Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

1200m. 5K 850m

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:03:35

T. oficial: 00:03:35

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:26

Cat:BenM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club:

0:03:38
00:03:35
0:03:32
i
Darío Matos Pardo
00:03:35 (Tr: 0:03:35)
i
Alejamdra Vallcorba
00:03:36 (Tr: 0:03:36)
i
Biel San Martin Hernandez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Alex Ramirez Gomez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Anna Laseca Lahoz
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Leo Migallon Barco
00:03:38 (Tr: 0:03:38)

T. real: 00:03:35

T. oficial: 00:03:35

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:26

Cat:PreBM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: corresolidaris

0:03:38
00:03:35
0:03:32
i
Pau Cuatrecasas Garcés
00:03:35 (Tr: 0:03:35)
i
Alejamdra Vallcorba
00:03:36 (Tr: 0:03:36)
i
Biel San Martin Hernandez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Alex Ramirez Gomez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Anna Laseca Lahoz
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Leo Migallon Barco
00:03:38 (Tr: 0:03:38)

T. real: 00:03:36

T. oficial: 00:03:36

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:27

Cat:BenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club:

0:03:38
00:03:36
0:03:34
i
Pau Cuatrecasas Garcés
00:03:35 (Tr: 0:03:35)
i
Darío Matos Pardo
00:03:35 (Tr: 0:03:35)
i
Biel San Martin Hernandez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Alex Ramirez Gomez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Anna Laseca Lahoz
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Leo Migallon Barco
00:03:38 (Tr: 0:03:38)

T. real: 00:03:37

T. oficial: 00:03:37

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:28

Cat:BenM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

0:03:39
00:03:37
0:03:35
i
Pau Cuatrecasas Garcés
00:03:35 (Tr: 0:03:35)
i
Darío Matos Pardo
00:03:35 (Tr: 0:03:35)
i
Alejamdra Vallcorba
00:03:36 (Tr: 0:03:36)
i
Alex Ramirez Gomez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Anna Laseca Lahoz
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Leo Migallon Barco
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Luka Zimmermann Bilic
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Pablo Hernandez Yagüe
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:37

T. oficial: 00:03:37

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:28

Cat:PreBM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

0:03:39
00:03:37
0:03:35
i
Darío Matos Pardo
00:03:35 (Tr: 0:03:35)
i
Alejamdra Vallcorba
00:03:36 (Tr: 0:03:36)
i
Biel San Martin Hernandez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Anna Laseca Lahoz
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Leo Migallon Barco
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Luka Zimmermann Bilic
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Pablo Hernandez Yagüe
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Sofia Hernandez Alvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:37

T. oficial: 00:03:37

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:28

Cat:PreBF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club:

0:03:39
00:03:37
0:03:35
i
Alejamdra Vallcorba
00:03:36 (Tr: 0:03:36)
i
Biel San Martin Hernandez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Alex Ramirez Gomez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Leo Migallon Barco
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Luka Zimmermann Bilic
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Pablo Hernandez Yagüe
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Sofia Hernandez Alvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:38

T. oficial: 00:03:38

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:29

Cat:PreBM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club:

0:03:40
00:03:38
0:03:36
i
Alejamdra Vallcorba
00:03:36 (Tr: 0:03:36)
i
Biel San Martin Hernandez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Alex Ramirez Gomez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Anna Laseca Lahoz
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Luka Zimmermann Bilic
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Pablo Hernandez Yagüe
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Sofia Hernandez Alvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Estela Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:38

T. oficial: 00:03:38

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:29

Cat:BenM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club:

0:03:40
00:03:38
0:03:36
i
Biel San Martin Hernandez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Alex Ramirez Gomez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Anna Laseca Lahoz
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Leo Migallon Barco
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Pablo Hernandez Yagüe
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Sofia Hernandez Alvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Estela Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:39

T. oficial: 00:03:39

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:30

Cat:BenM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: club natacion esplugues

0:03:41
00:03:39
0:03:36
i
Alejamdra Vallcorba
00:03:36 (Tr: 0:03:36)
i
Biel San Martin Hernandez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Alex Ramirez Gomez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Anna Laseca Lahoz
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Leo Migallon Barco
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Luka Zimmermann Bilic
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Sofia Hernandez Alvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Estela Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Oliver Castaño
00:03:41 (Tr: 0:03:41)

T. real: 00:03:39

T. oficial: 00:03:39

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:30

Cat:PreBF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:03:42
00:03:39
0:03:36
i
Alejamdra Vallcorba
00:03:36 (Tr: 0:03:36)
i
Biel San Martin Hernandez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Alex Ramirez Gomez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Anna Laseca Lahoz
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Leo Migallon Barco
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Luka Zimmermann Bilic
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Pablo Hernandez Yagüe
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Estela Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Oliver Castaño
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Carla Pera Mulero
00:03:42 (Tr: 0:03:42)

T. real: 00:03:39

T. oficial: 00:03:39

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:30

Cat:BenF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:03:42
00:03:39
0:03:37
i
Biel San Martin Hernandez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Alex Ramirez Gomez
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Anna Laseca Lahoz
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Leo Migallon Barco
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Luka Zimmermann Bilic
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Pablo Hernandez Yagüe
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Sofia Hernandez Alvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Oliver Castaño
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Carla Pera Mulero
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
Aitor Sobrado Gonzalez
00:03:42 (Tr: 0:03:42)

T. real: 00:03:41

T. oficial: 00:03:41

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:32

Cat:PreBM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:03:43
00:03:41
0:03:39
i
Pablo Hernandez Yagüe
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Sofia Hernandez Alvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Estela Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Carla Pera Mulero
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
Aitor Sobrado Gonzalez
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
Jan Cruz Varea
00:03:43 (Tr: 0:03:43)

T. real: 00:03:42

T. oficial: 00:03:42

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:33

Cat:BenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:21 min/km

Club: cne

0:03:45
00:03:42
0:03:39
i
Sofia Hernandez Alvarez
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Estela Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Oliver Castaño
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Aitor Sobrado Gonzalez
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
Jan Cruz Varea
00:03:43 (Tr: 0:03:43)

T. real: 00:03:42

T. oficial: 00:03:42

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:33

Cat:PreBM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

0:03:45
00:03:42
0:03:39
i
Estela Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Oliver Castaño
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Carla Pera Mulero
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
Jan Cruz Varea
00:03:43 (Tr: 0:03:43)

T. real: 00:03:43

T. oficial: 00:03:43

Inici real: 10:59:51

Hora meta: 11:03:34

Cat:BenM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: prat de la riba

0:03:45
00:03:43
0:03:41
i
Oliver Castaño
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Carla Pera Mulero
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
Aitor Sobrado Gonzalez
00:03:42 (Tr: 0:03:42)