L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
331 | 278 | 738 |
i
|
Carl Duffy | 1:57:06 | ||
T. real: 01:57:06 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:45:11 Cat:M40 Pos. categoria: 104 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.08 segons/100Metres Club:
4400
2:15:18
02:15:16
2:15:14
i
Ana Macía Poudevida
02:15:17 (Tr: 1:57:07) |
|||||||
332 | 279 | 253 |
i
|
Juan Llorente | 1:57:06 | ||
T. real: 01:57:06 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:01 Cat:M50 Pos. categoria: 53 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.09 segons/100Metres Club: metropolitan
24530
1:57:18
01:57:06
1:56:55
i
Luis Orbañanos Camprodon
01:57:09 (Tr: 1:57:09)
i
Roger Gimbernat Soler
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matthieu Daure
01:57:18 (Tr: 1:57:18) |
|||||||
333 | 54 | 609 |
i
|
Ana Macía Poudevida | 1:57:07 | ||
T. real: 01:57:07 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:45:12 Cat:W18 Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 108.1 segons/100Metres Club: ce marnaton
4400
2:15:19
02:15:17
2:15:15
i
Carl Duffy
02:15:16 (Tr: 1:57:06) |
|||||||
334 | 280 | 314 |
i
|
Luis Orbañanos Camprodon | 1:57:09 | ||
T. real: 01:57:09 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:04 Cat:M30 Pos. categoria: 46 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.14 segons/100Metres Club: club esportiu marnaton
18040
1:57:18
01:57:09
1:57:01
i
Juan Llorente
01:57:06 (Tr: 1:57:06)
i
Roger Gimbernat Soler
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matthieu Daure
01:57:18 (Tr: 1:57:18) |
|||||||
335 | 281 | 598 | Jordi González Baró | 1:57:13 | |||
T. real: 01:57:13 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:45:18 Cat:M40 Pos. categoria: 105 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.19 segons/100Metres Club: tri2win
2412520
2:33:40
02:15:23
1:57:06
i
Carl Duffy
02:15:16 (Tr: 1:57:06)
i
Juan Llorente
01:57:06 (Tr: 1:57:06)
i
Ana Macía Poudevida
02:15:17 (Tr: 1:57:07)
i
Luis Orbañanos Camprodon
01:57:09 (Tr: 1:57:09)
i
Roger Gimbernat Soler
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matthieu Daure
01:57:18 (Tr: 1:57:18)
i
Ignacio Bosch Bruna
01:57:23 (Tr: 1:57:23)
Ramon Bosch Dalamau
01:57:28 (Tr: 1:57:28)
i
Veyres Julie
02:15:42 (Tr: 1:57:32)
i
Marion Graindorge
01:57:33 (Tr: 1:57:33)
i
Jessica Carroll
01:57:34 (Tr: 1:57:34)
i
David García Mesa
02:15:47 (Tr: 1:57:37)
Isolda Ventura Arasanz
01:57:40 (Tr: 1:57:40)
i
David Rubio Peña
01:57:41 (Tr: 1:57:41)
i
Guillermo Wieland
01:57:42 (Tr: 1:57:42)
i
Marie-laure Portes
01:57:43 (Tr: 1:57:43)
i
Ricardo Conde Muntadas-prim
01:57:45 (Tr: 1:57:45)
i
Thibaut Delcroix
01:57:47 (Tr: 1:57:47)
i
Albert Alonso Solé
01:57:50 (Tr: 1:57:50)
Ramon Giner
02:16:01 (Tr: 1:57:51)
i
Rose Pérez Rodríguez
02:16:03 (Tr: 1:57:53)
i
Lourdes Estapé Tern
01:57:53 (Tr: 1:57:53)
i
Albert Botet Cortes
01:57:58 (Tr: 1:57:58)
