:45:49)
i
Mikel Goiburu Martin
07:46:07 (Tr: 7:45:49)

T. real: 07:25:57

Inici real: 08:00:18

Hora meta: 15:26:15

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 15:56 min/km

Club:

8:05:03
07:26:15
6:47:26
i
Jaume Cunill
06:47:26 (Tr: 6:47:20)
i
Jordi Mercade Bricolle
07:01:14 (Tr: 7:00:18)
i
Ricard Bahí Alburquerque
07:17:25 (Tr: 7:16:59)
i
Cristina Ramirez Galera
07:26:15 (Tr: 7:26:01)
i
David Caixàs González
07:28:13 (Tr: 7:27:40)
Núria Farró Pellicer
07:28:14 (Tr: 7:27:41)
Eloi Del Valle Salces
07:32:49 (Tr: 7:32:32)
i
Ana maria León Espitia
07:41:09 (Tr: 7:40:43)
i
Davinia Mico Barrofet
07:46:07 (Tr: 7:45:49)
i
Mikel Goiburu Martin
07:46:07 (Tr: 7:45:49)

T. real: 07:26:01

Inici real: 08:00:15

Hora meta: 15:26:15

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 15:56 min/km

Club:

7:51:16
07:26:15
7:01:14
i
Jordi Mercade Bricolle
07:01:14 (Tr: 7:00:18)
i
Ricard Bahí Alburquerque
07:17:25 (Tr: 7:16:59)
i
Rubén Chacón Cordero
07:26:15 (Tr: 7:25:57)
i
David Caixàs González
07:28:13 (Tr: 7:27:40)
Núria Farró Pellicer
07:28:14 (Tr: 7:27:41)
Eloi Del Valle Salces
07:32:49 (Tr: 7:32:32)
i
Ana maria León Espitia
07:41:09 (Tr: 7:40:43)
i
Davinia Mico Barrofet
07:46:07 (Tr: 7:45:49)
i
Mikel Goiburu Martin
07:46:07 (Tr: 7:45:49)

T. real: 07:27:40

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 15:28:13

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:00 min/km

Club: centre excursionista empo

7:41:09
07:28:13
7:15:17
i
Ricard Bahí Alburquerque
07:17:25 (Tr: 7:16:59)
i
Rubén Chacón Cordero
07:26:15 (Tr: 7:25:57)
i
Cristina Ramirez Galera
07:26:15 (Tr: 7:26:01)
Núria Farró Pellicer
07:28:14 (Tr: 7:27:41)
Eloi Del Valle Salces
07:32:49 (Tr: 7:32:32)
i
Ana maria León Espitia
07:41:09 (Tr: 7:40:43)

T. real: 07:27:41

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 15:28:14

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 16:00 min/km

Club:

7:46:07
07:28:14
7:10:21
i
Ricard Bahí Alburquerque
07:17:25 (Tr: 7:16:59)
i
Rubén Chacón Cordero
07:26:15 (Tr: 7:25:57)
i
Cristina Ramirez Galera
07:26:15 (Tr: 7:26:01)
i
David Caixàs González
07:28:13 (Tr: 7:27:40)
Eloi Del Valle Salces
07:32:49 (Tr: 7:32:32)
i
Ana maria León Espitia
07:41:09 (Tr: 7:40:43)
i
Davinia Mico Barrofet
07:46:07 (Tr: 7:45:49)

T. real: 07:32:32

Inici real: 08:00:17

Hora meta: 15:32:49

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:10 min/km

Club:

7:46:07
07:32:49
7:19:30
i
Rubén Chacón Cordero
07:26:15 (Tr: 7:25:57)
i
Cristina Ramirez Galera
07:26:15 (Tr: 7:26:01)
i
David Caixàs González
07:28:13 (Tr: 7:27:40)
Núria Farró Pellicer
07:28:14 (Tr: 7:27:41)
i
Ana maria León Espitia
07:41:09 (Tr: 7:40:43)
i
Davinia Mico Barrofet
07:46:07 (Tr: 7:45:49)
i
Mikel Goiburu Martin
07:46:07 (Tr: 7:45:49)

T. real: 07:40:43

Inici real: 08:00:26

Hora meta: 15:41:09

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 16:28 min/km

Club:

8:05:48
07:41:09
7:16:31
i
Ricard Bahí Alburquerque
07:17:25 (Tr: 7:16:59)
i
Rubén Chacón Cordero
07:26:15 (Tr: 7:25:57)
i
Cristina Ramirez Galera
07:26:15 (Tr: 7:26:01)
i
David Caixàs González
07:28:13 (Tr: 7:27:40)
Núria Farró Pellicer
07:28:14 (Tr: 7:27:41)
Eloi Del Valle Salces
07:32:49 (Tr: 7:32:32)
i
Davinia Mico Barrofet
07:46:07 (Tr: 7:45:49)
i
Mikel Goiburu Martin
07:46:07 (Tr: 7:45:49)
i
Gonzalo Casanova Casado
08:05:48 (Tr: 8:05:40)

T. real: 07:45:49

Inici real: 08:00:19

Hora meta: 15:46:07

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 16:39 min/km

Club:

8:05:48
07:46:07
7:26:26
i
David Caixàs González
07:28:13 (Tr: 7:27:40)
Núria Farró Pellicer
07:28:14 (Tr: 7:27:41)
Eloi Del Valle Salces
07:32:49 (Tr: 7:32:32)
i
Ana maria León Espitia
07:41:09 (Tr: 7:40:43)
i
Mikel Goiburu Martin
07:46:07 (Tr: 7:45:49)
i
Gonzalo Casanova Casado
08:05:48 (Tr: 8:05:40)

T. real: 07:45:49

Inici real: 08:00:19

Hora meta: 15:46:07

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 16:39 min/km

Club:

8:05:48
07:46:07
7:26:27
i
David Caixàs González
07:28:13 (Tr: 7:27:40)
Núria Farró Pellicer
07:28:14 (Tr: 7:27:41)
Eloi Del Valle Salces
07:32:49 (Tr: 7:32:32)
i
Ana maria León Espitia
07:41:09 (Tr: 7:40:43)
i
Davinia Mico Barrofet
07:46:07 (Tr: 7:45:49)
i
Gonzalo Casanova Casado
08:05:48 (Tr: 8:05:40)

T. real: 08:05:40

Inici real: 08:00:09

Hora meta: 16:05:48

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 17:21 min/km

Club: xino xano alella

8:30:27
08:05:48
7:41:09
i
Ana maria León Espitia
07:41:09 (Tr: 7:40:43)
i
Davinia Mico Barrofet
07:46:07 (Tr: 7:45:49)
i
Mikel Goiburu Martin
07:46:07 (Tr: 7:45:49)