Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Maori Obstacle Race

7k-elit

27 octubre 2019

7k-elit 7k-series

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:07:49

T. oficial: 01:07:56

Inici real: 10:01:15

Hora meta: 11:09:04

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:01:08

Sexe:F

Ritme: 9:42 min/km

Club: b-fit sport

1:10:00
01:07:56
1:05:52
Ada Francisco Cañete
01:08:42 (Tr: 1:08:36)
Albert Mandaña Codina
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Adrian Perez Lopez
01:09:34 (Tr: 1:09:28)
i
Aleix Alvarez
01:09:43 (Tr: 1:09:37)
Víctor Molina
01:09:50 (Tr: 1:09:47)
i
Txetxu Arias Gea
01:10:00 (Tr: 1:09:55)

T. real: 01:08:36

T. oficial: 01:08:42

Inici real: 10:01:14

Hora meta: 11:09:50

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:01:08

Sexe:F

Ritme: 9:48 min/km

Club:

1:10:00
01:08:42
1:07:23
i
Alicja Wlodarczyk
01:07:56 (Tr: 1:07:49)
Albert Mandaña Codina
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Adrian Perez Lopez
01:09:34 (Tr: 1:09:28)
i
Aleix Alvarez
01:09:43 (Tr: 1:09:37)
Víctor Molina
01:09:50 (Tr: 1:09:47)
i
Txetxu Arias Gea
01:10:00 (Tr: 1:09:55)

T. real: 01:08:37

T. oficial: 01:08:37

Inici real: 10:01:09

Hora meta: 11:09:45

Cat:M

Pos. categoria: 85

Inici cursa:10:01:08

Sexe:M

Ritme: 9:49 min/km

Club:

1:10:00
01:08:37
1:07:14
i
Alicja Wlodarczyk
01:07:56 (Tr: 1:07:49)
Ada Francisco Cañete
01:08:42 (Tr: 1:08:36)
i
Adrian Perez Lopez
01:09:34 (Tr: 1:09:28)
i
Aleix Alvarez
01:09:43 (Tr: 1:09:37)
Víctor Molina
01:09:50 (Tr: 1:09:47)
i
Txetxu Arias Gea
01:10:00 (Tr: 1:09:55)

T. real: 01:09:28

T. oficial: 01:09:34

Inici real: 10:01:14

Hora meta: 11:10:42

Cat:M

Pos. categoria: 86

Inici cursa:10:01:08

Sexe:M

Ritme: 9:56 min/km

Club:

1:11:12
01:09:34
1:07:56
i
Alicja Wlodarczyk
01:07:56 (Tr: 1:07:49)
Ada Francisco Cañete
01:08:42 (Tr: 1:08:36)
Albert Mandaña Codina
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Aleix Alvarez
01:09:43 (Tr: 1:09:37)
Víctor Molina
01:09:50 (Tr: 1:09:47)
i
Txetxu Arias Gea
01:10:00 (Tr: 1:09:55)
i
Montse Garcia Ribera
01:10:15 (Tr: 1:10:09)
i
Marcel Boada Úbeda
01:10:14 (Tr: 1:10:09)
i
Josep Olle
01:10:23 (Tr: 1:10:18)
i
Iris Calveras Martínez
01:10:38 (Tr: 1:10:33)
i
Carlos Ochando Hurtado
01:11:08 (Tr: 1:11:04)

T. real: 01:09:37

T. oficial: 01:09:43

Inici real: 10:01:14

Hora meta: 11:10:51

Cat:M

Pos. categoria: 87

Inici cursa:10:01:08

Sexe:M

Ritme: 9:57 min/km

Club:

1:10:45
01:09:43
1:08:42
Ada Francisco Cañete
01:08:42 (Tr: 1:08:36)
i
Adrian Perez Lopez
01:09:34 (Tr: 1:09:28)
Víctor Molina
01:09:50 (Tr: 1:09:47)
i
Txetxu Arias Gea
01:10:00 (Tr: 1:09:55)
i
Montse Garcia Ribera
01:10:15 (Tr: 1:10:09)
i
Marcel Boada Úbeda
01:10:14 (Tr: 1:10:09)
i
Josep Olle
01:10:23 (Tr: 1:10:18)
i
Iris Calveras Martínez
01:10:38 (Tr: 1:10:33)

