Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Trail FemSui-Vilamajor

14,9K

24 octubre 2021

14,9K 29,5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:53:56

T. oficial: 01:54:11

Inici real: 08:44:50

Hora meta: 10:38:46

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:44:35

Sexe:M

Ritme: 7:39 min/km

Club: cap

1:55:20
01:54:11
1:53:02
i
Anna Parera Marti
01:54:12 (Tr: 1:53:58)
i
Alicia Tejedor Abad
01:54:27 (Tr: 1:54:17)
i
Cristina Bueno Arnella
01:55:04 (Tr: 1:54:53)
i
Ana Perez Segura
01:55:05 (Tr: 1:54:53)
i
Jeroen Buijs
01:55:10 (Tr: 1:55:00)
i
Imma Domínguez García
01:55:20 (Tr: 1:55:08)

T. real: 01:53:58

T. oficial: 01:54:12

Inici real: 08:44:50

Hora meta: 10:38:47

Cat:F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:44:35

Sexe:F

Ritme: 7:39 min/km

Club: cap

1:55:20
01:54:12
1:53:04
i
Ruben Borras Segarra
01:54:11 (Tr: 1:53:56)
i
Alicia Tejedor Abad
01:54:27 (Tr: 1:54:17)
i
Cristina Bueno Arnella
01:55:04 (Tr: 1:54:53)
i
Ana Perez Segura
01:55:05 (Tr: 1:54:53)
i
Jeroen Buijs
01:55:10 (Tr: 1:55:00)
i
Imma Domínguez García
01:55:20 (Tr: 1:55:08)

T. real: 01:54:17

T. oficial: 01:54:27

Inici real: 08:44:45

Hora meta: 10:39:02

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:8:44:35

Sexe:F

Ritme: 7:41 min/km

Club:

1:55:20
01:54:27
1:53:34
i
Ruben Borras Segarra
01:54:11 (Tr: 1:53:56)
i
Anna Parera Marti
01:54:12 (Tr: 1:53:58)
i
Cristina Bueno Arnella
01:55:04 (Tr: 1:54:53)
i
Ana Perez Segura
01:55:05 (Tr: 1:54:53)
i
Jeroen Buijs
01:55:10 (Tr: 1:55:00)
i
Imma Domínguez García
01:55:20 (Tr: 1:55:08)

T. real: 01:54:53

T. oficial: 01:55:04

Inici real: 08:44:47

Hora meta: 10:39:39

Cat:F

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:44:35

Sexe:F

Ritme: 7:43 min/km

Club: c.e. sensacions uvex team

1:55:58
01:55:04
1:54:11
i
Ruben Borras Segarra
01:54:11 (Tr: 1:53:56)
i
Anna Parera Marti
01:54:12 (Tr: 1:53:58)
i
Alicia Tejedor Abad
01:54:27 (Tr: 1:54:17)
i
Ana Perez Segura
01:55:05 (Tr: 1:54:53)
i
Jeroen Buijs
01:55:10 (Tr: 1:55:00)
i
Imma Domínguez García
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Alba Lorente Gámez
01:55:41 (Tr: 1:55:41)

T. real: 01:54:53

T. oficial: 01:55:05

Inici real: 08:44:48

Hora meta: 10:39:40

Cat:F

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:44:35

Sexe:F

Ritme: 7:43 min/km

Club: ass. esp. centre excta. v

1:55:58
01:55:05
1:54:12
i
Anna Parera Marti
01:54:12 (Tr: 1:53:58)
i
Alicia Tejedor Abad
01:54:27 (Tr: 1:54:17)
i
Cristina Bueno Arnella
01:55:04 (Tr: 1:54:53)
i
Jeroen Buijs
01:55:10 (Tr: 1:55:00)
i
Imma Domínguez García
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Alba Lorente Gámez
01:55:41 (Tr: 1:55:41)

T. real: 01:55:00

T. oficial: 01:55:10

Inici real: 08:44:46

Hora meta: 10:39:45

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:8:44:35

Sexe:M

Ritme: 7:44 min/km

Club: buijs pol

1:57:40
01:55:10
1:52:40
i
Ruben Borras Segarra
01:54:11 (Tr: 1:53:56)
i
Anna Parera Marti
01:54:12 (Tr: 1:53:58)
i
Alicia Tejedor Abad
01:54:27 (Tr: 1:54:17)
i
Cristina Bueno Arnella
01:55:04 (Tr: 1:54:53)
i
Ana Perez Segura
01:55:05 (Tr: 1:54:53)
i
Imma Domínguez García
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Alba Lorente Gámez
01:55:41 (Tr: 1:55:41)
i
Marta Matas Zapata
01:57:40 (Tr: 1:57:28)

