Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:35:04

T. oficial: 00:35:04

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 59

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: ca olesa

0:35:09
00:35:04
0:34:59
i
Albert Ballus Casas
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
Daniel Garcia Bello
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
German Muñoz Rubiales
00:35:07 (Tr: 0:35:07)
i
Abdelhamid Oubari
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
Josue Boyano Aguera
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
David Pont Sanchez
00:35:09 (Tr: 0:35:09)

T. real: 00:35:05

T. oficial: 00:35:05

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:37

Cat:SenM

Pos. categoria: 60

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: ca vic

0:35:09
00:35:05
0:35:02
i
Javier Paniello Rodriguez
00:35:04 (Tr: 0:35:04)
i
Daniel Garcia Bello
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
German Muñoz Rubiales
00:35:07 (Tr: 0:35:07)
i
Abdelhamid Oubari
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
Josue Boyano Aguera
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
David Pont Sanchez
00:35:09 (Tr: 0:35:09)

T. real: 00:35:05

T. oficial: 00:35:05

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:37

Cat:SenM

Pos. categoria: 61

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: u colomenca at.

0:35:09
00:35:05
0:35:02
i
Javier Paniello Rodriguez
00:35:04 (Tr: 0:35:04)
i
Albert Ballus Casas
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
German Muñoz Rubiales
00:35:07 (Tr: 0:35:07)
i
Abdelhamid Oubari
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
Josue Boyano Aguera
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
David Pont Sanchez
00:35:09 (Tr: 0:35:09)

T. real: 00:35:07

T. oficial: 00:35:07

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:39

Cat:SenM

Pos. categoria: 62

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: lleida ua

0:35:11
00:35:07
0:35:04
i
Javier Paniello Rodriguez
00:35:04 (Tr: 0:35:04)
i
Albert Ballus Casas
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
Daniel Garcia Bello
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
Abdelhamid Oubari
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
Josue Boyano Aguera
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
David Pont Sanchez
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Jordi Martos Lopez
00:35:10 (Tr: 0:35:10)

T. real: 00:35:08

T. oficial: 00:35:08

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:40

Cat:SenM

Pos. categoria: 63

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: ja sabadell

0:35:12
00:35:08
0:35:05
i
Albert Ballus Casas
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
Daniel Garcia Bello
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
German Muñoz Rubiales
00:35:07 (Tr: 0:35:07)
i
Josue Boyano Aguera
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
David Pont Sanchez
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Jordi Martos Lopez
00:35:10 (Tr: 0:35:10)

T. real: 00:35:08

T. oficial: 00:35:08

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:40

Cat:SenM

Pos. categoria: 64

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: ua terrassa

0:35:14
00:35:08
0:35:03
i
Javier Paniello Rodriguez
00:35:04 (Tr: 0:35:04)
i
Albert Ballus Casas
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
Daniel Garcia Bello
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
German Muñoz Rubiales
00:35:07 (Tr: 0:35:07)
i
Abdelhamid Oubari
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
David Pont Sanchez
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Jordi Martos Lopez
00:35:10 (Tr: 0:35:10)
i
Bernat Vaque Piedrafita
00:35:14 (Tr: 0:35:14)

T. real: 00:35:09

T. oficial: 00:35:09

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:41

Cat:SenM

Pos. categoria: 65

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: ca granollers

0:35:18
00:35:09
0:34:59
i
Javier Paniello Rodriguez
00:35:04 (Tr: 0:35:04)
i
Albert Ballus Casas
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
Daniel Garcia Bello
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
German Muñoz Rubiales
00:35:07 (Tr: 0:35:07)
i
Abdelhamid Oubari
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
Josue Boyano Aguera
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
Jordi Martos Lopez
00:35:10 (Tr: 0:35:10)
i
Bernat Vaque Piedrafita
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
i
Jordi Roura Capdevila
00:35:18 (Tr: 0:35:18)

T. real: 00:35:10

T. oficial: 00:35:10

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:42

Cat:SenM

Pos. categoria: 66

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: ca canovelles

0:35:19
00:35:10
0:35:01
i
Javier Paniello Rodriguez
00:35:04 (Tr: 0:35:04)
i
Albert Ballus Casas
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
Daniel Garcia Bello
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
i
German Muñoz Rubiales
00:35:07 (Tr: 0:35:07)
i
Abdelhamid Oubari
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
Josue Boyano Aguera
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
David Pont Sanchez
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Bernat Vaque Piedrafita
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
i
Jordi Roura Capdevila
00:35:18 (Tr: 0:35:18)
i
Ruben Bona Carneros
00:35:19 (Tr: 0:35:19)