i
Ingrid Fontanals Muñoz
02:16:17 (Tr: 1:58:07)
i
Nico Broder
01:58:10 (Tr: 1:58:10)
i
Estrella Gutiérrez Ocaña
01:58:13 (Tr: 1:58:13)
i
Granger Caroline
02:16:28 (Tr: 1:58:18)
i
David Martinez Nosea
01:58:20 (Tr: 1:58:20)
Maria Cardús Artigas
01:58:24 (Tr: 1:58:24) |
|||||||
336 | 282 | 223 |
i
|
Roger Gimbernat Soler | 1:57:14 | ||
T. real: 01:57:14 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:09 Cat:M40 Pos. categoria: 106 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.21 segons/100Metres Club:
31020
1:57:28
01:57:14
1:57:00
i
Juan Llorente
01:57:06 (Tr: 1:57:06)
i
Luis Orbañanos Camprodon
01:57:09 (Tr: 1:57:09)
i
Matthieu Daure
01:57:18 (Tr: 1:57:18)
i
Ignacio Bosch Bruna
01:57:23 (Tr: 1:57:23)
Ramon Bosch Dalamau
01:57:28 (Tr: 1:57:28) |
|||||||
337 | 283 | 414 |
i
|
Matthieu Daure | 1:57:18 | ||
T. real: 01:57:18 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:13 Cat:M50 Pos. categoria: 54 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.26 segons/100Metres Club:
2430560
2:15:42
01:57:18
1:38:53
i
Carl Duffy
02:15:16 (Tr: 1:57:06)
i
Juan Llorente
01:57:06 (Tr: 1:57:06)
i
Ana Macía Poudevida
02:15:17 (Tr: 1:57:07)
i
Luis Orbañanos Camprodon
01:57:09 (Tr: 1:57:09)
Jordi González Baró
02:15:23 (Tr: 1:57:13)
i
Roger Gimbernat Soler
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Ignacio Bosch Bruna
01:57:23 (Tr: 1:57:23)
Ramon Bosch Dalamau
01:57:28 (Tr: 1:57:28)
i
Veyres Julie
02:15:42 (Tr: 1:57:32)
i
Marion Graindorge
01:57:33 (Tr: 1:57:33)
i
Jessica Carroll
01:57:34 (Tr: 1:57:34)
Isolda Ventura Arasanz
01:57:40 (Tr: 1:57:40)
i
David Rubio Peña
01:57:41 (Tr: 1:57:41)
i
Guillermo Wieland
01:57:42 (Tr: 1:57:42)
i
Marie-laure Portes
01:57:43 (Tr: 1:57:43)
i
Ricardo Conde Muntadas-prim
01:57:45 (Tr: 1:57:45)
i
Thibaut Delcroix
01:57:47 (Tr: 1:57:47)
i
Albert Alonso Solé
01:57:50 (Tr: 1:57:50)
i
Lourdes Estapé Tern
01:57:53 (Tr: 1:57:53)
i
Albert Botet Cortes
01:57:58 (Tr: 1:57:58)
i
Nico Broder
01:58:10 (Tr: 1:58:10)
i
Estrella Gutiérrez Ocaña
01:58:13 (Tr: 1:58:13)
i
David Martinez Nosea
01:58:20 (Tr: 1:58:20)
Maria Cardús Artigas
01:58:24 (Tr: 1:58:24) |
|||||||
338 | 284 | 115 |
i
|
Ignacio Bosch Bruna | 1:57:23 | ||
T. real: 01:57:23 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:18 Cat:M30 Pos. categoria: 47 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.35 segons/100Metres Club: all1 moove
20900
1:57:33
01:57:23
1:57:14
i
Roger Gimbernat Soler
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matthieu Daure
01:57:18 (Tr: 1:57:18)
Ramon Bosch Dalamau
01:57:28 (Tr: 1:57:28)
i
Marion Graindorge
01:57:33 (Tr: 1:57:33) |
|||||||
339 | 285 | 140 | Ramon Bosch Dalamau | 1:57:28 | |||
T. real: 01:57:28 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:23 Cat:M50 Pos. categoria: 55 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.42 segons/100Metres Club:
31020
1:57:42
01:57:28