T. real: 01:09:47

T. oficial: 01:09:50

Inici real: 10:01:12

Hora meta: 11:10:58

Cat:M

Pos. categoria: 88

Inici cursa:10:01:08

Sexe:M

Ritme: 9:59 min/km

Club: team xxx blackmamba

1:11:03
01:09:50
1:08:37
Ada Francisco Cañete
01:08:42 (Tr: 1:08:36)
Albert Mandaña Codina
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Adrian Perez Lopez
01:09:34 (Tr: 1:09:28)
i
Aleix Alvarez
01:09:43 (Tr: 1:09:37)
i
Txetxu Arias Gea
01:10:00 (Tr: 1:09:55)
i
Montse Garcia Ribera
01:10:15 (Tr: 1:10:09)
i
Marcel Boada Úbeda
01:10:14 (Tr: 1:10:09)
i
Josep Olle
01:10:23 (Tr: 1:10:18)
i
Iris Calveras Martínez
01:10:38 (Tr: 1:10:33)

T. real: 01:09:55

T. oficial: 01:10:00

Inici real: 10:01:13

Hora meta: 11:11:08

Cat:M

Pos. categoria: 89

Inici cursa:10:01:08

Sexe:M

Ritme: 10:00 min/km

Club:

1:10:26
01:10:00
1:09:34
i
Adrian Perez Lopez
01:09:34 (Tr: 1:09:28)
i
Aleix Alvarez
01:09:43 (Tr: 1:09:37)
Víctor Molina
01:09:50 (Tr: 1:09:47)
i
Montse Garcia Ribera
01:10:15 (Tr: 1:10:09)
i
Marcel Boada Úbeda
01:10:14 (Tr: 1:10:09)
i
Josep Olle
01:10:23 (Tr: 1:10:18)

T. real: 01:10:09

T. oficial: 01:10:15

Inici real: 10:01:15

Hora meta: 11:11:23

Cat:F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:01:08

Sexe:F

Ritme: 10:02 min/km

Club:

1:10:47
01:10:15
1:09:43
i
Aleix Alvarez
01:09:43 (Tr: 1:09:37)
Víctor Molina
01:09:50 (Tr: 1:09:47)
i
Txetxu Arias Gea
01:10:00 (Tr: 1:09:55)
i
Marcel Boada Úbeda
01:10:14 (Tr: 1:10:09)
i
Josep Olle
01:10:23 (Tr: 1:10:18)
i
Iris Calveras Martínez
01:10:38 (Tr: 1:10:33)

T. real: 01:10:09

T. oficial: 01:10:14

Inici real: 10:01:13

Hora meta: 11:11:22

Cat:M

Pos. categoria: 90

Inici cursa:10:01:08

Sexe:M

Ritme: 10:02 min/km

Club:

1:11:08
01:10:14
1:09:20
i
Adrian Perez Lopez
01:09:34 (Tr: 1:09:28)
i
Aleix Alvarez
01:09:43 (Tr: 1:09:37)
Víctor Molina
01:09:50 (Tr: 1:09:47)
i
Txetxu Arias Gea
01:10:00 (Tr: 1:09:55)
i
Montse Garcia Ribera
01:10:15 (Tr: 1:10:09)
i
Josep Olle
01:10:23 (Tr: 1:10:18)
i
Iris Calveras Martínez
01:10:38 (Tr: 1:10:33)
i
Carlos Ochando Hurtado
01:11:08 (Tr: 1:11:04)

T. real: 01:10:18

T. oficial: 01:10:23

Inici real: 10:01:13

Hora meta: 11:11:31

Cat:M

Pos. categoria: 91

Inici cursa:10:01:08

Sexe:M

Ritme: 10:03 min/km

Club:

1:11:13
01:10:23
1:09:33
i
Adrian Perez Lopez
01:09:34 (Tr: 1:09:28)
i
Aleix Alvarez
01:09:43 (Tr: 1:09:37)
Víctor Molina
01:09:50 (Tr: 1:09:47)
i
Txetxu Arias Gea
01:10:00 (Tr: 1:09:55)
i
Montse Garcia Ribera
01:10:15 (Tr: 1:10:09)
i
Marcel Boada Úbeda
01:10:14 (Tr: 1:10:09)
i
Iris Calveras Martínez
01:10:38 (Tr: 1:10:33)
i
Carlos Ochando Hurtado
01:11:08 (Tr: 1:11:04)
i
Samuel Jimeno Guerra
01:11:13 (Tr: 1:11:13)

T. real: 01:10:33

T. oficial: 01:10:38

Inici real: 10:01:14

Hora meta: 11:11:46

Cat:F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:01:08

Sexe:F

Ritme: 10:05 min/km

Club:

1:11:23
01:10:38
1:09:53
i
Txetxu Arias Gea
01:10:00 (Tr: 1:09:55)
i
Montse Garcia Ribera
01:10:15 (Tr: 1:10:09)
i
Marcel Boada Úbeda
01:10:14 (Tr: 1:10:09)
i
Josep Olle
01:10:23 (Tr: 1:10:18)
i
Carlos Ochando Hurtado
01:11:08 (Tr: 1:11:04)
i
Samuel Jimeno Guerra
01:11:13 (Tr: 1:11:13)
David Borrell Lopez
01:11:23 (Tr: 1:11:20)

T. real: 01:11:04

T. oficial: 01:11:08

Inici real: 10:01:12

Hora meta: 11:12:16

Cat:M

Pos. categoria: 92

Inici cursa:10:01:08

Sexe:M

Ritme: 10:10 min/km

Club: unit team

1:12:02
01:11:08
1:10:14
i
Montse Garcia Ribera
01:10:15 (Tr: 1:10:09)
i
Marcel Boada Úbeda
01:10:14 (Tr: 1:10:09)
i
Josep Olle
01:10:23 (Tr: 1:10:18)
i
Iris Calveras Martínez
01:10:38 (Tr: 1:10:33)
i
Samuel Jimeno Guerra
01:11:13 (Tr: 1:11:13)
David Borrell Lopez
01:11:23 (Tr: 1:11:20)
Alberto Marini
01:11:32 (Tr: 1:11:26)

T. real: 01:11:13

T. oficial: 01:11:13

Inici real: 10:01:08

Hora meta: 11:12:21

Cat:M

Pos. categoria: 93

Inici cursa:10:01:08

Sexe:M

Ritme: 10:11 min/km

Club: myrmidons

1:12:04
01:11:13
1:10:23
i
Josep Olle
01:10:23 (Tr: 1:10:18)
i
Iris Calveras Martínez
01:10:38 (Tr: 1:10:33)
i
Carlos Ochando Hurtado
01:11:08 (Tr: 1:11:04)
David Borrell Lopez
01:11:23 (Tr: 1:11:20)
Alberto Marini
01:11:32 (Tr: 1:11:26)

T. real: 01:11:20

T. oficial: 01:11:23

Inici real: 10:01:12

Hora meta: 11:12:31

Cat:M

Pos. categoria: 94

Inici cursa:10:01:08

Sexe:M

Ritme: 10:12 min/km

Club:

1:12:08
01:11:23
1:10:38
i
Iris Calveras Martínez
01:10:38 (Tr: 1:10:33)
i
Carlos Ochando Hurtado
01:11:08 (Tr: 1:11:04)
i
Samuel Jimeno Guerra
01:11:13 (Tr: 1:11:13)
Alberto Marini
01:11:32 (Tr: 1:11:26)

T. real: 01:11:26

T. oficial: 01:11:32

Inici real: 10:01:14

Hora meta: 11:12:40

Cat:M

Pos. categoria: 95

Inici cursa:10:01:08

Sexe:M

Ritme: 10:13 min/km

Club:

1:11:56
01:11:32
1:11:08
i
Carlos Ochando Hurtado
01:11:08 (Tr: 1:11:04)
i
Samuel Jimeno Guerra
01:11:13 (Tr: 1:11:13)
David Borrell Lopez
01:11:23 (Tr: 1:11:20)