SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Cadaqués

6,5k

14 setembre 2019

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:32:51

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 12:20:56

Cat:M50

Pos. categoria: 120

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 141.08 segons/100Metres

Club: ateneu barcelonès

2:55:07
02:51:01
2:46:55
i
Olivier Pech De Laclause
02:52:13 (Tr: 2:34:03)
i
Ignacio Villafanez
02:52:47 (Tr: 2:34:37)
i
Luis Gurria Zendrera
02:54:55 (Tr: 2:36:45)
i
Ashley Frazier
02:55:07 (Tr: 2:36:57)

T. real: 02:33:15

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 12:03:10

Cat:NoNeF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 141.45 segons/100Metres

Club: nac masters swimming club

2:55:07
02:33:15
2:11:23
i
Fernando Rodes
02:51:01 (Tr: 2:32:51)
i
Olivier Pech De Laclause
02:52:13 (Tr: 2:34:03)
i
Danica Kowalewski
02:34:35 (Tr: 2:34:35)
i
Ignacio Villafanez
02:52:47 (Tr: 2:34:37)
i
Luis Gurria Zendrera
02:54:55 (Tr: 2:36:45)
i
Ashley Frazier
02:55:07 (Tr: 2:36:57)
i
Nicolas Canovas Briales
02:40:14 (Tr: 2:40:14)

T. real: 02:34:03

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 12:22:08

Cat:M50

Pos. categoria: 121

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 142.19 segons/100Metres

Club:

2:55:07
02:52:13
2:49:20
i
Fernando Rodes
02:51:01 (Tr: 2:32:51)
i
Ignacio Villafanez
02:52:47 (Tr: 2:34:37)
i
Luis Gurria Zendrera
02:54:55 (Tr: 2:36:45)
i
Ashley Frazier
02:55:07 (Tr: 2:36:57)

T. real: 02:34:35

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 12:04:30

Cat:W40

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 142.69 segons/100Metres

Club:

2:55:07
02:34:35
2:14:04
i
Fernando Rodes
02:51:01 (Tr: 2:32:51)
i
Ruth Kelly
02:33:15 (Tr: 2:33:15)
i
Olivier Pech De Laclause
02:52:13 (Tr: 2:34:03)
i
Ignacio Villafanez
02:52:47 (Tr: 2:34:37)
i
Luis Gurria Zendrera
02:54:55 (Tr: 2:36:45)
i
Ashley Frazier
02:55:07 (Tr: 2:36:57)
i
Nicolas Canovas Briales
02:40:14 (Tr: 2:40:14)

T. real: 02:34:37

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 12:22:42

Cat:M50

Pos. categoria: 122

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 142.72 segons/100Metres

Club:

3:12:20
02:52:47
2:33:15
i
Fernando Rodes
02:51:01 (Tr: 2:32:51)
i
Ruth Kelly
02:33:15 (Tr: 2:33:15)
i
Olivier Pech De Laclause
02:52:13 (Tr: 2:34:03)
i
Danica Kowalewski
02:34:35 (Tr: 2:34:35)
i
Luis Gurria Zendrera
02:54:55 (Tr: 2:36:45)
i
Ashley Frazier
02:55:07 (Tr: 2:36:57)
i
Deirdre Roche
02:55:32 (Tr: 2:37:22)
i
Gouttegatat Geraldine
02:56:23 (Tr: 2:38:13)
i
Maria Macía Romero
02:56:41 (Tr: 2:38:31)
i
José luis Iglesias Martinez
02:56:47 (Tr: 2:38:37)
i
Isabel Martinez-monche
02:57:33 (Tr: 2:39:23)
i
Cristina Bigelli
02:57:34 (Tr: 2:39:24)
i
Juan antonio Samaranch Salisachs
02:57:38 (Tr: 2:39:28)
i
Nicolas Canovas Briales
02:40:14 (Tr: 2:40:14)

T. real: 02:36:45

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 12:24:50

Cat:M40

Pos. categoria: 178

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 144.68 segons/100Metres

Club: vela club cadaqués

2:57:37
02:54:55
2:52:13
i
Olivier Pech De Laclause
02:52:13 (Tr: 2:34:03)
i
Ignacio Villafanez
02:52:47 (Tr: 2:34:37)
i
Ashley Frazier
02:55:07 (Tr: 2:36:57)
i
Deirdre Roche
02:55:32 (Tr: 2:37:22)
i
Gouttegatat Geraldine
02:56:23 (Tr: 2:38:13)
i
Maria Macía Romero
02:56:41 (Tr: 2:38:31)
i
José luis Iglesias Martinez
02:56:47 (Tr: 2:38:37)
i
Isabel Martinez-monche
02:57:33 (Tr: 2:39:23)
i
Cristina Bigelli
02:57:34 (Tr: 2:39:24)