1:57:14
i
Roger Gimbernat Soler
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matthieu Daure
01:57:18 (Tr: 1:57:18)
i
Ignacio Bosch Bruna
01:57:23 (Tr: 1:57:23)
i
Marion Graindorge
01:57:33 (Tr: 1:57:33)
i
Jessica Carroll
01:57:34 (Tr: 1:57:34)
Isolda Ventura Arasanz
01:57:40 (Tr: 1:57:40)
i
David Rubio Peña
01:57:41 (Tr: 1:57:41)
i
Guillermo Wieland
01:57:42 (Tr: 1:57:42) |
|||||||
340 | 55 | 630 |
i
|
Veyres Julie | 1:57:32 | ||
T. real: 01:57:32 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:45:37 Cat:JnF Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 108.49 segons/100Metres Club:
2430560
2:34:07
02:15:42
1:57:18
i
Carl Duffy
02:15:16 (Tr: 1:57:06)
i
Ana Macía Poudevida
02:15:17 (Tr: 1:57:07)
Jordi González Baró
02:15:23 (Tr: 1:57:13)
i
Matthieu Daure
01:57:18 (Tr: 1:57:18)
i
Ignacio Bosch Bruna
01:57:23 (Tr: 1:57:23)
Ramon Bosch Dalamau
01:57:28 (Tr: 1:57:28)
i
Marion Graindorge
01:57:33 (Tr: 1:57:33)
i
Jessica Carroll
01:57:34 (Tr: 1:57:34)
i
David García Mesa
02:15:47 (Tr: 1:57:37)
Isolda Ventura Arasanz
01:57:40 (Tr: 1:57:40)
i
David Rubio Peña
01:57:41 (Tr: 1:57:41)
i
Guillermo Wieland
01:57:42 (Tr: 1:57:42)
i
Marie-laure Portes
01:57:43 (Tr: 1:57:43)
i
Ricardo Conde Muntadas-prim
01:57:45 (Tr: 1:57:45)
i
Thibaut Delcroix
01:57:47 (Tr: 1:57:47)
i
Albert Alonso Solé
01:57:50 (Tr: 1:57:50)
Ramon Giner
02:16:01 (Tr: 1:57:51)
i
Rose Pérez Rodríguez
02:16:03 (Tr: 1:57:53)
i
Lourdes Estapé Tern
01:57:53 (Tr: 1:57:53)
i
Albert Botet Cortes
01:57:58 (Tr: 1:57:58)
i
Ingrid Fontanals Muñoz
02:16:17 (Tr: 1:58:07)
i
Nico Broder
01:58:10 (Tr: 1:58:10)
i
Estrella Gutiérrez Ocaña
01:58:13 (Tr: 1:58:13)
i
Granger Caroline
02:16:28 (Tr: 1:58:18)
i
David Martinez Nosea
01:58:20 (Tr: 1:58:20)
Maria Cardús Artigas
01:58:24 (Tr: 1:58:24) |
|||||||
341 | 56 | 286 |
i
|
Marion Graindorge | 1:57:33 | ||
T. real: 01:57:33 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:28 Cat:W40 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 108.49 segons/100Metres Club:
20900
1:57:42
01:57:33
1:57:23
i
Ignacio Bosch Bruna
01:57:23 (Tr: 1:57:23)
Ramon Bosch Dalamau
01:57:28 (Tr: 1:57:28)
i
Jessica Carroll
01:57:34 (Tr: 1:57:34)
Isolda Ventura Arasanz
01:57:40 (Tr: 1:57:40)
i
David Rubio Peña
01:57:41 (Tr: 1:57:41)
i
Guillermo Wieland
01:57:42 (Tr: 1:57:42) |
|||||||
342 | 57 | 217 |
i
|
Jessica Carroll | 1:57:34 | ||
T. real: 01:57:34 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:29 Cat:W30 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 108.51 segons/100Metres Club:
16390
1:57:41
01:57:34
1:57:26
Ramon Bosch Dalamau
01:57:28 (Tr: 1:57:28)
i
Marion Graindorge
01:57:33 (Tr: 1:57:33)
Isolda Ventura Arasanz
01:57:40 (Tr: 1:57:40)
i
David Rubio Peña
01:57:41 (Tr: 1:57:41) |
|||||||
343 | 286 | 594 |
i
|
David García Mesa | 1:57:37 | ||
T. real: 01:57:37 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:45:42 Cat:M30 Pos. categoria: 48 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.56 segons/100Metres Club:
9240
2:15:51
02:15:47
2:15:42
i
Veyres Julie
02:15:42 (Tr: 1:57:32) |
|||||||
344 | 58 | 117 | Isolda Ventura Arasanz | 1:57:40 | |||
T. real: 01:57:40 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:35 Cat:W50 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 108.6 segons/100Metres Club: ce marnaton
15840
1:57:47
01:57:40
1:57:33
i
Marion Graindorge
01:57:33 (Tr: 1:57:33)
i
Jessica Carroll
01:57:34 (Tr: 1:57:34)
i
David Rubio Peña
01:57:41 (Tr: 1:57:41)
i
Guillermo Wieland
01:57:42 (Tr: 1:57:42)
i
Marie-laure Portes
01:57:43 (Tr: 1:57:43)
i
Ricardo Conde Muntadas-prim
01:57:45 (Tr: 1:57:45) |
|||||||
345 | 287 | 35 |
i
|
David Rubio Peña | 1:57:41 | ||
T. real: 01:57:41 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:36 Cat:M40 Pos. categoria: 107 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.63 segons/100Metres Club:
16390
1:57:49
01:57:41
1:57:34
i
Jessica Carroll
01:57:34 (Tr: 1:57:34)
Isolda Ventura Arasanz
01:57:40 (Tr: 1:57:40)
i
Guillermo Wieland
01:57:42 (Tr: 1:57:42)
i
Marie-laure Portes
01:57:43 (Tr: 1:57:43)
i
Ricardo Conde Muntadas-prim
01:57:45 (Tr: 1:57:45)
i
Thibaut Delcroix
01:57:47 (Tr: 1:57:47) |
|||||||
346 | 288 | 238 |
i
|
Guillermo Wieland | 1:57:42 | ||
T. real: 01:57:42 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:37 Cat:M60 Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.64 segons/100Metres Club: sa conca
11770
1:57:47
01:57:42
1:57:37
Isolda Ventura Arasanz
01:57:40 (Tr: 1:57:40)
i
David Rubio Peña
01:57:41 (Tr: 1:57:41)
i
Marie-laure Portes
01:57:43 (Tr: 1:57:43)
i
Ricardo Conde Muntadas-prim
01:57:45 (Tr: 1:57:45)
i
Thibaut Delcroix
01:57:47 (Tr: 1:57:47) |
|||||||
347 | 59 | 361 |
i
|
Marie-laure Portes | 1:57:43 | ||
T. real: 01:57:43 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:38 Cat:W50 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 108.65 segons/100Metres Club: triathlon club carcassonne
16720
1:57:50
01:57:43
1:57:35
Isolda Ventura Arasanz
01:57:40 (Tr: 1:57:40)
i
David Rubio Peña
01:57:41 (Tr: 1:57:41)
i
Guillermo Wieland
01:57:42 (Tr: 1:57:42)
i
Ricardo Conde Muntadas-prim
01:57:45 (Tr: 1:57:45)
i
Thibaut Delcroix
01:57:47 (Tr: 1:57:47)
i
Albert Alonso Solé
01:57:50 (Tr: 1:57:50) |
|||||||
348 | 289 | 447 |
i
|
Ricardo Conde Muntadas-prim | 1:57:45 | ||
T. real: 01:57:45 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:40 Cat:M50 Pos. categoria: 56 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.68 segons/100Metres Club: ilusion team
2411530
2:16:01
01:57:45
1:39:29
i
Carl Duffy
02:15:16 (Tr: 1:57:06)
i
Juan Llorente
01:57:06 (Tr: 1:57:06)
i
Ana Macía Poudevida
02:15:17 (Tr: 1:57:07)
i
Luis Orbañanos Camprodon
01:57:09 (Tr: 1:57:09)
Jordi González Baró
02:15:23 (Tr: 1:57:13)
i
Roger Gimbernat Soler
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matthieu Daure
