SubCurses

1200m. 5K 850m

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:03:46

T. oficial: 00:03:46

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:37

Cat:BenF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:03:51
00:03:46
0:03:41
i
Ainhoa Diez Fernandez
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Alejandra Tarragó Diaz
00:03:49 (Tr: 0:03:49)
i
Marc Díaz Bueno
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Irene Pinto Muñoz
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Izan Arcos Romero
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Migallon Barco
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:47

T. oficial: 00:03:47

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:38

Cat:BenF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:27 min/km

Club:

0:03:51
00:03:47
0:03:42
i
Lola Bayo Giraudo
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Alejandra Tarragó Diaz
00:03:49 (Tr: 0:03:49)
i
Marc Díaz Bueno
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Irene Pinto Muñoz
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Izan Arcos Romero
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Migallon Barco
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:49

T. oficial: 00:03:49

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:40

Cat:BenF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:29 min/km

Club:

0:03:52
00:03:49
0:03:46
i
Lola Bayo Giraudo
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Ainhoa Diez Fernandez
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Marc Díaz Bueno
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Irene Pinto Muñoz
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Izan Arcos Romero
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Migallon Barco
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:50

T. oficial: 00:03:50

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:41

Cat:BenM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:03:53
00:03:50
0:03:46
i
Lola Bayo Giraudo
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Ainhoa Diez Fernandez
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Alejandra Tarragó Diaz
00:03:49 (Tr: 0:03:49)
i
Irene Pinto Muñoz
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Izan Arcos Romero
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Migallon Barco
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Iker Aragon Fontenla
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Teo Aviñoa Orozco
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Oriol Mur Martínez
00:03:52 (Tr: 0:03:52)

T. real: 00:03:50

T. oficial: 00:03:50

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:41

Cat:PreBF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:03:53
00:03:50
0:03:47
i
Ainhoa Diez Fernandez
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Alejandra Tarragó Diaz
00:03:49 (Tr: 0:03:49)
i
Marc Díaz Bueno
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Izan Arcos Romero
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Migallon Barco
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Iker Aragon Fontenla
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Teo Aviñoa Orozco
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Oriol Mur Martínez
00:03:52 (Tr: 0:03:52)

T. real: 00:03:51

T. oficial: 00:03:51

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:42

Cat:PreBM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club:

0:03:53
00:03:51
0:03:49
i
Alejandra Tarragó Diaz
00:03:49 (Tr: 0:03:49)
i
Marc Díaz Bueno
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Irene Pinto Muñoz
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Jan Migallon Barco
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Iker Aragon Fontenla
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Teo Aviñoa Orozco
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Oriol Mur Martínez
00:03:52 (Tr: 0:03:52)

T. real: 00:03:51

T. oficial: 00:03:51

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:42

Cat:BenM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club:

0:03:53
00:03:51
0:03:49
i
Marc Díaz Bueno
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Irene Pinto Muñoz
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Izan Arcos Romero
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Iker Aragon Fontenla
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Teo Aviñoa Orozco
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Oriol Mur Martínez
00:03:52 (Tr: 0:03:52)

T. real: 00:03:52

T. oficial: 00:03:52

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:43

Cat:BenM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: corresolidaris

0:03:55
00:03:52
0:03:50
i
Irene Pinto Muñoz
00:03:50 (Tr: 0:03:50)
i
Izan Arcos Romero
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Migallon Barco
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Teo Aviñoa Orozco
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Oriol Mur Martínez
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
David Torner Vallejo
00:03:54 (Tr: 0:03:54)
i
Chloe Migallón Uría
00:03:54 (Tr: 0:03:54)

T. real: 00:03:52

T. oficial: 00:03:52

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:43

Cat:BenM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: brawler pro

0:03:54
00:03:52
0:03:50
i
Izan Arcos Romero
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Migallon Barco
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Iker Aragon Fontenla
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Oriol Mur Martínez
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
David Torner Vallejo
00:03:54 (Tr: 0:03:54)
i
Chloe Migallón Uría
00:03:54 (Tr: 0:03:54)

T. real: 00:03:52

T. oficial: 00:03:52

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:43

Cat:PreBM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club:

0:03:55
00:03:52
0:03:50
i
Izan Arcos Romero
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Migallon Barco
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Iker Aragon Fontenla
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Teo Aviñoa Orozco
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
David Torner Vallejo
00:03:54 (Tr: 0:03:54)
i
Chloe Migallón Uría
00:03:54 (Tr: 0:03:54)
i
Claudia Romero Zafra
00:03:55 (Tr: 0:03:55)

T. real: 00:03:54

T. oficial: 00:03:54

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:45

Cat:PreBM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:03:56
00:03:54
0:03:52
i
Iker Aragon Fontenla
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Teo Aviñoa Orozco
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Oriol Mur Martínez
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Chloe Migallón Uría
00:03:54 (Tr: 0:03:54)
i
Claudia Romero Zafra
00:03:55 (Tr: 0:03:55)
i
Emma López Clemente
00:03:56 (Tr: 0:03:56)

T. real: 00:03:54

T. oficial: 00:03:54

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:45

Cat:BenF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:36 min/km

Club: kangvn

0:03:59
00:03:54
0:03:50
i
Izan Arcos Romero
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Migallon Barco
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Iker Aragon Fontenla
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Teo Aviñoa Orozco
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Oriol Mur Martínez
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
David Torner Vallejo
00:03:54 (Tr: 0:03:54)
i
Claudia Romero Zafra
00:03:55 (Tr: 0:03:55)
i
Emma López Clemente
00:03:56 (Tr: 0:03:56)
i
Daniela Cuesta Cazurra
00:03:59 (Tr: 0:03:59)

T. real: 00:03:55

T. oficial: 00:03:55

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:46

Cat:PreBF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:03:59
00:03:55
0:03:51
i
Izan Arcos Romero
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Migallon Barco
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Iker Aragon Fontenla
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Teo Aviñoa Orozco
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
Oriol Mur Martínez
00:03:52 (Tr: 0:03:52)
i
David Torner Vallejo
00:03:54 (Tr: 0:03:54)
i
Chloe Migallón Uría
00:03:54 (Tr: 0:03:54)
i
Emma López Clemente
00:03:56 (Tr: 0:03:56)
i
Daniela Cuesta Cazurra
00:03:59 (Tr: 0:03:59)

T. real: 00:03:56

T. oficial: 00:03:56

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:47

Cat:PreBF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:03:59
00:03:56
0:03:54
i
David Torner Vallejo
00:03:54 (Tr: 0:03:54)
i
Chloe Migallón Uría
00:03:54 (Tr: 0:03:54)
i
Claudia Romero Zafra
00:03:55 (Tr: 0:03:55)
i
Daniela Cuesta Cazurra
00:03:59 (Tr: 0:03:59)

T. real: 00:03:59

T. oficial: 00:03:59

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:50

Cat:PreBF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:41 min/km

Club:

0:04:03
00:03:59
0:03:54
i
Chloe Migallón Uría
00:03:54 (Tr: 0:03:54)
i
Claudia Romero Zafra
00:03:55 (Tr: 0:03:55)
i
Emma López Clemente
00:03:56 (Tr: 0:03:56)