T. real: 02:36:57

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 12:25:02

Cat:W30

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 144.86 segons/100Metres

Club: hackney aquatics club, uk

3:15:38
02:55:07
2:34:35
i
Fernando Rodes
02:51:01 (Tr: 2:32:51)
i
Olivier Pech De Laclause
02:52:13 (Tr: 2:34:03)
i
Danica Kowalewski
02:34:35 (Tr: 2:34:35)
i
Ignacio Villafanez
02:52:47 (Tr: 2:34:37)
i
Luis Gurria Zendrera
02:54:55 (Tr: 2:36:45)
i
Deirdre Roche
02:55:32 (Tr: 2:37:22)
i
Gouttegatat Geraldine
02:56:23 (Tr: 2:38:13)
i
Maria Macía Romero
02:56:41 (Tr: 2:38:31)
i
José luis Iglesias Martinez
02:56:47 (Tr: 2:38:37)
i
Isabel Martinez-monche
02:57:33 (Tr: 2:39:23)
i
Cristina Bigelli
02:57:34 (Tr: 2:39:24)
i
Juan antonio Samaranch Salisachs
02:57:38 (Tr: 2:39:28)
i
Nicolas Canovas Briales
02:40:14 (Tr: 2:40:14)

T. real: 02:37:22

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 12:25:27

Cat:W40

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 145.25 segons/100Metres

Club:

2:58:17
02:55:32
2:52:47
i
Ignacio Villafanez
02:52:47 (Tr: 2:34:37)
i
Luis Gurria Zendrera
02:54:55 (Tr: 2:36:45)
i
Ashley Frazier
02:55:07 (Tr: 2:36:57)
i
Gouttegatat Geraldine
02:56:23 (Tr: 2:38:13)
i
Maria Macía Romero
02:56:41 (Tr: 2:38:31)
i
José luis Iglesias Martinez
02:56:47 (Tr: 2:38:37)
i
Isabel Martinez-monche
02:57:33 (Tr: 2:39:23)
i
Cristina Bigelli
02:57:34 (Tr: 2:39:24)
i
Juan antonio Samaranch Salisachs
02:57:38 (Tr: 2:39:28)

T. real: 02:38:13

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 12:26:18

Cat:W40

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 146.05 segons/100Metres

Club:

2:57:52
02:56:23
2:54:55
i
Luis Gurria Zendrera
02:54:55 (Tr: 2:36:45)
i
Ashley Frazier
02:55:07 (Tr: 2:36:57)
i
Deirdre Roche
02:55:32 (Tr: 2:37:22)
i
Maria Macía Romero
02:56:41 (Tr: 2:38:31)
i
José luis Iglesias Martinez
02:56:47 (Tr: 2:38:37)
i
Isabel Martinez-monche
02:57:33 (Tr: 2:39:23)
i
Cristina Bigelli
02:57:34 (Tr: 2:39:24)
i
Juan antonio Samaranch Salisachs
02:57:38 (Tr: 2:39:28)

T. real: 02:38:31

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 12:26:36

Cat:W40

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 146.32 segons/100Metres

Club: centre d'excursionistes de vilassar

2:58:16
02:56:41
2:55:07
i
Ashley Frazier
02:55:07 (Tr: 2:36:57)
i
Deirdre Roche
02:55:32 (Tr: 2:37:22)
i
Gouttegatat Geraldine
02:56:23 (Tr: 2:38:13)
i
José luis Iglesias Martinez
02:56:47 (Tr: 2:38:37)
i
Isabel Martinez-monche
02:57:33 (Tr: 2:39:23)
i
Cristina Bigelli
02:57:34 (Tr: 2:39:24)
i
Juan antonio Samaranch Salisachs
02:57:38 (Tr: 2:39:28)

T. real: 02:38:37

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 12:26:42

Cat:M30

Pos. categoria: 85

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 146.42 segons/100Metres

Club:

2:58:03
02:56:47
2:55:32
i
Deirdre Roche
02:55:32 (Tr: 2:37:22)
i
Gouttegatat Geraldine
02:56:23 (Tr: 2:38:13)
i
Maria Macía Romero
02:56:41 (Tr: 2:38:31)
i
Isabel Martinez-monche
02:57:33 (Tr: 2:39:23)
i
Cristina Bigelli
02:57:34 (Tr: 2:39:24)
i
Juan antonio Samaranch Salisachs
02:57:38 (Tr: 2:39:28)

T. real: 02:39:23

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 12:27:28

Cat:W50

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 147.12 segons/100Metres

Club:

2:58:43
02:57:33
2:56:23
i
Gouttegatat Geraldine
02:56:23 (Tr: 2:38:13)
i
Maria Macía Romero
02:56:41 (Tr: 2:38:31)
i
José luis Iglesias Martinez
02:56:47 (Tr: 2:38:37)
i
Cristina Bigelli
02:57:34 (Tr: 2:39:24)
i
Juan antonio Samaranch Salisachs
02:57:38 (Tr: 2:39:28)

T. real: 02:39:24

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 12:27:29

Cat:W50

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 147.14 segons/100Metres

Club:

2:58:28
02:57:34
2:56:41
i
Maria Macía Romero
02:56:41 (Tr: 2:38:31)
i
José luis Iglesias Martinez
02:56:47 (Tr: 2:38:37)
i
Isabel Martinez-monche
02:57:33 (Tr: 2:39:23)
i
Juan antonio Samaranch Salisachs
02:57:38 (Tr: 2:39:28)

T. real: 02:39:28

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 12:27:33

Cat:M60

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 147.19 segons/100Metres

Club:

2:58:28
02:57:38
2:56:47
i
José luis Iglesias Martinez
02:56:47 (Tr: 2:38:37)
i
Isabel Martinez-monche
02:57:33 (Tr: 2:39:23)
i
Cristina Bigelli
02:57:34 (Tr: 2:39:24)

T. real: 02:40:14

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 12:10:09

Cat:M18

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 147.91 segons/100Metres

Club:

2:40:16
02:40:14
2:40:12