01:57:18 (Tr: 1:57:18)
i
Ignacio Bosch Bruna
01:57:23 (Tr: 1:57:23)
Ramon Bosch Dalamau
01:57:28 (Tr: 1:57:28)
i
Veyres Julie
02:15:42 (Tr: 1:57:32)
i
Marion Graindorge
01:57:33 (Tr: 1:57:33)
i
Jessica Carroll
01:57:34 (Tr: 1:57:34)
i
David García Mesa
02:15:47 (Tr: 1:57:37)
Isolda Ventura Arasanz
01:57:40 (Tr: 1:57:40)
i
David Rubio Peña
01:57:41 (Tr: 1:57:41)
i
Guillermo Wieland
01:57:42 (Tr: 1:57:42)
i
Marie-laure Portes
01:57:43 (Tr: 1:57:43)
i
Thibaut Delcroix
01:57:47 (Tr: 1:57:47)
i
Albert Alonso Solé
01:57:50 (Tr: 1:57:50)
Ramon Giner
02:16:01 (Tr: 1:57:51)
i
Lourdes Estapé Tern
01:57:53 (Tr: 1:57:53)
i
Albert Botet Cortes
01:57:58 (Tr: 1:57:58)
i
Nico Broder
01:58:10 (Tr: 1:58:10)
i
Estrella Gutiérrez Ocaña
01:58:13 (Tr: 1:58:13)
i
David Martinez Nosea
01:58:20 (Tr: 1:58:20)
Maria Cardús Artigas
01:58:24 (Tr: 1:58:24) |
|||||||
349 | 290 | 457 |
i
|
Thibaut Delcroix | 1:57:47 | ||
T. real: 01:57:47 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:42 Cat:NoNeM Pos. categoria: 30 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.72 segons/100Metres Club:
2409550
2:16:03
01:57:47
1:39:32
i
Carl Duffy
02:15:16 (Tr: 1:57:06)
i
Juan Llorente
01:57:06 (Tr: 1:57:06)
i
Ana Macía Poudevida
02:15:17 (Tr: 1:57:07)
i
Luis Orbañanos Camprodon
01:57:09 (Tr: 1:57:09)
Jordi González Baró
02:15:23 (Tr: 1:57:13)
i
Roger Gimbernat Soler
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matthieu Daure
01:57:18 (Tr: 1:57:18)
i
Ignacio Bosch Bruna
01:57:23 (Tr: 1:57:23)
Ramon Bosch Dalamau
01:57:28 (Tr: 1:57:28)
i
Veyres Julie
02:15:42 (Tr: 1:57:32)
i
Marion Graindorge
01:57:33 (Tr: 1:57:33)
i
Jessica Carroll
01:57:34 (Tr: 1:57:34)
i
David García Mesa
02:15:47 (Tr: 1:57:37)
Isolda Ventura Arasanz
01:57:40 (Tr: 1:57:40)
i
David Rubio Peña
01:57:41 (Tr: 1:57:41)
i
Guillermo Wieland
01:57:42 (Tr: 1:57:42)
i
Marie-laure Portes
01:57:43 (Tr: 1:57:43)
i
Ricardo Conde Muntadas-prim
01:57:45 (Tr: 1:57:45)
i
Albert Alonso Solé
01:57:50 (Tr: 1:57:50)
Ramon Giner
02:16:01 (Tr: 1:57:51)
i
Rose Pérez Rodríguez
02:16:03 (Tr: 1:57:53)
i
Lourdes Estapé Tern
01:57:53 (Tr: 1:57:53)
i
Albert Botet Cortes
01:57:58 (Tr: 1:57:58)
i
Nico Broder
01:58:10 (Tr: 1:58:10)
i
Estrella Gutiérrez Ocaña
01:58:13 (Tr: 1:58:13)
i
David Martinez Nosea
01:58:20 (Tr: 1:58:20)
Maria Cardús Artigas
01:58:24 (Tr: 1:58:24) |
|||||||
350 | 291 | 264 |
i
|
Albert Alonso Solé | 1:57:50 | ||
T. real: 01:57:50 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:45 Cat:M40 Pos. categoria: 108 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.77 segons/100Metres Club: piri vilassar de mar
16720
1:57:58
01:57:50
1:57:43
i
Marie-laure Portes
01:57:43 (Tr: 1:57:43)
i
Ricardo Conde Muntadas-prim
01:57:45 (Tr: 1:57:45)
i
Thibaut Delcroix
01:57:47 (Tr: 1:57:47)
i
Lourdes Estapé Tern
01:57:53 (Tr: 1:57:53)
i
Albert Botet Cortes
01:57:58 (Tr: 1:57:58) |
|||||||
351 | 292 | 577 | Ramon Giner | 1:57:51 | |||