T. real: 00:35:14

T. oficial: 00:35:14

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:46

Cat:SenM

Pos. categoria: 67

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: aa xafatolls

0:35:20
00:35:14
0:35:08
i
Josue Boyano Aguera
00:35:08 (Tr: 0:35:08)
i
David Pont Sanchez
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Jordi Martos Lopez
00:35:10 (Tr: 0:35:10)
i
Jordi Roura Capdevila
00:35:18 (Tr: 0:35:18)
i
Ruben Bona Carneros
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
i
Francesc Aguila Gonzalez
00:35:20 (Tr: 0:35:20)

T. real: 00:35:18

T. oficial: 00:35:18

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:50

Cat:SenM

Pos. categoria: 68

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: cn olot

0:35:28
00:35:18
0:35:09
i
David Pont Sanchez
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Jordi Martos Lopez
00:35:10 (Tr: 0:35:10)
i
Bernat Vaque Piedrafita
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
i
Ruben Bona Carneros
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
i
Francesc Aguila Gonzalez
00:35:20 (Tr: 0:35:20)
i
Albert Lapuente Marques
00:35:20 (Tr: 0:35:20)
i
Daniel Sanchez Espinosa
00:35:21 (Tr: 0:35:21)
i
Alfonso Guillen Zurera
00:35:22 (Tr: 0:35:22)

T. real: 00:35:19

T. oficial: 00:35:19

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:51

Cat:SenM

Pos. categoria: 69

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: ce cerdanyola

0:35:28
00:35:19
0:35:10
i
Jordi Martos Lopez
00:35:10 (Tr: 0:35:10)
i
Bernat Vaque Piedrafita
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
i
Jordi Roura Capdevila
00:35:18 (Tr: 0:35:18)
i
Francesc Aguila Gonzalez
00:35:20 (Tr: 0:35:20)
i
Albert Lapuente Marques
00:35:20 (Tr: 0:35:20)
i
Daniel Sanchez Espinosa
00:35:21 (Tr: 0:35:21)
i
Alfonso Guillen Zurera
00:35:22 (Tr: 0:35:22)

T. real: 00:35:20

T. oficial: 00:35:20

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:52

Cat:SenM

Pos. categoria: 70

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: ja sabadell

0:35:25
00:35:20
0:35:14
i
Bernat Vaque Piedrafita
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
i
Jordi Roura Capdevila
00:35:18 (Tr: 0:35:18)
i
Ruben Bona Carneros
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
i
Albert Lapuente Marques
00:35:20 (Tr: 0:35:20)
i
Daniel Sanchez Espinosa
00:35:21 (Tr: 0:35:21)
i
Alfonso Guillen Zurera
00:35:22 (Tr: 0:35:22)

T. real: 00:35:20

T. oficial: 00:35:20

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:52

Cat:SenM

Pos. categoria: 71

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: ca sant just

0:35:23
00:35:20
0:35:18
i
Jordi Roura Capdevila
00:35:18 (Tr: 0:35:18)
i
Ruben Bona Carneros
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
i
Francesc Aguila Gonzalez
00:35:20 (Tr: 0:35:20)
i
Daniel Sanchez Espinosa
00:35:21 (Tr: 0:35:21)
i
Alfonso Guillen Zurera
00:35:22 (Tr: 0:35:22)

T. real: 00:35:21

T. oficial: 00:35:21

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:53

Cat:SenM

Pos. categoria: 72

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: ca olesa

0:35:24
00:35:21
0:35:19
i
Ruben Bona Carneros
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
i
Francesc Aguila Gonzalez
00:35:20 (Tr: 0:35:20)
i
Albert Lapuente Marques
00:35:20 (Tr: 0:35:20)
i
Alfonso Guillen Zurera
00:35:22 (Tr: 0:35:22)

T. real: 00:35:22

T. oficial: 00:35:22

Inici real: 12:54:32

Hora meta: 13:29:54

Cat:SenM

Pos. categoria: 73

Inici cursa:12:54:32

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: ca canovelles

0:35:24
00:35:22
0:35:20
i
Francesc Aguila Gonzalez
00:35:20 (Tr: 0:35:20)
i
Albert Lapuente Marques
00:35:20 (Tr: 0:35:20)
i
Daniel Sanchez Espinosa
00:35:21 (Tr: 0:35:21)