T. real: 01:55:08

T. oficial: 01:55:20

Inici real: 08:44:47

Hora meta: 10:39:55

Cat:F

Pos. categoria: 26

Inici cursa:8:44:35

Sexe:F

Ritme: 7:44 min/km

Club: c. e. sensacions uvex tea

2:01:27
01:55:20
1:49:12
i
Ruben Borras Segarra
01:54:11 (Tr: 1:53:56)
i
Anna Parera Marti
01:54:12 (Tr: 1:53:58)
i
Alicia Tejedor Abad
01:54:27 (Tr: 1:54:17)
i
Cristina Bueno Arnella
01:55:04 (Tr: 1:54:53)
i
Ana Perez Segura
01:55:05 (Tr: 1:54:53)
i
Jeroen Buijs
01:55:10 (Tr: 1:55:00)
i
Alba Lorente Gámez
01:55:41 (Tr: 1:55:41)
i
Marta Matas Zapata
01:57:40 (Tr: 1:57:28)
i
Curro Manzano Torra
02:01:27 (Tr: 2:01:17)

T. real: 01:55:41

T. oficial: 01:55:41

Inici real: 08:44:35

Hora meta: 10:40:16

Cat:F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:44:35

Sexe:F

Ritme: 7:46 min/km

Club: cap

2:01:40
01:55:41
1:49:42
i
Ruben Borras Segarra
01:54:11 (Tr: 1:53:56)
i
Anna Parera Marti
01:54:12 (Tr: 1:53:58)
i
Alicia Tejedor Abad
01:54:27 (Tr: 1:54:17)
i
Cristina Bueno Arnella
01:55:04 (Tr: 1:54:53)
i
Ana Perez Segura
01:55:05 (Tr: 1:54:53)
i
Jeroen Buijs
01:55:10 (Tr: 1:55:00)
i
Imma Domínguez García
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Marta Matas Zapata
01:57:40 (Tr: 1:57:28)
i
Curro Manzano Torra
02:01:27 (Tr: 2:01:17)
i
Anna Llanos Pujadas
02:01:40 (Tr: 2:01:29)

T. real: 01:57:28

T. oficial: 01:57:40

Inici real: 08:44:47

Hora meta: 10:42:15

Cat:F

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:44:35

Sexe:F

Ritme: 7:53 min/km

Club: c.e. sensacions uvex team

2:01:40
01:57:40
1:53:39
i
Ruben Borras Segarra
01:54:11 (Tr: 1:53:56)
i
Anna Parera Marti
01:54:12 (Tr: 1:53:58)
i
Alicia Tejedor Abad
01:54:27 (Tr: 1:54:17)
i
Cristina Bueno Arnella
01:55:04 (Tr: 1:54:53)
i
Ana Perez Segura
01:55:05 (Tr: 1:54:53)
i
Jeroen Buijs
01:55:10 (Tr: 1:55:00)
i
Imma Domínguez García
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Alba Lorente Gámez
01:55:41 (Tr: 1:55:41)
i
Curro Manzano Torra
02:01:27 (Tr: 2:01:17)
i
Anna Llanos Pujadas
02:01:40 (Tr: 2:01:29)
i
Jordi Puyuelo Capellas
02:01:40 (Tr: 2:01:28)

T. real: 02:01:17

T. oficial: 02:01:27

Inici real: 08:44:45

Hora meta: 10:46:02

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:8:44:35

Sexe:M

Ritme: 8:09 min/km

Club: c. a. cardedeu

2:07:35
02:01:27
1:55:20
i
Imma Domínguez García
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Alba Lorente Gámez
01:55:41 (Tr: 1:55:41)
i
Marta Matas Zapata
01:57:40 (Tr: 1:57:28)
i
Anna Llanos Pujadas
02:01:40 (Tr: 2:01:29)
i
Jordi Puyuelo Capellas
02:01:40 (Tr: 2:01:28)
i
Jesus Pérez Gil
02:02:19 (Tr: 2:02:01)
i
Erik Pérez Muñoz
02:02:19 (Tr: 2:02:02)

T. real: 02:01:29

T. oficial: 02:01:40

Inici real: 08:44:47

Hora meta: 10:46:15

Cat:F

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:44:35

Sexe:F

Ritme: 8:10 min/km

Club: club atlètic mollet

2:07:39
02:01:40
1:55:41
i
Alba Lorente Gámez
01:55:41 (Tr: 1:55:41)
i
Marta Matas Zapata
01:57:40 (Tr: 1:57:28)
i
Curro Manzano Torra
02:01:27 (Tr: 2:01:17)
i
Jordi Puyuelo Capellas
02:01:40 (Tr: 2:01:28)
i
Jesus Pérez Gil
02:02:19 (Tr: 2:02:01)
i
Erik Pérez Muñoz
02:02:19 (Tr: 2:02:02)