T. real: 01:57:51 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:45:56 Cat:M40 Pos. categoria: 109 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.78 segons/100Metres Club:
2411530
2:34:17
02:16:01
1:57:45
i
Carl Duffy
02:15:16 (Tr: 1:57:06)
i
Ana Macía Poudevida
02:15:17 (Tr: 1:57:07)
Jordi González Baró
02:15:23 (Tr: 1:57:13)
i
Veyres Julie
02:15:42 (Tr: 1:57:32)
i
David García Mesa
02:15:47 (Tr: 1:57:37)
i
Ricardo Conde Muntadas-prim
01:57:45 (Tr: 1:57:45)
i
Thibaut Delcroix
01:57:47 (Tr: 1:57:47)
i
Albert Alonso Solé
01:57:50 (Tr: 1:57:50)
i
Rose Pérez Rodríguez
02:16:03 (Tr: 1:57:53)
i
Lourdes Estapé Tern
01:57:53 (Tr: 1:57:53)
i
Albert Botet Cortes
01:57:58 (Tr: 1:57:58)
i
Ingrid Fontanals Muñoz
02:16:17 (Tr: 1:58:07)
i
Nico Broder
01:58:10 (Tr: 1:58:10)
i
Estrella Gutiérrez Ocaña
01:58:13 (Tr: 1:58:13)
i
Granger Caroline
02:16:28 (Tr: 1:58:18)
i
David Martinez Nosea
01:58:20 (Tr: 1:58:20)
Maria Cardús Artigas
01:58:24 (Tr: 1:58:24) |
|||||||
352 | 60 | 550 |
i
|
Rose Pérez Rodríguez | 1:57:53 | ||
T. real: 01:57:53 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:45:58 Cat:W30 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 108.8 segons/100Metres Club: swimvdm
2409550
2:34:18
02:16:03
1:57:47
i
Carl Duffy
02:15:16 (Tr: 1:57:06)
i
Ana Macía Poudevida
02:15:17 (Tr: 1:57:07)
Jordi González Baró
02:15:23 (Tr: 1:57:13)
i
Veyres Julie
02:15:42 (Tr: 1:57:32)
i
David García Mesa
02:15:47 (Tr: 1:57:37)
i
Thibaut Delcroix
01:57:47 (Tr: 1:57:47)
i
Albert Alonso Solé
01:57:50 (Tr: 1:57:50)
Ramon Giner
02:16:01 (Tr: 1:57:51)
i
Lourdes Estapé Tern
01:57:53 (Tr: 1:57:53)
i
Albert Botet Cortes
01:57:58 (Tr: 1:57:58)
i
Ingrid Fontanals Muñoz
02:16:17 (Tr: 1:58:07)
i
Nico Broder
01:58:10 (Tr: 1:58:10)
i
Estrella Gutiérrez Ocaña
01:58:13 (Tr: 1:58:13)
i
Granger Caroline
02:16:28 (Tr: 1:58:18)
i
David Martinez Nosea
01:58:20 (Tr: 1:58:20)
Maria Cardús Artigas
01:58:24 (Tr: 1:58:24) |
|||||||
353 | 61 | 417 |
i
|
Lourdes Estapé Tern | 1:57:53 | ||
T. real: 01:57:53 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:48 Cat:W50 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 108.81 segons/100Metres Club: club triatlo serradells andorra
37840
1:58:10
01:57:53
1:57:36
Isolda Ventura Arasanz
01:57:40 (Tr: 1:57:40)
i
David Rubio Peña
01:57:41 (Tr: 1:57:41)
i
Guillermo Wieland
01:57:42 (Tr: 1:57:42)
i
Marie-laure Portes
01:57:43 (Tr: 1:57:43)
i
Ricardo Conde Muntadas-prim
01:57:45 (Tr: 1:57:45)
i
Thibaut Delcroix
01:57:47 (Tr: 1:57:47)
i
Albert Alonso Solé
01:57:50 (Tr: 1:57:50)
i
Albert Botet Cortes
01:57:58 (Tr: 1:57:58)
i
Nico Broder
01:58:10 (Tr: 1:58:10) |
|||||||
354 | 293 | 195 |
i
|
Albert Botet Cortes | 1:57:58 | ||
T. real: 01:57:58 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:27:53 Cat:NoNeM Pos. categoria: 31 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 108.88 segons/100Metres Club: dt0 - bengala running
