SubCurses

1200m. 5K 850m

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:53

T. oficial: 00:02:53

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:02:44

Cat:BenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club:

0:03:06
00:02:53
0:02:39
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Pau Del Rio Salguero
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Marc Ribé Ruiz
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Laura Rubio Mirallet
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
David Santiago Galvan
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Héctor Millán Artero
00:03:06 (Tr: 0:03:06)

T. real: 00:03:00

T. oficial: 00:03:00

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:02:51

Cat:BenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: cornella atletic

0:03:07
00:03:00
0:02:53
i
Biel Bru Marti
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Pau Del Rio Salguero
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Marc Ribé Ruiz
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Laura Rubio Mirallet
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
David Santiago Galvan
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Héctor Millán Artero
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Hugo Cerezales Cerezales
00:03:07 (Tr: 0:03:07)

T. real: 00:03:01

T. oficial: 00:03:01

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:02:52

Cat:BenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club:

0:03:10
00:03:01
0:02:53
i
Biel Bru Marti
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Marc Ribé Ruiz
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Laura Rubio Mirallet
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
David Santiago Galvan
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Héctor Millán Artero
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Hugo Cerezales Cerezales
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Pere Gotanegra Vico
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:02

T. oficial: 00:03:02

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:02:53

Cat:PreBM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club:

0:03:11
00:03:02
0:02:53
i
Biel Bru Marti
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Pau Del Rio Salguero
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Laura Rubio Mirallet
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
David Santiago Galvan
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Héctor Millán Artero
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Hugo Cerezales Cerezales
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Pere Gotanegra Vico
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:05

T. oficial: 00:03:05

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:02:56

Cat:BenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:38 min/km

Club: universitari

0:03:11
00:03:05
0:03:00
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Pau Del Rio Salguero
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Marc Ribé Ruiz
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
David Santiago Galvan
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Héctor Millán Artero
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Hugo Cerezales Cerezales
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Pere Gotanegra Vico
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:06

T. oficial: 00:03:06

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:02:57

Cat:BenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: cornella atletic

0:03:11
00:03:06
0:03:01
i
Pau Del Rio Salguero
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Marc Ribé Ruiz
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Laura Rubio Mirallet
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Héctor Millán Artero
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Hugo Cerezales Cerezales
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Pere Gotanegra Vico
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:06

T. oficial: 00:03:06

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:02:57

Cat:BenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: iss l'hospitalet

0:03:14
00:03:06
0:02:58
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Pau Del Rio Salguero
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Marc Ribé Ruiz
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Laura Rubio Mirallet
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
David Santiago Galvan
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Hugo Cerezales Cerezales
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Pere Gotanegra Vico
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Irene Lozano Garcia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)

T. real: 00:03:07

T. oficial: 00:03:07

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:02:58

Cat:BenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club:

0:03:15
00:03:07
0:02:58
i
Edgar Mancha Plademunt
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Pau Del Rio Salguero
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Marc Ribé Ruiz
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Laura Rubio Mirallet
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
David Santiago Galvan
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Héctor Millán Artero
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Pere Gotanegra Vico
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Irene Lozano Garcia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Victor Martínez Espada
00:03:15 (Tr: 0:03:15)

T. real: 00:03:08

T. oficial: 00:03:08

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:02:59

Cat:BenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club:

0:03:16
00:03:08
0:03:00
i
Pau Del Rio Salguero
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Marc Ribé Ruiz
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Laura Rubio Mirallet
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
David Santiago Galvan
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Héctor Millán Artero
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Hugo Cerezales Cerezales
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Irene Lozano Garcia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Victor Martínez Espada
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Albert Castillo Pedroso
00:03:16 (Tr: 0:03:16)

T. real: 00:03:14

T. oficial: 00:03:14

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:05

Cat:BenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:48 min/km

Club:

0:03:22
00:03:14
0:03:06
i
Héctor Millán Artero
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Hugo Cerezales Cerezales
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Pere Gotanegra Vico
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Victor Martínez Espada
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Albert Castillo Pedroso
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Iker Arcos Romero
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Jan Gines López
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Alvaro Ortiz Fernández
00:03:19 (Tr: 0:03:19)

T. real: 00:03:15

T. oficial: 00:03:15

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:06

Cat:PreBM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

0:03:23
00:03:15
0:03:07
i
Hugo Cerezales Cerezales
00:03:07 (Tr: 0:03:07)
i
Pere Gotanegra Vico
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Irene Lozano Garcia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Albert Castillo Pedroso
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Iker Arcos Romero
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Jan Gines López
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Alvaro Ortiz Fernández
00:03:19 (Tr: 0:03:19)

T. real: 00:03:16

T. oficial: 00:03:16

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:07

Cat:BenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club:

0:03:23
00:03:16
0:03:08
i
Pere Gotanegra Vico
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Irene Lozano Garcia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Victor Martínez Espada
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Iker Arcos Romero
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Jan Gines López
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Alvaro Ortiz Fernández
00:03:19 (Tr: 0:03:19)

T. real: 00:03:16

T. oficial: 00:03:16

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:07

Cat:BenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club:

0:03:19
00:03:16
0:03:13
i
Irene Lozano Garcia
00:03:14 (Tr: 0:03:14)
i
Victor Martínez Espada
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Albert Castillo Pedroso
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Jan Gines López
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Alvaro Ortiz Fernández
00:03:19 (Tr: 0:03:19)

T. real: 00:03:18

T. oficial: 00:03:18

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:09

Cat:BenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club:

0:03:21
00:03:18
0:03:15
i
Victor Martínez Espada
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Albert Castillo Pedroso
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Iker Arcos Romero
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Alvaro Ortiz Fernández
00:03:19 (Tr: 0:03:19)

T. real: 00:03:19

T. oficial: 00:03:19

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:10

Cat:BenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:03:22
00:03:19
0:03:16
i
Albert Castillo Pedroso
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Iker Arcos Romero
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Jan Gines López
00:03:18 (Tr: 0:03:18)