Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

1200m. 5K 850m

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:05:27

T. oficial: 00:05:27

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:50:43

Cat:InfF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:45:16

Sexe:F

Ritme: 4:32 min/km

Club:

0:05:47
00:05:27
0:05:07
i
Unai Oliveras Pamplona
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Pol Pla Belvis
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Sergi Martin Suarez
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Angel Vallcorba
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Marc Gelabert Rueda
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Edurne Artola Risco
00:05:47 (Tr: 0:05:47)

T. real: 00:05:28

T. oficial: 00:05:28

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:50:44

Cat:AleM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:45:16

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: club atletisme sant just

0:05:47
00:05:28
0:05:09
i
Ariadna Estevez Bravo
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Pol Pla Belvis
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Sergi Martin Suarez
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Angel Vallcorba
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Marc Gelabert Rueda
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Edurne Artola Risco
00:05:47 (Tr: 0:05:47)

T. real: 00:05:29

T. oficial: 00:05:29

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:50:45

Cat:AleM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:45:16

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:05:47
00:05:29
0:05:11
i
Ariadna Estevez Bravo
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Unai Oliveras Pamplona
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Sergi Martin Suarez
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Angel Vallcorba
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Marc Gelabert Rueda
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Edurne Artola Risco
00:05:47 (Tr: 0:05:47)

T. real: 00:05:31

T. oficial: 00:05:31

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:50:47

Cat:AleM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:45:16

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:05:47
00:05:31
0:05:15
i
Ariadna Estevez Bravo
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Unai Oliveras Pamplona
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Pol Pla Belvis
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Angel Vallcorba
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Marc Gelabert Rueda
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Edurne Artola Risco
00:05:47 (Tr: 0:05:47)

T. real: 00:05:38

T. oficial: 00:05:38

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:50:54

Cat:AleM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:45:16

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

0:05:51
00:05:38
0:05:26
i
Ariadna Estevez Bravo
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Unai Oliveras Pamplona
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Pol Pla Belvis
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Sergi Martin Suarez
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Marc Gelabert Rueda
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Edurne Artola Risco
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Yara Iglesias Castro
00:05:51 (Tr: 0:05:51)

T. real: 00:05:39

T. oficial: 00:05:39

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:50:55

Cat:AleM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:45:16

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

0:05:54
00:05:39
0:05:24
i
Ariadna Estevez Bravo
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Unai Oliveras Pamplona
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Pol Pla Belvis
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Sergi Martin Suarez
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Angel Vallcorba
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Edurne Artola Risco
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Yara Iglesias Castro
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Noa Muñoz Cañueto
00:05:54 (Tr: 0:05:54)

T. real: 00:05:47

T. oficial: 00:05:47

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:51:03

Cat:AleF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:45:16

Sexe:F

Ritme: 4:49 min/km

Club:

0:06:03
00:05:47
0:05:31
i
Sergi Martin Suarez
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Angel Vallcorba
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Marc Gelabert Rueda
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Yara Iglesias Castro
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Noa Muñoz Cañueto
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Alex Salguero Hernandez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Martina Miguel Forcada
00:05:59 (Tr: 0:05:59)

T. real: 00:05:51

T. oficial: 00:05:51

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:51:07

Cat:AleF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:45:16

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:06:04
00:05:51
0:05:38
i
Angel Vallcorba
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Marc Gelabert Rueda
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Edurne Artola Risco
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Noa Muñoz Cañueto
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Alex Salguero Hernandez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Martina Miguel Forcada
00:05:59 (Tr: 0:05:59)

T. real: 00:05:54

T. oficial: 00:05:54

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:51:10

Cat:InfF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:45:16

Sexe:F

Ritme: 4:55 min/km

Club:

0:06:08
00:05:54
0:05:39
i
Marc Gelabert Rueda
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Edurne Artola Risco
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Yara Iglesias Castro
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Alex Salguero Hernandez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Martina Miguel Forcada
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Laia Muñoz Cañueto
00:06:04 (Tr: 0:06:04)
i
Ethan Riestra
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Alan Riopedre Coya
00:06:08 (Tr: 0:06:08)

T. real: 00:05:58

T. oficial: 00:05:58

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:51:14

Cat:AleM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:45:16

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club:

0:06:09
00:05:58
0:05:47
i
Edurne Artola Risco
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Yara Iglesias Castro
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Noa Muñoz Cañueto
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Martina Miguel Forcada
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Laia Muñoz Cañueto
00:06:04 (Tr: 0:06:04)
i
Ethan Riestra
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Alan Riopedre Coya
00:06:08 (Tr: 0:06:08)

T. real: 00:05:59

T. oficial: 00:05:59

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:51:15

Cat:AleF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:45:16

Sexe:F

Ritme: 4:59 min/km

Club:

0:06:08
00:05:59
0:05:50
i
Yara Iglesias Castro
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Noa Muñoz Cañueto
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Alex Salguero Hernandez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Laia Muñoz Cañueto
00:06:04 (Tr: 0:06:04)
i
Ethan Riestra
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Alan Riopedre Coya
00:06:08 (Tr: 0:06:08)

T. real: 00:06:04

T. oficial: 00:06:04

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:51:20

Cat:AleF

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:45:16

Sexe:F

Ritme: 5:04 min/km

Club:

0:06:15
00:06:04
0:05:54
i
Noa Muñoz Cañueto
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Alex Salguero Hernandez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Martina Miguel Forcada
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Ethan Riestra
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Alan Riopedre Coya
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Claudia Prieto Clavijo
00:06:10 (Tr: 0:06:10)

T. real: 00:06:07

T. oficial: 00:06:07

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:51:23

Cat:AleM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:45:16

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club:

0:06:17
00:06:07
0:05:58
i
Alex Salguero Hernandez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Martina Miguel Forcada
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Laia Muñoz Cañueto
00:06:04 (Tr: 0:06:04)
i
Alan Riopedre Coya
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Claudia Prieto Clavijo
00:06:10 (Tr: 0:06:10)

T. real: 00:06:08

T. oficial: 00:06:08

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:51:24

Cat:AleM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:45:16

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club:

0:06:16
00:06:08
0:05:59
i
Martina Miguel Forcada
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Laia Muñoz Cañueto
00:06:04 (Tr: 0:06:04)
i
Ethan Riestra
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Claudia Prieto Clavijo
00:06:10 (Tr: 0:06:10)

T. real: 00:06:10

T. oficial: 00:06:10

Inici real: 10:45:16

Hora meta: 10:51:26

Cat:CadF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:45:16

Sexe:F

Ritme: 5:08 min/km

Club: club natacio esplugues

0:06:15
00:06:10
0:06:04
i
Laia Muñoz Cañueto
00:06:04 (Tr: 0:06:04)
i
Ethan Riestra
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Alan Riopedre Coya
00:06:08 (Tr: 0:06:08)