33990
1:58:13
01:57:58
1:57:42
i
Marie-laure Portes
01:57:43 (Tr: 1:57:43)
i
Ricardo Conde Muntadas-prim
01:57:45 (Tr: 1:57:45)
i
Thibaut Delcroix
01:57:47 (Tr: 1:57:47)
i
Albert Alonso Solé
01:57:50 (Tr: 1:57:50)
i
Lourdes Estapé Tern
01:57:53 (Tr: 1:57:53)
i
Nico Broder
01:58:10 (Tr: 1:58:10)
i
Estrella Gutiérrez Ocaña
01:58:13 (Tr: 1:58:13) |
|||||||
355 | 62 | 745 |
i
|
Ingrid Fontanals Muñoz | 1:58:07 | ||
T. real: 01:58:07 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:46:12 Cat:W40 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 109.02 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
31350
2:16:31
02:16:17
2:16:03
i
Rose Pérez Rodríguez
02:16:03 (Tr: 1:57:53)
i
Granger Caroline
02:16:28 (Tr: 1:58:18) |
|||||||
356 | 294 | 32 |
i
|
Nico Broder | 1:58:10 | ||
T. real: 01:58:10 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:28:05 Cat:M40 Pos. categoria: 110 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 109.07 segons/100Metres Club:
37840
1:58:27
01:58:10
1:57:53
i
Lourdes Estapé Tern
01:57:53 (Tr: 1:57:53)
i
Albert Botet Cortes
01:57:58 (Tr: 1:57:58)
i
Estrella Gutiérrez Ocaña
01:58:13 (Tr: 1:58:13)
i
David Martinez Nosea
01:58:20 (Tr: 1:58:20)
Maria Cardús Artigas
01:58:24 (Tr: 1:58:24) |
|||||||
357 | 63 | 273 |
i
|
Estrella Gutiérrez Ocaña | 1:58:13 | ||
T. real: 01:58:13 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:28:08 Cat:W40 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 109.12 segons/100Metres Club:
33990
1:58:29
01:58:13
1:57:58
i
Albert Botet Cortes
01:57:58 (Tr: 1:57:58)
i
Nico Broder
01:58:10 (Tr: 1:58:10)
i
David Martinez Nosea
01:58:20 (Tr: 1:58:20)
Maria Cardús Artigas
01:58:24 (Tr: 1:58:24) |
|||||||
358 | 64 | 654 |
i
|
Granger Caroline | 1:58:18 | ||
T. real: 01:58:18 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:46:23 Cat:W40 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 109.2 segons/100Metres Club: aqua love (montpellier)
25410
2:16:40
02:16:28
2:16:17
i
Ingrid Fontanals Muñoz
02:16:17 (Tr: 1:58:07) |
|||||||
359 | 295 | 247 |
i
|
David Martinez Nosea | 1:58:20 | ||
T. real: 01:58:20 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:28:15 Cat:M40 Pos. categoria: 111 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 109.23 segons/100Metres Club: natacion sevilla master cd
22000
1:58:30
01:58:20
1:58:10
i
Nico Broder
01:58:10 (Tr: 1:58:10)
i
Estrella Gutiérrez Ocaña
01:58:13 (Tr: 1:58:13)
Maria Cardús Artigas
01:58:24 (Tr: 1:58:24) |
|||||||
360 | 296 | 200 | Maria Cardús Artigas | 1:58:24 | |||
T. real: 01:58:24 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:28:19 Cat:NoNeM Pos. categoria: 32 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 109.28 segons/100Metres Club: cn radikal swim
22880
1:58:34
01:58:24
1:58:13
i
Estrella Gutiérrez Ocaña
01:58:13 (Tr: 1:58:13)
i
David Martinez Nosea
01:58:20 (Tr: 1:58:20) |
|||||||