T. real: 02:01:28

T. oficial: 02:01:40

Inici real: 08:44:47

Hora meta: 10:46:15

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:8:44:35

Sexe:M

Ritme: 8:10 min/km

Club: club atlètic mollet

2:19:15
02:01:40
1:44:06
i
Ruben Borras Segarra
01:54:11 (Tr: 1:53:56)
i
Anna Parera Marti
01:54:12 (Tr: 1:53:58)
i
Alicia Tejedor Abad
01:54:27 (Tr: 1:54:17)
i
Cristina Bueno Arnella
01:55:04 (Tr: 1:54:53)
i
Ana Perez Segura
01:55:05 (Tr: 1:54:53)
i
Jeroen Buijs
01:55:10 (Tr: 1:55:00)
i
Imma Domínguez García
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Alba Lorente Gámez
01:55:41 (Tr: 1:55:41)
i
Marta Matas Zapata
01:57:40 (Tr: 1:57:28)
i
Curro Manzano Torra
02:01:27 (Tr: 2:01:17)
i
Anna Llanos Pujadas
02:01:40 (Tr: 2:01:29)
i
Jesus Pérez Gil
02:02:19 (Tr: 2:02:01)
i
Erik Pérez Muñoz
02:02:19 (Tr: 2:02:02)
i
Valeriano Funes Muiños
02:19:15 (Tr: 2:18:58)

T. real: 02:02:01

T. oficial: 02:02:19

Inici real: 08:44:53

Hora meta: 10:46:54

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:8:44:35

Sexe:M

Ritme: 8:12 min/km

Club: sotera txapelduna

2:19:15
02:02:19
1:45:23
i
Ruben Borras Segarra
01:54:11 (Tr: 1:53:56)
i
Anna Parera Marti
01:54:12 (Tr: 1:53:58)
i
Alicia Tejedor Abad
01:54:27 (Tr: 1:54:17)
i
Cristina Bueno Arnella
01:55:04 (Tr: 1:54:53)
i
Ana Perez Segura
01:55:05 (Tr: 1:54:53)
i
Jeroen Buijs
01:55:10 (Tr: 1:55:00)
i
Imma Domínguez García
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Alba Lorente Gámez
01:55:41 (Tr: 1:55:41)
i
Marta Matas Zapata
01:57:40 (Tr: 1:57:28)
i
Curro Manzano Torra
02:01:27 (Tr: 2:01:17)
i
Anna Llanos Pujadas
02:01:40 (Tr: 2:01:29)
i
Jordi Puyuelo Capellas
02:01:40 (Tr: 2:01:28)
i
Erik Pérez Muñoz
02:02:19 (Tr: 2:02:02)
i
Valeriano Funes Muiños
02:19:15 (Tr: 2:18:58)

T. real: 02:02:02

T. oficial: 02:02:19

Inici real: 08:44:52

Hora meta: 10:46:54

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:8:44:35

Sexe:M

Ritme: 8:12 min/km

Club: sotera txapelduna

2:19:15
02:02:19
1:45:24
i
Ruben Borras Segarra
01:54:11 (Tr: 1:53:56)
i
Anna Parera Marti
01:54:12 (Tr: 1:53:58)
i
Alicia Tejedor Abad
01:54:27 (Tr: 1:54:17)
i
Cristina Bueno Arnella
01:55:04 (Tr: 1:54:53)
i
Ana Perez Segura
01:55:05 (Tr: 1:54:53)
i
Jeroen Buijs
01:55:10 (Tr: 1:55:00)
i
Imma Domínguez García
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Alba Lorente Gámez
01:55:41 (Tr: 1:55:41)
i
Marta Matas Zapata
01:57:40 (Tr: 1:57:28)
i
Curro Manzano Torra
02:01:27 (Tr: 2:01:17)
i
Anna Llanos Pujadas
02:01:40 (Tr: 2:01:29)
i
Jordi Puyuelo Capellas
02:01:40 (Tr: 2:01:28)
i
Jesus Pérez Gil
02:02:19 (Tr: 2:02:01)
i
Valeriano Funes Muiños
02:19:15 (Tr: 2:18:58)

T. real: 02:18:58

T. oficial: 02:19:15

Inici real: 08:44:53

Hora meta: 11:03:50

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:8:44:35

Sexe:M

Ritme: 9:20 min/km

Club:

2:36:49
02:19:15
2:01:40
i
Jordi Puyuelo Capellas
02:01:40 (Tr: 2:01:28)
i
Jesus Pérez Gil
02:02:19 (Tr: 2:02:01)
i
Erik Pérez Muñoz
02:02:19 (Tr: 2:02:02)